1

Téma: 24letý z pardubicka hledá slečnu/ženu

Inzerát z emailu:

Ahoj, je mi 24 let a jsem z pardubického kraje (zázemí mám). Hledám slečnu/ženu 18 - 27 let. Hledám zprvu ženskou, která by se nebála se sejít, samozřejmě po nějaké krátké soukromé diskuzi. Nejsem vyloženě seznamovací typ na internetu, jsem pro reálné schůzky. Samozřejmě tohle je takové netradiční a hledat dominantně založenou dívku je velmi těžké...

Nechci, aby inzerát vyzníval vyloženě pro vážný vztah. Pokud bychom si ale měli co říct, měli bychom toho hodně společného a vzájemná jiskra by časem přeskočila, určitě bych se toho nebál. Nejsem přelétavý typ člověka, nemám v životě nějak přehnaně vysoké životní cíle, jsem realista a podle toho, co mi okolnosti nabízí, se snažím žít.

Co se týče mé submisivity, poslední dobou na sobě pozoruji, že by mi vyhovovala spíše dominantně založená ženská, výhradně pouze v sexu, jelikož partnerský vztah jsem vždycky bral na oboustranném porozumění. Jsem velmi otevřený diskuzím o společném žití a celkově o vztahu. Samozřejmě nezakládám vztahy výhradně na sexu, ale hlavně na vzájemné lásce a porozumění, sex už je taková třešňička na dortu.

Asi jediné dva požadavky, co od partnerky požaduji, jsou aspoň trochu "střelené" chování a upovídanost... Nevím jestli tady někoho vůbec najdu, ale pokud jsi žena, čteš tyto řádky a něčím jsem tě oslovil, prosím, napiš mi.

Email: prkmrk1@email.cz