1

Téma: Hrátky venku

Ahoj, máte nějaké rady a typy jak si spestřit vycházku do přírody? Naco si dát pozor a co je fajn si vzít sebou.

2

Re: Hrátky venku

Z jakeho uhlu pohledu? Chces jit zamceny do lesa a tam neco delat?

3

Ano,chtěl bych nějakou inspiraci jestli ma někdo nějaké zkušenosti

4

A účel? Být venku nebo exhibovat?

Pokud chceš být jen venku nikým neviděn, tak když si zaleš(te) něka, hluboko do lesa, tak si tam můžete udělat stejnou seanci, jako doma. Nikdo cizí nic neuvidí a vy možná budete mít nevšední zážitek.

Pokud jde o exhibici, tak si na sebe vezmi přiléhavé legíny, vyrýsuj klícku a vyraž mezi lidi.

Osobně si myslím, že exihibice není něco, s čím by se to mělo přehánět. To už je lepší vyrazit do tématicky stejně založené uzavřené skupiny lidí.

5

Můžeš třeba jít ven na vodítku jako pejsek a pak aportovat míček nebo klacík. Ale moc to nesouvisí s klíckou, spíš s dom/sub.

6

Můžete si hrát na Ctirada a Šárku.
Nejdřív přivážeš ke stromu ty jí, pak ji zachráníš, pohrajete si spolu, pak přiváže ke stromu ona tebe.
A pokud je hravá, tak zatroubí na roh a z křoví vylezou její kamarádky, které to celé natáčely na kameru.

7

No my jsme z Paní 30 let pás cudnosti máme asi už 4 roky a Paní má zálibu v ponižování nejhůř jsem se cítil na nuda v pásu a obojkem ale žádná reakce bál sem se nejvíc toho že někomu bude vadit že nejsem vlastně nahý ale nic.

8

Paní tvrdí že pás cudnosti je šperk a nemá schovávat a tak se i chová.

9

Byl by to dobrý úlet mít klícku od Swarovski.

10

Já také považuji svoji klícku jako šperk a jsem na to patřičně hrdý že ji nosím.

11

Já jsem nevědomky chodil na veřejnosti s obojkem a zdá se, že si toho nikdo ani nevšiml, nebo to přinejmenším nedal najevo.

12

Jasně, že ne. Je spoustu outfitů majících obojek jako svou integrální součást.

13

S mou Paní jsme si na dovolené našli malou pláž kde jsem musel být jen v klícce,růžovém obojku a v dvoudílných růžových plavkách s volánky.
Anebo večerní procházka na odlehlejším místě v letních šatech,v paruce,namalovaný s nalakovanými nehty a v korkáčích na vysokém podpatku.Pro mě zatím nejponižující zážitek.
Mám úžasnou Paní,jsem držený v pernamentním nadržení a díky klícce objevujeme a zkoušíme nové a nové věci.

14

Jestli tě vzrusuji dámské šaty tak se naskýtá, třeba úkol odnes batoh z dámský oblečením  někam na tobě neznáme místo a tam ho nech ve 16 hod.. Večer běž jen v oblečení které ti nevadí když navlhne v noci a bez třeba v 22hod a z bude tma k batohu, to místo bude mystické a a budeš nesvuj. Oblékni se co máš v batohu a dej oblečení co jsi měl na sobě zamkni zámeckém bez klíče... A teď jsi v dámském a můžeš jít domů jen takhle doufám že jsi nezamkl klíče od baráku... Anální kolík, vybraní vajíčko velká prsa a podpatky které budou slyšet až do postranních uliček... A ještě si to můžete soestrit se svou Páni že ti napíše po cestě kde se máš vyfotit než dojdeš domů

15

Dámské prádlo se paní moc nelíbí ale nápady s pejskem jsou fajn

16

Samodomo má hezké úkoly! smile