1

Téma: space: Můj příběh

Zdravím,
tak dnes je to poprvé co jsem zamčený, tak nějak už doopravdy a maželka má klíče hezky u sebe.
Začnu hezky od začátku. Na tyto stránky jsem narazil cca před dvěma roky a vůbec jsem si nedovedl představit, že bych něco takového mohl nosit. Mám rád dominantní Dámy a toto mě lákalo, ale nějak se to neslučovalo s rodinným životem. První klícku jsem si koupil, abych to vyzkoušel. Byla to CB6000 a nebyla špatná, jen jsem byl v ní nějaký nahňácaný a co byl velký problém byl ten kroužek, je široký a má hrany co mě tlačily, takže o nějakém delším nošení  to nebylo. Pak jsem koupil kovovou klícku spiderware, takovou tu s těmi podelnými dráty. Ta je super na krátkodobé nošení ale na to delší je moc těžká a zbytečně velká, nicméně kovový kroužek je bez problémů. Pak jsem zkusil Black Jack a to byl těžký omyl. Několikrát jsem se do těch plastových dílků skřípl, měl podlitiny a nokonec mi praskl. to jsem zatím zkoušel sám. Nakonec jsem se vrátil k CB6000 a nechal se od jedné kamarádky občas zamknout, abych se na ni více těšil. To bylo fajn, jen to netrvalo moc dlouho. S kolegyní z práce to už bylo lepší, ta mě zamykala do té kovové a dokázala v sobě nají dominantní sklony. A to mučení a dráždění co jsem v této klícce zažil bylo velmi zajimavé. Velmi ji bavilo mít mě pod zámkem i když jen tak na půl, jelikož mám rodinu a manželka na S/M vůbec není. Vydrželo to tak půl roku a opět to skončilo. Pak jsem měl jednu pětadvacetiletou slečnu, které se to taky líbilo a ta byla velmi sběhlá v dominantní roli. A těch chyb a přešlapů co jsem udělal bylo fakt hodně, plnění různých úkolů a následné vyhodnocení...... taky to stálo za to ale netrvalo to moc dlouho. Před několika měsíci jsem měl jednu paní, která o této zábavě taky moc nevěděla a musel jsem ji do toho trochu zasvětit. Což se mi povedlo a ta, když už mě zamkla, tak mě nechtěla odemknout. No a vysvětlujte potom doma proč máte ptáka zamčenýho.... To už jsem si pořídil takovou menší kovovou klícku s drátěným pletivem po obvodu. Byla dobrá do doby než jsem se vzrušil a kůže se tlačila dirkama ven. Takže taky nic moc. Aktuálně jsem si pořídil klícku která má kovové kroužky a je zakončená takovým kovovým kloboučkem ve kterém jsou jen 4 dirky na odvod moči. Nikde nic netlačí a nikde se nic neskřípne. A to už jsem zjistil, že se dá pohodlně nosit. Před půl rokem jsem začal manželku trochu zasvědcovat do S/M hrátek, sice ji to moc neláká ale dá se to. Teď jsem ji začal vysvětlovat co chlap pociťuje, když nemá orgasmus a je často vzrušen. To ji ze začátku moc nebralo, protože má ráda, když mě vidí stříkat. No ale říkal jsem si, že ji zkusím navrhnout co by říkala na to, kdyby jsme zkusili nějakou takovouto klícku pořídit. Bylo spoustu otázek jestli to chci, proč to chci, co ona když to budu mít a tak podobně. No nakonec jsme jednu erotickou debatu ukončili s tím, že ať si ji vezmu jestli ji už mám a večer si budeme hrát. Tak jsem si ji vzal a dal ji klíče. Večer k hraní nedošlo, protože jsme byli na večírku, popily a pak šli rovnou spát, no a prý když to mám tak ať si to nechám i přes noc. Ráno se sice divila že jsem to zvládl a prý ať si ji nechám i přes den, že třeba večer něco bude. Nevím jestli večer, ale vím že, když už jsem se do toho takto uvrtal, tak nejspíš už není cesty zpět. Jelikož se jí to začalo líbit a začíná v tom nacházet jisté výhody. Tak si myslím, že si klícky užiji víc než dost.
Omlouvám se za takový možná lehce chaotický slohový zpracování.

2

Re: space: Můj příběh

Nemyslím že je to chaotické ně co podobného se my stalo po 27 letech vanilkového manželství a ještě teď po třech letech o tom nedokážu souvisle mluvit.

3

space: Díky za podělení se o příběh. Držím palce, nechť vám to doma funguje, resp. aby se podařilo probudit v manželce onu dominantní úlohu, která je k zamykání potřebná. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že dominance může být i hodně hluboko ukrytá a někdy stačí správně hledat, či dávat správné podměty. Rodinný život tomu nikterak nebrání. Na druhou stranu každá žena nemůže být klíčnicí, ne všechny ženy mají v sobě ukrytou dominanci a zálibu v bdsm světě. Zamčený svět vyžaduje práci z obou stran a oba to musí bavit. Tedy držím palce, aby to tak bylo i u vás.

4

Děkuji Anděli za podporu. Manželka v sobě dominu opravdu nemá, takže se musí všechno naučit od úplného začátku a musím být velmi trpělivý a nesmím dopustit, aby se mi kousla a přestala s tím. Minule při hraní jsem ji dal bičík a k mému překvapení si ho rychle oblíbila. Zatím mě občas zamyká přes den. někdy ji to naznačím já a například minule jem byl ráno nějaký nepříjemný a než odešla do práce, tak mi oznámila že jdu do klece. To bylo pro mě velmi zajimavý, prtože to bylo poprvé co mě zamkla za trest. Už začala mě i trochu úkolovat a je to pro mě úplně něco nového zajimavého.

5

Zdravím, na chvíli jsem musel pustit palce, co vám držím, abych mohl psát.

Hodně mi to připomíná náš domácí příběh postupné přeměny/růstu mojí ženy v moji Paní.
Myslím si, že je nutno ukazovat, že nás ty věci těší, že nám dělají radost.
Jsem zamčený? Báječné! Děkuji, moje Paní, že mohu po světě běhat v klícce.
Jsem v klícce a udělám nějakou věc navíc - káva, masáž, úklid, něco ... zdůrazním positivní vliv nasazené klícky na moje chování. Např. u masáže se plně soustředím na dávání, nerozptylují mne moje touhy. Vím, že na mne přijde řada, když tak až se Paní rozhodne, že se jí masáž líbila a rozhodne se mne odměnit.
Totéž u bičíku - poděkovat a říct, jak moc se mi to líbilo. Třeba i další ráno u snídaně.

Ale souhlasím - musíme našlapovat jemně a opatrně a pomalu a nevyděsit ji: "Ať si neříká, kam se to řítím?!??!?"

Jdu zpátky držet palce.

6

Děkuji Medvídkovi za reakci. Je vidět že ty postupy jsou tak specifický, že moc možností jak docílit svého moc není. Jinak už jsem manželce vyčistil veškeré boty, přeskládal botník a aktuálně mám probrat krabici s jejím prádlem a vytřídit co se mi líbí a ve všem si ji představit. Co si budem nalhávat, klícka je plná k prasknutí a jen z ní ukapává mé vzrušení.... Je vidět, že jsem asi na správné cestě.....