1

Téma: Oddálení / zákaz vyvrcholení

Ahoj všem , co smějí mít sex se svou Bohyní, ale nesmí se vystříkat. Používáte nějaký stoper, návlek na penis, návlek na žalud, masti nebo nějaké škrtící kroužky k oddálení vrcholu? Jestli ano, prosím podělte se o zkušenosti dobré i špatné. Předem děkuji.

2

Re: Oddálení / zákaz vyvrcholení

Ahoj, my nepoužíváme nic, trénujeme při milování se zakázaným vyvrcholením mou výdrž. Vydržím už docela dost, ale upřímně, mám radši uspokojování mé Paní jazykem, protože u toho má ona víc vyvecholení než při souloži a já neriskuju "nehodu".

Jednou jsme zkoušeli silikonový návlek na penis, nejdřív to vypadalo nadějně, že se můžu pořádně rozvášnit, když jsem nic necítil, jen ty pocity. Jenže nakonec se ukázalo, že něco jsem přece jen cítil, protože jsem se udělal do toho návleku. Byli jsme z toho zklamaní oba dva, nedoporučuju.

Stopper do penisu taky nedoporučuju použít při souloži, snad jedině s kondomem, ale nešel bych do toho.

3

Je to v hlave všetko niesom síce dlhodobo či pravidelne zamknuty a klietku používame vramci spestrenie a hratok ale už tri mesiace cca som  nemal orgazmus pri sexe len od moje polovičky zopár pokazených keď si ma potom vzala do parády a našla si v tom krásnu záľubu prvoradé sú jej orgazmy a vrcholí či už počas sexu alebo lizania je to o tréningu a vydrží  ona ma ma pod kontrolou a ja poslucham vždy ju uspokojim a potom už je len na nej čo bude so mnou žiadne gély ani stopery či gumu atď sme nikdy nepoužili keď to na mňa vždy prichádzalo tak som si dal pauzu chvíľku alebo som dostal výprask a hneď som sa skludnil a pokračoval ďalej až kým moja pani nevytiekla

4

Ahoj, děkuji za první reakce.
   Dlouho jsme klec nepoužívali a má Paní si zvykla na můj penis. Teď jsem pár dní v kleci a mám strach, že budu hned, jak mě svolí ke stiku. Také jí to radě dělám pusou, roubíkovím dildem, ale nejradějí připínákem. U připínáku mám pocit, jak kdybych fakt „šukal“, ale na vrchol se nedostanu. Těsně , těsně pod vrchol, někdy i vykapu, ale zůstanu nadržený.

Cudnost.cz –  návlek jsme také zkoušelí a také jsem se udělal. Stoper mám a ještě jsem ho raději nepoužil. Mám z něj respekt.
Kopi – výprask jsme na oddálení vrcholu nezkoušeli. Mám strach, že bych vytek v průběhu bití. Ale beru to za dobrou radu hodnou k vyzkoušení.

Moc děkuji za rady a zkušenosti.

5

My jsme na tohle obcas pouzivali Pepino Long action gel. Fungivalo to celken dobre a pokud doslo k orgasmu, byl z toho neco jako pokazeny. Bohuzel se ten gel uz nevyrabi :-(

6

já si většinou vezmu erekční kroužek (i když ten tomu moc asi nepomůže), potom gel Joy drops delay (ten opravdu znecitlivuje, ale lepší je ho nechat chvíli působit). A nakonec nějaký levný kondom, ty mívají právě tlustší stěnu. Chodím do Li dlu a tam kupuji a (osvědčil se mi) ten "ovocný" kondom v balení po 12 kusech.
https://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=jo … t+gel+50ml

samozřejmě ale to neznamená, že si nemusím dávat pozor a podle potřeby musíme zpomalit nebo změnit pozici

7

Ahoj, posílám pár tipů, které jsou absolutně zaručené. Nenašel jsem zatím nic lepšího a funguje to fakt výborně.

Průhledný a těsnější návlek na penis s kroužkem pro varlata s cenovkou okolo 200-600 Kč dle prodejce.

https://www.sex-shop69.cz/velky-navlek- … 96220.html

Popis a mé zkušenosti:

Návlek funguje na bázi podtlaku, ale ten kroužek pro varlata je tak akorát těsný, takže když by to chtělo sklouznoout dolu, tak s tímhle prostě nesklouzne. Vyzkoušeno mám také, že je třeba dát dovnitř pro nasazení velmi málo lubrikantu. Opravdu málo. Spíše jen tolik, aby to ještě trochu drhlo, nežli klouzalo. Při nasazování si spíš pohrát s podtlakem, takže žádný namažu a šup. Právě naopak, a spoléhat se na úplné stlačení návleku, aby zamakal ten podtlak. Návlek je celkově z tvrdšího silikonu, takže se sice jako prázdný ohýbá, ale po zaplnění je pevný akorát pro to, aby na pocit připomínal tvrdostí penis. Materiál na omak však penis nepřipomíná = nejedná se o ty napodobeniny kůže. Nutno dodat, že velikostně je pro průměrné a větší penisy. Pro malé je problém v tom, že by v něm díky těm popsaným vlastnostem i přes sebevětší námahu bohužel nedržely. Sex s tímhle zvládnu v průměru 60 a více minut. Rekord je přes dvě hodiny. Vše je pak ale závislé na fyzické kondici nositele, protože manželka se téhle hračky nedokáže nabažit, takže po té hodině tvrdšího přirážení už je na mě únava fakt znát. Než jsem tohle koupil, tak takhle krásné orgasmy jsem u ní neviděl veeeelmi dlouho. Díky bohu a díky výrobci za tenhle návlek. Pro mě to byly při sexu pocity mírného podtlaku, které sice byly příjemné, ale udělat se z nic nešlo ani omylem. Spíš jsem si užíval ten pocit být absolutně blízko ní, mít penis velikostně typu BBC :-D a dělat jí to takovým způsobem, až z toho ječí na lesy o milost. To samozřejmě mírně přeháním ale celkový efekt pro ní je prostě úžasný a to mě těší nejvíce.

Dalším tipem je gel na znecitlivění s cenovkou 1000-1500Kč dle prdejce:

https://www.lekarna-gabriela.cz/zbozi/3 … -25-x-8-5g

Popis a mé zkušenosti:
Hlavní předností je, že tohle NENÍ NA PŘEDPIS!!!!!
Cokoli jiného funguje tak z 0,00001% jako tenhle gel. Jestli jste někdy byli na endoskopickém vyšetření (gastro sonda, kolonoskopie, sonda do močové trubice a měchýře...), tak tohle je právě ten gel, kterým se tyto věci mažou, aby to při průniku sondy měkkými tkáněmi nebolelo. A výborně to funguje i na penis. Manželka mi vždy namaže pouze žalud, nasadí dva kondomy a pak čekáme až se to vstřebá. Bohužel menší balení nedělají, takže ampule po otevření stačí na hodně opakování, ale od prvního otevření nejde uzavřít. Leda to přelít do jiné uzavírací, která by šla otevřít a použít opakovaně bez degradace lidokainu. To jsme ale nezkoušeli. Otevřenou mapuli máme pak v lednici zabalenou v alobalu. Jakmile necítím vůbec nic, tak mě manželka začne používat ke svému uspokojení. Po nějaké době lze i sundat kondomy a mít sex bez toho, aby se znecitlivění přeneslo do její vaginy. Ten čas od namazání do sundání kondomu ale nemáme přesně změřený = kdyby někdo také zkoušel, dejte vědět za jak dlouho to lze = snad to bude nějaký standardizovaný čas a ne jednou 10 minut a pak zase 30 minut...

Snad jsem pomohl. Dejte vědět, jestli jste tohle taky zkusili a s jakým výsledkem :-) U nás výborné ;-)

8

Ahoj, děkuji za další rady.
Návlek na penis jsme už zkoušely, pravda, že byl velmi měký. Paní se líbil, mě trochu zpomalil, ale stejně jsem do ně vytekl. Máš pravdu, že ten tvůj vypadá pevněji a mohl by přenášet méně vzrušení. Velmi rád ho vyzkouším. Jen se chci zeptat na kvalitu materiálu. Má Bohyně je velmi citlivá na měkčidla a fenoly. Jak to vypadá s kvalitou materiálu?
Lidokain jsme taky zkoušeli. První pokus dopadl skvěle. Měl jsem dost času na přípravu na dovolené. Má Paní mi ráno když se pomalu budila, přikázala, abych si to připravil. Odemkla mě, sundal jsem si klec, umyl si ho a hned mi stál. Když jsem se vrátil z koupelny, Paní jen vyšpulila z podpeřiny nahatou prdelku a erekce byla jak kámen. Natřel jsem si žalud a kus penisu, nandal první kondom, umyl ruce a druhý kondom. Čekal jsem se stojícím pérem a koukal na tu mojí nádkernou prdelku a žalud pálil, jak čert. Pak to byla super jízda. Prcali jsme určitě 50min, já skoro nic necítil. Musel jsem se kolikrát ujišťovat rukou, nebo pohledem, že ho mám uvnitř. Já se neudělal. Paní byla moc spokojená. Dostal jsem přes prdel opaskem doruda a spěchali jsme na snídani. Na snídani v restauraci to bylo úžasné. Paní se červenala, „přiblble“ usmívala a vypadal fakt spokojeně. Já byl nadržený na maximum, žalud přicházel k sobě a začíla se mačkat v kleci a já poposedával na židli a hledal polohu ve které mě zadek tolik nebolí.
Ale pak jsem to zkoušeli podruhé a přišel jsem o erekci a už se to nedalo vráti. Přemýšlím, že vyzkouším kombinaci obojího. Děkuji za rady a těším se na další. Máte někdo zkušenosti se stoprem?

9

Materiál toho navleku nás nikoho nijak nezalergizoval. A to jsme oba dva atopicti ekzemazici. Mne stačí trocha mléka nebo džusu a už se vsude skrabu. Z toho navleku jsme ale nic neměli. Samozřejmě ale netuším jakou míru alergii a obecně materiálové citlivosti mate vy dva, takže nedám ruku do ohne za to, ze vám to nic neudělá. Ale s tou cenou si myslím, ze i kdyby to pak mělo jen ležet v šuplíku, se to proste vyplatí zkusit. Jinak tedy materiál mi přijde jako čistý silikon, mozna s nějakým aditivem na vyšší tvrdost. Zrovna tento navlek take hodně rozšiřuje penis, odhadem +1-1,5cm do šířky takže přenos jakehokoli citu přes stěny nehrozí. Navíc má plnou špičku, která je ještě rozšířena a prodloužena na lepsi efekt zvětšení penisu do délky i šířky, takže zalud je absolutně izolovany. Ja to furt vychvaluju, ale nám to proste funguje výborně. Dej pak vědět jak to šlo vám, dost me to zajímá :-) A hlavně me zajímá co na to u vás doma řekla Paní :-)

10

Ahoj moc děkuji za rady. Už jsem objednal návlek co mi doporučil ElendJe a ješte jeden z Cyberskinu. https://sex-shop69.cz/navlek-z-umele-ku … 12240.html
S tímhle materiálem máme skvělé zkušenosti. Máme ho na Straponu a je super. Opravdu , jak normální kůže.