1

Téma: Dárek pro švagrovou

Moje švagrovà měla 25 narozeniny a rozhodla se uspořádat soukromý mejdan s holkám s práce.
Fajn,nic proti tomu,kdybych nebyl hlavní dárek.
Možná, DÁREK!
Moje vlàdkyně a její sestra,se domluvily.
Celkem nic netuše,jsem dostal instrukce,
na oholení,poté mi byla nasazená klícka ,
Jejíž součástí je kprouzek6s trny a urinalni hadička.
Bylo to divné, protože jsem měl odjet taxíkem.
Když jsem do něj sedal,zazněl příkaz:budeš teď poslouchat ségru,jasný?
Vše se dozvím a budu se podle toho chovat.
Tak,jsem jel.Švagrovou jsem znal.
Milá holka,co se se spohledem na mojí klíčků,jen poslala a myslela si svoje.
V klidu jsem vystoupil a prošel restaurací do salónku.
Chvíli to bylo fajn.
Bylo tam osud jejich kamarádem a já je obsluhoval.Jak stoupala hodina i promile,
najednou zazněl příkaz:A,proč jsi oblečený!
Toto nebylo domluveno!Do Naha!
Co teď?.
Příkaz paní a její sestry,je svatý!
Všechna společnost stichla a všechny oči,
Se uply na mne.
Nezbylo,než uposlechnot a jít do Naha.
Tak jsem šel, Srypriz neumím,takže normální.

Devět párů očí, koukala na mojeho ptáčka v kleci...
Bylo to ponižující,ale přesto jsem vbkleci cítil enormní tlak,se dámy vzpamatovala,začali na ukatovat a začaly se smát. Tlak se ještě zvětšil. Po chvíli jsem dole zklidnit a prijal svoj roli obsluhy.
To jsem ještě nevěděl, že jsem hlavní cena v v tombola.
Dáma, která to štěstí a vyhrála mne,dostala Moje klíče.
Ihned začala zkoušet, jak se klec sundavá.
Moje klec má kroužek hroty a urentalni trubičku,moje koule začaly být přímo drcený
jak velkou snaha byla vyvinuta.
Část z trubičkou byla stažena tak rychle a ňešetrne,až mi ukapla z oka slza.Ale ro nebylo nic proti tomu,jak sundal kroužek s hroty.Chvíli mi rukama drtivá varlata a snažila se sundat hlavní kruh,tím že tahala jako dívá, divím se,že se to celé netrvalo..  posléze ro vzdala a nechala ho navliknutý.
Přes to všechno, neboť to sledovalo devět páru oči a protože poslední orgasmus před více jak 3.mesici a mikiny před 3.tydny a snad i tou svobodou,přišla náhlá a dost silná erekce..
To bylo smíchu,jako by dámy nikdy neviděly stopořený penis.s tímto jsem nadále obsluhoval.Když,se konečně uklidnil,přišla švagrovà že musím předvést potažený orgasmus dáma, která mne vyhovuje mi u toho bude držet koule a všem hlásit co se v nich děje.
Stalo se.Jenže paní neudržela koule,to byl snad hydraulický svěrák. Ta bolest,byla tak veliká, že se mi sperma i přes dlouhý půst, podařilo vypumpovat asi po 30 minutách intenzívní snahy.No,co čert nechtěl, na její ruku,načež následoval takový úder kolenem na má varlata,až jsem viděl hvězdičky. Se slzou v oku,jsem ruku pečlivě jazykem očistil
Další dáma, mi poté asi 10 minut navazovala mojí kličku, asi 20x mi skřípla kůžičku. Jednou dokonce do krve..
Jako v nějakém transu jsem s obrovským ponížení odjel domů taxíkem řízeným ženou, takže s jejím souhlasem a ponižující smíchem, jen v kleci a věci v tašce.
Asi jako řidič, teprve začínala, neboť se často netrefil na řadící páku, ale na mou klec a bolavá varlata..
Má paní se tomu jen smála a že její sestra byla spokojená s dárkem a za rok,by chtěla úplně stejný..
Byl jsem ponižený,až na samé dno mě duše.

Volné inspirováno,osobní zkušeností.