1

Téma: 9. narozeniny Cudnosti - Praha nebo Brno?

Milí přátelé Cudnosti,

opět po roce je to tady, Cudnost bude zase slavit narozeniny, tentokrát už deváté. Svolávám další narozeninovou oslavu s dortem a s vaší účastí. Datum bude sobota 21. 3. 2020 a zatím je jako vždy otázkou, zda to bude v Praze nebo v Brně.

Tradičně bych vás poprosil o závazné přihlášení se, zároveň s uvedením města, kde byste se srazu zúčastnili. Případně obou dvou měst. Tato část skončí 21. 2. a budu pak mít měsíc na zorganizování srazu a rezervaci podniku s patřičným počtem míst. Až bude zorganizováno, všem přihlášeným rozešlu podrobné informace na email.

Hlašte se, ptejte se, těším se na setkání s vámi.

-------------------------
Předběžně přihlášeni:
-------------------------

Vojta + Janča (Praha + Brno)
Davue007 + možná 1 (Praha + Brno)
snek + Madamsnekova (Brno)
Leon + 1 (Praha)
wolfcz (Praha + Brno)
Xena + Tlapík (Praha + Brno)
Anděl + boh.dre (Brno)
Donatien + 1 (Praha)
mlady_subik (Brno)
rm71 (Brno)
Leny + jar (Brno)
kocourek + 1 (Praha)

2

Re: 9. narozeniny Cudnosti - Praha nebo Brno?

Davue007 a asi +1 Praha i Brno

3

snek + Madamsnekova - Brno

4

Leon + 1
Praha

5

Za mě je to jedno, přijedu kamkoliv. Praha i Brno.

6

My se s Tlapíkem srazu velmi rádi zúčastníme také, za super partou pojedeme rádi. A kam?? Zatím vidím, ty co znám, že pražští by jeli i do Brna, což je super. Brno je pro nás blíž, tudíž se také zařazuji za Brno, ale uvidíme, jak se to bude vyvýjet dál a třeba nakonec po dlouhé době bude sraz po létech v Praze, kam bychom jeli samozřejmě také.
Třeba se přihlásí ještě více zájemců, co nechtějí jen plkat zde, ale třeba poznat a navázat nové přátelství osobně.
Těšíme se na vás.

7

Ahoj, předběžně hlasuju pro Prahu, závazně řeknu po 16.2. Teď zatím nevím, zda se budu moct zúčastnit.

8

My prosím bychom taky rádi, ale bohužel jen Praha. Tak to asi zase ostrouháme :-(
H.

9

Proč? Když se přihlásíš, tak Praha bude mít o jeden hlasi navíc. A já ji podpořím (doufejme) za 14 dnů. :-)

10

Velmi rád se s vámi po roce zase uvidím smile

Anděl + boh.dre, Brno (doprovod jako vždy trochu s otazníkem takto dopředu).

11

I my rádi přijedeme poprvé na sraz (Já a můj zamčený ocásek)A poznáme stejně ujeté lidičky ,radši by jsme asi Prahu

12

Vojto to bylo jako přihlášení, prosím zanést do přehledu :-)
H.

13

Rád bych se poprvé zúčastnil. Ale jelikož jsem ze Zlínska, uvítal bych Brno.

14

Ahoj ve spolek, tak jsem si tentokrát dal na čas. A jelikož to nakonec vypadá s mým volnem na daný termín příznivě, musím podpořit BRNO. ;-)

15

Ahoj,
I ja a má paní se chceme zúčastnit a proto hlasujeme pro Brno.

16

Ahoj po dlouhé době, myslím (po konzultaci s Madam) že bychom Prahu dali a moc rádi. Brno kvůli psům asi ne, trochu je jich víc smile

17

panisklicem + zamcenyocasek mi napsali soukromě, že svou rezervaci ruší.

Konečný termín pro rezervace posouvám ještě do pondělního rána 24. 2. Pak se součtem rozhodne, kde se sraz uskuteční. Další rezervace pak budou ještě možné, ale už jen pro vítězné město, sraz už se pak při změně počtu účastníků nepřesune.

18

Zdravíme všechny, jsme tady nově a rádi bychom přijeli na sraz a pokud bychom si mohli vybrat, tak bychom preferovali Prahu.
Moc se těšíme :-)

19

Tak oprava musím vzít jen tu Prahu. Brno nestihnu přesun.

20

Předběžně hlasuji pro Brno
Jirka + Karolína

21

jirka1234:

Předběžné hlasování to tady ale není, je to závazné přihlášení se. Přečti si to prosím v úvodním příspěvku.

Takže prosímtě - přijedete, když to v Brně bude nebo ne? Ale na 100%, potřebuju to kvůli počtu míst, kolik mám pro nás zarezervovat.