1

Téma: Padani prisontraineru

Mam takovy problem a moc si nevim rady. S manzelkou pouzivame prisontrainer uz nejakou dobu, ale zacel jsem mit problem a to je padani samotne klicky, vyjizdi mi samovolne penis. Pouzivam nejmensi krouzek a malou klicku, ze zacatku to bylo docela v pohode a nebyly takove problemy, pas si musim sundavat jednou az dvakrat tydne, protoze jezdim na kole v trochu tezsim terenu a tam to proste moc nejde, ale to si myslim, ze by nemelo mot vliv. Nevim moc co s tim a prosim o radu, pripadne zkusenost zda nekdo ma a jak to resil. Dekuji.

2

Re: Padani prisontraineru

No na začátek je nejlepší si dát řetízek kolem pasu, a asi pak když by to stále nesedělo jak má, tak shánět jinou klec.

3

Re: Padani prisontraineru

Taky me napadlo neco takoveho, ale zrovna na prisontrainer se blbe neco dava jak ma integrovanej zamecek. Neco takovyho budu muset vyzkouset urcite.

4

Re: Padani prisontraineru

Na kroužek dát kroužky na klíče a do nich chytit ten řezízek, takle jsem to zkoušel na HT.

5

Re: Padani prisontraineru

Dobre, diky za radu.

6

Re: Padani prisontraineru

Místo řetízku někteří z nás (např. Renne) používají ocelové lanko, které je potažené umělou hmotou (mám 100cm, používá se jako zámek na kolo). Lze koupit i v Hornbachu v libovolné metráži (sekce lana a řetězy). Stovka mi totiž byla hodně malá, měl bych zhubnout.
Lanko perfektně zabraňuje vytažení penisu z klícky i při použití většího průměru kroužku. Klícka pak nesklouzává, pohodlně se nosí a drží na místě.

7

Re: Padani prisontraineru

Tady je obrázek toho lanka
https://imgup.cz/images/2018/09/09/IMG_3926.jpg

8

Re: Padani prisontraineru

Mam podobný problém ale nie s padanim ale s tím že pri nočných erekciach sa mi dosť oddialuje pas od tela a dosť to potom boli