1

Téma: Slipy

Ahoj mám dotaz podle pánů co jsem měl..by měl každý subik co má mého pindíka , který je dobrý akorát do klece (jako ho mám já ) nosit slipy jaký na to máte názor mě to přijde dost ponižující ale zas mě to baví co si o tom myslíte vy? A proč si myslíte že nařizují páni subikum slipy?

2

Re: Slipy

Tohle je vážně míněné téma?

Proč páni nařizují subíkům slipy, to teda netuším.

Co je pro tebe na slipech ponižujícího? A co je pro tebe neponižující místo slipů?

3

No méně ponižující jsou trenky.. jinak ano přijdou mi slipy ponižující (už se to moc nenosí )

4

Ja odjakživa nosím slipy a pani mi dáva na poníženie ženské gaťky a tangá...

5

OK, tak je to vážně míněné, v pohodě :-)

Pro mě by byly asi nejvíc ponižující trenky. Nikdy jsem je nenosil, ani žádné nemám. Naopak slipy nosím celý život, jen s klíckou jsem nejradši naostro. A poníží mě cokoliv, co mi nařídí nosit moje Paní a není to podle mně. Její kalhotky jsou úplně nejvíc, trenky doma nemáme ani jedny.

Takže jak už to bývá, co člověk, to názor. V úvodním příspěvku mě "zaujalo", že nějací páni na to mají názor a myslí si, že je snad jediný správný. Kdepak. Co jednoho poníží, s druhým to klidně ani nehne.

6

Máš úplnou pravdu - v tomhle fakt platí, že každý to máme jinak.
Co jednomu se zdá za trest, to druhý má za odměnu.
A nejen v oblečení, ale i čemkoli jiném, co podnikáme.

7

Myslím, že nejvíc ponižující jsou tanga. Přece jenom jsou nejmenší a jdou mezi půlky. Ale jestli chce pán slipy, tak je zbytečný to tady řešit. Tím je to vyřízený big_smile

8

Nevím co je na slipech špatného, já je také občas nosím. Střídám to s boxerkami. Je to přece jen o vkusu.

9

Tak asi to neberu jako ponižující, ale můžu to seřadit: Trenky, slipy, naostro, pánská tanga,  dámské kalhotky, dámská tanga.

10

Já bych zařadil pánská tanga, před slipy.