51

Re: Nazí v páse cudnosti

IN   i   Donatien :
Děkuji za reakci i ujištění. Určitě by se mi hůře hojila popálenina na takovém místě... ;-)

52

Re: Nazí v páse cudnosti

Tak na nudapláži si ho spíš spálíš sluncem (děvčata chtějící stejnoměrné opálení hrudníku by mohla vyprávět), než teplotou.. A v sauně by to mohl být problém, pokud by kovová klec byla hooodně volná..

53

Re: Nazí v páse cudnosti

Xeno máš pravdu vidím to moc negativně a moc v černých barvách. Jestli to nebude tím,že chodím spát s tvrdým.

54

Re: Nazí v páse cudnosti

Tím to určitě nebude, miláček taky chodí spát s tvrdým :-) Je to asi hlavně o tom, že o všem hrozně přemýšlíš a na vše jdeš hrozně přes logiku a to je úplně zbytečné. Je to vše jednoduchý, vidíš, na nuda pláž se nepůjde, takže tohle už pusť z hlavy a bude vše barevnější. Na srazu se určitě uvidíme oblečení.
Ale jak tě znám, ty si vždy něco najdeš :-)

55

Re: Nazí v páse cudnosti

Buďte v klidu, sluníčko i pára (já saunu nerad) jsou v pohodě i s kovovým. Uvědomte si, že se bavíme o plošné radiaci, nikoliv o laseru. Tedy to, co dopadá na klícku, je totéž, co dopadá na kůži vedle ní. Ta poznámka se snubákem je přesně o tom.

56

Re: Nazí v páse cudnosti

Ještě reakce na Marquis deViante a jeho otázce, kde končí svoboda jednoho za začíná svoboda druhého. Ono strašně záleží na prostředí a kontextu. Na nuda pláž mi PC nesedí, protože nuda není o erotice, ale o slunění. Ale třeba v bazénu, kam chodím hodně, to neřeším. Sprchy sice také nejsou o erotice, ale jsou o tom, že se tam každý vysprchuje tak, jak je. Hraju si s PC něco mezi 5-6 lety a nikdy jsem nenarazil na problém. I když odečtu první dva roky, kdy jsem řešil každý výstupek na jeans, tak i tak zůstávají 3-4 roky pozitivních zkušeností. Neexhibuju, to znamená, zakreju ručníkem, pokud může, ale ani se nijak neomezuju, tzn. přejdu od věšáku ke sprchám a zpět, pak do sušárny...

57

Re: Nazí v páse cudnosti

davidt: Nemuzu jinak nez souhlasit. Rozumna strategie.

Jeste by me zajimalo, jestli ma nekdo zkusenost s pasem cudnosti na swingers party?

58

Re: Nazí v páse cudnosti

na swingers party s pasem cudnosti by to opravdu muselo byt zajimave. pro toho co by ho mel nasazeny si myslim i dost flustrujici ze všichni muzou a on ne

59

Re: Nazí v páse cudnosti

Přímo o swingers párty mluvit nemohu. Ale hraji si často se spoutanými kluky, kterým odpírám orgasmus, kapu jim po těle roztavený vosk, či je přivádím k orgasmu elektrem a sám jsem také v pásu a nemám problém.

60

Re: Nazí v páse cudnosti

rm71: Krásné hrátky, přesně vím o čem mluvíš, píši ti za jedna ;-)

61

Re: Nazí v páse cudnosti

Děkuji, Xeno. Zní to možná nějak divně, ale v daný okamžik není pro mne vlastní orgasmus důležitý. Stačí mi vžít se do pocitů toho kluka a prožívám to celé s ním...

62

Re: Nazí v páse cudnosti

Tý jo, ty to máš teda tak zvláštní. TY jsi teda, jestli jsem to dobře pochopila, dominant, ale s pásem, co má rád hrátky se subem, ale přitom neprožiješ svůj org., ale prožíváš spíše ty jeho? Snad jsem se do toho moc nezapletla a když už, tak dobře

63

Re: Nazí v páse cudnosti

Myslím, že jsi to pochopila správně. Jsem prostě zvláštní exemplář. Možná jsem zvláštní tím, že nejsem v podstatě zařaditelný... ;-)

64

Re: Nazí v páse cudnosti

pesjenprovas: Prave to. Swingers mi pripada jak porno na zivo, uvolnena atmosfera plna sexu a lidi. Videt par jak vedle krasne soulozi, uziva si to a ja nemuzu nic protoze ma Pani zakazala, musi byt extremne frustrujici. Jeste vic frustrujici by bylo videt chlapka jak soulozi s mou Pani. Na cuckold ale nemam zaludek. Neodsuzuji to, prave naopak, kdyz to nekoho bavi, at to provadi. Mne to nejak nesedi a urcite to nechci zkouset. V me predstave, ma vztah pevne stat na dvoch nohach - laska a vernost.
Proto mi prijde swingers jako neco co podobne frustruje, ponizuje a zahani vsednost. Proto bych chtel swingers zazit v pasu cudnosti.

65

Re: Nazí v páse cudnosti

Také musím chodit doma dole nahý, aby byla klícka vidět. Hlavně to chce manželka, když má doma milence.

66

Re: Nazí v páse cudnosti

Ahoj, také doma chodím nahý a zamčený. Nahý musim uklízet, vařit, věšet prádlo, dělat masáž nohou. Prostě nahý jsem stále a mé paní se to líbí. Paní prevazně chodí nahá, když přijde ze sprchy,nebo vletě když je horko. Také jsem nahý, když mě paní přijde milenec.

67

Re: Nazí v páse cudnosti

Tak u nás chodím nahý jen já. Paní chodí vždy elegantně oblečená. Moc se mi to tak líbí.

68

Re: Nazí v páse cudnosti

Doma vždy úplně nahý. Moje Paní v krátkém župánku,pod kterým je nahá. Když za ní přijde milenec,vítám a posluhuji jim podvazkách a punčochách bílé barvy a v růžových dámských tangách. Nynější milenec mojí Paní je bi,takže bez kalhotek abych mu byl ,pokud dostane chuť,k dispozici. Paní se u toho ohromě baví.

69

Re: Nazí v páse cudnosti

Milenec mé manželky je také Bi, tak mu musím být také k dispozici. Manželka to vše ráda sleduje s obdivem.

70

Re: Nazí v páse cudnosti

Je už normální, že doma chodím zcela nahý. Někdy s klíckou, někdy bez. Pokud mě Paní chce ukázat nějaké návštěvě (ženské i mužské) vyžaduje tvrdého stojícího čuráka. Sama chodí oblečená, stejně jako jiné Dámy, které k nám chodí. Pokud mají suby, jsou samozřejmě bez oděvu.

71

Re: Nazí v páse cudnosti

u nás je to dost volné, ale většinou po sprše se už ani jeden neoblíkáme a dokud není potřeba druhý den někam jít tak se neoblíkáme. já si někdy ráno vezmu kalhotky, ale ráda provokují přítele jak mám mezi nohama šňůrku od venušinych kuliček. a přátel když si něco obleče tak jen triko, takže klícku vidím pořád.
co se týče hraní tak přítel ke kleci občas dostane kožený obojek a pokud dostanu obojek já tak k němu i pouta na ruce a nohy