1

Téma: Pevný kroužek

Ahoj. Prosim o radu. Momentalne nosim kovovou klicku s rozeviracim krouzkem. Obdobny typ jaky nosim je k dostani i s pevnym krouzkem, chtel bych ho vyzkouset, ale mam s tim mentalni problem. Mam strach, ze pokud bych zvolil nevhodnou velikost a prilis maly krouzek, penis se mi zaskrti a zustanu v pasti a obecne, ze muze nastat nejaka situace, kdy krouzek uz nepujde sundat. Stalo se to prosim nekdy nekomu z vas, nebo je to blbost a takova vec nehrozi? Druhou veci je sundavani takoveho pasu ve stavu vzruseni (coz mam vzdy kdyz si se zenou hrajeme a teoreticky by byla chut ho sundat). Jde to vubec a jak to resite? Diky za nazory (ci lepe zkusenosti) a abstinenci zdar.

2

Re: Pevný kroužek

Ahoj, s plným kroužkem se ti nic také stát nemůže, že by nešel sundat. Je pravda, že s erekci ho nesundáš, ale to má to i své výhody bude větší a po hráni ti ho žena může opět uzamknout.

3

Žádný strach. Pokud se bojíš zaškrcení při běžném nošení, tak buď nastane nebo nenastane, ale nikdy to nebude tak, že by ti do penisu nešla krev. Spíš se ti odře kůže. Proto je ze začátku potřeba hodně zkoušet, testovat a hlavně nedělat blbosti typu zamknu se a zbavím se všech klíčů.

Pokud jde o zaškrcení při erekci, tak zase, nikdy to nebude tak, že by ti do něj nešla krev. Ale může to být hodně nepříjemné a bolestivé. Hodně. Pokud k tomu dojde, vyměň kroužek.

4

Když jsem se poprvé pokoušel nacpat do nejmenšího kovového kroužku co jsem si objednal k PT měl jsem z toho taky celkem strach. Plastový kroužek v nejhorším cvaknu štípačkama, ale kovovovej....  big_smile
Bylo to celkem v pohodě. Je opravdu dost malej a jemně zaškrcoval odtok krve, takže mě ze začátku trochu otékala předkožka. Ale asi po 14 dnech jsem si zvyknul a naprosto vpohodě.
Kroužek vůbec nesundávám.
Při mytí fungujou ostrý hrany na zámku klece spolehlivě proti erekci.
Pokud si chce semnou Láska hrát, jen ho přetočím o 180° zámkem dolů.

Problém může být, když si někdo navlékne malý kovový kroužek jen na samotný penis, to sou pak ty fotky na netu s černým ptákem.

Pokud ti rozevírací nedělá problémy, tak stejná velikost pevného musí být také v pohodě.

5

Zdravím, mně víc trápí "modré koule", probíráno i na jiných místech fóra - tam vždy experimentuji a snažím se docílit co nejmenšího kroužku, který ale se neprojevuje zmodráním. To u mne nastupuje dost rychle (do deseti minut), i dnes ráno jsem musel poprosit Paní o odemčení a šel jsem do většího.
Některé klícky (třeba BON4) mají dva parametry: velikost kroužku a vzdálenost kroužku od klícky. Tam se dá ladit menší kroužek/větší odstup, vždy tak, aby mi proudilo dostatek krve. Samotný kroužek pokud šel nasadit, půjde sundat. Dokonce bych řekl, že nasazování mi jde hůř než sundání (pokud není erekce, ta mění situaci...).