1

Téma: Bolest varlat

Můj kamarád používá CB600,ale asi tak po 12 hodinách ho začnou bolet varlata a musí to sundat. Mohl by někdo poradit, čím by to mohlo být?

2

Re: Bolest varlat

Při nošení PC můžou varlata mírně naběhnout, šourek trochu zčervenat, zvýraznit se žíly. Ze začátku můžou být i divný pocity tlaku, sevření, ale ty by se měli do týdne, max dvou vytratit.

Pokud ale do pár hodin šourek ztmavne do temně ruda až modra. v místech otvorů v kleci se na penisu objevují otoky. Citíš nepříjenmou bolest či mravenčení v genitáliích nebo někdy i v břiše.
Je špatně zvolený (malý) kroužek či nevhodná klec.

3

Re: Bolest varlat

Děkuju za radu. Hned ji přepošlu kamarádovi, který tenhle problém má. U mě je to s CB na prosto v pohodě.

4

Re: Bolest varlat

Ako dlho dokážete vydržať nonstop zamknutý? Chcel som skúsiť týždeň v klietke Holytrainer v3 a ráno som sa zobudil s tým že ranný pokus o erekciu úplne lámal klietku v mieste kde je integrovaný zámok a musel som ju dať dole. Predkožku som mal opuchnutú a gule ma boleli a tiež boli mierne napuchnuté. Nechápem ako niekto z vás dokáže byť zamknutý dni či týždne. Existuje na to nejaký trik či postup? Lebo nerád by som si spôsobil nejaké trvalé zdravotné následky.

5

Re: Bolest varlat

A krúžok používam najväčší takže v tesnosti krúžku problém nebude.

6

Re: Bolest varlat

Pokud jsi od rána do večera vpohodě a ten otok, bolest je pouze důsledek noční erekce.
Dej si ledovou sprchu, aby se to z nejhoršího zklidnilo a pár dní to vydrž. Tělo si zvykne a časem to přejde.