1

Téma: Klícka ve tvaru vejce

Ahoj, máte někdo? Jak se nosí? https://www.amazon.com/LI-yuan-Stainles … YRJQP?th=1

2

Re: Klícka ve tvaru vejce

Zajímavé

3

Re: Klícka ve tvaru vejce

Vypadá to pěkně.

4

Re: Klícka ve tvaru vejce

To vypadá bezpečně. Podle mě pokud zvolíš vhodný rozměr, není z této klícky možnost úniku. Šance protlačit koule přes kroužek ven prakticky nulová. Navíc velice stylový design. Velmi zajímavý ale bude průběh močení

5

Re: Klícka ve tvaru vejce

a nezapomenme i hygiena bude bez sundani nemozna. Dle me tedy na dlouhodobe noseni bez sundani to nebude

6

Re: Klícka ve tvaru vejce

Konecne nieco, co prekryje aj gule. :-)

7

Re: Klícka ve tvaru vejce

Zájemcům můžu tuto klícku sehnat. Je dostupná ve variantách s ozubeným kroužkem nebo bez něj a kromě toho ve 3 velikostech nejen kroužku, ale i klícky. Nejmenší průměr "vstupního" kroužku znamená nejmenší i celou klícku, největší kroužek má největší klícku. Rozdíl ve výšce nejmenší a největší klícky je 13 mm, výška té prostřední je uprostřed tohoto rozmezí.

Zájemci, můžete se mi ozvat na info@cudnost.cz a domluvíme se. Skladem ty klícky nemám, ale objednám vám ji, když ji budete chtít.

8

Re: Klícka ve tvaru vejce

Klícka v provedení vajce.
Já jsem jí objednal tady na fóru přes Vojtu.
Ještě jednou mu tímto děkuji protože spolupráce....no prostě super.
A teď....
Provedení :(tedy co mám já)
Kovová s ostny a ta nejmenší.
Je nádherná. Jak píšou na netu, opravdový šperk.
Výhoda je že pokud jí máte .Koule jsou nedostupné. To je super, o nich prostě nevíte.
To jsou všechny pro!
A pak.
Nasazování musíte dělat sami. Jinak to nejde. Partner(ka) by to prostě nezvládl ady vám neublížil.
Takže krásné ale nepraktické. Nic nečekejte od většího rozměru.
Zase bude moc velký kroužek a tím bude větší váha bude to tahat dolů a  bez ostnů vám bude vypadávat. Ale..... Vím že to bude znít blbě ...,..chcete to skusit .. zašlu na zkoušku.
Doufám že se vám to hodilo.

9

Re: Klícka ve tvaru vejce

Díky za recenzi. Tak budeme hledat dál.