1

Téma: Když se žena skamarádí s tvojí fantazií 2

Následující sobotní den jsem přijel domu, Nic zvláštního se nedělo, věnoval jsem se práci kolem domu a příliš jsme spolu nemluvili, ale atmosféra byla již klidnější. Klára však působila docela nevyspale. Nenápadně za mnou přišla s kávou, svůdně se opřela se a pozorovala mě při práci, zeptal jsem se tedy co se děje, řekla nic. Jen přemýšlím. Nad čím? Nad námi, hodně jsem přemýšlela a musíme udělat pořádnou změnu, abychom se už přestali věčně hádat. Souhlasil jsem, pokud ta změna bude oboustranná, to bude řekla, slibuji. Co jsi pro nás schopen vše udělat? Nevím co přesně myslíš, ale snad všechno, jak říkám, pokud nějaká změna bude i u tebe. No to bude, ale jsi si tím jistý? Čím? No že by jsi pro nás udělal opravdu všechno?....Ano a co to jsou za otázky? Já jen tak. Lišácky se pousmála. Celou noc jsem o možnosti jak změnit náš vztah hledala různé informace na internetu. Jaké informace? Uvidíš. Srkla si kávy a odešla. Při odchodu se ještě letmo ohlédla a viděl jsem ten zvrhlý výraz.
Den uběhl a po docela příjemném milování, kdy jsme dali 2 kola, se mě v náruči zeptala, zda bych ho chtěl ještě vykouřit. Odpověděl jsem že ano a ty chceš abych to zase spolkla že? Říkám že ano a víš že mi to nechutná a přijde mi to odporné? I přesto to chceš? Říkám ano. Tak víš co? Co? Nasedla si na mě na 69. Chytla mě za koule, docela je bolestivě držela a řekla. Ode dneška si to budeš vždy po sobě lízat sám, ať víš jaké to je a koule ještě víc stiskla, až mi vyjela slza. Slízej si to a dělej!!!!Nebo máš po nich a zasedla mě ještě víc na obličej. Jedna věc je fantazie, ale reál a hned po sexu, ještě mi ani pořádně nestál, na chuť jsem jsem se snažil nemyslet a snažil jsem se kroužit spíš kolem. Znovu přišlo bolestivé zmáčknutí. Ty nevíš kde jsi to stříkal? Do dírky, pěkně to vysaj a polykej. Budeš aspoň krásně zdravý a budeš mít krásnou pleť, jak jsi mi to říkával. Skoro jsem se v těch šťávách topil. Kláru to taky neuvěřitelně vzrušovalo a při jejím přicházejícím orgasmu mě postupně začala opět mačkat víc a víc koule až jsem sténal bolestí a ona naprostým blahem tak, až se okna třásly. Druhou rukou na mě myslela a dráždila mě ho, jenže těsně před vrcholem přestala a velmi bolestivé se zakousla do předkožky, jenom jsem syčel bolestí a neopovažoval jsem se oponovat. Penis postupně ochabl, Klárka se ke mě přitulila a řekla mi že to bylo vážně překrásné a že je to začátek našeho nového vztahu, že od teď bude všechno jinak. Lehla si hlavou na hruď a přivřela spokojeně oči. Zeptal jsem se, zda ji jako nezajímá co já na to, jestli se mi to líbilo nebo ne a že jsem se na konci neudělal? Řekla že ji to opravdu nezajímá, protože jí se to líbilo jako nikdy před tím a ještě teď se celá chvěje. Zvykej si drahý, čekají tě velké změny, velké. Tohle je teprve začátek. Nebo už neplatí, že by jsi pro náš vztah udělal vše? Říkám platí, tak vidíš a usnula mi na hrudi. 
Do noci jsem částečně frustrovaný přemýšlel a ptal se sám sebe, opravdu to chci? Byla daleko tvrdší než jsem jí v komunikaci radil, resp. vzala to celé do své iniciativy.....Ale....o to líp, líbí se jí to a to jsem chtěl. Vlastně jsem z toho byl také v sedmém nebi a nemohl jsem tomu všemu pořád uvěřit. Ok vytrvám, zkusím kam je schopná zajít. Touha po zjištění těchto hranic byla obrovská. Takto jsem ji nikdy v posteli nepoznal. Vlastně byla fantastická.

Ráno jsem se probudil dřív, koule ještě trochu bolely. Rozhodl jsem se že jí připravím snídani, to jsem dělal max. na začátku našeho vztahu, přinesl jsem ji jídlo a kávu do postele. Vloudil jsem se pod peřinu a začal ji jemně lízat, pomohla mi roztažením nohou a slastným zavrněním. Následoval orgasmus, prohnula se nehybně jak luk a povolila.
Přilehl jsem k ní a řekla, tobě to sperma nějak zachutnalo, pousmála se, zazářili jí oči štěstím a dala mi pusu. Cítil jsem se trochu trapně, ale zamilovaně jsem na ni zíral a ona si to celé užívala. Po tom všem se zvedla a řekla že si jde dát pořádnou a dlouhou vanu. Odešla do koupelny a za chvilku přišla zpráva slečně psycholožce:
Jsi tu?.... Ano. Tak se vše vydařilo a neskutečně se mi to líbilo. Ta moc nad ním je návyková, chci víc..... No tak, co ti brání?......... Snad celou včerejší noc jsem se dívala na různé tématické videa, sjela jsem různé příběhy a povídky. Jako hodně mě to nadchlo a takhle to chci, prostě bude vždy a jen jen po mém . Jsem docela fascinovaná tím, jakou bych s tou klecí nad ním mohla mít moc. Musím nakoupit hodně hraček..... To je super. Mám radost že se vše podařilo. Říkala jsem ti to, co tě nejvíce zaujalo, nebo už máš i nějakou svojí konkrétnější představu?......JJ to mám. Vzrušuje mě představa si ho po tom všem jak se ke mě choval v podstatě zotročit, čím víc, tím líp. Jsem zvědava co vydrží. Je hodně hrdý a to mě štve, chtěla bych to potlačit. Takže v cudnosti ho držet co nejdéle a pouštět za opravdu extra službu, nebo přes ovulaci, pač chci mimčo. On tedy ne, ale to už bude záležet na něm jestli bude chtít být další měsíc v kleci bez výstřiku. Taky na něj přehoditi veškerou péči o dům, domácnost a samozřejmě o mě. Je docela bordelář, tak se karty otočí a on bude vše dokola uklízet. O finance bych se starala já, nelíbí se mi že kolikrát utrácí za sebe a na mě nemyslí. Pak bych mu chtěla dát sežrat i ty jeho flirty v práci s kolegyněmi......Tééééda ty jsi se rozjela, na tom že jsi o tom nic nevěděla tak super, docela zírám . To jsi toho musela nastudovat docela dost. A jaké flirty?........To víš, hodně mě to zaujalo. Viděla jsem emaily v jeho pracovním PC to on ale neví. Zajímavé čtení co ti mám povídat, nestyděl se mě i zapřít a tvrdit že je sám, tak ok. K ničemu asi nedošlo, ale i tak se mě to hodně dotklo. To mu nezapomenu. Ještě k těm hračkám, přemýšlím taky jak ho donutit aby to zaplatil on, tak by to mělo být ne?....Aha??? Pěkné. To asi určitě, zkus zapojit důvtip a ideálně to celé realizovat nějakou ponižující formou.....JJ tak to chci udělat. Myslíš že je špatně že se mi tak líbí resp. vzrušuje zlomyslnost vůči němu a to že se mi líbí že jednoduše trpí? Jak jsem mu mačkala ty koule a on kňučel, nebo spíš brečel  bolestí a přitom mě lízal, to byl zatím můj nejsilnější orgasmus.....Je to naprosto v pořádku, kdyby sám nechtěl, tak by ti to dal jasně najevo už teď . To že ti drží znamená jedno, taky se mu to líbí a to je ideální stav ne? No a co za hračky by jsi chtěla?.....Tak určitě pořádné CB, několik druhů bičů, důtek, svorky, pořádné provazy, pouta a hodně se mi líbil elektro shocker , určitě si toho vyberu více. Asi zítra vyrazím na základní nákup.........Dobrá volba, vidím že už máš ve věcech opravdu jasno a to je dobře. Tak budu držet palce ať se vše vydaří. Pa.

Ležel jsem v posteli, přemýšlel a říkal si že Klárku docela nepoznávám. Jako že je panovačná, hodně tvrdohlavá, to jsem věděl, ale co v ní dříme. Asi na mě byla hodně vnitřně naštvaná, ale po těch emailech se ani nedivím. Docela průšvih a celou dobu to držela v sobě, proto se toho asi tak rychle a intenzivně chytla. Bude se mi chtít pomstít? Bude to asi zajímavé. Musím říct, že mě to hodně rajcovalo a byl jsem zvědavý na to kam zajde. I když jsem si byl vědom toho, že je to nebezpečná hra a nic už by asi nebylo jako dřív. I když to jsem vlastně ani nechtěl. Ale ty finance by mi asi vadily, je pravda že mám drahé koníčky (motorka, rybaření ) a kupuji spíše lepší a dražší věci. Vždy si nějaký čas šetřím a pak koupím co potřebuji. Po dlouhé chvilce Klárka vyšla z koupelny. Krásně nahá, voňavá a sexy. O něco jsem se pokusil, ale byl jsem hned odbytý, že si mám počkat na večer a že ji nebudu ohmatávat jak se mi zamane, že to taky skončí. Den pokračoval běžným způsobem. Jen odpoledne odjela nakupovat.
Večer jsem čekal dlouho v posteli, Klárka byla u sousedky posedět u sklenky vína. Už jsem pomalu přestával v něco doufat a objevila se ve dveřích. Dívala se na mě zvrhlým a majetnickým pohledem. Přišla ke mě, bylo vidět že ji alkohol dodal víc na kuráži a sebejistotě. Ani nevím odkud vzala černý šátek s kterým mi zavázala oči. Nohy a ruce mě co nejvíce roztáhla a vše pevně přivázala lany k nohám postele. Nasedla si nade mě a dávala mi přičichnout ke své krásné voňavé kundičce. Vždy když jsem se chtěl přiblížit jazykem, tak se postupně oddalovala a zlomyslně se při tom smála a šeptem říkala: Snaž se. Bylo vidět jak jí to neskonale baví, že se nepohodlně pnu od postele, abych se jí špičkou jazyka sotva dotýkal. Jemně mi po něm přejížděla prstem a poté se zeptala jestli vím co bude následovat? Odpověděl jsem, že milování se? Ne! Nech si zajít chuť. Budu nakupovat hračky pro nás, no a ty to komplet zaplatíš a neboj, budu nakupovat jak ty, ideálně to nejlepší. Slyšel jsem jak bere a otevírá notebook. Nasedla si přímo zadkem na můj obličej a poručila, lízej!!!! No tak to teda ne, lízat zadek a ještě mi utratit našetřené peníze na udice? Nenadálý kopanec patou do koulí mi v rozhodování pomohl a už jsem lízal . Nemohl jsem příliš dýchat, občas jsem se z posledních sil ozval, tak se trošku neochotně nadzvedla a dopřála mi krátký nádech. Když jsem povolil v intenzitě lízání, následoval další kopanec. Poté se nadzvedla a zeptala se: PIN!!!!? Radši jsem hned řekl. Asi měla po ruce moji kartu a telefon. Slyšel jsem že několikrát pípla autorizační SMS. Tááák drahý nakoupeno. Dívala jsem se i na tvůj zůstatek a na ty tvoje drahé udice rovnou zapomeň, pro jistotu jsem to převedla na můj účet. V pátek půjdu s kamarádkami na nákup. Zajdu i na kosmetiku a vlasy. Večer zapaříme, tak si taky dopřeju. Něco proti? Patou mi jemně jezdila po koulích a věděl jsem co by následovalo kdybych nesouhlasil. Kýval jsem hlavou na souhlas. Zeptala se ještě jednou jestli mi to opravdu nevadí. Ujistil jsem ji že ne. Super. Tak můžeme jít spát. Dnes jsi mě opět skvěle uspokojil, ale pořád tam jsou velké rezervy. Odvázala mě a přitulila se opět k hrudi. Ležel jsem, frustrovaný, ponížený a zneužitý. Hnout se vedle dokončit večer jsem nemohl, probudila by se. S těmito pocity a nevyslyšenou erekcí jsem dlouhé chvíli usnul.

2

Re: Když se žena skamarádí s tvojí fantazií 2

Úžasné, těším se na pokračování.

3

Re: Když se žena skamarádí s tvojí fantazií 2

Moc hezké, těším se na pokračovaní

4

Re: Když se žena skamarádí s tvojí fantazií 2

Ahoj. Taky se těším na pokračování. Krásný příběh.

5

Re: Když se žena skamarádí s tvojí fantazií 2

Strašná skoda, že neni pokračování.