1

Téma: Bolest při nasazeném PC - dření

Ahoj,
chtěla bych poprosit, vyzkoušeli jsme již asi 4 PC. Většinou byli od značky Mancage. Vše vyhovuje, akorát přítele vždy dře pod a kolem toho kroužku u varlat, ale až nesnesitelně.
Když však dám větší kroužek, tak si to normálně sundá.
Poradil by někdo, co s tím?
Samozřejmě různé lubrikanty jsme zkoušeli.
Nebo nějakou jinou značku PC, kterou máte vyzkoušenou.
Moc děkuji

2

Re: Bolest při nasazeném PC - dření

evis95ka _ četl jsem tvůj dotaz, a koukal jsem na ty PC. To jsou plastové klece, že?
Možná , že to je problém. Zkuste kovové klece s tvarovaným kroužkem.
A pak je otázka , co to je nesnesitelně. Každému se " to někdy skřípne, tlačí a dře". Stačí posunout, namáznout olejem a je to. Jestli ani tohle nepomůže, tak nevím.
Přeju hodně štěstí v hledaní správné klece.

3

Re: Bolest při nasazeném PC - dření

Ahoj. Doporučuji tenhle jednoduchý model v menší variantě na stálé nošení a do tašky sebou dětský olej od Alpy a je klid.
https://www.cudnost.cz/kovove-pasy-cudnosti/prisonbird/
Důležité je si ohlídat, aby přítel nebyl schopný si ho sám vyndat. Je super, že se o něho tak pěkně staráš.

4

Re: Bolest při nasazeném PC - dření

Děkuji, kouknu na to.
Prohlížela jsem včera starší vlákna a psali tam, že to mohou dělat ty mezery v kroužcích, tak asi zkusím ještě jinou značku, kterou doporučovali a uvidíme no.
A nesnesitelně bych popsala asi tak, že to opravdu nejde a dělá to až odřeniny.

5

Re: Bolest při nasazeném PC - dření

A ještě abych odpověděla ano, vždy jsme měli plastové, jelikož jsem zde již četla, že v začátcích může hodně vadit také váha. Samozřejmě nevím, co je na tom pravdy, jelikož to sama vyzkoušet nemohu big_smile
Spíše se vážně řídím dle zkušeností ostatních. Ráda bych našla něco vyhovujícího, přece jen nechci, aby trpěl.

6

Re: Bolest při nasazeném PC - dření

Já na mazání používám bílou vazelínu - mám pocit, že vydrží déle než olej. Ale tohle je asi dost individuální.
Pocit z nošení klece se zhoršuje s dorůstajícími chloupky, takže pravidelné holení taky pomáhá.
A souhlasím s Tlapíkem, kovový kroužek dře o hodně méně.
Z plastových mi sedí nejvíc Holytrainer 3 a 4, a pak Cobra.
Z kovových Bon4 nabízí velké množství variant velikost kroužku a vzdálenosti kroužku od klece.
Základem je, aby neprolezly kulky.

7

Re: Bolest při nasazeném PC - dření

Ano Bon4 je můj oblíbený a nebo
https://www.cudnost.cz/kovove-pasy-cudn … isonbird2/
ten je lehký a pohodlný.

8

Re: Bolest při nasazeném PC - dření

Děkuji, nakonec se mi asi líbí nejvíc ten Holytrainer, ale přemýšlím zdali kratší nebo delší, jelikož tam je rozdíl 1.2cm
Máte někdo nějakou zkušenost? Nepřijde mi to totiž až takový rozdíl. Díky moc smile

9

Re: Bolest při nasazeném PC - dření

Určitě vem kratší.

10

Re: Bolest při nasazeném PC - dření

Dobře, moc děkuji za rady smile

11

Re: Bolest při nasazeném PC - dření

Kratší. Nenech mu moc místa na erekci.