1

Téma: Shajj: BDSM, cuckolding a pás cudnosti

Ahoj, protože ze zdejšího fóra čerpám mnoho inspirace, rozhodl jsem se, že se podělím o náš příběh i já.

Jsme manželský pár (Ona 26, já 32), jsme spolu čtyři roky, z toho dva roky manželé. Náš vztah stál vždycky na BDSM, díky němu jsme se poznali. Jenny je dominantní, myslím, že vlhký sen mnoha subíků - vysoká štíhlá blondýnka s velkýma prsama.. smile, já jsem switch, ale spíš se kloním k submsivní roli.

Baví nás obecně FemDom, shibari, footfetish a podobné libůstky. Kdo by měl zájem o obrazovou přílohu najde ji na amatérech pod nickem LadyJenny.

Přiznám se, že nejsem v době zamčení žádný rekordman, moje nejdelší zamčení bylo asi 5 dní s odemykáním na noc. Ano, cením si svého klidného spánku na dovolené víc, než zamčeného penisu. A samozřejmě jsem vděčný Jenny, že mi to svou benevolencí umožní.

Jenny, mě zamykala už od začátku našeh vztahu, nejdřív na pár hodin, když šla do práce a já byl doma, později jsme takhle býval i celý den. Zajímavý zlom nastal, když nás napadlo, že bychom chtěli vyzkoušet klasický cuckodl scénář, kde by Jenny měla sex s někým jiným a já u toho asistoval.

Na začátku jsme si nastavili jasné pravidla. Bulla budeme vybírat spolu, hlavní slovo má samozřejmě Jenny, pokud by se mi bull nelíbil, můžu to zastavit, ale musí to být vážný důvod, všechno budeme dělat spolu a u všeho vždycky budu. Hledali jsme a našli jsme sympatického bulla, který přesně věděl, co chceme. Na první schůzce jsme si všechno vyjasnili a domluvili akční setkání. Druhá schůzka byla hodně nervózní, nevěděli jsme co od toho čekat. Nakonec to proběhlo přesně podle našich fantazií. Zamčený v pásu cudnosti jsem Jenny pomáhal se na rande, které bylo u nás doma, připravit.

Přišel, nechat se ode mě kouřit - jsem hetero, ale v rámci FemDom jsem se přemohl. Přesunuli jsme se do ložnice, kde měl s Jenny sex, pozoroval jsem je, a čas od času jsem pomáhal tu něco přidržet, tam něco navlhčit smile Po sexu se bull umyl a odešel, přesně jak jsme se domluvili. Jenny mě odemkla a my si užili báječný sex. Chtěli jsme se s ním vidět vícekrát, ale už to nevyšlo, dokonce několikrát zrušil na poslední chvíli domluvenou schůzku.

V zamykání jsme pokračovali dál. Doma, v Ateliéru na FemDom párty atd.

Na FemDom párty v Ateliéru jsme poznali i našeho současného bulla. Líbí se mi, že je víc typ mojí ženy než já - vysoký svalnatý sportovec. Vybrala si ho úplně sama, vydražila si ho jako subíka, ale to je jiný příběh smile

Jenny s ním byla nejprve pravidelně v kontaktu, denně si psali a domluvili se, že by se mu líbilo vyzkoušet si roli bulla. Domluvili jsme se na akční setkání, Jenny mě doma zamkla a šli jsme na ,,rande", které pokračovalo v posteli. Během jejich sexu jsme klečel svázaný v rohu pokoje a celou dobu mě ignorovali. Samotného mě překvapilo, jak se mi tahle role líbila, celou dobu jsem cítil intenzivní vzrušení. Na konci mě Jenny přitáhla k posteli a bull mě celého postříkal. Hned po akci mě Jenny zase odemkla a užili jsme si parádní sex.

Sex po takovém zážitku ma vždycky pravidlo: Musím se vystříkat Jenny na bříško bez mého vyvrcholení, následuje orgasmus té mojí Lady, a potom se můžu udělat já.

S tímhle bullem je Jenny v kontaktu pořád, chodí spolu na výlety atd. Dokonce jsme jednou porušili i naše pravidlo, že u všeho budu.

Byl jsem sám na chatě a Jenny měla jít s bullem na kafe. Domluvili jsme se, že se zamknu do pásu cudnosti, a ona ho zkusí svést a bude mi posílat fotky, jak se spolu mazlí. Vysvětlila mu situaci, že dneska má dovoleno vše, tak ho vzala na večeři a zaplatila mojí kartou, kterou jsem zapomněl doma, pak šli do čajovny, kde se mazlili a líbali. Občas mi přišla fotka, občas jen zpráva.. Znovu mě překvapilo, jak moc mě tato hra vzrušila. Večer před spaním, když už byla Jenny doma mi dovolila se odemknout, ale udělat jsme se směl až po příjezdu domu druhý den.

Když mi doma vyprávěla o průběhu večera, líbila se mi její formulace, při placení: ,,Dnešní večer platí erekce mého muže."

A v tomto duchu teď pokračují naše hrátky.. smile Samozřejmě si rádi hrajeme i s dalšími podobně zaměřenými páry, ale o tom třeba někdy příště.

2

Re: Shajj: BDSM, cuckolding a pás cudnosti

Ahoj, je to moc hezký příběh a moc vám fandím, aby vám to fungovalo stále dobře. Sice jsem v cudnosti mnohem větší přeborník a vydržím nohem déle ;-) ne v tom být zamčený v CB, ale v odpírání mého uspokojení, ale jinak je náš příběh hodně podobný. My jsme se k cuckoldingu dostali až po mnohem delší době, ale oběma se nám to moc líbí. Náš poměrně dlouhý, ale stále krásný a stále pevnější vztah je také od začátku postavený na BDSM, ale moje Paní byla vždy čistě Dom a já sub. A ten cuckold je podle mě naprosto přirozené vyústění tohoto nastavení. Kdysi jsem o tom sice snil, ale nedokázal si to v reálu představit, ale dnes mi to připadá naprosto přirozené a normální. A jsem moc šťastný, že mé milované ženě také. Zdravím P.

3

Shajj: Ahoj a díky za podělení se o velmi pěkný příběh. Krásný to příklad z praxe jak může cuckolding fungovat a přinášet jiskru do vztahu, když se umí správně uchopit. Držím palce, ať vám vše funguje dle představ smile

sub-xpetr: Jinako jestli se jedná o přirozené vyústění D/s vztahu? Může a nemusí, zřejmě záleží k čemu lidé směřují, co je vzájemně láká a vzrušuje. Třeba my jsme se touto cestou nevydali ani po mnoha společných letech D/s vztahu, ač jsme i toto téma samozřejmě řešili.

4

Anděl: To co píšeš, je samozřejmě pravda. Každý pár to má nastavené trochu jinak. V našem případě to tak je, ale nemusí to tak být u všech. Cuckolding, pokud je v rámci mezí, které všem aktérům vyhovují, je velmi velmi vzrušující a uspokojující a může D/s vztah posunout někam mnohem dále, ale samozřejmě má spoustu rizik. Neříkám, že je to pro každého a že každý D/s vztah tak musí (nebo by měl), skončit. Než se kdokoli touto cestou vydá, měl by si to dobře zvážit, protože některé věci nejdou vzít zpět. Každý by měl mít svůj rozum (je dobré se občas řídit i hlavou a ne jen zamčeným přirozením ;-) a dělat věci jen na svou vlastní odpovědnost.

5

sub-xpetr: Nelze, než souhlasit. Budu-li mluvit za sebe: v tomto případě zřejmě převládá racionální úvaha týkající se rizik, navíc doplněná, resp. ovlivněná, negativní zkušeností v tomto směru před mnoha a mnoha lety v bývalém vztahu (detailně jsem rozsepisoval ve vlákně "někdo třetí"). S Paní jsme samozřejmě i toto rozebírali, a ani ji to nikterak neláká k vyzkoušení (alespoň v tuto chvíli). Možná jsme i ovlivnění délkou vztahu, za 16 společných let (D/s) vztahu jsme zvyklí jen jeden na druhého a ač v jiných směrech má Paní ráda zkouší nové věci tak zde nikoliv.
Když se jen na skok vrátím k vlastní zkušenosti - jiskřička vzrušení zde nepochybně byla (ač finální výsledek pro tehdejší vztah zcela katasrofální), tedy zcela chápu, že toto může při správném uchopení vztah posouvat o další rozměr.

6

Anděl: Je to tak. Cuckolding je i podle mě D/s hra, která je hodně na hraně. Pokud to někdo nemá úplně srovnané v hlavě a nepřipouští si rizika (hlavně zamilování se partnerky do případného milence) a není srovnaný s tím, jak to případně ustojí, neměl by se do toho pouštět. Na druhou stranu BDSM je hodně o posouvání hranic v psychické i fyzické rovině a tohle není až tak vyjímečná záležitost. Ale každopádně to chce se řídit rozumem a ne jen aktuální erotickou potřebou. Určitě je mnoho lidí, kteří mají negativní zkušenosti, ale na druhou stranu je i spousta těch, kterým to posunulo obzory a jejich vlasní zážitky a pouze to silně utvrdilo jejich partnerský vztah. Takže za mě - pokud to chcete, nebojte se toho, ale zvažte, zda to váš vztah ustojí. Myslíte, že váš vztah a to co, své ženě dokážete nabídnout je lepší, než úžasný sex se skvělým milncem, který ale nic jiného, než skvělé milování nabídnout neumí (horší to je, pokud umí :-)). A samozřejmě je to i tom, jaká vaše žena je a jak jí věříte ... Děláte to přece hlavně pro ni, ale zároveň o ni nechcete přijít. Myslete hlavou ... ;-)

7

Chtěl bych se podělit o několik dalších zážiků.

Jenny šla s bullem na další večeři, já jsem byl doma. Kolem půlnoci jsem šel spát, a zhruba v jednu hodinu ráno mi přišla zpráva, že se Jenny vrátí až další den. A ráno mi přišla od bulla smska ve kterém moje Jenny leží po ranní koupeli na jeho posteli. Nemohl jsem se dočkat, až mi povypráví co se ten večer stalo.

Po večeři šli k němu domů, hráli nějakou hru na ps a potom až do rána šukali. To bylo poprvé kdy měla sex a já u toho nebyl. Bylo mi líto, že jsem u toho nebyl zamčený, ale měli jsme domluvené, že to může takto proběhnout.

Další zkušenost je s jedním klientem. Chodí k nim do kanceláře a Jenny se líbil, trochu spolu flirtovali, kolegyně si toho samozřejmě všimly, takže když bylo potřeba něco odnést do jeho kanceláře měla tam jít ona.

K papírům mu přiložila vzkaz se soukromým číslem. Ozval se, domluvili se na večeři u něj doma.. Jenny mě ráno před odchodem do práce zamkla, odpoledne se vrátila, pomohl jsem ji připravit se na rande a odešla. Seděl jsem doma, zamčený v pásu cudnosti a mohl jsem si jenom představovat, co se děje.. Nezasvěcovala ho do toho, že může... Jenny se vrátila domů kolem půlnoci, voněla jeho parfémem a byla celá vláčná. Hned mě vzala do ložnice, musel jsem ji lízat a u toho mi vyprávěla průběh večera.

Moc teda nejedli, měl tam jenom trochu oliv, ale zato ji se svým jižanským šarmem perfektně svedl a užili si skvělý sex. Chtěla mi přinést alespoň použitý kondom, ale nepodařilo se. Když mě odemkla a pustila mě do sebe, bylo úžasné cítit, jak je roztažená.

Za dva týdny naplánoval další rande, oba jsme se těšili. Akorát tentokrát vzal Jenny opravdu na večeři, a po jídle si dali víno a omluvil se ji, že je po týdnu celý utahaný a že šel domů.

Nejlepší na tom celém je, že tři její kolegyně ví, že s ním měla sex a že já to vím. Docela si užívám jejich pohledy, když jsem u Jenny v práci.

Dalšího bulla našla Jenny na tinderu. Psali si, byl fajn a na prvním kafi si domluvili akci. Byl dominantní a chtěl být i ke mě. Takže mě v domluvený den Jenny ráno zamkla do pásu a řekla mi, at v určitý čas přijdu na adresu, kod na zámek je tento a dveře X.

Když jsem tam šel, byl jsem extrémně vzrušený, protože Jenny se jako subinka nikdy nikomu nenabídla. Přesně v domluvený čas jsem přišel, a když jsem šel ke dveřím, slyšel jsem známe zvuky rákosky. Zazvonil jsem a přišla mi otevřít moje nahá manželka s proužky po rákosce na zadečku. Hezčí okamžik jsem snad ještě nezažil...

Políbila mě a cítíl jsem, že už ho kouřila.. Dostal jsem klapky na oči, zavedla mě do místnosti, pozdravil jsem, měl jsme si kleknout a ona šla za ním. Slyšel jsem zvuky plácání, kouření, sexu, plácání, další kouření.. Pak polibek a zavření dveří. Jenny mi sundala klapky z očí a řekla, že jdeme domů.

Bylo to vzrušující.. smile Připadal jsem si zneužitý, ale vůbec mi to nevadilo.