51

Re: Používáte obojky?

Asi je to na nove tema ale když už se tady mluví o toleranci rodičů a spousta z nás už doma ratolesti ma, tak by me zajímalo jak by jste tolerovali, až uvidíte vámi známou bouli na oblečení u Vašeho zamknutého syna, nebo klíče na řetízku u Vaší dcery ? Řekli by jste k tomu neco ?

52

Re: Používáte obojky?

když tu bylo nasníněné toto téma, upravím malinko otázku, jaká by byla vaše reakce kdyby jste u dětí naši erotické hračky, vibrátor, dildo, nebo dokonce BDSM zaměření pouta, bičíky, roubík...

53

Re: Používáte obojky?

Určitě ne.

Klícky jsou jednou ze strašně moc sexuálních preferencí, tak proč komentovat zrovna je? Kdybych tu otázku přepsal do podoby:

kdybyste zjistili, že to má vaše dítě rádo na koníčka, řekli byste mu něco?

tak by se každý jen usmál. Ale s klíckama je to přece to samé.

Další věc - stejně jako spousta lidí tady má děti, tak má i rodiče. Bavili byste se vy se svými rodiči o jejich sexuálních preferencích? Ani náhodou. A proč by se vaše děti měli o tomtéž bavit s váma?

Takže pokud už nějaká reakce, tak čistě náhodou, když to nějak vyplyne, tak říct dítěti: vím, v čem jedeš, je to super, držím vám palce.

Ale rozhodně nebýt aktivní.

54

Re: Používáte obojky?

@mladadomina: asi stejná, jako v mé předchozí odpovědi :-)

55

Re: Používáte obojky?

musím se s vámi podělit o informaci, přítel nemůže najít klíč od mého náhrdelníky, někam ho schoval a neví kam. asi bych na něj měla být naštvaná, ale jsem spíš vzrušená a spokojená, plní se mi sen že budu mít obojek napořád i když bych možná časem chtěla jiný. jen jsem se chtěla podělit o pocity, nechám ho ještě hledat...

56

Re: Používáte obojky?

pekne,
poradil bych, kdyz nemuze najit klicek od tveho nahrdelniku , tak bych mu taky naznacil ze nevite kde je klicek od jeho pasu cudnosti.
rekl bych ze jeho hledani se zefektivni minimalne o 100 % :-)

57

Re: Používáte obojky?

asi jsem to popsala špatně, líbí se mi že ho nemůže najít

58

Re: Používáte obojky?

mám provás informaci o klíčkách od mého náhrdelníku (dá se tomu řetízku vůbec říkat obojek?),
přítel bohužel klíčky našel sad , celou dobu je prý měl položené na stole mezi věcmi do školy