1

Téma: Technický dotaz ohledně kroužků

https://imgup.cz/images/2021/01/13/krouzky.jpg

Ahoj, chtěl bych poprosit o zpětnou vazbu ty z vás, kteří vyzkoušeli už všechny možné klícky, ale hlavně mi jde teď o kroužky. O anatomicky tvarované kroužky. Moje čistě technická otázka zní:

Je kroužek od klícky Prisonbird natolik dobře anatomicky tvarovaný, že je lepší než obyčejný kroužek od klícek Minispider, Minicage, Lockdown? Nebo to jeho anatomické vytvarování za moc nestojí a je to při nošení tak nějak nastejno?

Ptám se proto, že poslední dobou mi dodavatelé nabízejí všeljaké klícky s obojími kroužky, tak které z nich mám vybrat. Oboje nechci, když už mám na výběr, tak chci ty, které jsou lepší pro většinu z vás.

Jinak samozřejmě jsou klícky s kroužky tvarovanými anatomicky ještě líp, ale teď mi jde o tyhle 2 druhy kroužků.

Předem díky moc za jakékoliv vaše zkušenosti.

2

Re: Technický dotaz ohledně kroužků

Ahoj,

za mě určitě anatomicky tvarovaný nosím prisonbird a ten kroužek je k nezaplaceni.

3

Re: Technický dotaz ohledně kroužků

Anatomicky tvarované kroužky u Prisonbird jsou důvodem, proč jsem mu už několik let věrný a ostatní CB zůstávají už jen v šuplíku! Díky nim je velmi pohodlný, nesklouzává a dokonce nemusím ani ničím mazat! Kdyby byly ostatní CB k dispozici s podobnými kroužky, určitě bych jich rád vyzkoušel víc!

4

Re: Technický dotaz ohledně kroužků

Taky preferuju klícku s tvarovaným kroužkem.

5

Re: Technický dotaz ohledně kroužků

Rád bych tvarový kroužek zkusil. Respektive měl jsem ho u plastové klece kobra a je to něco jiného. Momentálně mi ale docela sedla kovová drátěná klec. Je vzdušná, dobrá na hygienu... Ale s kulatým kroužkem. Zkoušel jsem si zde koupit anatomicky tvarovaný a upravit ho. No nepovedlo se. Třeba se k tomu ještě někdy vrátím.

6

Re: Technický dotaz ohledně kroužků

Ahoj, taky mám pocit, že anatomicky tvarované líp sedí, míň sklouzávají, ...
A to jak u plastu tak u kovu.
U stejné klece jsem ale neměl možnost testovat oba typy kroužků, takže je to vždy dojem za celou klec.
(momentálně v HT v4)

7

Re: Technický dotaz ohledně kroužků

Taktiež anatomicky tvarovany, obyčajný kruh mi moc nesedí :-)

8

Re: Technický dotaz ohledně kroužků

Mám takový... Doufám že nejdu moc mimo téma.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTlmJxxE28MLKYhdypp_08VAfLI-YE3scvyQg&usqp=CAU
Možná zkusím sehnat další klec a koupím si zde samotný kroužek a nějak to dotvaruji...
Možná se vyrábí i s tvarovaným kroužkem, ale nenarazil jsem na ni.

9

Re: Technický dotaz ohledně kroužků

Ahoj ve spolek
nedá mi to nevyjádřit svůj názor k tomuto. Mám doma celkem asi 6 typů klícek a osobně preferuji také anaotimické tvarování kroužků, však není to jen o těch kroužcích aby na toto mohl někdo odpovědět opravdu sofistikovaně musel by si vzít jednu klec a koužek tvarovaný a netvarovaný jinak je to srovnávání více věcí. Ono totiž ty tvarované jsou u novějších klícek a je to o drobnostech jako je sklon zaoblení a další věci