1

Téma: Klícka Lockdown

Zdravím, přecházíme z klece ManCage 01 Chastity Cage na novou Lockdown. Máte nějaké tipy k užívání této klece?

2

Re: Klícka Lockdown

Užívat si to. Jinak se můžete zeptat i velice konkrétně, co přesně by vás zajímalo.

3

Re: Klícka Lockdown

Zajímalo by mě třeba, jestli vzhledem ke konstrukci klece je nějaké omezení v délce nošení. Zatím plánujeme dva týdny.

4

Re: Klícka Lockdown

To je velice individuální, jakou dobu kdo vydrží. Obecně, je to velmi vzdušná klícka, hygieně nic nebrání ani bez jejího sundání, je lehká, je nenápadná, takže obecné důvody, které by bránily delšímu nošení, asi žádné nejsou.

Ovšem každému se může stát, že třeba kvůli nesprávně zvolenému kroužku bude mít nějaký otok, odřeninu, prostě zdravotní důvod klícku odložit a případné drobné poranění zavčasu zahojit.

Takže za mě - nebojte se do toho jít a uvidíte. Mělo by to být v pohodě.

5

Re: Klícka Lockdown

Děkujeme moc, dneska proběhne zkouška a od soboty na ostro smile

6

Re: Klícka Lockdown

Jak píše Martínka, dnes proběhla zkouška a klícka se nám moc líbí.  Trošku nás, ale překvapilo,že jde penis z klece vytáhnout.  Musí být úplně v klidu, ale jde to. Koule už vytáhnout nejdou . Uvidíme, jaký bude pocit po týdnu a více.

7

Re: Klícka Lockdown

Ta malá děvka to nevydržela ani dva dny. Úplně se z toho posral. Dyostal výprask a pak dostane klec a už bez debat. Jen ať trpí. Půl roku si nezašuká

8

Re: Klícka Lockdown

No jen abyste nepřepálili začátek. Všichni tady můžeme potvrdit, že ze začátku se musí pomalu. Nedá se v tom být hned půl roku. Já v tom první dny nevydržel ani hodinu. Ten tvůj dal skoro dva dny. Buď na něj pyšná.

9

Re: Klícka Lockdown

Já jsem čekal, že to bude úplně v pohodě,ale od rána jsem prosil o sundání . Mrzí mě,že jsem svoji princeznu zklamal . Doufám, že se časem zlepším a budu schopný svoje uzamčení a odemčení nechat jen na ní.

10

Re: Klícka Lockdown

Určitě budeš, ale trénuj(te) s rozumem. To tvoje děvče na to vlítlo stylem "teď jsem dostala řidičák, hurá na rally Monte Carlo".

11

Re: Klícka Lockdown

Jo, a ta věta: Já jsem čekal, že to bude úplně v pohodě...

Heleď, kdyby to bylo *úplně v pohodě*, tak to přece nikdo z nás nedělá :-)

12

Re: Klícka Lockdown

Ty dva týdny jsou z mé hlavy smile. Asi jsem se chtěl přiblížit k místním profíkům, jen jsem nepočítal s náročností věci.  Tak snad to vyjde příště..

13

Re: Klícka Lockdown

Tak dnes jsem opět zamčený. Moje milovaná mně dala na vybranou, jestli plastový, nebo lockdown.  Nakonec jsme zvolili lockdown, tak jsem zvědavý, jestli zvládnu noc a kdy mě pustí tongue