1

Téma: Vzkříšení vztahu z popela

Příběh, který se chystám vyprávět, je alternativním vyústěním skutečných událostí, které se staly před několika lety. Odehrává se chvíli po mém rozchodu se Slečnou H. Se slečnou H jsme spolu chodili během mého studia na střední škole. Zažili jsme spolu spoustu krásných chvil, ale také spoustu chvil plných hádek, křiku a smutku a zvláště ke konci vztahu převažovala ta druhá kategorie. V osmnácti letech jsem odmaturoval a našel jsem si svůj byt a práci. Slečna H (17 let), stále na škole, se nastěhovala ke mně, brzy poté jsme se rozešli. Později v mém vyprávění se bude také lehce rozvíjet má sexuální touha, která nemusí všem být pochuti, ale je pro mě natolik důležitá, že jí musím zahrnout do vyprávění a to je má láska ke kakání a prdění krásných žen. Příběh začíná při našem setkání, pár týdnů po rozchodu. Od tohoto setkání jsou další události smyšlené, avšak nejsou úplně nereálné. Budu se snažit vše vystihnout autenticky a jak by se situace vyvíjela, kdybych na našem porozchodovém setkání přišel s návrhem, který brzy napíši. Ještě na začátek, aby čtenář měl představu krátce popíši vzhled, jak můj v té době, tak slečny H. Slečna H byla štíhlá poměrně vysoká brunetka, s hnědýma očima a velkými smyslnými rty. Já jsem zase blond, modré oči. V době příběhu lehce pohublý a vysoký, bez pěti centimetrů, dva metry. To je vše k mé předmluvě, užijte si prosím můj příběh:

Se Slečnou H jsme se sešli, možná abychom spolu měli naposledy sex. Věděli jsme, že se vztahem je konec. Byl mezi námi zvláštní distanc, moc jsme nemluvili a oba jsme se dívali smutně do prázdna. Po chvilce jsem sebral odvahy a přerušil jsem ticho. Nebudu se vracet k celému našemu rozhovoru, ale nabídl jsem jí, že i když spolu nebudeme. Může mě sexuálně vlastnit, zamknout můj penis, abych byl závislý jen na ní. Nejdříve nesouhlasila, bála se, že bych si jí tím jenom přivázal zase k sobě, ale když jsem pokračoval, že sama by si mohla dělat úplně co chce, klidně spát s jinými a já bych tu pro ní byl a poslušně čekal, když zrovna by ona chtěla, že by mě nemusela nikdy odemykat, pokud by nechtěla, tak nakonec souhlasila, tohle pro ní začalo být také vzrušující.

Brzy na to, jsme pořídili klícku a znovu se setkali, přijela ke mně, jenom nasadila klícku, vzala si oba klíče a jela za kamarádkama. Byla na mě stále naštvaná a tak chtěla, abych to měl těžké a zároveň se mnou ani čas trávit nechtěla. První dny v klícce byly peklo a to nemluvím o prvních nocích, kdy jsem toho moc nenaspal. Samozřejmě jsem jí o svém trápení stále psal, toužil jsem po ní. Odpovídala mi zřídka a většinou mě jenom krátce odbila, že si to zasloužím a že mi tohle všechno přeje.

Dlouhý týden uplynul, než znovu za mnou přijela. Byl jsem zvyklý na každodení ejakulaci, často víckrát než jednou a tak si jistě čtenář dovede představit, jak ztrápený a nadržený jsem byl. Přišla za mnou s tím, že by chtěla akorát vylízat, ale že nejdřív jde použít můj záchod, že potřebuje kakat. Dříve jsem párkrát byl vedle ní, když vykonávala svojí velkou potřebu, ale tentokrát mi řekla, že si to nezasloužím, aby se kvůli mně takhle snažila a ať počkám před zavřenými dveřmi. Penis se mi bolestivě snažil v kleci postavit zatímco jsem na ní čekal, nadržeností jsem doslva kňučel před dveřmi a poslouchal, jak si občas nahlas prdla, nebo jak její hovínko spadlo do toalety. Prosil jsem, aby mě pustila za ní a prosil jsem, abych jí mohl ošukat a ona se mi přes dveře jen smála. Pak začala povídat:
„Tvé klíčky s sebou ani nemám, takže na svůj orgasmus zapomeň. Každopádně jsem ráda za tvůj nápad s pásem cudnosti. Vychovám si tě, ty tu pro mě vždycky budeš a já když budu mít chuť, tak si s tebou občas prohraju. Teď jsem si to dělala každý den a často jsem myslela na to, jak ty nemůžeš. Líbí se mi ten pocit. Dobrý je, že vím, že s tímhle na pindíkovi si stejně holku ani nemůžeš najít. Budeš tu prostě pro mě. Podle tvého zoufalého kňučení a těch zpráv, které jsi mi psal, tak vidím, co s tebou nošení klícky udělalo za týden. Co myslíš, jak na tom budeš, až to budeš mít na sobě měsíc? Zatím jsem s nikým jiným od našeho rozchodu nic neměla, ale počítej s tím, že se budu chtít ještě bavit.“
Zoufale jsem byl nalepený na dveře, slyšel jsem, jak trhá toaletní papír. Pak otevřela dveře a pozvala mě k sobě. Než jsem vešel tak spláchla a zůstala sedět na míse:
„Zatím si ještě nezasloužíš vidět, co jsem vykakala, ale pojď klekni si a opři se mi hlavou o klín!“

2

Re: Vzkříšení vztahu z popela

Udělal jsem, co mi řekla a Slečna H mi začala chodidlem přejíždět po klícce s nateklým penisem.Pak mi přikázala, abych jí začal lízat. Měl jsem hlavu u její vagíny, těsně nad mísou, kde před chvíli vykonala svou potřebu. Všude byl cítít její pach, krásný pach, za který se žena běžně stydí a sdílí ho jen s opravdu nejvyvolěnějšími. Varlata a penis mě bolely, nadržením jsem myslel, že zešílím. Lízal jsem nejlépe, jak jsem dovedl a mým uším lahodily její blažené vzlyky. Pak vstala, řekla, že už jsem si svojí úchylnosti užil dostatečně a teď, že chce lízat v pohodlí postele. Přešli jsme do ložnice, lehla si a já pokračoval v lízání dokud neměla dost. Pak chtěla chvilku prstit. Během celého tohoto aktu jsem trochu vytekl, jak se má klícka dotýkala postele během lízání.Mé vytečení mělo za následek tři věci, trochu mi to ulevilo od extrémní nadrženosti, ale na druhou stranu, už jsem tolik necítil, tu všemocnou naplňující odevzdanost, tím jak ubylo mé vzrušení, ale hlavní věc – Slečna H si toho všimla a vypadala trochu zklamaně, prý tohle v plánu nebylo a uvidí, jak s tím naloží, pak se zvedla a odjela.

Po těchto událostech jsem Slečnu H neviděl asi dva týdny. Můj život se trochu změnil, na klícku jsem si pomalu zvykal, už mě tolik netlačila a v noci nebudila. Zvykl jsem si i, že si například musím dávat pozor na to, kde jdu čůrat a celkově, abych se ve společnosti neprozradil. Jak jsem byl stále nadržený, tak mě vzrušoval pohled na cokoliv erotického a nebo i pohled na pěknou holku, jsem vnímal úplně jinak než dřív. Zároveň jsem měl mysl jenom pro Slečnu H. A navíc se zamknutým penisem bych se randit přes stud ani neodvážil. Pravda, můj sociální život trochu strádal a mimo práci jsem byl hlavně sám. Kamarádi si mysleli, že se Slečnou H už nijak nejsem a já jim svojí novou situaci úplně nechtěl líčit. Se Slečnou H jsem si psal a trávil jsem tak hodně svého volného času. Ještě jak jsem jí neviděl, tak se pro mě stávala takovou nedosažitelnou bohyní a to se jí líbilo.  I dřív, během našeho vztahu si ráda se mnou hrála a teasovala mě, takže jí i tohle naplňovalo. Myslím, že skoro pokaždé, když šla na velkou, tak mi to zmínila do zprávy, což mělo za účinek, že se mi okamžitě penis začal zařezávat do klícky. Ráda mě také škádlila tím, že mi psala o své masturbaci. A což mě potěšilo, také zmínila, že myslí na to, když jsme spolu dříve souložili. Během našeho psaní jsme se zase začali sbližovat, tentokrá jinak než dřív, kdy nebyly naše role jasně stanové. Tentokrát ona byla ta co to vedla a já to musel respektovat, což i díky klícce, bylo velice přirozené. Často jsem jí prosil, aby za mnou přijela, ale na to mi vždy řekla, že to určí ona, kdy nastane čas, abych jí mohl vidět.

Po dvanácti dnech od našeho posledního setkání mi přišla zpráva, ať koupím víno, uklidím si doma, že mě zítra navštíví. Rozbušilo se mi srdce, moje bohyně přijede za mnou!

3

Tohle je konec první části. Doufám, že povídka někoho zaujala, je to příběh, který se mi formoval v hlavě už velmi dlouho a jsem rád, že ho s vámi všemi mohu sdílet. Pokud by byl zájem o pokračování, budu jedině rád, mám to v hlavě dále vymyšlené. Pokud byste někdo měl nějaké dotazy, rád je zodpovím!

4

Moc pěkné. Určitě pokračuj.

5

ČÁST DRUHÁ

Setkali jsme se. Byl pátek a na Slečně H bylo vidět, že je v dobré náladě. Od začátku se chovala flirtovně a slíbila mi, že dneska se dočkám něčeho i já. Otevřeli jsme víno a první chtěla lízat, říkala, že není zvyklá být takhle dlouho bez sexu a masturbace už jí tolik nestačí. Ach, kdybych já mohl alespoň masturbovat, co bych za to dal. Až byla s výsledkem spokojená, tak mi řekla, abych napustil vanu. Chtěla, abych jí celou umyl s takovou péčí, jakou si její krásné tělo zaslouží. S láskou jsem se dotýkal všech jejich částí a jemně jí při mytí masíroval. Zdálo se, že je s mým snažením  spokojená a řekla, ať tu na ní počkám. Zachvilku přišla zpátky za mnou i s klíčkem:
„Myslím, že je čas, abychom tvého pindíka vypustili na čas z klícky, co říkáš zlato? Sundám ti klícku ve vaně, abychom ti tvého ptáčka nejdřív umyli od pobytu za zámkem.“
Byl jsem nadšený. Sklenice vypitého vína ještě umocňovala mé blahostné pocity, když klíček zajel do zámku k mému penisu.  Slečna H mi ho vytáhla a začala mi penis mydlit a přejíždět po něm oběma rukama. Bylo to skvělé. Myslel jsem na to, jak jí ošukám a v tom – stačilo ani ne třicet sekund a veškeré nahromaděné semeno ze mě začalo cákat. Podívala se na mě naštvaně a pustila můj penis:
„Ok, jak chceš. Chtěla jsem prcat. Kolik jsi vydržel, pár sekund? Fakt asi chceš, abych si našla někoho na sex, co?“
S těmito slovy mi začala zase nandávat klícku, začal jsem se omlouvat, že to nešlo vydržet po takové době. Sliboval jsem, že zachvilku budu schopen se s ní vyspat, že toho mám v sobě tolik, že můžeme mrdat celý večer, že jí to vše vynahradím. Viděla, že mi je to opravdu líto a trochu se udobřila. Dala mi klícku na penis a řekla, ať jdu uvařit nějaké jídlo, že má hlad, budeme pít víno a uvidíme co dál. Vařil jsem v kuchyni zatímco ona ležela v ložnici v mé posteli, pak jsem spolu povečeřeli. Chutnalo jí. Pili jsme dále víno a měli se k sobě stále blíž, líbali jsme se, hladili. Sundala mi klícku a povídá:
„Sereš mě, ale hrozně tě chci, svůj trest dostaneš jindy. Oprcej mě zezadu tvrdě, tak jak dřív...“
Bylo to skvělé. Stále jsem byl poměrně rychle hotový, ale Slečna H byla s mým výkonem spokojená. Mazlili jsme se po sexu, nechala mě bez klícky. Cítil jsem, jako by to bylo zase jako dřív. Dopili jsme víno a usnuli jsme schoulený k sobě. Bylo zvláštní spát skoro po měsíci znovu dole na volno.

Ráno jsem se probudil nadržený jako obvykle a chtěl jsem Slečnu H zase šukat. Jenže tohle už ona neměla v plánu, chtěla mi znovu nasadit klícku a abych šel připravit snídani a namasíroval jí. Jak jsem byl teď bez klícky a měl předešlý den dva orgasmy, tak jsem nebyl úplně v poslušné náladě a začal jsem odmlouvat a trochu jsme se chytli, což Slečnu H dost vytočilo:
„Tak už stačí, byla jsem na tebe hodná a ty se mi takhle odvděčíš? Vracíš se do starých kolejí? Hele, víš, že ti taky mohu nasadit klícku a vysrat se na tebe, nechat tě zamknutýho a už se ti nikdy neozvat? Vím, že po mě toužíš, tak se podle toho začni chovat a buď poslušnej! Nikdo pro tebe nebude dělat tolik, kolik jsem dělala já. Kolik holek myslíš, že před tebou budou srát, jenom aby tě to uspokojilo, hm?“
Neměl jsem náladu a trochu jsem se s ní hádal. Během toho, co jsem něco říkal ke mně přišla, stáhla mi dolů trenky, řekla mi, ať držím hubu a začala mi nasazovat klícku. Už už jsem chtěl protestovat, ale naštěstí jsem se včas zastavil a tak jsem jenom poslušně stál a čekal, až skončí. Jakmile jsem měl penis zabezpečený pod zámkem tak mě párkrát plácla po zadku a řekla mi, že je to se mnou špatný, ale že věří, že pod pevnou rukou půjdu převychovat. Řekla mi, ať si jdu kleknout do kouta a přemýšlím o svém chování, byl jsem stále trochu nerudný, ale klícka a tón, jakým na mě Slečna H mluvila mi připomnělo mé místo, takže jsem jí bez řečí poslechl a trochu uraženě jsem klečel v koutě. Klečel jsem dokud se nenasnídala a neumyla. Pak se oblékla a přišla za mnou:
„Už půjdu, budeš tu klečet, dokud se za mnou nezavřou dveře. Původně jsem ti chtěla udělat radost a vykadit se u tebe, i se mi docela chce, ale za to tvoje chování to radši vydržím a půjdu až doma. Nepiš mi, dokud se ti neozvu sama, takhle hodná, jako jsem byla včera moc už nebudu, nesvědčí ti to a docelas to posral. Budeme muset udělat nějaké opatření, brzy na viděnou.“
S těmito slovy odešla a nechala mě samotného.

Měl jsem z návštěvy Slečny H rozpolcené pocity, bylo mi trochu smutno, jak návštěva dopadla. Chtěl jsem jí napsat a omluvit se, ale věděl jsem, že mi to zakázala. A největší strach jsem měl z toho, že by mě mohla opravdu nechat zamknutého a už se mi neozvat.

Po třech dnech mi napsala, že přijede. Víc nenapsala. V podvečer jsme se sešli, vypadala úžasně. Měla na sobě lesklé koženkové legíny a černé tílko. Jen co jsem ji viděl, tak se mi začal penis bolestivě snažit o erekci. Bylo vidět, že chtěla, aby mě co nejvíc přitahovala. Začala povídat velmi rázným, ale zároveň hravým tónem:

„Dneska to bude zábava. dělej přesně, co ti řeknu. První se svlékni úplně do naha a lehni si na záda na postel. Přivážu si tě.“
Udělal jsem, co po mně chtěla, byl jsem hrozně nadržený a těšil se, co přijde dál. Přivázala mi velmi pevně každou mou končetinu k rohům postele, takže jsem před ní ležel roztažený a nemohl se vůbec hýbat. Sama zůstala oblečená v jejím slušivém oblečku, posadila se k mému rozkroku a začala prsty lehcepřejíždět po mé klícce. Přes uzavřenou konstrukci klícky jsem dotyky sotva cítil, což bylo frustrující. Začal jsem sebou škubat v provazech a Slečna H mi bolestivě zmáčkla varlata a řekla, abych se uklidnil. Přesedla si vedle mého obličeje a začala povídat:
„Dneska uděláme několik důležitých opatření, spojených s tvou výchovou. Možná se ti některé mé nápady nebudou zpočátku líbit a přesně kvůli tomu jsem si tě svázala, času máme dost a dokud neuděláme vše, co je třeba, tak tu budeš přivázaný,“ začal jsem se upřímně bát, co mě čeká. Slečna H viděla můj vyděšený pohled a tak se vrátila k mému zamčenému penisu a začala mi ho rukou třít. Pokračovala:
„První věc, ta bude asi jednodušší, chci klíče od tvýho bytu, abych sem mohla chodit, jak se mi bude chtít,“ to neznělo zatím tak hrozně.
„Každopádně nemusím sem přijít jenom sama, když bych chtěla s někým něco mít, tak si říkám, že je tohle ideální místo, kde si zaprcat. Víš, že bydlím stále u rodičů a tam si frajery vodit nechci a vlastně ani moc nemůžu...“ Tohle pro mě byl šok, vím, že mě chtěla potrestat a že o tom, že bude moct spát s jinými jsme se už bavili, ale takhle tím být přímo konfrontován a ještě slyšet, že to bude v mém vlastním bytě? Začal jsem protestovat, ale Slečna H mi začala oblizovat penis přes klícku a začala si můj zamčený penis strkat do pusy. Bylo to hrozně vzrušující a mučivý zároveň, ztratil jsem  slova. Zeptala se mě, jestli teda souhlasím. Začal jsem prosit, že tohle ne a Slečna H začala odemykat klícku, chtěl jsem, aby pokračovala a tak jsem řekl, že souhlasím. Klícku zase zamknula, řekla, že tohle chtěla slyšet a šla si vzít z věšáku mé náhradní klíče. Ptal jsem se, jestli má někoho konkrétního na mysli, s kým chce spát. Na což mi akorát odpověděla, že pár nápadníků by se našlo, ale že to teď rozebírat nebudeme. Hrála si s mojí nadržeností, letmo se dotýkala mého penisu a zlověstně se u toho usmívala, pak přišla s druhým požadavkem:
„Dáš mi přístup ke svému facebooku a je ti budu pravidelně procházet tvé zprávy, chci tě mít úplně pod kontrolou. Také změníme záložní email u tvého účtu na můj, aby sis nemohl obnovit heslo. Neboj, pokud nebudeš dělat blbosti a balit třeba holky, tak do tvýho profilu nebudu zasahovat. Ale počítej s tím, že všechno vidím...“
Začal jsem prosit, že tohle ne, že tohle už je moc. Řekla mi, že mě chápe a přesně proto, mě svázala tak pevně, abych si to mohl v klidu rozmýšlet, že dokud nebude po jejím, tak se odsud nehnu a klidně mě tu nechá takhle i víc dnů a její jedno, že musím zítra do práce. Začal jsem trochu vzlikat, načež si ke mně lehla, začala mě objímat a pusinkovat. Že je to vše v pořádku, že to se mnou mysllí dobře, a že se budeme mít oba dobře, když si mě takhle vychová, že to dělá pro nás oba, že až si mě vycvičí, tak spolu zase budeme moc být jako pár a já budu ten nejpozornější a nejvychovanější přítel a oba budeme šťastní a bude úplně jiný vztah, než jsme zažili. Držela mě za klícku a jemně mě hladila. Po nějaké chvíli jsem souhlasil, moc jsem jí chtěl. Změnila mi nakonec i heslo k mailu a ke vše ostatním účtům, všude nastavila heslo: MajetekSlecnyH a jako záložní mail pro obnovu dala svůj, abych si nemohl tento krok rozmyslet.
Začala se ke mně chovat laskavě a já byl rád, že jsem se jí takhle odevzdal. Zůstal jsem ležet svázaný a Slečna H si sedla na můj obličej a pročítala si všechny mé zprávy, občas mě trochu dusila svým zadečkem v legínách, obzvláště když došla ke starším zprávám, kde jsem psal o ní a když jsme se rozcházeli, tak jsem o ní zrovna moc hezky nemluvil. Když si přečetla, že jsem jí nazval ve zprávě kamarádovi píčou, tak jsem myslel, že mě udusí. Čtení trvalo zhruba dvě hodiny a Slečna H mě střídavě nechávala dýchat a omezovala přísun vzduchu, takže jsem celé dvě hodiny měl co dělat, abych to udýchal.  Během sezení si na můj obličej i párkrát prdla, popadal jsem většinou zrovna dech a tak mi její větřík vlétl přímo do pusy. |Řekla k tomu, že to je za odměnu, že jsem se podvolil.

Když vše dočetla nechala mě svázanýho, stáhla si legíny a nařídila mi, abych jí vylízal. Pak mě po odvázala, celkem jsem byl přivázaný několik hodin a cítil jsem se velmi přemoženě a rozlámaně. Svého orgasmu jsem se nedočkal, prý mi to kazí moje chování a morálku. Dala mi pusu a jela domů.

6

Tohle je tedy konec druhé části. Zajímalo by mě, jestli Vás můj příběh baví a budu rád, za nějaké zpětné reakce. Abych věděl jestli to tu nepíši jenom pro sebe. Jestli si mé vyprávění najde své čtenáře, budu velice rád pokračovat v psaní a rozvíjení tohoto příběhu. Díky za pozornost a hezký den!

zajímavě rozehraný příběh, jsem zvědavý, co bude dál. Určitě  nepiš do šuplíku, piš dál.

8

Příběh je velmi dobře a čtivě psaný. Určitě piš dál - budeme rádi. Ostatně, pochvala od @vychovaný_manžel, který tady aktuálně publikuje skvělý, z velké části autobiografický příběh, by Ti měla být kvalitní motivací.

9

Díky za reakce, jsem moc rád, že se příběh líbí! Na další část se můžete těšit už nejspíš začátkem příštího týdne. Tentokrát se dotkneme tématu cuckoldingu, kdy Slečna H bude hledat uspokojení i jinde…

10

Tohle téma mě moc láká. Moc se těšim.

11

ČÁST TŘETÍ

Minule zmíněnými událostmi začalo, dalo by se říct, nové období. Slečna H začala velmi usilovat o to, aby si mě přetvořila k obrazu svému a aby nade mnou získala totální kontrolu a to tím způsobem, který sám od sebe nebudu schopen nikdy vzít zpátky. Prováděla další opatření, jako třeba to, že zapnula sledování na mém telefonu, aby vždy věděla, kde jsem. Na počítači mi nastavila režim rodičovské kontroly, což znamená, že ze svého počítače vidí, co já na počítači dělám a může to i korigovat, například mi omezit čas, jak dlouho budu smět počítač používat a nebo, jaké stránky mohu navštěvovat. Dokonce mi chtěla namontovat do bytu i kamery, aby mě mohla doma sledovat, ale vzhledem k ceně kamer od tohoto plánu upustila. Čas plynul, Slečna H dělala všechny tyhle opatření postupně, abych si stíhal zvykat na svůj nový životní režim a můj souhlas vždy vymámila, buď díky hře s mým nadržením, nebo pod nějakým nátlakem podobného způsobu, jaký použila, aby ode mě získala má hesla.

Vždy jsem byl velmi svéhlavý a představa, že se někdy dostanu do takovéto situace v životě, by mě dříve ani nenapadla. Když jsem však dostal do této situace, nebylo to nijak děsivé, miloval jsem Slečnu H a časem jsem se naučil i milovat být jejím majetkem. Nebyla na mě jenom zlá, často jsem mluvili o mých pocitech a i když byla v mé výchově nekompromisní, určitě mi nechtěla ubližovat. Chodívali jsme spolu do města na výstavy, do kina, na jídlo. Vlastně jsme už zase byli docela klasický pár, samozřejmě i venku jsem musel k ní projevovat velký respekt, chovat se jako gentleman a vždy muselo být ve výsledku po jejím.

Chtěla, abych i vzhledově vypadal podle jejích představ a tak jsme šli spolu ke kadeřníkovi, kterému řekla, jak mě má ostříhat, mé delší rozlétané vlasy nechala zkrátit relativně na krátko, aby vypadaly upraveně, přesně tak jak si Slečna H představovala. Sám chodit nakupovat oblečení jsem měl zakázané, aby mi vždy vybrala jenom věci, které se líbí jí. Samozřejmě jsem si musel holit i tělo a u vousů jsem si mohl nechat krátkou bradku a knírek, protože se jí to takhle líbilo. Kvůli přísné kontrole mého soukromí, jsem přicházel o kontakt s lidmi mimo ní, dělala si ze mě takovou svojí živou panenku, která tu je jenom pro ní a přesně tak jí to vyhovovalo.

Sama trávila hodně času s kamarády, bylo léto a měla prázdniny, takže často navštěvovala různé večírky a podobné věci, často pak přišla ke mně domů, abych se o ní druhý den staral, když měla kocovinu, vařil jí a podobně. Existovala šance, že na těchto setkání s někým něco má, když jsem se jí zkoušel občas zeptat, s kým byla venku a nebo co dělala, tak mě odbila s tím, že do toho mi nic není.

Přinutila mě, abych začal chodit do posilovny, aby se i mé tělo formovalo do představ Slečny H. Být viděn ve sprchách posilovny se zamčeným penisem, pro mě byla vždy velká potupa.

Plastovou klícku CB 600, kterou jsem měl doposud jsme vyměnili za kovovou mikro klec. Jednak kvůli většímu zabezpečení, ale také kvůli tomu, abych se ještě víc disocioval od svého penisu a řekněme s ním i spojenou mužskou pýchou. A opravdu, v podstatě nemít penis ze mě udělalo ještě poslušnějšího posluchovače Slečny H.

Co se týče sexu, měli jsme už z minulosti připínací penis. Slečna H zjistila, že je mnohem pro mojí poslušnost a odevzdanost mě nikdy neodemykat a jednou za čas mi jenom projet zadek připínákem. Postupně jsem si začal odvykat na spojení rozkoše s mým penisem, který mikro klícka zamačkávala, tak že jsem už skoro ani nevěděl, jak vypadá a začal jsem veškeré potěšení mít spojené jenom s mým análkem. Někdy, když jsem byl sám doma, tak jsem si potají sám hrával se svojí zadní dírkou, byla to jediná možnost masturbace, kterou jsem měl a kdyby se to dozvěděla Slečna H, jistě by mě potrestala. Do zadku jsem byl obvykle šukaný zhruba jednou za dva týdny. Naopak Slečna H samozřejmě dostávala uspokojení mnohem více. Viděli jsme se obvykle tak třikrát do týdne a pokaždé jsem jí to musel udělat, ať už jazykem, prsty, vibrátorem, nebo nasazeným připínákem. Ze začátku pro mě bylo zvláštní, mít svůj penis zamknutý a dělat jí to umělým. Ten pocit, že to děláme takhle, jen abych z toho já neměl uspokojení byl mučivý. Každopádně na vše jsem si zvykl a užíval jsem si každou slast Slečny H snad stejně intenzivně, jako bych jí zažíval sám.

Blížil se konec léta a prázdnin Slečny H. Od mého prvního zamčení uběhly zhruba tři měsíce. O tom co Slečna H dělá mimo čas, který byla se mnou jsem moc nevěděl, neříkala mi to. Začínal jsem mít, ale tušení, že se schází s někým dalším. Když jsme byli se Slečnou H partneři, tak jsem byl velice žárlivý, nyní po třech měsících převýchovy jsem nemohl, než to akceptovat, bral jsem jí jako bohyni a samozřejmě já už byl jen její otrok, nemohl jsem očekávat, že se bude věnovat jenom mě, zasloužila si všechno. Občas říkávala věci jako:
„Víš zlato, někdy mi chybí klasický sex a taky bych někdy chtěla být ta dole, ta submisivní, občas mi chybí být vyprcaná jako čubka se zmalovaným zadkem. Ale ne, ne tebou, to ne. Ty jsi moje hračka zlato, nedělalo by dobrotu, aby ses někdy, kdykoliv, cítil nějak jinak, než můj otrok. Tohle si budu muset vyřešit jinak...“
Věty, jako byla tahle mi říkala poslední dobou čím dál častěji, asi se mě snažila připravit na to, co se mělo stát dál...

Byl jsem zrovna v půlce směny v práci, když mi přišla zpráva od Slečny H, zobrazil jsem si jí a byla tam fotka mé bohyně, jak klečí s penisem v puse, v mém bytě a mužská ruka jí drží silně za vlasy a rve její hlavou proti svému údu. Fotka byla vyfocena a zřejmě také odeslána tím mužem, kterého právě kouřila. Tohle vidět pro mě bylo hrozně znepokojivé, nemohl jsem myslet na práci a myslel jsem jenom na to, co se zrovna děje u mě v bytě. Tohle jsem nikdy předtím nezažil, v žilách mi koloval vztek, zoufalství, frustrace a nebudu to popírat, také vzrušení. Po nějaké době mi přišla další fotka, fotka na které je má královna přehnutá přes kolena toho muže a její nádherný zadeček, zadeček který kdysi patřil jenom mě, nese velmi výrazné stopy po bití. Fialové a modré skrvny od dlaně lemovaly celou prdelku.

Byl jsem zoufalý, nejen že nějaký jiný muž právě prcá mojí lásku v mém bytě, ještě k tomu, ale ví asi vše o mě a takhle se mi vysmívá.
Přišla mi další zpráva, tentokrát hlasová nahrávka, utíkal jsem v práci na záchod, abych si jí pustil a byla to nahrávka jak moje Slečna vášnivě, hlasitě oddechuje a prosí, aby jí onen muž prcal, co nejvtrději, jako malou kurvičku. Nemohl jsem se vůbec soustředit na práci a zbytek pracovní doby, se mi vlekl, jak kdyby hodiny zamrzly. Další zprávy mi už nepřišly.

Když konečně práce skončila, tak jsem hned pospíchal domů. V celém mém bytě byl cítit zatuchlý pach ejakulátu, vína a potu. Na zemi se válela vypitá flaška od mého vína, kterou jsem si schovával, že jí vypiji se Slečnou H, u postele stáli špinavé skleničky od vína. Postel jsem měl rozházenou. Uprostřed místnosti ležely černé krajkové kalhotky mé bohyně. Zvedl jsem je, byly doslova nacucané vlhkostí. Poraženě jsem si lehl do postele a čichal jsem vůni mé paní z jejích použitých kalhotek. Cítím na krku něco lepivého. Otočím se. Celý můj polštář je pošpiněný mrdkou toho samce a já v ní teď ležím. Nikdy jsem se snad zatím necítil poníženěji. Vlezl jsem si do vany a smutně jsem si přejížděl prsty po malinkaté klícce, kterou jsem měl místo svého penisu.

Druhý den za mnou Slečna H přijela, byla doslova nabitá novou energií, vypadala nádherně. Viděla, jak se tvářím, bylo mi hrozně.
„No jo, ty moje žárlivko,“ řekla a poplácala mě po zadku. Chtěla, abych jí šel hladit do postele, že jí všechno bolí. Svlékla se a já viděl jak má prsa pokryté kousanci a jak její prdelka je nateklá modřinami. Mé ponížení neznalo konce. Hladil jsem jí, jak chtěla a ona povídá:
„Víš, včera to bylo fakt skvělý. Tohle jsem potřebovala. Jsem mu říkala o tobě, jak jsi můj majetek a jeho hrozně vzrušovalo dominovat holce, která má svého zamknutého otroka. A bylo to fakt úžasný, už mi chyběl pořádnej sex. A myslela jsem u toho i na tebe, byla jsem mokrá z toho, jak tě to musí ponižovat, ale to si zvykneš. Někdy budu chtít, abys byl u toho, bude mě moc vzrušovat, když mě uvidíš s jiným klukem. Ale abych tě i odměnila, žes to takhle zvládnul, tak dneska můžeš jít se mnou na záchod a sledovat jak budu kadit, moc se mi chce, jsem kvůli tobě nešla dva dny, abych ti mohla dát takovouhle odměnu. A až skončím, tak dneska budeš mít šťastný den, odemknu si tě a udělám ti to rukou, zatímco budeme stále na záchodě. Sice ti tvůj orgasmus pokazím a pak půjdeš zase do klece, abys nebyl protivnej, ale i tak si myslím, že je to víc než dobrá odměna, co říkáš zlato?“

12

Dobrý!

13

Hodně dobrý. Jen tak dál.

14

Díky za pozitivní reakce! Teď si chci na nějaký krátký čas od psaní odpočinout a pak přijdu s dalším pokračováním tohoto vyprávění.

15

PanLeginy: když jsem si přečetla poslední příspěvek, jediné co mi napadlo, povzbudit tě k psaním nasazením pásu a podmínkou odemčení až se zase udělám nad další částí.

(snad všichny pochopili že si mi to líbí)

16

Mladadomina: Moc mě těší, že sis nad příběhem udělala dobře! Nabídku nasazení pásu s touhle podmínkou sice odmítnu, ale plánuji pokračovat v psaní velice brzy, takže všichni, kdo se budou chtít u pokračování čtení potrápit v klícce, nebo si to u toho dělat, tak budou moci.
A ještě jenom chci zmínit, že reakce od tebe mne obzvlášť těší, četl jsem tvé příspěvky o vašem vztahu s přítelem a moc jsem si čtení užil, jen tak dál!

17

ČÁST ČTVRTÁ

Po naposledy zmíněném incidentu, kdy jsem byl přímo konfrontován s tím, že již nejsem jediný kluk, který Slečně H může dělat dobře a kterého vpustí do svého klína, tak se ke mně začala chovat laskavěji. Samozřejmě mi dávala stále najevo, že jsem pod ní, že jsem její majetek a musím poslouchat, ale zároveň věděla, jak pro mě, když jsem byl vždy velice žárlivý, musel být těžký incident s jejím samcem, který se mi přes zprávy vysmál a pocákal mi polštář a tak si cenila toho, že jsem to pro ní vše vydržel. Z dob, kdy jsme byli partneři a já nebyl pod zámkem byla zvyklá na mé vzteklé scény, když jsem žárlil a tak byla ráda, že jsem se díky její výchově dokázal posunout.

S jejím novým milencem mě znovu tolik neprovokovali, jako tomu bylo posledně. Ano, spali jistě spolu a určitě i občas v mém bytě, když jsem tam nebyl, ale nepředhazovali mi to už tím způsobem, jako minule. Někdy jsem viděl modřiny na prdelce mé majitelky, které dokazovali, že jí onen kluk uspokojuje její submisivní část, kterou mně nedává nikdy vidět. Nikdy jsem se nedozvěděl jméno toho muže a ani jak vypadá. Nevím, jestli jich bylo víc, měl jsem zakázáno se na to ptát a tak možná o spoustě věcí, co se dělo, vůbec nevím. Občas když jsme leželi a má bohyně mě držela za mou mikroklícku, za ten malý knoflík, který jsem měl mezi nohama a který popíral veškeré mé mužství, tak mi povídala o tom, jak má onen muž skvělé péro, jak dobře šuká a tak podobně...

Náš vztah se dále posouval, čím dál více jsme se blížili ke klasickému partnerskému femdom vztahu. Byl jsem sice její otrok, ale už jsem byl určitě něco více, než jen hračka na dlouhé chvíle, byla mezi námi opět láska. Jediné, co nás nyní brzdilo, byla situace s rodiči Slečny H. Pro pochopení celého kontextu napíšu něco málo o její rodině a proč to byl problém:

Slečna H měla rozvedené rodiče, bydlí u táty, který má dům ve městě, stejně jako já teď byt a její máma bydlí ve vesnici asi třicet minut autem dál. Během našeho předešlého vztahu, ještě na škole, než jsem se nastěhoval do svého bytu, tak jsem chvíli také bydlel v domě jejího otce. Její táta zdědil docela velké bohatství a tak si žije finančně velmi dobře. Ze začátku jsem s jejími rodiči vycházel dobře, ale ke konci našeho vztahu, se mezi námi stali nějaké věci a se Slečnou H jsme to také neukončili úplně v dobrém a řekl jsem různé ošklivé věci. Což vše mělo za následek, že mě její rodiče nechtěli ani vidět. To že se znovu vídáme držela po celou dobu až do chvíle, která měla brzy přijít, v tajnosti. Samozřejmě to nebylo dlouhodobě udržitelné, aby se mnou byla potají a tak má královna přišla s velmi odvážným a smělým plánem.

Se svojí mámou si byla Slečna H velice blízká a tak dávalo jedině smysl, že začne tam. Jednou prý když byla u ní a dávali si spolu víno, tak jí o mně vše řekla. Ano, vše o tom, jak mě má zamčeného, jak si mě vychovává, jak už jsem se i změnil a dokonce i o tom, že s ní nemám klasickou soulož a že spí s jinými muži. Její máma byla prý z počátku překvapená a vyčinila jí, že si nenašla nového přítele, ale vrátila se po tom všem ke mně. Slečna H se s ní argumentovala, že takhle je to opravdu jiný, než to bylo a prosadila si návrh, že mě přivede k mámě domů, aby to dokázala.

Mamce Slečny H, říkejme jí Paní S bylo čtyřicet, svou dceru měla v mladém věku a vypadala stále velice zachovale a dobře. Slečna H jako by jí z oka vypadla, byly si velice podobné. Tmavé dlouhé vlasy, štíhlá postava a plné rty. Se shledáním se s Paní S jsem měl opravdu obavy, věděl jsem, jaký má na mě názor. Slečna H si mě oblékla na setkání dle svých preferencí – měl jsem černou košili, k tmavým jeansům a uhladila mi trochu vlasy gelem. Nebyl to úplně můj oblíbený vzhled, ale na mém názoru stejně nezáleželo. Dala mi instrukce, abych řekl, hned co Paní S uvidím, že se všechno hrozně omlouvám, že Slečnu H miluji, že jse byl hlupák a že udělám cokoliv, abych mé špatné chování odčinil. Přišlo mi to trochu melodramatické, ale opět jsem samozřejmě nebyl v pozici, kdy bych mohl něco rozhodovat.

Přijeli jsme k Paní S, bydlela v rodinném domě s přítelem, dvěma mladšími syny (5 a 13 let) a několika domácími zvířaty. V době naší návštěvy byla ale v domě sama. Otevřela nám vrátka a koukala se na mě pohledem, ze kterého jsem nedokázal nic vyčíst, ale běhal mi mráz po zádech. Hned jsem řekl, co po mě Slečna H vyžadovala, slova mi nešla přes pusu a tak jsem spíš tak tiše koktal a byl jsem celý rudý. Paní S se usmála a řekla, že uvidíme, co s tím půjde dělat. Vešli jsme dovnitř. Mamka s dcerou začali vést klasický, jak by se v Angličtině řeklo, small talk. O tom že se máme dobře a cesta proběhla v pořádku. Paní S mi pochválila, že mi to sluší, samozřejmě se jí můj nový vynucený vzhled líbil víc, než mé předešlé lehce punkové já, které znala z dřívějška. Styděl jsem se, věděl jsem, že o mě vše ví, rudnul jsem, díval se do země a uhýbal očnímu kontaktu. Vše zakorunovala Slečna S, když řekla mamce, že jí ukáže mojí klícku a než jsem se nadál tak mi zezadu stáhla kalhotky s trenkami a já zůstal před její matkou stát ve svojí mikroklícce. Dal jsem ruce před svůj klín, ale Slečna H mi bolestivě nehty stiskla mojí půlku a přikázala mi, abych se nezakrýval, že mě chce ukázat mámě, s těmito slovy si za mě stoupla a chytla mi ruce za záda, aby mě to nesvádělo. Paní S si mě pečlivě prohlížela a přistoupila k nám blíž. Pousmála se a říká:
„Tyjo, ten je maličkej. To je na tom normálně takhle špatně, nebo je to jenom tou klíckou?“
Myslel jsem, že se hanbou propadnu. A Slečna H odpovídá:
„No ta klícka mu ho celýho zamačkává, ne že by ho měl teda nějak extra velkýho, ale jinak je normální,“
„aha,“ zasmála se máma a pokračovala:
„to víš, já už jsem stará škola, tohle za nás nebylo. Každopádně už za tuhle krátkou chvíli vidím, že se změnil a jestli jsi ty spokojená, tak je to v pořádku. Co jsi mi vyprávěla, tak děláš to dobře, já si nikdy kluka takhle nezotročila, ale možná jsem taky měla. Musíš na něj být přísná a dopřávat mu jenom tolik, aby chtěl stále víc a to mu odmítnout. Pak bude celá jeho existence tvoje, ale co, to ti ani nemusím říkat. Vypadáte, že víš co děláš...“
Stále jsem stál s trenkami u kotníků a rukami drženými za zády, byl jsem neskutečně ponížený. Začali mluvit o tom, že Slečna H jde ven za kamarádkou a já tu zůstanu s Paní S, jak se předtím domluvili. O žádné jejich domluvě jsem nic nevěděl, a čtenář si jistě dovede představit, jak jsem byl zděšený z toho, co může ještě přijít.

Paní S mi řekla, ať si kalhoty a trenky svléknu úplně. Slečna H se šla připravovat na setkání s kamarádkou a nařídila mi, ať mezitím, co tu nebude, tak ať plně poslouchám její mamku. S těmito slovy odešla a já zůstal v místnosti jenom s Paní S: Nevěděl jsem, co přijde. Paní S začala sklízet věci z kuchyňského stolu a řekla mi, ať se přehnu o stůl a ruce natáhnu před sebe. Byl jsem překvapený, ale věděl, jsem že bude lepší se nevyptávat a poslechnout. Jen v košili a klícce jsem se přehnul přes stůl, na který jsem se akorát vešel. Než jsem stihl přemýšlet, už mi Paní S brala ruce a izolační páskou mi je začala přilepovat k nohám stolu. Byl jsem natažený a mé nohy se hopaly akorát kousek nad zemí. Obešla mě a lepící páskou mi přidělala i mé nohy ke stolu, takže jsem před ní zůstal rozplácnutý s holým vystrčeným zadkem. Poté znovu popošla a přilepila mi ještě mé boky ke stolu, což mělo za následek, že jsem se nemohl vůbec hýbat a nutilo mě to více vystrkovat zadek. Páskou rozhodně nešetřila, byl jsem přilepený opravdu pevně. Pohladila mě po zadku, byl to divný pocit, když na mě šáha matka mé holky. Neměl jsem odvahu cokoliv říct, byl jsem tak zaskočený. Odešla z místnosti a vrátila s vázou, ve které byly namočené rákosky z vrbových proutků. Jednu zvedla a naprázdno švihla do vzduchu. Rákoska v letu zahvízdala a krve by se ve mně člověk nedořezal.

Paní S si stoupla za mě, začala mě rákoskou lehce přejíždět po zadku a až podezřele často přejela přímo přes můj našpulený análek. Začala u toho říkat:
„Abych tě přijala zase zpátky k mé dceři, tak si potřebuji nějak srovnat mou nevoli, kterou jsem k tobě po tom všem, co se stalo chovala. Vidím to tak, že ti opravdu pečlivě seřežu prdel a tím to budu brát mezi námi jako uzavřené a vyrovnané. A tobě výchovný výprask samozřejmě jenom prospěje. Takhle se na chlapy musí, jsem ráda, že moje dcera tohle chápe ještě lépe než já. Kdybych já své partnery od začátku vychovávala, tak jak Slečna H tebe, tak ještě žiji s jejím tátou a vše je úplně jinak. No nic, trochu jsem tu zamyslela, zpátky k věci. Budu také chtít, abys prokázal lásku k mé dceři, po každé ráně řekneš nahlas: „miluju Slečnu H!“ Samozřejmě tě nebudu vůbec šetřit, nebude to takové to poplácání po zadku v posteli. Dneska ráno, když jsem venčila psi, tak jsem nařízla tyhle pěkné silné rákosky na tvou prdel. Jo a abych nezapomněla, nechala jsem je taky namočit v solném roztoku, aby byly tvrdší a pořádně pálili...“
Byl jsem vystrašený, netušil jsem, že návštěva Paní S bude probíhat takhle. Slečna H mezitím už odešla z domu ven (slyšel jsem bouchnutí dvěří) a já tu zůstal na pospas její mámě. Litoval jsem do čeho jsem se to dostal, ale nebylo úniku. Paní S se mě zeptala, jestli jsem připravený. Rozklepaným hlasem jsem odpověděl:
„ano,“
Padla první rána rákosky, zasáhla obě půlka a zanechala za sebou řezavou bolest. S výprasky jsem měl už nějaké zkušenosti a i během mého předešlého vztahu se Slečnou H jsme s nimi rádi experimentovali, ale nikdy jsem nedostal rákoskou.
„Miluju Slečnu H!“ Vykřikl jsem v bolesti.
Hned jak jsem to dořekl dopadla další rána. Paní S byla štíhlá, ale jak jsem ucítil na své zadnici, byla v plné síle.
„Miluju Slečnu H!“ Zavzlykal jsem a zkoušel jsem sebou škubat. Izolační páska mě držela velice pevně.
„Miluju Slečnu H!“ Hned jak jsem vždy dořekl, padla další rána. Paní S do úderů musel dávat veškerou sílu. Nemohl jsem to vydržet, ale nemohl jsem ani nic dělat.
„Miluju Slečnu H!“ Rána za ránou, dopadaly na můj nebohý zadek, po chvilce přestala mířit na mé půlky. Prý to bylo zatím jen rozehřátí. Vzlykal jsem a začal jsem prosit. Paní S byla šťastná, že mě dostala do takovéto pozice, postavila se přímo za mě a pokračovala s výpraskem. Tentokrát se ale nezaměřovala na mé půlky, ale mířila přímo mezi ně na můj análek. To byly teprve muka!
„Mi lu ju Sleečnu Hh,“ vzlykal jsem roztřeseným hlasem, po tváři mi začaly téct slzy.
Paní S nepolevovala a střídavě mířila přímo na můj zadní otvor a na mou zničenou prdelku.
„Miluju Slečnu H,“ už jsem jenom šeptal. Rákoska za sebou nechávala rudé šrámy a do ran mi rovnou dostávala sůl, která příšerně pálila.  Cítil jsem jak mi z mého z mého análku začíná téct krev.
„Miluju Slečnu H, cedil jsem mezi zuby, že už mi ani nešlo rozumět. Celý od slz, nudlí z nosu, a slin. Paní S tomu nevěnovala pozornost a soustředila se na důsledné vykonávání trestu. Nevím, kolik času uběhlo, ale dostával jsem ránu za ránou.
„Mi--- S---u h-,“ nemohlo mi jít už rozumět, spíš jsem jenom brečel. Trochu jsem se počůral.
Byl jsem už mimo, od bolesti jsem se už trochu disocioval, bolestí jsem se dostal do stavu změněného vědomí, jako bych byl na nějaké droze.
„Slečnu H?“ Má mysl už bloudila mimo mé tělo. V tom rány ustaly. Zůstal jsem přivázaný na stole. A napůl jsem slyšel jak na mě Paní S mluví:
„Taak to bychom měli. Řekla jsem i tátovi Slečny H o tomhle a souhlasil, že po tomhle trestu ti odpustíme, jenom mu ještě musím poslat důkaz,“ s těmito slovy vzala mobil a začala fotit můj zbídačený, roztrhaný, nateklý a trochu i krvácející zadek. A posílat to svému bývalému manželovi. Divil jsem se, že i on tedy o mně už všechno ví. Ale byl jsem v takovém stavu, že mi to bylo jedno. Ano, fascinující rodina. Paní S přešla k mému obličeji a asi pro autentičnost začala fotit můj nateklý obličej, který ztratil všechny stopy své obvyklé hrdosti a důstojnosti a byl to jen zanudlený a zabrečený obličej kluka, který právě dostal největší výprask svého života, byť jen myšlenka na odpor ze mě byla vymlácena a pohled na můj obličej to jen stvrzoval. Bylo to velmi ponižující, ale byl jsem rád, že skončil výprask a vše ostatní mi bylo jedno. Odstřihla pásky, které mě držely a pomohla mi, abych vstal. Podpírala mě a odvedla mě do své ložnice a pokynula mi, abych si lehl na její postel a počkal na ní. Zůstal jsem ležet na břiše a vzlikal jsem, nemohl jsem se svého zadečku ani dotknout, jak bolel. Paní S šla dolů uklidit, věděla, že bych to teď v tomto stavu nezvládl. Pak se za mnou vrátila a říká:
„No jo, už je to dobrý prosimtě, dostals co sis zasloužil. Ale už je to dobrý. Teď mi to uděláš pusou. Jsem mokrá z pohledu na tvůj pěkný klukovský obličej, který je zkroucený bolestí a smáčený slzama, který jsem ti způsobila. Dokonce bych ti i pustila pindíka z té mikroklece, ale dceruška mi tu nenechala klíče, takže se budeme věnovat jenom mě.“
Trochu mě to probralo z mého stavu, další věc, kterou jsem nečekal. Nechtěl jsem Paní S lízat, neříkám, že by nebyla přitažlivá, ale byla o víc jak dvacet let starší jak já a k tomu to byla matka mé partnerky. Výprask ze mě ale dostal jakoukoliv vzpurnost. Než jsem však stihl jakkoliv zareagovat, už byla od pasu dolů nahá, chytla mě za vlasy a začala hlavu mi nacpala do svého rozkroku. Hlavu mi držela nohama jako v kleštích. Topil jsem se v záplavě vlhkosti Paní S. Snažil jsem se jí lízat, ale spíš jsem lapal po dechu. Dostal jsem pohlavek, prý ať se pořádně snažím, abych dokázal, že jsem vhodný pro její dceru. V pozici jaké mě držela jsem toho moc nemohl, ale Paní S sama klouzala svojí kundičkou přes mojí hlavu a ojížděla mi celý obličej. Chutnala povědomě, jako Slečna H a přeci trochu jinak. Začalo se mi to líbit. Nikdy jsem doposud se starší ženou nic neměl. Začal jsem si lízání užívat. Předklonila se s mojí hlavou stále pěvně v jejím klíně a začala si strkat mojí mini klícku do pusy. Slečna H mě nechala už dlouho bez ulevení mým varlatům a tak jsem za chvíli začal vytékat do pusy Paní S. Chvilku na to se udělala. Byl jsem úplně celý od jejích šťáv.

Paní S se na mě dívala pohledem, kterému jsem nerozuměl. Řekla mi, že tohle se Slečna H samozřejmě nesmí dozvědět, že jsem dostal jenom výprask a to je vše. Jestli cokoliv řeknu, tak ať nechci vědět, co se mi stane. Donutila mě přísahat. Pak mě poslala do koupelny, ať se umyji. Vysprchoval jsem se, zadek ve vodě neskutečně pálil. Pak jsem šel do pokoje Slečny H a usnul v její posteli. Za chvíli přišla moje bohyně a vzbudila mě. Sedla si vedle mě a já jí objal. Bylo krásné být zase u ní, cítil jsem se v bezpečí. Držel jsem jí pevně a ona mě hladila. Koukala na můj poničený zadeček a byla na ní dokonce vidět lítost. Řekla mi, že jsem šikovný a že je na mě pyšná. Slyšet její hlas pro mě byla jak balzám na duši. Objímali jsme se a pusinkovali dokud jsme neusnuli přitulení k sobě...

18

Vy-ni-ka-jí-cí!!!
Po-kra-čuj, pro-sím!

19

Medvidek: Díky moc! Moc mě těší číst, že lidi mé psaní baví! Pokračování ještě určitě bude.

20

ČÁST PÁTÁ

Brzy po shledání se s Paní S, mě čekala návštěva otce mé majitelky Pana A. Naštěstí pro můj zadek, mě už nečekal další exemplární trest a vše proběhlo hladce, Pan A akorát prohodil občas nějakou poznámku ohledně výprasku, který jsem dostal od jeho bývalé manželky, ale jinak se choval, jako by nic.

Byli jsme se Slečnou H v jejím pokoji v domě jejího otce a Slečna H mi řekla, abych na ní počkal, že si jde s tátou o něčem promluvit. Po asi půl hodině se za mnou vrátila a povídá:
„Bavili jsme se s tátou ohledně tvojí výchovy a souhlasil, že ti půjčí na pás Latowski, ty mu to budeš každý měsíc po výplatě splácet a na důkaz vděčnosti sem budeš chodit jednou týdně uklízet. Táta ti vždycky nachystá seznam, co bude potřeba uklidit a udělat a ty to podle seznamu uděláš. Vysvětlovala jsem tátovi tvou výchovu a souhlasil, že investice do kvalitního pásu cudnosti se vyplatí. Každopádně jsme se dohodli, že budu já dohlížet na tvé vykonávání povinností. Takže vše bude dokonale provedeno, jinak si mě nepřej! Víš, jaký je táta na na peníze a dostat z něj, aby ti půjčil na Latowski nebylo vůbec jednoduché...“
Nevěděl jsem, co si o tom myslet. Já i má královna jsme už nějakou dobu mluvili o tomto pásu a oba jsme ho pro mě chtěli, to že se však na několik let zadlužím jejímu tátovi jsem však určitě v plánu neměl. Samozřejmě jsem neměl na vybranou a musel jsem jít jejímu tátovi dolů poděkovat a říct, že jeho laskavost přijímám a rád budu v domě ve volném čase sloužit a uklízet. Úklid nikdy nebyla má silná stránka a tak jsem byl z mých nově nabitých povinností velice nenadšený, nedalo se ale nic dělat...

Shodou okolností měl Pan A následující měsíc nějakou pracovní cestu do Německa a tak se usneslo, že nás vezme s sebou a zaveze nás k Mariu Latowski, abych byl naměřen na nový pás. Absolvovali jsme cestu, Slečna H šla se mnou na měření, až před nimi mi sundala mojí mikro klícku, zaplatila tátovýma penězi a počkala než mě naměří.

Vrátili jsme se do Čech s tím, že nový pás by měl dorazit za dva, až tři měsíce. Každou středu jsem musel hned po práci jet do domu Pana A uklízet. Vždycky jsem měl popsaný dlouhý list papíru s věcmi, které po mně byly vyžadovány udělat. Obvykle na mě nejdřív čekala kupa nádobí, které jsem musel umýt, vypadalo to, že schválně snad neuklízí pár dnů před mým příjezdem, abych měl víc práce. Dále jsem musel jít umýt záchod a koupelnu, takové ty věci, které se nikomu nechtělo moc dělat. Pak jsem většinou měl někde vytřít a čistit všem boty. Byl to velký dům a úkoly, které mi byly přiděleny, jsem většinou splnil až poměrně pozdě večer. Slečna H obvykle nebyla doma, když jsem tam uklízel, byla většinou někde po kavárnách s přáteli a když náhodou doma zrovna byla, tak byla u sebe v pokoji dělala si nějaké své věci. Jak tam já pracuji si nevšímala, nanejvýš pak šla, když jsem byl hotový a řekla mi, kde to není dostatečně uklizené a já musel nedostatky opravit, aby má práce vyhovovala přísnému pohledu mé paní.

Často jsem potkával během uklízení přítelkyni Pana A, která žila v domě se svojí dvanáctiletou dcerou.  Nevím, co všechno věděli a co si mysleli o tom, že tam chodím každou středu uklízet, ale raději jsem se neptal a jen je zdvořile zdravil.

Jednou když jsem přišel uklízet, tak jsem potkal Slečnu H, jak sedí na gauči v obýváku, měl jsem před sebou dlouhý list a tak jsem neměl času nazbyt. Stěžovala si, že jí bolí břicho, že něco špatného asi snědla a že má průjem. Pak pokračovala, že před chvíli byla na záchodě a ať to tam dojdu uklidit, že schválně nespláchla. Došel jsem na toaletu, kde to bylo velmi intenzivně cítit pachem mé bohyně. Podíval jsem se do záchodu a celá mísa byla pokakaná řídkou stolicí. Chtěl jsem si jít pro věci na uklízení, ale Slečna H došla za mnou a zastavila mě, podala mi svůj starý kartáček na zuby a řekla, že to uklidím tím. Ze začátku tento můj fetiš uspokojovala jenom čistě kvůli mně, ale postupem času si oblíbila, jak moc mě na ní tyhle věci přitahují a začala si to užívat a ráda mě s tím ponižovala. Měl jsem před sebou ještě spoustu práce a tak jsem jí začal prosit, jestli bych to nemohl uklidit normálně a ne malým kartáčkem. Zasmála se mi, řekla že ne a že si jde lehnout, že jí není dobře, vzala mi pryč štětku na záchod, abych nemohl podvádět a odešla pryč. Uklízet pokaděný záchod tímhle způsobem bylo opravdu náročné a na dlouho, věděl jsem, že bude chtít mít toaletu dokonale vyčištěnou a tam jsem u toho záchodu dřel skoro hodinu. Když jsem konečně měl hotovo, tak za mnou znovu přišla, že se jí zase chce.

Slečna H si za tu dobu, kdy jsme znovu obnovili náš vztah zvykla chodit na velkou skoro vždy přede mnou. Usedla si na toaletu a já si musel lehnout, nebo kleknout před ní a líbat jí nárty a chodidla. Nikdy jsem se nesměl u toho dívat na ní, rozptylovalo jí to a bylo pak pro ní těžký vykonat potřebu. Když jsem jednou porušil tohle její nařízení a vzhlédl nahoru, dostal jsem facku, do které musela dát snad všechnu svojí sílu a od té doby jsem se už jenom poslušně věnoval jejím nožkám a nepokoušel to. Slečna H si mezitím většinou dělala něco na telefonu a mě si nevšímala. Když byla hotová musel jsem jí utřít zadeček a pak, aby měla jistotu, že jsem jí vytřel pořádně, tak  jsem jí musel prdelku důkladně vylízat. Když byla spokojená, tak jsem jí pak hydratačním krémem namazal análek i celý zadeček a šel po ní uklidit záchod. Tohle byl už takový náš rituál, který jsme si oba oblíbili a náš postup chtěla samozřejmě dodržet i teď. Byl jsem nervózní, netušil jsem, jak stihnu splnit vypsané úkoly na seznamu. Líbal jsem jí prsty na nohou a poslouchal zvuky její defekace. Udělal jsem vše jako obvykle a šel jsem se pustit do uklízení toalety, poprosil jsem jestli bych mohl už použít aspoň štětku na záchod, ale Slečna H vypadala velice spokojeně s mým snažením s malým zubním kartáčkem a tak mi nařídila, abych to uklidil znovu stejně a pak jí přišel namasírovat a že by chtěla orálek. Snažil jsem se vysvětlovat, že mám ještě spoustu úkolů od jejího táty a že to takhle nestihnu, ale vypadala, že jí je to jedno. Už jsem byl zoufalý, znovu uklízet celou pokakanou toaletu kartáčkem. Šlo to ještě hůř než předtím, kartáček byl celý špinavý a nešlo to z něj dolů. Nevěděl jsem, co se stane, když dorazí Pan A a já nebudu mít hotovo, ale zároveň jsem se neodvážil neposlechnout Slečnu H a tak když jsem konečně doklidil toaletu, tak jsem šel za ní, abych splnil, co mi řekla. Byl jsem celý vystresovaný a zároveň zničený z dlouhého, ponižujícího uklízení pokaděného záchoda. Naštěstí jsem se dozvěděl, že Pan A i s ostatními členy domácnosti má dorazit, až za dva dny, takže jsem se mohl zbytek dne věnovat mé královně a douklízet jsem přišel další den.

Po zhruba třech měsících od návštěvy Německa, nám přišel email, že pás odesílají. Spolu se Slečnou H jsme se oba velice těšili. Mé zamčení trvalo již přes půl roku, byla zrovna zima a naposledy jsem měl penetrativní sex někdy začátkem jara. Klícka mi byla sundavaná jenom na provádění hygieny jednou za čas. Pár dní předtím, než měl pás dorazit za mnou má bohyně přišla a říká:
„Brzy se zase posuneme dál. Tvé permanentí zamčení samozřejmě bude pokračovat, ale už se svým penisem nepřijdeš do styku vůbec. Budeš taková má bezpohlavní hračka, což už ostatně jseš víceméně teď. Svůj penis v pásu neuvidíš a časem na něj skoro zapomeneš. Samozřejmě mi jde i o tvé zdraví a tak jednou za deset dnů ti zavážu oči, železnými pouty ti zamknu ruce za zády, pás ti sundám a umeju tě. Než pás dorazí, tak se společně rozloučíme s tvým penisem, ať máš na co vzpomínat. Půjdeš dneska z klícky a nejdřív tě vykouřím a pak si spolu zaprcáme. Možná je to naposledy, co budeš mít svýho pindíka ve vagíně, tak na to mysli a užij si to!“

21

ČÁST ŠESTÁ

Pás Latowski dorazil, ten pocit absolutního zabezpečení byl opojný. Slečna H byla velmi spokojená s mým kompletním uzamčením penisu a dušovala se, že už ho nikdy neuvidím. Slibovala si, že jakmile vymizí veškeré mé spojení s penisem, tak mě připraví i o veškerý zbytek mužské pýchy a budu její poslušný podřízený druh. Hned první dny v pásu byly krásné, oba nás vzhled pevného kovu zakrývající můj rozkrok vzrušoval, byli jsme zrovna u mě doma a stále jsme se mazlili, líbilo se jí například sedět na mém klíně a svojí kundičkou projíždět po železné bulce a dráždit se tak. Bylo skvělé sledovat, jak je moje bohyně nadržená, byl víkend a tak jsme měli spoustu času na dělání věcí. Dokonce i já jsem se dočkal uspokojení do zadečku.

Čas ubíhal na plný pás kolem boku jsem si už úplně zvyknul, pindíka jsem od uzamčení neviděl, Slečna H si opravdu dávala záležet, aby mé mytí probíhalo pouze se spoutanými rukami a s šátkem přes oči. Už jsem netoužil po odemčení jako tomu bylo na začátku, přijal jsem to jako plnou součást svého života, dělalo mě to poslušnějším, pozornějším a úplně mě to zbavovalo mé maskulinity, což má královna chtěla. Já byl za to všechno rád chtěl pro Slečnu H jenom to nejlepší.

Asi po měsíci zamčení přišla má majitelka s tím, že ke mně do bytu přijdou dva její kamarádi - Chlapec R a Slečna E. Má bohyně se snažila prosadit v modelingu a oba tyhle její kamarádi byli už úspěšní modelové. Musel jsem před jejich návštěvou dlouze uklízet, aby bylo vše na jejich návštěvu dokonale přichystané. Bylo mi připomenuto, abych se po čas jejich návštěvy choval obzvláště poslušně a hezky se o ně staral.

Dorazili k nám. Oba byli nádherní. Slečna E byla asi o rok mladší než já, měla dlouhé nohy, úžasnou štíhlou postavu, dlouhé hnědé vlasy a velmi symetrický, nevinný obličej. Chlapec R byl střední postavy s tmavě blond vlasy, s poměrně výraznými rysy v obličeji a zároveň s jaksi klukovským vzhledem.
Na jejich návštěvu jsem musel zůstat oblečený pouze v košili s krátkým rukávem a dole jsem musel zůstat jenom v páse. Věděl jsem, že Slečna H o mně svým kamarádům vypráví a že to o mě tedy ví, ale stejně jsem se dost styděl. Slečna H se na setkání vyoblékla velice slušivě, vzala si krátkou mini sukni a bílou blůzku.

Zazvonil zvonek, Slečna H otevřela návštěvě a začala se s nimi vítat. Nejdřív do bytu vstoupil Chlapec R přivítala ho rovnou vášnivým polibkem a rukou mu vjela k rozkroku, začínal jsem tušit o  čem dnešní setkání bude. Já měl za úkol stát o kousek dál a hned po příchodu jim podat aperitiv. Podal jsem nápoj Chlapci R a on si zkoumavě s úsměvem prohlížel můj pás a zeptal se, jak dlouho v něm už jsem. Začervenal jsem se a odpověděl mu. Do bytu vstoupila Slečna E, taky se vášnivě s mojí bohyní políbila přistoupila ke mně. Vzala si drink a s nadšeným výrazem komentuje moje zamčení:
„To je skvělý! Vypadá to moc dobře!“ a s těmito slovy mě pohladí po kovové bulce na místě mého penisu. Všichni byli moc krásní a já si před nimi připadal tak obyčejně. Všichni si dali aperitiv a mě poslala Slečna H, abych šel napouštět vanu, že si dají společnou vanu. Napustil jsem jim vanu, do které si všichni tři vlezly. Bylo pro mě velice vzrušující vidět nádhernou nahou postavu Slečny E, když vcházela do vany. Měla mezi nohama hezky souměrnou, svěže vypadající malou mušličku. Nebyl jsem zvyklý vidět jinou ženu, než mojí majitelku a tak jsem byl i díky mé neustále nadrženosti z pohledu na její kamarádku řekněme odvařený. Všichni si vlezli do vany, uprostřed seděl Chlapec R a dívky seděly každá po jeho boku. Já měl za úkol stát před koupelnou, tak aby na mě nebylo vidět a když si zavolali, tak jim přijít dolít skleničku. Bylo zvláštní dělat sluhu dalším svým vrstevníkům a ne jenom mé královně.

Všichni seděli opření o bok vany a Chlapec R každou svojí rukou obsluhoval mušličky obou dívek. Já jsem stál za dveřmi, vidět jsem to měl zakázané, ale podle vzdychů holek předpokládám, že to Chlapec R s prsty uměl velmi dobře. Nyní to bylo poprvé, kdy jsem byl přímo přítomen užívání si Slečny H s jinými. Obě byly poměrně hlasité, možná rozkoš jedné prohlubovala slast té druhé. Po nějaké době vylezli z vany, musel jsem každému z nich přinést ručník, utírat jsem je nemusel. Slečna E chválila mé paní mojí výchovu, že je super, co ze mě udělala, že se jí to moc líbí. Pochvala, jako když někomu pochválíte dobře vychovaného psa.

Přesunuli jsme se do ložnice, kde si dívky sedly na postel a řekli, že teď bude zábava na klucích. Že chtějí odměnit Chlapce R za jeho prstění. Nevěděl jsem, co se bude dít dál. Všichni byli nazí a tak mi Slečna H přikázala, abych si sundal košili a zůstal jenom v klícce. Poslechl jsem. Nařídila mi, abych začal Chlapce R dělat pusou. Na kluky vůbec nejsem a Slečna H to věděla, začít kouřit naší návštěvu se mi nechtělo. Výraz mé paní však vypadal nekompromisně a já byl už dostatečně vycvičený na to, abych věděl, že musím poslechnout. Dívky se k sobě schoulily do rohu postele, sahaly si na bradavky a navzájem si třely klitorisy, bylo vidět, že je to na co se dívají vzrušuje. Chlapec R si sedl na postel a já se začal opatrně přibližovat hlavou k jeho klínu. Měl spíše menší penis, který mu stál. Opatrně jsem se blížil, když v tom mě chytl za vlasy a nacpal mi svého ptáka do pusy. Začal jsem se dusit, chytl mi mojí hlavu pevně do svých rukou, měl sílu větší než jsem čekal a přirážel mi s ní o svůj penis. Nemohl jsem pořádně popadnout dech. Otočil se, hlavu mi nacpal pod sebe, rukama mi jí přidržoval a začal mě vyloženě šukat do pusy. Jak měl sílu, tak jsem nemohl vlastně nic dělat a ta bezmoc mě začala vzrušovat, nebýt mého pásu, tak se mi určitě hned postaví. Asi se nechtěl udělat a tak brzy přestal, dívky vypadaly nadšeně.

Nyní mi bylo řečeno, abych se posadil za Slečnu E. Má bohyně mi dala do ruky svůj vibrátor a řekla, abychom jí a Chlapce R sledovali a abych u toho udělal Slečně E dobře. Z tohohle úkolu jsem měl radost, Slečna E mě přitahovala od chvíle, kdy jsem jí spatřil a moc jsem chtěl být u ní a dělat jí dobře. Sedl jsem si roztáhl nohy a Slečna E se o mě opřela, také roztáhla nohy a tak jsem měl s vibrátorem přístup k její svatyni. Oběma rukama mě chytla za stehna, kéž bych jí mohl oprcat, byla úžasná. Jednou rukou jsem jí chytil za vnitřní část stehna a druhou jsem jí začal dělat vibrátorem. Slečna H s Chlapcem R šli před nás. Má bohyně šla na čtyři a Chlapec R jí vytáhl ze zadečku kolík, kterého jsem ani předtím nezaznamenal, že tam má. Nejspíš jí ho zavedli ve vaně. Chlapec R si za ní kleknul a začal jí strkat svůj penis do prdelky. Žárlil jsem, anální sex ode mě moc nechtěla, ani když jsme dříve spolu chodili, prý jí to bolelo. Nyní sleduji jak Rkův penis zajíždí do zadní dírky mé královny a ta je z toho v extázi. Přirážel tvrdě a ona hlasitě vzdychala, takhle hlasitá se mnou nebývala. Bylo vidět, že se to Slečně E líbí velice a opřená o mě se slastí z vybrátoru úplně klepala a mačkala mi má stehna. Odvážil jsem se jí políbit na krk, líbilo se jí to, otočila hlavu začala mě vášnivě líbat.

Chlapec R se udělal, vytáhl penis a sperma začalo vytékat z prdelky Slečny H a ta chtěla, abych ji šel jazykem zadeček vyčistit. Chlapec R odešel do sprchy. Lízat mrdku cizího muže ze zadku mé paní se mi opravdu nechtělo, ale ještě i Slečna E mi špitla do ucha svým andělským hlasem, ať to jdu udělat, že se jí to bude líbit. Stejně jsem neměl na vybranou, šel jsem k zadku mé královny a opatrně jsem začal slízávat semeno. Má bohyně změnila polohu a lehla si obličejem do klína Slečny E a začala jí uspokojovat jazykem. Slízávat semeno, smíšené s lubrikantem ze zadečku mé majitelky a celé to polykat, bylo opravdu obtížné, z té chuti se mi zvedal žaludek. Slečna H se trochu nadzvedla od pipinky, kterou lízala a přikázala mi, abych jí u toho dělal ještě vibrátorem. Prdelka byla už od semene skoro čistá a tak i přes nepříjemnou pachuť jsem si to začal užívat. Slečna H i Slečna E vyvrcholili skoro ve stejnou chvíli. Ty dva krásné ženské orgasmy, které vedle mě propukly jsem ucítil v celém svém těle. To že jsem byl zbaven možnosti penetrativního sexu mě naučilo vnímat slast cítěnou Slečnou H a zažívat jí také. Další krásná žena, která se tu udělala vedle mě celý zážitek znásobila. Zůstal jsem ležet u nohou Slečny H a děkoval jí, že se tak krásně udělala. Slečna E za námi přišla a začala se s námi mazlit. Všichni kromě mě dosáhli krásného orgasmu, byl jsem stále nadržený, ale to už byla moje úloha a já to akceptoval.

Chlapec R vyšel ze sprchy. Všichni měli v plánu jít někam ven do města za zábavou. Myslel jsem, že budu muset zůstat doma a třeba uklízet, ale všichni tři mi začali vybírat oblečení z mého šatníku, abych vypadal dle jejich vkusu a řekli mi, ať jdu s nimi. Byl jsem poctěn, že mě má královna bere s sebou ven...

22

Milí čtenáři, děkuji všem, kteří můj příběh dočetli až sem a doufám, že jste si čtení užili. Určitě nechci aby se jednalo o stále se natahující příběh bez konce, veškeré nápady, které jsem chtěl obsáhnout, jsem tu již popsal. V každé časti jsem se snažil zaměřit na jednu konkrétní, ať už praktiku, nebo celkově nějaký fetiš. A v příběhu by mělo být patrné posun vztahu vypravěče a Slečny H, kteří v první části jsou od sebe vzdálení a postupně se k sobě přibližují, vypravěč se Slečně H stále více oddává a jejich vztah je pevnější a to i díky (možná hlavně) snaze Slečny H o absolutní připoutání si postavu vypravěče k sobě a získání absolutní kontroly. Ze začátku se setkáváme i se vzdorem, který postupně mizí a v šesté časti je už vypravěč absolutně, plně oddaný Slečně H a své otroctví přijímá jako svoji úlohu, čímž se dostáváme k závěru celé povídky.

Každopádně toto nebyla poslední část, příběh ještě uzavřu a chtěl bych nyní vyzvat Vás, abyste mi, chcete-li, napsali Vaše nápady, co by Slečna H mohla udělat, jakou praktiku byste tu rádi viděli popsanou, případně jakým směrem byste chtěli vidět směřovat uzavření příběhu. Stačí jen napsat nějaký nápad a já se pokusím ho do příběhu zahrnout (uvidíme samozřejmě kolik bude nápadů a aby to dávalo nějakým způsobem smysl). Chci tedy sedmou část udělat tímto způsobem interaktivní a zapojit čtenáře do tohoto příběhu. Buď se vyprávění sedmou částí uzavře, nebo ještě dodělám epilog, ale to uvidíme, nechci zatím předbíhat. Nechám tomu tady nějaký čas, než se pustím do dalšího psaní, aby byl prostor na shromáždění nápadů.

Zároveň bych se ještě chtěl omluvit za časté chyby - převážně gramatické, ale občas se mi tam naskytly i chyby obsahové. Přiznám se, že jsem nevěnoval korekci textu příliš mnoho snahy a při psaní jsem čistě zachycoval své představy a často jsem tak odsunul gramatiku na druhou kolej. Samozřejmě když teď si to čtu a ty chyby vidím, tak se trochu stydím, ale doufám, že od příběhu čtenáře nerušily.

23

Moc děkuji za krásné čtení. Příběh i posun se mi moc líbí. Co se týká praktik, tak za mne bych určitě víc rozepsal pegging a pocity při něm, Uspokojování slečny H straponem ze stany vypravěče a i první pissing je zážitek. Moc se těším na další část.

24

Přemýšlel jsem, zdali v psaní ještě pokračovat a řekl jsem si, že bych se měl s příběhem k Slečně H ještě vrátit, přeci jenom slíbil jsem to a mám tady nápady od Vita, který již několikrát pozitivně na můj příběh reagoval a podporoval mě v psaní a tak bych rád zde uvedl další část příběhu. Možná již poslední, ale kdo ví. Piss i Pegging jsem do něj obsáhl, doufám, že se můj příběh bude líbit. Díky za pozornost a užijte si čtení!

25

ČÁST SEDMÁ

Jednoho dne jsem přišel z práce a doma jsem potkal mojí paní, jak v kuchyni sedí se Slečnou E a pijí nějaký ovocný shake. Upřímně jsem měl docela radost, že se z nich staly dobré kamarádky, protože přítomnost nádherné Slečny E mě jenom těšila. Slečna H byla oblečená do černých krajkových šatiček a Slečna E na sobě měla černé látkové kalhoty, černé koženkové rifle a bílé tílko. Vešel jsem do kuchyně, klekl si a políbil jsem špičku nohou nejdříve své bohyni a pak i návštěvě, jak jsem byl správně naučen. Usmívaly se na mě a vypadaly v dobré náladě. Má paní mi pokynula, abych vstal, že pro mě mají taky shake a podala mi papírový hrnek s logem nějaké firmy vyrábějící ovocné nápoje. To je milé, řekl jsem si a hned jsem se plným douškem napil, po cestě práce jsem dostal docela žízeň. Zkřivila se mi pusa a měl jsem co dělat, abych se nepozvracel, v kalíšku rozhodně nebyl ovocný shake, ale moč. Obě dívky se zasmály, ale tvář Slečny H hned vzápětí zbrunátněla a říká:
„To si děláš prdel, tahle tvoje reakce na náš zlatý mok? Načůraly jsme ti do toho obě, tak si toho pěkně važ a vychutnávej si to. Půjdeme se projít, posadit se ven do parku a vezmeme si s sebou naše pitíčka. My budeme pít jahodovo-banánový shake a ty výsledek naší malý potřeby.“

Neměl jsem samozřejmě na výběr a tak jsme šli ven. Kdyby nás někdo viděl, tak vypadáme, jak tři kamarádi, kteří pijí ovocný nápoj, to co se skrývalo v mém kalíšku, by nikdo neuhádl. Holky mi začaly vyprávět, že Slečna E chtěla zkusit piss, tak jí má paní nabídla mě, aby to na mě zkusila, ale že Slečna E měla obavu, že by jí nešlo vyčůrat se mi na obličej a tak zvolily tento postup, že mi společně načůrají do drinku a donutí mě to vypít. Piss už jsme se Slečnou H zkoušeli kdysi, když jsme spolu klasicky chodili a docela nás to už tehdy bavilo, když moč nebyla ranní, tak mi chuť připadala vždy docela zvládnutelná a rád jsem pil její mok. V kalíšku, kam mi načůraly však stihla moč, než jsem přišel vychladnout a to jí na chuti rozhodně nepřidávalo, smíšenina chuti mé paní a Slečny E tvořila velmi intenzivní chuť, která se jen těžko pila, ale situace, kdy sedíme na lavičce v parku, kolem nás chodí lidé a já piju to co tyto nádherné dámy vyloučily, pro mě byla velice vzrušující a cítil jsem, jak se mi pod pásem v rozkroku něco snažilo bez úspěchu pohnout.

Během našeho sezení a povídání si, mi začaly dámy povídat o tom, že dneska Slečna E chce také zkusit, jaké to je šukat kluka do zadku a Slečna H jí opět nabídla mě, aby to vyzkoušela. Jelikož jsem byl Slečnou E vnímán, jen jako ochočený majetek mé královny, tak toho využila, aby zkusila nové věci, které jí lákaly.

Vrátili jsem se domů, bylo mi řečeno, že první mi provedou několik klystýrů, abych byl důkladně čistý. Hrozně jsem se před Slečnou E styděl, ano sice mě různé fekální věci vzrušují, ale sám jsem ohledně chození na záchod dost stydlivý, trvalo mi i dlouho, než jsem byl schopen jít na velkou, když byla doma Slečna H, vlastně až když jsme se dali znovu dohromady, tak jsem po nějakém čase si zvykl a přestal se stydět. Nyní mi měly být vyčištěny střeva před naší návštěvou, hrozně krásnou holkou, kterou jsem viděl jen párkrát, byl jsem zvyklý na různý ponížení, ale tohle pro mě bylo možná nejtěžší. Musel jsem se svléknout, zůstal jsem jenom v pásu a Slečna H mi do análku strčila nástavec na klystýr a začala do mě pumpovat vodu. Slečna E stála opodál, pozorovala mě a hladila u toho mojí paní po nohách i po zadečku. Nevím, kolik vody do mě nateklo, ale rozhodně moje střeva nešetřila. Začal jsem prosit, jestli už to zastaví, že víc už nevydržím. Obě holky se chichotaly. Po chvilce má královna opravdu vodu vypnula a já jsem běžel celý rudý studem na toaletu. Zabral jsem za kliku a zjistil jsem, že záchod před mým příchodem zamkly. Začaly se mi smát a já úpěnlivě prosil, aby jí odemkly, že to nevydržím, byl jsem úplně zoufalý, Slečna E mě zaujatě pozorovala a já se nejvíc bál, že to před ní pustím, popadala mě panika. Slečna H mě začala uklidňovat a řekla mi, abych si lehl do vany na záda a snažil se dýchat do břicha, že to ve mně musí chvíli nechat, aby mě to pročistilo. Nejdříve jsem myslel, že to nezvládnu, ale po chvilce jsem se spolu s dýcháním začal klidnit a i má potřeba byla menší, donutily mě takhle zůstat asi deset minut, které se mi táhly jako věčnost a pak mě konečně pustily, abych se šel vyprázdnit. Bylo to pro mě sice ponižující, jít na záchod, když za zavřenými dveřmi stojí naše krásná návštěva a vše slyší, ale byl jsem rád, že to ze sebe mohu dostat pryč.

Klystýr mi opakovaly ještě několikrát, když ho do mě napustily podruhé, tak Slečna E říká, že se jí chce čůrat a má paní jí říká, jestli to nechce zkusit teda mně do pusy. Chvilku se rozmýšlela, ale pak říkala, že to ráda zkusí. Zavázaly mi oči, abych jí moc nerozptyloval a zůstal jsem s napuštěnými střevy ležet ve vaně na zádech, dlouho jí trvalo, než se jí podařilo vůbec trochu začít čůrat a pro mě byla každá minuta s plnými střevy mučivá. Slečna H jí ještě ujišťovala, že ať je v klidu, že máme tolik času, kolik bude potřebovat. Nikdy předtím nikomu do obličeje nečůrala a jak jsem již psal, moc jsme se neznali, takže se docela také styděla. Nakonec z ní trochu vyteklo a já rád to rád chytil do pusy a spolkl, měla příjemnou chuť, ale bohužel jsem na to moc nezvládal myslet, přes své napuštěné vnitřnosti. Po chvilce snažení to vzdala a řekla, že se jde vyčůrat na záchod. K mé velké úlevě jsem směl jít hned po ní. Slečna H chtěla, abych byl pro návštěvu opravdu důkladně čistý a aby ve mně nic ani náznakem nezůstala a tak klystýr stále opakovala, když jsem byl už po páté napuštěn a byl jsem z toho zadržování vody v sobě celý vyčerpaný, tak mi má bohyně řekla, abych s tím nechodil na záchod, ale pustil to před nimi do vany, že chce zkontrolovat, jestli ze mě už opravdu poteče jen nezakalená voda a jestli jsem tedy připraven na anální sex, Slečna E se posadila vedle vany a dívala se na mě. A Slečna H mi říká:
„Aspoň teď víš, jak jsem se cítila, když jsi po mě vždycky chtěl, abych před tebou kadila. Tak teď si to užij z druhé strany...“
Slečnu E očividně bavilo sledovat mé ponížení, byl jsem celý rudý, snažil jsem se na ně nedívat a nemyslet na to, že mě sledují. Pustil jsem to ze sebe, byl jsem plný napuštěné vody a tak to šlo samo. Tekla už ze mě jen čistá voda. Nechaly mě, abych se osprchoval a přišel za nima do ložnice.

V ložnici na mě již čekala Slečna E ve svůdném spodním prádle a s nasazeným připínacím penisem. Slečna H také zůstala ve spodním prádle a seděla vedle na posteli a povídá mi, abych šel na postel na čtyři. Naše návštěva mi začala mazat lubrikantem zadní dírku a pak mi do mě vsunula připnutý penis. Nahlas jsem vydechl, byl jsem docela dlouho neoprcaný a tak jsem vše cítil ještě intenzivněji. Bylo krásné být penetrován krásnou kamarádkou mé paní, po které jsem toužil od první chvíle, kdy jsem jí viděl. Slečna H říkala, že ona si sexu užije hodně dneska večer a tak se teď obejde bez uspokojení, klekla si za Slečnu E začali jí dělat přes kalhotky vibrátorem. Slečna E na to začala velmi intenzivně reagovat, začala vzdychat, chytla mě pevně za boky a přirážela větší silou. Za chvilku jsem se v pásu za hlasitého oddychování udělal, ale Slečna E nezastavovala, nenechala mě odtáhnout se a projížděla mi zadek dál, bylo to trochu nepříjemné po tom, co jsem měl orgasmus, ale byl jsem už natolik vychován, abych držel, dokud holky chtějí. Nakonec ho ze mě vyndala, roztáhla víc nohy, lehla si na záda a nechala mou bohyni dodělat její mušličku. Já jsem jí zatím lízal bradavky až dokud se hlasitě neudělala. Z pásu mi odkapával ejakulát, všem se to moc líbilo.

Chvilku jsme byli ještě u mě doma a holky se začaly oblékat, brzy pro ně měl přijet Chlapec R s kamarádem, kterého jsem neznal a měli společně vyrazit na rande do nějaké restaurace. Má paní se poslední dobou s Chlapcem R dost bavili, byl z bohaté rodiny a tak jí často bral do drahých restaurací a také s ním má bohyně ráda spala. Pomáhal jsem dámám, během toho, co se oblíkaly a líčily, chtěly vypadat před svým rande, co nejkrásněji. Samozřejmě jsem uvnitř žárlil, poslední dobou to vypadalo víc, že chodí s Chlapcem R, než se mnou, ale taková byla má úloha, být tu vždy pro ní, když jen ona bude chtít.

Než odešla dala mi úkoly. Měl jsem jít do posilovny a pilně cvičit, až se vrátím, tak uklidit svůj byt. A večer jsem měl dovoleno se podívat na nějaký film, či jinak doma odpočívat. Řekla mi, že zkontroluje pak polohu mého telefonu, aby viděla, že jsem dělal vše, co mi bylo nařízeno. Byl pátek takže další den jsem měl volno, dovolila mi, abych klidně dlouho spal a šel se projít ven, ale chtěla, abych byl připravený na to, kdyby měla další den, až půjde od Chlapce R chuť za mnou přijít, tak abych uvařil nějaké dobré jídlo dle jejího výběru.

Brzy na to nám zastavil před bytem Mercedes, ve kterém seděl Chlapec R a jeho kamarád, dívky nastoupily a jely na rande. Vypadaly obě moc krásně, věřím, že budou mít s chlapci krásný večer.  Mercedes za burácivého zvuku motoru i s holkami odjel. Já si sbalil věci do posilovny a šel jsem na autobus, abych jel cvičit...