26

Re: Ivysweet: 28 denní cyklus cudnosti

Diky za predchozi odpovedi. Mohl bych poprosit o odkaz na  3d klicku kterou pouzivate? A jeste bych mel dotaz jak to mate s drazdenim v obdobi totalni cudnosti, tj. dny 5-10 a 22-28. Manzel je plne zamcen bez drazdeni nebo jen bez upusteni semene? Vsimam si, ze nekdy mi dlouhodobe drazdeni bez vypusteni zvysuje a nekdy snizuje celkove nadrzeni ... mozna jde o danou fazi?

27

Spousta otázek si vyžaduje spoustu odpovědí smile

1. Náš výtah je náš a možná se tady s vámi o něj postupně podělím, jestli se mi tady bude líbit smile
2. Manžel to zkoušel v předchozím manželství, které to neustálo velmi brzy a znovu se s tím troufl přijít až před třemi lety
3. Co to přináší mě je velmi složitá i jednoduchá odpověď - ve finále je to spokojenost ve vztahu, kterou jsem nikdy předtím nezažila. Pro mě jako ženu to není o nadrženosti, ale k ní mi pomáhá pocit rovnováhy, určité moci a jasných pravidel.
4. Uspokojuje nás to oba, každého svým způsobem a náš vztah je vyrovnaný, takže když se dny dají do průměru, tak půl na půl. Mimo sexuální hry není příliš patrná dominance, třeba o domácí práce se od začátku dělíme rovným dílem. Co je velký bonus navíc je jeho potřeba se mazlit, masírovat, nosit kytky a jinak se o mě starat, což mi dělá velmi dobře.
5. Předtím, než s tím manžel přišel jsem to netušila a sex pro mě byl spíše povinností vůči muži, což se radikálně změnilo. Od narození jsem to určitě necítila a kvůli zažitým vzorcům ve společnosti to tak má většina žen, ovšem stačí je často postrčit a hlavně je nechat najít si výhody pro sebe.
6. V rámci nakupování se nebojím, cestuje, takže nakupuje ve městech daleko od nás a v rámci prádla či pomůcek to stejně nevidím jako tragické smile
7. Tresty jsou takové, aby byly nepříjemné - proto jsou to tresty smile pokud by odmítl, porušuje vše, co sám navrhl a ztratí tvář sám před sebou. Odhodlání je to samé a musí se trénovat i bez trestu. Dnes byl v DM drogerii pro kondomy XL a měl se na ně doptat prodavačky a zeptat se, zda to bude stačit na 20 cm. Před rokem by se odhodlával, dnes to vystřihl v klidu. Nedala bych mu trest, který by ho trvale ponížil nebo mu ublížil před blízkými či v práci. Ten vztah, je sice i o dominanci, ale především o lásce a trest je jen motivace smile
8. Není to úplně v okolí, dělám terapie a sexuální koučink a občas se na to najdou vhodné páry, kterým jen ukážu možnosti. Během posledního roku jich dost přibylo, řekněme že za rok jsem dělala 12 plánů - tedy cca jeden měsíčně a zpracovat si ho nechá jedna z dvaceti dvojic. A samozřejmě to některé šíří dál, což je dobrá zpráva smile

Fajn den
Ivy

28

Ještě jsem přehlédla smile

3D výlisek https://www.evotionwearables.com/custom-shop , pracujeme však už na našem vlastním návrhu, který bude ještě lépe fungovat a bude mít napojení na pásky kolem pasu a stehen, aby minimalizoval erekce. To je ve fázi rozkreslení. Pokud pak budete vědět o nějaké rozumné tiskárně, dejte vědět, třeba vám taky vyrobím smile

Období totální cudnosti se týká výronu semene, v té první si ho občas odemknu pro hrátky, když mám chuť, ale tak, aby nehrozilo ani vytečení. V té druhé je to přísné uzamčení, já obvykle chuť nemám a tak ho občas poškádlím a připomenu mu, co ho čeká 1. den jeho cyklu a ať si střádá, ať to stojí za to smile

To co zvyšuje nebo snižuje je stále poměr hladiny testosteronu, oxytocinu a prolaktinu. Ten jde prudce nahoru při dráždění v období 9-12 dne (někdo i sedmý den a starší kusy zase třeba patnáctý) a pak, když nedojde k upuštění, tělo samo sníží hladiny a čeká co se stane. Proto je nutné upuštění a jednou v cyklu totální vystříkání, které znovu nastartuje celý mechanismus.

Ivy

29

Můžete prosím napsat den po dni co děláte v cyklu. Pro začínající to může být prospěšně alespoň v začátcích to kompletně okopírovat. Děkuji

30

Sexkoucka ... by me zajimalo, jak lidi, hlavne chlapi, reaguji kdyz na ne vytahnes takove veci. Osobne si myslim, ze chlapi jsou prirozene k zene tak z 80% sub a stejne tak zeny dom, akorat jim spolecenske normy nedovoluji ani na tuhle otocenou alternativu pomyslet. Jak se jejich pohled meni po tvem koucingu a kolik sezeni tak mate?

ad 3d tisk ... koukal sem, ze se da vyuzit sluzba k prodeji a tisku ... mozna alternativa
https://www.shapeways.com/shops/pedro69 … &sort=
Jakou verzi z evotion mate? Ma manzel piercing? Ja nejsem tak poslusny, jak vas muz (nebo si to jen myslite ... ? :-)), tak je u nas piercing ve fazi zvazovani + frenum bijou od evotion, ale snad ji zase uchlacholim :-).

31

Upřímně, tohle vlákno mě zaujalo velice! Uvítal bych, kdyby pokračovalo.

32

Dobrý den, manželku Vás článek velmi zaujal a měla by dotaz jakým způsobem zkladujete semínko než jej chcete použít. Jestli jen v chladničce ve skleničce, nebo jestli ho mrazíte? Mám pocit, že v ledničce nemůže moc dlouho vydržet? Děkuji za informaci...