1

Téma: Klícky na Prince Albert piercing

Ahoj ahoj, tohle je otázka přímo na tebe Vojto, ale řekl jsem si že bude lepší veřejně, kdyby měl zájem i někdo jiný. Máš v plánu ještě rozšiřovat sortiment o klícky na PA? V současnosti je na cudnosti jen evotion, ten je super, ale nevyhovuje mi plastový pin. Zámeček přes piercing je zase těžký a jednorázové zámečky prý nejsou dostatečně estetické pro mou Paní. Tak by mě zajímalo jestli ještě budeš rozšiřovat nabídku, popřípadě jestli bys byl schopný a ochotný něco sehnat.
Díky

2

Re: Klícky na Prince Albert piercing

Ahoj, díky za dotaz. Mám jednu dobrou zprávu a jednu špatnou.

Ta dobrá je, a mnozí z vás už se o tom přesvědčili, že seženu téměř cokoliv, co najdete někde na internetu na fotce. Najdu nejlepší cenu, rád vám poradím a přidám vlastní názor, když o něj budete stát. Pak vám pomůžu s platbou a s objednávkou. A nic navíc za to nechci.

A ta špatná je, že na klícky s PA piercingem se nezaměřuju a neplánuju rozšíření sortimentu tímto směrem. Důvod je prostý, nemohl bych takové klícky na sobě otestovat, tak jak to dělám se vším, co na Cudnosti nabízím. Totéž platí třeba i o klíckách s uretrálními trubičkami, do těch se taky víc nepustím z důvodu osobních preferencí.

3

Jasně, to chápu. Jinak kdyby jsi měl zájem přece jen to změnit, vůbec bych se nebránil pro tebe takové klícky testovat a potom napsat recenzi nebo nějaký článek o pobytu v klícce. A vůbec nic bych za to nechtěl, klícku bych zaplatil, ale to je spíš tím že jsou tyhle klícky u mě protěžovaný a rád zkouším nové věci. Jinak co jsem koukal tak to vypadá že klícky evotionwearables jsou nedostižné co se piercingových klícek týče, ale dát za klec 700 dolarů se mi úplně nechce. Super, zkusil bych projet aliexspres a podobné a kdybych něco našel, poprosil bych tě o spolupráci, já jsem totiž v tomto úplně ztracený. Nějaké obědnávky od nich a já nevím co ještě to prostě nedávám. A samozdřejmě kdyby sis řekl za tuhle pomoc o nějakou úplatu, vůbec bych se nezlobil, naopak by mi to přišlo fér.

4

Díky za nabídku, odpověď máš v soukromé zprávě.

5

Ahoj, máte někdo zkušenosti s touto, nebo i podobní klickou na prince Albert
https://www.ebay.com.au/itm/New-Arrival … 3716211544

6

Ahoj,
také uvažuji o nějaké klícce s fixací za piercing PA. Jsem jeho majitelem, nyní jsem na průměru 3mm. Pokud má někdo zkušenosti s nějakou klíckou na PA, rád uvítám jakékoliv podněty a nápady.