1

Téma: Návrh smlouvy o mé cudnosti

Zdravím.
Dnes předám manželce návrh smlouvy o mé cudnosti, protože bez ní mi celé snažení přijde takové mdlé a  nekonkrétní. Tak jsem zvědavý, jak bude moje drahá reagovat. Počítám, že bude škrtat a doplňovat. Zatím nechci moc tlačit na pilu, proto se to asi někomu bude zdát příliš měkké. Žena je už zvyklá mě zamykat a odpírat mi orgasmus, ale nechci spěchat. Mám jí rád a zatím se to, i když velmi pozvolna, vyvíjí docela dobře. Je trochu problém s nezájmem o mě, trochu ve stylu - jsi zamčený a hotovo, ale to přičítám únavě z práce. Tak snad se dočkám větší kreativity a hravosti. Zatím je více méně vše okolo pásu a cudnosti v mé režii. Nicméně doufám, že se to postupně otočí a já budu jen koukat. Ale je vidět, že se náš život změnil k lepšímu a manželce se to zatím docela líbí.
Nejprve jsem si musel/chtěl odříci 14 dní, pak mi byla dopřána úleva. V neděli budu mít za sebou už 3 týden dalšího odpíracího období, tak jsem zvědavý, jestli mojí drahou nenapadne dopřát mi celý měsíc... uf. Musím přiznat, celý den nosím svědomitě pás HT-4 small, na spoustu nocí jsem však musel kvůli bolestivým erekcím pás úplně vynechat. Nezneužívám toho a ani bych si to nedovolil z úcty k manželce, ale i kvůli sobě.
Tady je narychlo sepsané znění smlouvy, třeba se tenhle začátečnický nástřel někomu hodí. Inspiraci jsem čerpal částečně zde na cudném fóru a také jinde na internetu.   

Smlouva o cudnosti

Tato smlouva vznikla jako projev naší lásky a důvěry, v zájmu harmonie a dosažení dlouhodobého štěstí v manželství.
Obsahem je odpírání orgasmů manželovi a nošení pásu cudnosti.

manžel
    • podpisem smlouvy předává manželce úplnou kontrolu nad svými orgasmy a sexuálním životem
    • trvale nosí pás cudnosti, aby se nemohl dotýkat svého penisu, dráždit ho a zamezil tak jeho
       ztopoření, masturbaci a nekontrolovanému výronu semene bez vědomí manželky
    • souhlasí s omezováním počtu vlastních orgasmů ze strany manželky, aby zkultivoval svojí
      sexuální energii, umenšil vrozenou agresivitu, vyloučil všechny projevy dominance a hrubosti,
      přestal se dožadovat sexu proti vůli manželky, odstranil sklony k nepořádnosti a zlepšil
      vnímavost ohledně potřeb své milované ženy
    • uvědomuje si, že manželka nemá žádnou povinnost poskytovat mu pravidelně sex
    • neloudí a neškemrá o předčasné sexuální uvolnění
    • pozitivně a bez projevů nedočkavosti přijímá popírání orgasmu na definovanou dobu
    • neosahává manželku na intimních místech bez jejího souhlasu
    • je povinen kdykoliv sexuálně uspokojit manželku a to jakýmkoliv způsobem, který si ona přeje
    • souhlasí, že sexuální uvolnění je možné pouze za dobré chování a splnění dohodnutých  úkolů a
      povinností, např. udržování pořádku v domácnosti
    • ke své ženě se chová uctivě, je milý, chápavý, zajímá se o její potřeby a trpělivě jí naslouchá
    • odstraňuje u sebe netrpělivost a vztek, nezvyšuje hlas, neokřikuje, nekritizuje, nevyčítá a
      neobviňuje
    • vždy respektuje náladu či únavu manželky, je k ní ohleduplný
    • pomáhá manželce při koupeli, provádí holení jejího bříška a nožiček
    • dbá na to, aby vypadal dobře pro estetické potěšení své manželky a to i s její pomocí, jde o
      příjemnou vůni, svěží dech, oholení tváře, ochlupení genitálií ev. hrudi, oblečení, postavu,
      stravování atd.
    • nosí především věci, které se něm líbí manželce, spodní prádlo manžela může být též v její
      režii

manželka
    • podpisem smlouvy přijímá dar úplné kontroly nad sexualitou svého manžela a má tedy právo
      popírat a zadržovat jeho sexuální uvolnění, natrvalo spojené s nošením pásu cudnosti
    • kontroluje používání pásu cudnosti, po nasazení a uzaknutí si ponechá jeden klíč u sebe a
      umožní manželovi přístup k nouzovému klíči v zapečetěné schránce nebo obálce, pro případ
      návštěvy lékaře či jiných vážných důvodů
    • délky jednotlivých období odpírání orgasmů stanovuje pouze na základě svého uvážení
    • může informovat manžela o minimální zamýšlené délce odpírání, ale např. za účelem zlepšení
       manželovy disciplíny má právo libovolně ji prodloužit
    • provádí denně kontrolu mužova pohlaví a zamyká či odemyká pás, např. kvůli hygieně
    • zajímá se o pocity a problémy muže, zejména v souvislosti s prožíváním života v cudnosti a
      nošením pásu
    • je na veřejnosti i v rodině k muži vždy vlídná a přívětivá, protože má k dispozici dostatek
      nástrojů ke korekci jeho chování, případně trestů, tudíž zvyšování hlasu, křik, vyčítání a jiné
      ženské praktiky nemá zapotřebí
    • může vůči svému manželovi použít i různá nápravná opatření, jako např. odepření dotýkání se
      některých částí jejího těla, prodloužení doby bez výronu semene nebo fyzický trest provedený
      rukou, rákoskou či jiným nástrojem, nošení dámského prádla a oblečení, zavedení análního
      kolíku, soulož do konečníku připínacím penisem, pokažený orgasmus, připnutí kolíčků na
      bradavky, dráždění varlat bez možnosti výstřiku
    • je milující, spravedlivá, ale také přísná, důsledná a nekompromisní, nedělá ústupky ze slabosti
    • pokud manželovi dopřeje orgasmy častěji než původně zamýšlela, ví, že může dojít ke ztrátě
      nadšení a návratu ke starému způsobu jeho chování, které se mělo životem v cudnosti odstranit

sexuální uvolnění manžela
    • pouze manželka stanovuje způsob sexuálního aktu pro sebe nebo manžela
    • z důvodů zachování zdraví manželka alespoň jednou do měsíce provede manželovi masáž prostaty
      přes hráz nebo konečník
    • za sexuální uvolnění se považuje nejen soulož s výstřikem semene, ale i noční poluce nebo
      ejakulace způsobená škádlením zamčeného penisu, masturbace pod dohledem manželky, orální sex či
      masturbace rukama manželky, milking provedený přes konečník nebo pokažený orgasmus


Smlouva č.  ……...    ze dne  …………………..       platí pro období   od .......………….....       do …….. ..................   

manželka                                                                     manžel

2

Re: Návrh smlouvy o mé cudnosti

Super

3

Re: Návrh smlouvy o mé cudnosti

Díky. Včera žena smlouvu jen předběžně omrkla. byla unavená a prý to musela chvíli rozdýchávat, takže lehký šok pro ní. Lekl jsem se, že jsem to přehnal hned na začátku, ale ona mě se zvláštním úsměvem a výrazem na tváři překvapila slovy, že všechno bere a nechce nic z toho smazat. Hlavně prý z důvodu, že jsem s tím měl takovou práci :-)
Ptal jsem se znovu, jestli nechce přece jenom něco přidat či odstranit, ale opravdu nechtěla. Takže jí obsah smlouvy docela vyhovuje (bodejď by ne), až mám trochu obavy, co přinese budoucnost. Dnes jsem něco málo poupravil a ještě vedle ryze našich soukromých položek připsal, že souhlasím s výchovnými omezeními a fyzickými tresty, které mohou být uplatněny i z preventivních důvodů.
Večer si to spolu přečteme a ověříme, že to oba upřímně takto chceme a podepíšeme...?
Dosavadní intimní život nestál za moc a hádky byly, i kvůli sexuálnímu nesouladu, dosti časté a občas i s brutálním průběhem. Od počátku mého zamykání je vše jinak, jsem jako beránek, pomáhám při koupání, oblékání, dělám kafíčka a čaje, můžu se přetrhnout, abych posloužil, až tomu nemůžu uvěřit. Furt bych jí nejraději líbal, osahával, hladil a říkal sladká slova, ale to asi všichni uzamčení pánové dobře znají. Manželka září a připadá mi krásnější, sebevědomnější a odvážnější, dokonce uvažuje o změně zaměstnání, což ještě nedávno naprosto vylučovala.
Netuším, co se mnou a naším vztahem cudnost ještě udělá, pokud mě moje drahá nechá celý měsíc bez...

4

Re: Návrh smlouvy o mé cudnosti

Pěkně napsaná smlouva jak to u vás pokračuje? Nechala tě paní už vystříknout?

5

Re: Návrh smlouvy o mé cudnosti

Díky, smlouvu jsem ještě upravil. Platnost od neděle,zrovna to vyšlo na Valentýna. Teď táhnu 4 týden, celý měsíc byl můj nápad, abych poznal účinky delšího odříkání. Ale po uplynutí měsíce už to bude zcela v režii manželky.

6

Re: Návrh smlouvy o mé cudnosti

Wau... nás to čeká tuto neděli . Jako žena se těším a plně doufám ve změnu chování partnera k lepšímu :-) pochopitelně.  Celkem se mi zamlouvá i psaná dohoda ač jsem byla proti.  Tak s dovolením kradu a děkuji .

7

Re: Návrh smlouvy o mé cudnosti

Karkulik: Partner se jistě změní, avšak změna by měla proběhnout i u Vás. Muže opravdu nestačí jen zamknout a užívat si jeho pozornosti a oddanosti. Písemnou smlouvu rozhodně doporučuji, obě strany si tak lépe uvědomují, jaká jsou jejich předsevzetí a povinnosti. Mohou se totiž po čase dostavit pochybnosti a ztráta chuti vydržet, např. při únavě či nemoci, a pak je užitečné mít možnost nahlédnout do smlouvy a připomenout si dohodu. Oba dva, muž i žena, by se měli podílet na změnách i když on je třeba v submisivní pozici. U nás je smlouva na stole, děti už máme z domu, každý den do ní krátce kouknu a pomáhá mi to vydržet. Týdny půstu se jistě nějak projeví u každého chlapa. Špatný a demotivující je pro něj nedostatečný zájem ze strany ženy. Ona se musí úměrně jeho snaze také nějak snažit, i když se jí zrovna nechce, aby to celé muže bavilo, aby vytrval a neztrácel elán. Když je přítomna upřímná láska a nejen hrubý pud, může být mužská cudnost cestou k velmi hezkému upevnění a prohloubení vztahu pro oba.
Určitě bych se do smlouvy nebál zařadit větší množství položek, není problém je pak společně protřídit a ev. něco vyškrtat. Jde o to, že každý partner může mít své dosud tajné touhy a představy, které by se třeba za normálních okolností styděl před svým protějškem vyslovit  a teď má příležitost se s nimi svěřit. Papír unese hodně. Tak se mohou vzájemně více poznat a získat příležitost jeden druhého lépe uspokojit. Ale nic není hned a zadarmo, vytrvalost je klíčem k úspěchu:-)
Pokud by se Vám chtělo poslat mi na oplátku do soukromé zprávy konečné znění vaší smlouvy, budete hodná. Ev. bych poslal i tu naší.

8

Re: Návrh smlouvy o mé cudnosti

Rada soukromě zašlu naší verzi... jen nevím jak:-D

9

Re: Návrh smlouvy o mé cudnosti

Zdravím po delší odmlce příznivce zamykání. Pro začátečníky mám jednoduchou radu, netlačte na pilu a dopřejte partnerkám čas, aby nenásilně poznaly výhody a přínosy mužské cudnosti. Měli jsme v zamykání pauzy z různých důvodů, ale vždy došlo k návratu a dalšímu drobnému posunu. Osvědčilo se nám mít všechna základní pravidla soužití sepsaná na papíře. Občas se manželky ptám, zda už nechce s tímto životním stylem skončit, když to bylo jenom na zkoušku a ze zvědavosti. Vždy mi s úsměvem odpovídá, že určitě ne. A přitom v počátcích, když jsem mojí cudnost kvůli sex. nesouladu navrhnul, byla spíše proti a měla strach, abych si neublížil apod. Nyní je manželka velmi spokojená, vůbec se nehádáme, a když se nechovám dle dohody, dokáže mi udělit nepříjemný výprask.  Výsledky mojí cudnosti jsou veskrze pozitivní a svojí manželku miluji, jako kdysi na začátku vztahu.
Po vyzkoušení různých modelů, používán už pouze dvě klícky, HT4-nano a Cobru small. Nejdéle jsme byl bez orgasmu/ejakulace, 30 dní. Byla to docela fuška.
Důležité je myslet víc na manželku než na sebe a neuplatňovat příliš vehementně svoje vlastní představy, takový přístup ženy odrazuje. Mělo by pro ně být to naše zamykání příjemné, výhodné a zajímavé. Pro nás chlapy jde o vzrušující záležitost, ale ženy naší cudnost a vše kolem klícek vnímají zcela odlišně. Pomáhejme svým drahým polovičkám v domácnosti, naslouchejme jim, snažme se jim každý den udělat něčím radost a pro sebe nechtějme nic. Vyplácí se neřešit vůbec svoje sexuální uspokojení a s láskou dopřát manželce co nejlepší sex výhradně dle jejích potřeb a představ. To vše se mi ukazuje jako správný způsob dosahování souladu a štěstí ve vztahu.
Jsem zvědavý na další vývoj. Pro představu, jak to u nás nyní funguje, přidávám aktualizovanou manželskou dohodu. Třeba by mohla někoho inspirovat :-)
Vznikala postupně a je výsledkem zkušeností, zkoumání a zjištění, co přesně se manželce ve vztahu líbí a nelíbí. Snad je z dohody patrné, jak hodně svojí manželku miluji a v jakém rozsahu jsem ochotný se jí v zájmu společného štěstí odevzdat.

Manželská dohoda

Tento dokument pojednává o vedení vztahu manželkou, o cudnosti a výchově manžela. Vznikl jako projev naší lásky a důvěry, v zájmu udržení štěstí a harmonie v manželství.

manžel
    • předávám manželce úplnou kontrolu nad svým sexuálním životem a orgasmy
    • nedotýkám se penisu a nosím pás cudnosti, abych zabránil erekci,
      masturbaci a ejakulaci bez vědomí manželky, selhání jí vždy ohlásím
    • souhlasím s omezováním orgasmů ze strany manželky, abych zkultivoval
      svojí sexuální energii, zlepšil chování, odstranil lenost, nepořádnost,
      netrpělivost, agresivitu a typické projevy mužského ega, pudů, dominance
      a hrubosti
    • přijímám a trpělivě snáším období odpírání orgasmu, neloudím a neškemrám
    • vím, že manželka nemá žádnou povinnost poskytovat mi pravidelně  sex
    • čekám, až manželka sama dostane chuť na sex, neponoukám jí a
      nepřemlouvám
    • dbám o uspokojení manželky dle jejích preferencí a svůj orgasmus neřeším
    • nesahám manželce na intimní místa bez jejího souhlasu
    • přijímám manželčinu výchovu a vedení, abych se stal lepším manželem
    • manželku vždy poslouchám a respektuji, neodmlouvám jí a nehádám se s ní
    • uznávám a souhlasím, aby manželka měla ve vztahu hlavní a rozhodující
      slovo
    • pomáhám v domácnosti, jsem všímavý, pořádný a ihned po sobě vše uklízím
    • vracím se domů včas, uléhám nepozději ve 23:00h. a vstávám do 6.00h
    • jsem k manželce milý, uctivý a beru ohled na její náladu či únavu
    • pomáhám manželce s koupelí, holením nožiček a bříška, s oblékáním apod.
    • dbám o zevnějšek, holím si včas tváře a genitálie, používám vůni
     
manželka
    • přijímám dar úplné kontroly nad sex. životem a orgasmy svého manžela
    • manžela udržuji v cudnosti dle vlastního uvážení, vždy ale nejméně 2
      týdny
    • nemám žádnou povinnost poskytovat manželovi pravidelný sex a sama
      rozhoduji o tom, kdy, kde a jakým způsobem proběhne
    • nemám výčitky, pokud při milování dosáhnu orgasmu a manžel nikoliv
    • ve vztahu mám hlavní slovo a důsledně vyžaduji, aby mne manžel
      poslouchal
    • manželovi mohu dle potřeby zadávat různé povinnosti, práce a úkoly
    • nestrpím, aby manžel odkládal mnou zadané práce a porušoval sliby
    • manželovi netoleruji ponocování a ranní polehávání
    • nedělám manželovi ústupky ze slabosti a za prohřešky ho mohu potrestat,
      např. prodloužením období bez orgasmu, odřeknutím slíbeného sexu,
      výpraskem apod.
    • beru na vědomí, že pokud manželovi dopřeji orgasmus častěji než jsem
      původně zamýšlela, může dojít ke ztrátě energie, zhoršení našeho vztahu
      a k návratu starého chování, které se mělo životem v cudnosti odstranit
    • dvakrát týdně, nebo dle potřeby, provádím manželovi preventivně-výchovné
      výprasky, nutné též z důvodu lepšího snášení života v cudnosti
    • předčasné sex. uvolnění je možné pouze za vyjímečně dobré chování a to
      formou pokaženého orgasmu, po kterém manžel provede úklid semene jeho
      olízáním a spolknutím

Souhlasíme s dohodou a chceme se jí v našem vztahu řídit.

10

Re: Návrh smlouvy o mé cudnosti

Pro zajímavost, manželce se líbí poslední bod dohody a ocenila, že jsem ho sám doplnil. Slouží hlavně jako pojistka, abych manželku nepřemlouval k předčasnému sex. uvolnění a ušetřil jí nepříjemného odmítání :-)

11

Re: Návrh smlouvy o mé cudnosti

Zajímavá smlouva

12

Re: Návrh smlouvy o mé cudnosti

Smlouva je fakt zajímavá, taky ji máme. Jsme začátečníci, tak je mnohem jednodušší, ale řekl bych, že funguje skvěle. Uvidíme co bude časem .