1

Téma: Zámena manželiek

Zámena manželiek

Tento príbeh je celý vymyslený , píšem ho preto že snáď sa vám bude páčiť tá myšlienka a rádi si ho prečítate smile

Už dlhšie sa moja pani pohráva s myšlienkou žeby nás prihlásila do zámeny manželiek , no nie tej klasickej ale do tej kde si dve dominantné ženy vymenia na 10 dní svojich zamknutých psíkov. Všetko to začalo v jeden bežný víkend , ráno sme raňajkovali s pani a oznámila mi že nás prihlásila do výmeny manželiek a dúfa že nás vyberú , veľmi by to chcela skúsiť , za pár dní prišla pani z práce , čakal som ju ako bežne na kolenách pri vchodových dverách , otvorila ich a videl som že je neskutočne šťastná , zobrala si ma za obojok okolo guliek do obývačky , kľakol som si ku nej , z kabelky vytiahla nejakú obálku , otvorila ju a začala čítať , vybrali nás do zámeny manželiek , pobozkala ma a objala , vyzerala veľmi šťastne. Spoločne sme si prečítali celý list.

"Pravidlá výmeny"
- do druhej domácnosti sa sťahujú psíkovia , nie ich pani
- psík musí byť počas celej výmeny zamknutý v pase cudnosti
- psík musí náhradnú pani vo všetkom poslúchať a plniť všetky jej príkazy
- pred začiatkom zámeny musí byť každý psík bez orgazmu minimálne 60 dní

Už pri čítaní pravidiel mám pas cudnosti úplne plný , naozaj nás vybrali , začínam rozmýšľať aké to asi bude , navyše to budú vysielať na platenom webe pre dominantné ženy kde si to môžu zaplatiť a pozerať.

"Deň 1"
Je ráno , zbalil som si svoje veci do kufra , auto má prísť za približne pol hodiny tak sa ešte rozprávam s mojou pani " budeš mi chýbať , nie som naučená byť bez svojho psíka ale veľmi som chcela skúsiť túto zámenu , určite si z toho obaja veľa odnesieme , budeme sa potom o tom všetkom rozprávať , poslúchaj tam tú pani , nezabudni že ostatné pani ktoré to budú sledovať majú možnosť hlasovať ktorý psík bol poslušnejší a potom pani toho psíka ktorý vyhrá v hlasovaní získa finančnú odmenu" . Auto zastaví pred domom , dve ženy vo veku 34 a 40 rokov nám zaklopú na dvere , otvorím a poviem ich nech idú do vnútra , prišli ešte s nejakými papiermi ktoré musíme obaja poprosiť a musím sa pred nimi ešte vyzliecť aby sa ubezpečili že mám naozaj pás cudnosti , chvíľu si ma obzerajú a usmievajú , dotýkajú sa ho , dotýkajú sa mojich guliek a rozprávajú sa ako by som tam ani nestal , "kedy mal naposledy orgazmus ?" , opýta sa mladšia z nich , má oblecenú krátku sukňu , väčšie prsia , hlbší výstrih a vyzerá že si náramné užíva svoju prácu , " 80 dní je zamknutý" odpovie jej moja pani" , "potom je všetko v poriadku , môžeme ísť" , opäť sa oblečiem , rozlúčim sa so svojou pani , zoberiem si svoj kufor a nasadám do auta , má na zadné sklá tónované , hneď ako nasadnem do auta sa dozviem prečo , vedľa mňa si sadne mladšia z tých dvoch ktorá bola u nás s tými papiermi a dopredu si sadne tá staršia z nich , šoféruje nejaký muž , "tak prvý príkaz od náhradnej pani bol ten že máš prísť už nahý , pôjdeme do rodinného domu takže sa nemusíš báť žeby ťa niekto takého videl , zavezieme ťa priamo až do dvora , takže sa vyzleč donaha , hneď ! , pred nami sú približne dve hodiny cesty" . Vyzliekam sa teda v aute úplne donaha pred nejakými dvoma ženami a mužom z televízie ktorých som nikdy predtým nevidel , vidieť že tie dve ženy táto práca naozaj baví a skutočne si ju užívajú. "Si krásny muž , naozaj , môžem si ho ešte raz pozrieť ? " opýta sa ma žena ktorá sedí vedľa mňa , šofér naštartuje , sme na ceste k náhradnej pani. " Som zaskočený zo správania tej ženy , ale veľmi vzrušený zároveň , je naozaj pekná , výzivavo oblečená , sukňa sa jej dosť vyhrnula , mám pocit že zámerne , ani sa ju nesnaží napraviť si , až jej vidieť nohavičky , ruku položí na môj zamknutý penis a usmeje sa na mňa smile , " škoda že sme sa stretli za takýchto okolností že si psík a zamknutý , si presne môj typ , tak moc ma vzrušuješ a ten tvoj penis och , tak by som si ho chcela vziať do úst a vyfajčiť ti ho" , srdce mi búši a ja mam pocit že tam v momente vytečiem na tej sedačke v aute , zatínam celé svoje telo , mám pocit že toto robia každému psíkovi v aute aby prišiel k novej pani čo najviac vzrušený a aby to bavilo čo najviac aj ostatné ženy a pani smile . "Tebe sa nepáči ? " opýta sa svojej kolegyni na prednom sedadle , "ale áno pekný muž , mne sa páči , tebe sa páči , za iných okolností by som si sním dokázala predstaviť trojku , čo povieš ?" , keď toto povie tak myslím že sa tam zbláznim od vzrušenia , je to môj obrovský sen , moja slabosť , "myslím že aj on by súhlasil , pozri na ten jeho zamknutý penis je na prasknutie , desať dní u tej náhradnej pani bude mať brutálne ťažkých , keď som sa s ňou rozprávala tak mi prezradila že sa stavila so svojimi kamarátkami že ten cudzí psík za tých desať dní vytečie , tá ho bude dráždiť všetkými možnými spôsobmi až kým sa jej to nepodarí". Guľky mám preplnené , už takmer tri mesiace som nemal orgazmus , neviem si ani len predstaviť ako vydržím desať dní dráždenia od inej ženy , moja pani mi sľúbila že keď sa vrátim po tých desiatich dňoch tak mi tu urobí ústami , no ak vytečiem tak mi pridá mesiac navyše a nejdem si ani predstavovať ako by som ju nahneval keby som vytiekol pri inej žene , musím to tam zvládnuť tých desať dní. Po približne dvoch hodinách prídeme na miesto , vchádzame autom do dvora , okolo plota vysadené vysoké tuje , vážne sa nemusím báť žeby ma tu niekto uvidel nahého , vyzerá že sú bohatí , krásny dom , veľká záhrada ale stále nevidím svoju budúcu pani , až žena ktorá sedela celý čas vedľa mňa  vystúpi z auta a príkáže mi kľaknúť si , "ja som tvoja náhradná pani , prekvapený však ?" , som úplne bez slov , neviem čo mám povedať , celú cestu som si predstavoval ako bude asi vyzerať moja pani a ona sedela celý čas pri mne ...

Zámená začína smile smile

2

Re: Zámena manželiek

Páči sa vám tento nápad "zámeny manželiek" , resp. "zámena psíkov" ? Dnes poobede bude pokračovanie , náhradná pani začne vysvetlovať novému psíkovi ako to u nich doma chodí , aké majú pravidlá a začne s dráždením psíka , za každú cenu chce aby pri nej vytiekol, psík to bude mať neskutočne ťažké lebo pani má toho pripraveného pre neho toľko že udržať sa bude snáď až nemožné , no psík má neuveriteľne silnu motiváciu vydržať , ak vydrží tak ho po príchode domov uspokojí vlastná pani ústami po čom už strašne dlho túži no je pred ním náročných desať dní plných vzrušenia smile

3

Re: Zámena manželiek

Líbí! Moc...

4

Re: Zámena manželiek

Výborný nápad s Výměnou manželek, jsem zvědavý, jak to bude pokračovat. Psík to bude mít u nové Paní určitě těžké. Počítám, že podlehne a vyteče.

5

Re: Zámena manželiek

Super, čakám na pokračovanie.

6

Re: Zámena manželiek

Včera poobede som to nestihol , ale dnes bude určite pokračovanie. Koľkí veríte psíkovi že desať dní zvládne ovládať svoje telo a nevytečie a koľkí si myslíte že náhradnej pani sa podarí vyhrať stávku so svojími kamarátkami ? smile

7

Re: Zámena manželiek

Řekl bych, že vyteče nejpozději 7 den. Možná 8, ale dýl ne, přece jen nová paní vypadá, že má velké plány.

8

Re: Zámena manželiek

Zámena začala " deň 1"

Psík kľačí pri náhradnej pani nahý , na kolenách so zamknutým penisom a preplnenými guľkami." Volám sa Xénia a budem vyžadovať od teba počas nasledujúcich dní disciplínu , poslušnosť , oddanosť a vernosť , ako tvoja náhradná pani mám právo zaobchádzať s tebou ako uznám za vhodné , všetky príkazy , tresty ale aj odmeny sú len na mojom uvážení a nálade". Psíkovi búši srdce ako snáď ešte nikdy , je neskutočne vzrušený ale takisto zvedavý čo ho čaká , náhradná pani je príťažlivá žena so skvelou postavou , väčšími prsiami , na prvý pohľad je vidieť že cvičí , zdravo sa stravuje a stará sa o seba." Poď bližšie , psík" , psík sa na štyroch presunie ku pani a zdvihne hlavu , pani mu prejde rukou po vlasoch a usmeje sa na neho " si naozaj pekný muž , sympatický , určite sa na teba pozrie veľa žien , kto vie ako by reagovali keby vedeli čo máš medzi nohami" . "Asi máš pravdu , pani" , odpovie psík , "prosím ?! , asi ? máš ? snáď si nemyslíš že mi budeš týkať , a zapamätaj si že pani má vždy pravdu , týchto pár dni som ja tvoja pani takže ma tak budeš oslovovať , ruzumieš ?! " , "áno , moja pani" , "no vidíš že ti to ide" usmeje sa pani. " Určite vieš čo musí mať bezpodmienečne každý psík" , " zamknutý penis ? " odpovie psík , pani sa usmeje a pohladká psíka po tvári , " si zlatý , áno máš pravdu ale teraz som myslela niečo iné , každý psík musí byť predsa na obojku , tak sa teraz postav a ruky daj za chrbát !" , psík sa postaví ako mu pani prikázala , ruky dá za chrbát , vystrie sa a pozerá na pani , tá vytiahne z kabelky obojok , pristúpi ku psíkovi a prejde mu po hrudi svojou rukou až pomaličky k rozkroku " máš nádherný penis , škoda že ho máš zamknutý , na mieste by som ti to spravila ústami" , pani chytí do rúk psíkové preplnené guľky a nasadí mu obojok okolo nich , silnejšie mu ich podviaže a pozrie sa psíkovi do očí " tu a teraz ti garantujem že tých desať dní to nevydržíš , urobím aj nemožné aby ten tvoj zamknutý vták vytiekol , nie som zvyknutá na prehry , vždy dosiahnem to čo chcem a dosiahnem to aj tentokrát" a silno stlačí psíkovi tie plné guľky "rozumel si ?!" , "áno moja pani" , pani svoj stisk ešte zosíli a drží tak psíka ktorý začne mierne trhať svojim telom , "to som rada že si mi rozumel" , pustí psíka a príkaže mu dať sa opäť na kolená. Zoberie si do rúk vôdzku a ťahá si psíka po štyroch za obojok okolo guliek za sebou , psík nasleduje pani do jej domu , pani otvorí vchodové dvere , majú prekrásny dom zvnútra aj zvonku , moderný nábytok , vybavenie , všetko upratané. " Pôjdeme do spálne" , "áno moja pani" odpovie psík , pokračujeme cez schody na poschodie až vchádzame do spálne , je takisto pekne zariadená , moderný nábytok , z izby balkón , manželská posteľ a hneď vedľa nej na zemi klietka zo železa , celkom priestranná a vystlaná matracom. "To je miesto pre teba , tu budeš spať a tráviť čas keď ťa nebudem potrebovať alebo ti to prikážem" , "áno , moja pani" , "teraz ťa ale potrebovať určite budem , chcem si po tej ceste oddýchnuť takže ma teraz celú vyzlečieš donaha a potom , uvidíš" psík sa teší že uvidí svoju pani nahú je zvedavý , no pani ho hneď zarazí , " tu máš , daj si to cez oči" , hodí pred psíka čiernu šatku , " čo si si myslel , že sa ti ukážem hneď nahá ? chcem aby pracovala tvoja fantázia" , psík si nasadí šatku cez oči a postupne vyzlieka svoju pani , keď jej dá dole podprsenku a nohavičky tak si uvedomí že je teraz pred ním úplne nahá , tak moc by ju chcel vidieť. Psík cíti že mu pani niečo položí na penis , "Podprsenku si dám sama , medzi nohami máš moje tangá tak mi ich oblečieš !" , psík nahmatá tangá vo svojom rozkroku a nasunie ich svojej pani , nič nevidí a tak to robí radšej pomaličky , " tak už si môžeš dať dole šatku" , psík si ju dá hneď dole a vidí svoju pani v krásnej čiernej čipkovanej podprsenke a čiernych tangách , "pristane vám to moja pani , ste príťažlivá" , "ja viem" , odpovie suverénne pani , zoberie si psíka za obojok a ťahá si ho do obývačky , sadne si do kresla , prekríži nôžky a psíkovi príkaže aby ostal klačať oproti nej , v rukách stále drží vôdzku od psíka , ten pozerá na pani ako pohodlne sedí v kresle a oddychuje pri psíkovi. Pani vystrie nôžku " potrebujem masáž chodidiel , tak môžeš začať" , psík berie do rúk nôžku pani , veľmi ho vzrušujú ženské chodidlá a moc sa teší že pani mu dovolila dopriať jej masáž , jej nôžky a chodidlá sú naozaj krásne , dbá o ne , nechty má nalakované na červeno , psík najprv pobozká nôžku pani a začne s masážou , pani zavrie oči a užíva si ten pokoj a oddych pri psíkovi, ten sa jej venuje a s ničím neponáhla , chce aby bola pani spokojná smile

Psík to ešte netuší ale po masáži ho čaká prvá náročná skúška , pani mu pripravila skutočné prekvapenie a skúšku zároveň , bude to chcieť od psíka veľkú silu a zaprenie aby sa udržal a nevytiekol , nepodľahol tomu čo ho čaká , má silnú motiváciu vydržať , tak moc túži po tom aby ho uspokojila jeho vlastná pani ústami a vytečenie pri inej žene by mu jeho pani snáď nikdy neodpustila.

Pokračovanie nabudúce ...

9

Re: Zámena manželiek

Je to fakt super. Mám klec úplně plnou nalitého ptáka. Klec je opět k prasknutí. Myslím, že deset dní nevydrží, i když má dobrý trénink, určitě vyteče. Dávám mu tak 8 až 9 den, ale určitě nevydrží.

10

Re: Zámena manželiek

Nádhera, ale, prosím tě, dělej odstavce. Takhle monolitický text se strašně špatně čte.

11

Re: Zámena manželiek

Prvý deň pokračuje

Náhradná pani si užíva prítomnosť a hlavne masáž nožiek od psíka. Psík je pri pohľade na ňu , na jej telo , prsia , nôžky , pri dotýkani sa jej nožiek naozaj veľmi vzrušený a penis sa mu v pase cudnosti celý tlači. Zazvoní zvonček a psíka obleje pot , rozmýšľa že kto to môže byť , koho si pani pozvala. "Choď otvoriť a privítaj moju návštevu" , psík sa zoberie ku dverám a otvorí ich , vidí v nich nádhernú staršiu ženu , odhaduje jej tak 40 rokov , má na sebe bielu košeľu , krátku čiernu sukňu a čierne čižmy , je to upravená bruneta a vyzerá naozaj dobre , usmeje sa na neho , vidia sa prvý raz a preto psíka prekvapí keď ho hneď medzi dvermi chytí za guľky a pritiahne si ho za ne bližšie k sebe. " Bola som zvedavá aký muž mi otvorí , nevyzeráš vôbec zle". Podá mi svoju kabelku aby som ju odložil a kráča do obývačky za svojou kamarátkou , mojou pani. Kľaknem si pred ne a ruky dám za chrbát , pani zoberie do rúk obojok okolo mojich guliek a škubne ním , mierne zakňučím , " toto tu nemienim trpieť" a škubne ním opäť , silnejšie. " Toto je Veronika , moja dobrá kamarátka , budeš sa ku nej správať slušne a úctivo aby sa u nás cítila pohodlne a nič jej nechýbalo , rozumieš ?! " , opäť škubne obojkom a ja prikývnem " áno , moja pani" , "môžem si to vyskúšať ? " opýta sa Veronika , " samozrejme" , pani jej podá obojok do rúk , pozrie sa mi do očí a silno ním škubne. "Bolí ho to ? " opýta sa , " môžeš sa ho opýtať". Veronika opäť silno ním škubne " tak bolí ?" , " nie nebolí , ďakujem že ho môžem pri vás mať nasadený" , odpoviem , " za to nemusíš vôbec ďakovať , doprajeme ti keď sa ti to tak páči" a začnú súťažiť ktorá z nich dokáže silnejšie škubnúť a donútiť psíka aby zakňučal , striedajú sa a ja mám guľky čoraz viac boľavé a kňučím už pri každom škubnutí , dámy sa skvelo zabávajú. Po nejakom tom čase už usúdia že už stačilo a pošlú ma aby som im doniesol a nalial obe vínko , v novej domácnosti sa ešte nevyznám a tak mi dlhšie trvá kým nájdem vývrtku na víno. Nakoniec sa mi to podarí , otvorím víno , nalejem a podám mojej pani a takisto jej kamarátke. "Prines ešte jeden pohár , čakáme spoločnosť" , príkaže mi moja pani a ja ju samozrejme poslúchnem. Nejaký čas ešte sedia a rozprávajú sa a potom si ma zoberú za obojok okolo guliek a ťahajú si ma zaň do spálne. Vojdeme do spálne a Veronika sa začne vyzliekať , ostane len v bielych tangách a bielej priesvitnej podprsenke , vedľa nej stojí moja pani v čiernej čipkovanej podprsenke a tangách. Kľačím na kolenách oproti dvom nádherným ženám ktoré sú len v spodnom prádle a pozerajú na mňa , mám pocit že  moje preplnené to už nevydržia a penis mám taký navretý že to až nie je snáď možné , neexistuje asi nič ťažšie ako keď sa muž ktorý už takmer tri mesiace nestriekal pozerá na dve nádherné , polonahé ženy a uvedomí si že jeho penis je zamknutý a kľúčik od zámku je desiatky kilometrov vzdialený. Pani odkráča k šatníku a zoberie odtiaľ jeden pár čiernych a druhý pár bielych podväzkoch , príkažu mi aby som zobral do rúk podväzky a natiahol ich na ich krásne nôžky. " Aby si nebol zmätený čo sa deje tak za chvíľu príde môj milenec , pripravila som pre neho také malé prekvapenie , dnes zažije nádherný večer s dvomi ženami , plný sexu , vzrušenia a orgazmov , je veľmi zaťažený na podväzky tak teraz nás obe chystáš pre neho , aby sme sa mu páčili a aby bolo všetko tak ako to má rád , dúfam že si poriadne nadržaný a gule máš plné semena , tvoj vták sa von z pasu cudnosti nedostane , obe sme sa nachystali len a len pre neho" obleje ma pot a začínam sa báť či to celé vydržím bez vytečenia , mať dve ženy naraz je môj obrovský sen a teraz sa mám pozerať ako si to užíva iný muž ? , uvedomím si. " Budeš celý čas zamknutý v klietke vedľa postele , výhľad budeš mať dobrý , neboj sa , krásne uvidíš ako si s nami užíva iný muž". " Teraz sa postavíš" povie prísne kamarátka mojej pani a zoberie niečo do rúk a pozrie na moju pani , tá mi dá dole obojok okolo guliek a opýta sa ma či viem čo drží v ruke Veronika , asi viem čo to je ale nikdy som to ešte nemal nasadené. " Je to elektrický obojok okolo guliek , v druhej ruke držím ovládač a keď stlačím toto tlačidlo tak dostaneš do guliek elektrický šok , závisí len na mne aký silný , tieto tlačidlá sú na nastavovanie intenzity". Neviem čo mám povedať , stratil som slova a len tam pred nimi stojím a pozerám. Veronika mi nasadí ten nový obojok a príkaže mi znova si kľaknúť , " do klietky , okamžite ! aby si tu nezavadzial keď sa budeme venovať môjmu milencovi". Po štyroch odchádzam do klietky , som v nej na štyroch a mám ideálny výhľad na posteľ , obe dámy si sadnú oproti mojej klietky na posteľ a niečo si pošepkajú a zasmejú sa , moja pani berie do rúk zámok a klietku zamkne " nie že budeš vyrušovať keď tu bude , nepovieš ani slovo pokiaľ ťa k tomu nevyzveme , inak dostaneš do tých tvojich gulí plných semena elektrický šok". Kľačím zamknutý v klietke , som na štyroch , penis navretý no zamknutý v pase cudnosti a na mojich boľavých a preplnených guliach nejaký elektrický obojok , oproti mňa dve nádherne ženy len v sexi prádle a ja sa k ním nemôžem ani priblížiť , som celý v ich moci , môžu si so mnou robiť čo len chcú. Moja pani zoberie do rúk ovládač od obojku , pozrie sa na mňa a stlačí ho , zacítim silnú bolesť v rozkroku , až zakňučím , " to aby si vedel ako to funguje keď to stlačím" , potom zoberie ovládač do rúk aj jej kamarátka a takisto ho stlačí " to aby si vedel ako to funguje keď ho stlačím ja" , obe sa schuti zasmejú. Moja pani vytiahne z kabelky kondóm a hodí mi ho do klietky , "nasadíš si ho na svoj pas cudnosti , aby som poznala keby si vytiekol". Naťahujem si kondóm cez môj pas cudnosti a vidím že Veronika ešte niečo šepká mojej pani , tá sa zasmeje , "dobrý nápad" , " ruky daj za chrbát , hneď !" zoberie putá , kľakne si ku klietke a nasadí mi ich. " To aby si sa nedotýkal svojho zamknutého vtáka alebo aby ti nenapadlo stiahnuť si kondóm keby si vytiekol" a opäť dostanem do guliek silný elektrický šok. "Chce sa mi cikať" povie Veronika , "idem na záchod" , "kam by si chodila" , odpovie jej moja pani , "na to tu máme predsa psíka" , a ukáže na misku v mojej klietke. Veronika sa usmeje , posunie si misku von z klietky , stiahne si nohavičky , čupne si a vyciká sa do klietky. Posunie ju naspäť do mojej klietky " nechcem tam vidieť ani kvapku , rozumieš ?!" , mám stažene hybanie svojim telom ale dokážem hlavu skloniť k miske kde sa vycikala a začnem z nej piť , je to nádherný pocit a veľmi ma to vzrušuje , rukami si nedokážem pomáhať tak musím pracovať len ústami a jazykom , "dobrý psík" usmeje sa Veronika a páči sa to aj mojej pani. Zazvoní zvonček , je mi jasné že to je milenec mojej pani ktorý zažije nezabudnuteľný zážitok s dvomi nádhernými ženami a mne ostáva len sa pozerať , v tichu závidieť a hlavne sa sústrediť aby som nenaplnil kondóm natiahnutý na mojom pase cudnosti. Neviem čo z toho bude ťažšie , sledovať ako si užíva iný muž s dvomi ženami a ja sa ho nedokážem ani len dotknúť alebo sa dokázať ovládať aby po tomto celom ostal kondóm natiahnutý na mojej klietke prázdny.

12

Re: Zámena manželiek

Nádherný příběh, ty dvě dámy ho tedy nešetří. Čekám, že psík dlouho nevydrží a vyteče.

13

Re: Zámena manželiek

Dámy ho pěkně trénují, dávám mu tak dva tři dny a vyteče. Po 3 měsících musí mít koule přeplněné k prasknutí. Určitě budu sledovat další vývoj psíkova tréninku. Určitě bych mu ještě pořídil padáček na varlata a pěkně bych mu protáhl koule pomocí závaží. Postupně bych přidával váhu a natahoval dobu. Na klec natáhnout kondom a dráždit klec pomocí vibrátoru. To bych chtěl vidět, jak dlouho by vydržel.

14

Re: Zámena manželiek

Vy jste na něho (na pejska) taaak zlí!  wink
Že mu to závidíte? (Soudím podle sebe.)

těším se na pokračování

15

Re: Zámena manželiek

Skvele neviem sa dočkať pokračovania tiež si myslím ze to nedá a vytecie a nijak tomu nezabráni

16

Re: Zámena manželiek

Pokračovanie

Milenec spolu s náhradnou pani vchádzajú do spálne držiac sa za ruky " mám pre teba prekvapenie zlatko , dnes nebudeme v posteli sami , predstav si že Veronika súhlasila že sa k námpridá". Ľahne si na posteľ a obe dámy stoja oproti nemu , ku mne otočené svojimi zadočkami. Začnú sa navzájom dotýkať a predvádzať milencovi striptíz , najprv si davajú dole svoje podprsenky a po chvíľke nasledujú ich tangá , obe ostanú len v podväzkoch , otočia sa ku mne , sú obe nádherné vyholené. Ohnú sa ku mojej klietke v ktorej klačím , príkažu mi aby som podišiel bližšie , v ruke držia svoje použité tangá ktoré si práve vyzliekli , zaviažu mi ich okolo penisu , silnejšie utiahnu. Veronika zoberie do rúk ovládač od môjho elektrického obojku a stlačí ho , dostanem silný šok do mojich preplnených gulí a zaknučím. " Dve nádherné , takmer nahé ženy s tebou v tejto miestnosti a tvoj vták sa ani nedokáže postaviť , gule máš tak preplnené že ťa už stále bolia , mohol si snami zažiť neuveriteľný sex , vystriekať sa na naše prsia , tak čo budeš už konečne striekať ?!" a opäť stlačí ovládač a ja dostanem silný šok. "Vzdoruje , myslím že chce tých desať dní naozaj vydržať , tak som zvedavá či vydržíš toto". Obe dámy sa presunú na posteľ aby sa začali venovať milencovi , dotýkajú sa ho , hladkajú , pomaly si ho vyzliekajú až ostane len v boxerkách , z jednej strany moja pani , z druhej Veronika a medzi nimi on , hladká ich prsia a druhou rukou hladí Veroniku medzi jej nôžkami . Dámy mu hladkajú penis cez boxerky , po chvíli mu ich stiahnu a on je nádherné tvrdý . Neskutočne mu závidím , trhá mi celým telom , penis mi vrie a ja túžim byť na jeho mieste , dotýkať sa ich. Veronika mu ho zoberie najprv do rúk a začne mu ho honiť , na chvíľu pritom pozrie na mňa " závidíš ,hm?" , "áno moc mu závidím" , v tom zoberie moja pani ovládač do rúk a dostanem elektrický šok " závidieť sa nemá , psík!" . Potom sa skloní k jeho rozkroku moja pani a zoberie jeho tvrdý penis do úst , "opäť sa na mňa Veronika pozrie " závidíš že ho tvoja pani robí ústami ?" , " nie , nezávidím" , no opäť dostanem do gulí silný elektrický šok " klamať sa nemá , psík" odpovie Veronika a pridá sa k mojej pani , hladká ho po hrudi a bozkáva , moja pani ho stále robí ústami a po chvíľke sa prestriedajú. Milenec si to náramne užíva , vidím ako zakláňa hlavu a stoná , drží si moju pani za zadoček , hladká ju a občas stlačí jednej aj druhej bradavky a pohrá sa s ich prsiami. Ja sa na to už nemôžem pozerať , nevládzem , som totálne plný , toto nemôžem vydržať , som prirodzene submisívny ale muža ktorý nemal takmer tri mesiace orgazmus zavrieť do klietky , priviesť si kamarátku a donútiť ho aby sa pozeral ako sa vyzliekajú a striedajú sa v uspokojovaní ústami iného muža , som úplne zlomený , a to neprešiel ani jeden deň z desiatich. Začnem kňučať ale obe dámy ma ignorujú a naďalej sa mu venujú. Ja ďalej knučím , po chvíli moja pani pristúpi k mojej klietke a ja dostanem štyri silné po sebe nasledujúce šoky do mojich gulí. "Teraz ma dobre počúvaj , mňa vôbec nezaujíma že si nadržaný , toto je prvý deň a začíname úplne zľahka , mám dokonca pocit že som na teba až moc milá , týchto desať dní ti budem robiť také veci o akých sa ti ani nesnívalo , budeš tak nadržaný a zlomený že to nebudeš môcť vydržať a práve o to mi ide , ak za celý čas nevytečieš tak ti v posledný deň tak zošľahám tvoje preplnené vajcia že budeš ľutovať že si radšej nevytiekol zo vzrušenia , rozumieš ?! toto nemôžeš vydržať , vytečieš buď zo vzrušenia alebo od bolesti". Vráti sa na posteľ a ľahne si na chrbát , vedľa nej leží Veronika , milenec má skutočný skvelý pohľad , má oproti seba dve ženy s rozkročenymi nôžkami , skloní hlavu ku jednej aby sa jej mohol venovať jazykom a druhej prstami a potom to vymení. Pozerám ako tam ležia obe nahé , na ich telá , ako vzdychajú od vzrušenia. Milenec si potom ľahne na chrbát , moja pani nasadne na jeho tvrdý penis a Veronika sa dá nôžkami nad jeho tvár aby ju mohol uspokojovať orálne. Všetci traja takto majú potešenie , vzdychajú , hladkajú sa a navzájom sa dráždia. Takto to trvá kým sa dámy nevymenia a ja všetko s napätím sledujem , zapozerám sa na prsia Veroniky , veľmi ma priťahujú , chcel by som sa ich dotýkať. Na milencovi vidieť ako si to užíva až sa vystrieka tak že moja pani spolu s Veronikou si kľaknú pre neho tak aby sa mohol vystriekať na ich prsia , zakloní hlavu a vybuchne z neho silný prúd semena a vystrieka obom dámam celé prsia , moja pani podíde k mojej klietke aby ju odomkla a mne prikáže očistiť ich svojim jazykom , vzrušuje ma že môžem skloniť hlavu k ich prsiam a dotýkať sa ich jazykom , ale ten výstrek bol naozaj silný , no po milencovi upratať musím , som na to zvyknutý , skloním teda k ním svoju hlavu aby som ich očistil jazykom , keďže mám putá tak nič viac ani nedokážem. Veronika mi rukou silno stlačí gule a upozorní ma nech to robím poriadne ! Po očistení mi dá pani na chvíľu dole putá aby som im mohol priniesť šampanské do postele. Idem do kuchyne pre , otvorím ho , všetkým trom nalejem a prinesiem. Moja pani mi opäť nasadí putá a znovu mi príkaže aby som vliezol do klietky. Začnem cítiť v rozkroku jemné vibrácie , pani mi oznámi že nastavila môj elektrický obojok okolo guliek na jemné vibrácie ktoré ma budú privádzať neustále tesne k orgazmu , ale sú nastavené tak slabo aby som orgazmus nemohol dosiahnuť "tá hračka ťa pekne potrápi" usmeje sa. "My traja si ideme dať spoločnú sprchu tak si to tu uži , keď sa vrátim tak skontrolujem tvoj kondóm , ak ani teraz nevytečieš tak ti zošľahám vajcia" , " rada ti pomôžem" dodá Veronika. "Môžeš mi veriť že si dáme záležať tak si rozmysli či ti to stojí vydržať kvôli svojej pani". Odchádzajú spoločne do sprchy a ja zatínam svoje telo aby tie vibrácie nespôsobili že vytečiem , chcem kvôli svojej pani vydržať celých desať dní aj keď to bude kruté a ťažké".

17

Re: Zámena manželiek

Nádherně napsané, jeho nová paní psíka opravdu nešetří.

18

Re: Zámena manželiek

Skvělé čtení, opět klec plná k prasknutí. Jeho nová Paní si dává opravdu záležet, aby vytekl.

19

Re: Zámena manželiek

V poslednej dobe som mal veľa práce a tak som nemal čas písať , ale pokračovanie určite bude. Náhradná pani bude na psíka postupne viac a viac tlačiť a využije všetky možné aj nemožné spôsoby aby psík vytiekol a ona vyhrala stávku. Myslíte si žeby ste na psíkovom mieste dokázali vydržať a nevytiekli by ste ?

20

Re: Zámena manželiek

Já bych to určitě nevydržel......

21

Re: Zámena manželiek

Pokračovanie

V prvom rade sa chcem ospravedlniť že ste museli na toto pokračovanie dlho čakať. Dosť práce mi zabralo písanie mojej prvej knihy s názvom "Panic v pasci manželstva" ktorú si môžete prečítať tu http://www.bdsmpoint.cz/eknihy/panic-v- … anzelstva/ ... Je to príbeh o tom ako sa pani spoznala so svojím psíkom , ako spolu fungujú , sú tam opísané ich pocity , emócie , zážitky ...


Som zamknutý v klietke , ruky mám spútané za chrbtom , v rozkroku pas cudnosti , na ňom natiahnutý kondóm a okolo gulí elektrický obojok s nastavenými vibráciami ktoré ma privádzajú do šialenstva. Som nenormálne nadržaný , cítim aké mám preplnené gule , no snažím sa zo všetkých síl aby som nevytiekol. Chcem to vydržať pre svoju pani , chcem celú túto zámenu zvládnuť bez toho aby som vytiekol.

Počujem ako sú náhradná pani spoločne so svojím milencom a Veronikou v sprche. Počuť ako tečie voda a ako si užívajú spoločné sprchovanie , smejú sa a mám taký pocit že najviac si to užíva práve jej milenec , vlastne ma to vôbec neprekvapuje. Zatínam celé svoje telo a snažím sa aby kondóm ktorý mám natiahnutý na pase cudnosti ostal úplne suchý. Moja náhradná pani spolu s Veronikou vyjdú zo sprchy a ľahnú si na posteľ , po chvíli sa pridá k ním aj milenec.

Pozerajú smerom na mňa , na klietku v ktorej som zamknutý. Moja pani si spolu s Veronikou niečo šepkajú a usmievajú sa. Obe zídu z postele a moja náhradná pani strčí ruku do klietky aby mi nahmatala rozkrok a stiahne z môjho pasu cudnosti kondóm. "Pozrime sa , on to vydržal , nevytiekol". Veronika zoberie do rúk ovládač od elektrického obojku ktorý mám stále nastavený na jemné vibrácie a stiahnutý okolo gulí , vypne vibrácie a nastaví obojok opäť na elektrické šoky. Podíde k mojej klietke , ohne sa a ukáže mi ako nastavuje ovládač na maximálnu intenzitu , stlačí ho. Cítim silnú bolesť v rozkroku. Prichádza ďalší a ďalší elektrický šok , bolí ma to čoraz viac a len tam kľačím a kňučím od bolesti. Keďže som zamknutý v klietke a ruky mám spútané za chrbtom tak sa nedokážem nijako brániť. Obe dámy stoja nahé pri mojej klietke , smejú sa na mne a podávajú si ovládač , takto to prebieha asi dvadsať minút kým prestanú , som úplne vyčerpaní a guľky mám celé boľavé." Myslíš si že už nevládzeš ? , nebuď smiešny , toto je len začiatok !", dodá Veronika. Náhradná pani odomkne klietku a okríkne ma aby som hneď z nej vyšiel. " Postav sa !" , stojím pred nimi nahý , ruky mám stále spútané za chrbtom , penis v pase cudnosti úplne na prasknutie a moje preplnené gule ma veľmi bolia .

Veronika otvorí šuflík a niečo z neho vyberá. " Vieš čo to je ?" , " nie , to neviem". " Hneď spoznáš ako to funguje , to mi môžeš veriť". " Už teraz ti hovorím že ťa to bude bolieť , tvoje plné gule dostanú poriadne zabrať". " Má to taký milý názov že padáčik na gule , na ktoré sa zavesia závažia a pekne ti to tie tvoje boľavé gule pretiahne". Dámy mi ho nasadia okolo mojich guliek a zavesia naň jedno , druhé , tretie závažie. Guľky mi stiahne smerom k zemi a mierne sa mi podlomia kolená. Stojím takto pred nimi a keďže mám ruky spútané za chrbtom tak nemám najmenšiu šancu dať si to dole. "Takto tu budeš stáť kým ti ho nedáme dole , neopováž sa sťažovať alebo kňučať , za každé kňučanie ti pridáme ďalšie závažie !".

Obe dámy si ľahnú opäť do postele , milenec je medzi nimi a rukou mu prechádzajú po celom tele až smerom k rozkroku. Je tvrdý a obe dámy sa s ním hrajú , zoberú si ho do úst a mne zostáva len ich sledovať , závidieť milencovi a snažiť sa vydržať tú bolesť čo mi spôsobuje ten padáčik okolo mojich guliek. Milenec hlasno vzdychá , bodaj by nie keď ho práve uspokojuje Veronika ústami. Moja náhradná pani mi prikáže aby som pristúpil ku nej bližšie a pozrie mi do očí. " Takto vyzerá poriadny penis , nie ako ten tvoj , zamknutý v pase cudnosti". V tom chytí do rúk závažia ktoré mi ťahajú guľky smerom k zemi a prudko nimi šklbne. Zacítim silnú bolesť a nahlas zakňučím. Dostanem facku " povedala som ti že tu nemienim trpieť žiadne kňučanie !". Zoberie ďalšie závažie a zavesí mi ho na padáčik okolo mojich guliek a bolesť je tak ešte silnejšia. Dostanem od nej ešte jednu facku a vráti sa k svojmu milencovi ktorý si spoločnosť dvoch žien náramne užíva.

"Za každý jeho orgazmus dostaneš ďalšie závažie navyše , je pred nami noc plná vášnivého sexu , vzrušenia a orgazmov , padáčik ti dám dole najskôr až ráno , som zvedavá na akom počte závaží skončíme". "Muž s dvomi nahými ženami v posteli a pred nami celá noc milovania sa , myslím že ich nebude málo" , dodá s úsmevom Veronika a opäť zoberie jeho penis do svojich úst a on sa pritom hrá s prsiami pani. Ja stojím pri posteli , pozerám na nich a uvedomujem si že je predo mnou dlhá noc plná vzrušenia a bolesti.

22

Re: Zámena manželiek

Ahojte , koľko orgazmov bude mať podľa vás milenec počas celej noci s pani a jej kamarátkou ?

Za každý jeho orgazmus bude psíkovi pridané jedno závažie na padáčik okolo gulí , myslíte že to vydrží ?

Je tu z vás niekto kto takýto padáčik okolo gulí naozaj doma má a využívate ho s pani , poprípade sám ?

P.S - už píšem pokračovanie zámeny a onedlho ju zverejním.

23

Re: Zámena manželiek

moc hezké, ,teším se na pokračování