1

Téma: Aplikace ChastiKey

Ahoj, na google play jsem narazil na aplikaci Chastikey - Timed Keyholder
V popisu vypadaji funkce zajimave, tak na to mrknete

2

Re: Aplikace ChastiKey

Přidávám odkazy:

https://play.google.com/store/apps/deta … &hl=cs
http://www.chastikey.com/

3

Re: Aplikace ChastiKey

Víte někdo o nějaké aplikaci pro iPhone?

4

Re: Aplikace ChastiKey

A co třeba si koupit poradny telefon a ne smejd se schnilym jablkem :-)

5

Re: Aplikace ChastiKey

no mě by zajímalo jak je to pouzitelné v praxi
pokud dobře tu apku chápu tak prostě se do ni dá skrýt kod a ten se odkryje az po určité době ale to by muselo spolupracovat s nějákym zámkem a to asi není tak promakané nebo se pletu ?

6

Re: Aplikace ChastiKey

Funguje to tak, že se to snaží pomoct k tomu tu kombinaci zapomenout. Vybere to kód, po jeho nastavení  to začne promítat náhodné kombinace s úkolem zapamatovat si jich co nejvíc, a tím zapomenout tu původní. Vyzkoušel jsem, podařilo se mi zapomenout asi na 5. pokus, ale podařilo se.

7

Re: Aplikace ChastiKey

Lopki87: Appka je funkční i na platformě iOS (dokonce má i verzi pro iPad), vyzkoušeno wink

pas_cudnosti: Propojení s časovým zámkem např. skrze bluetooth je zajímavým nápadem, nicméně appka tuto funkci nemá. Nemyslím ale, že by to vadilo. Stačí kovový box s číselnou kombinací (ideálně dostatečně dlouhou), do boxu klíč, do appkym kód a jiskřivé zážitky mohou začít wink
P.S. Na boxu i v appce se dají čísla nastavit třeba s týdenním předstihem a pak už jen box zavřít, aby sis čísla nepamatoval :-) Tedy za mě použitelný a celkem i zajímavý nápad.

8

Re: Aplikace ChastiKey

Za mne osobně tuhle appku můžu jen doporučit. S kleci si s partnerkou hrajeme alespoň 15 let, ale určitě nejsem rekordman v délce zamceni (muj rekord je 8 dni v kuse). Mame ji primarne jako hodně vzrušující hračku. Pokud si v té aplikaci vychytate rozumně karty pro variabilní zámek a pripadne přidáte bota, je to adrenalin pro oba.
Kolikrát ani nevím, kdo na tablet kouka častěji jestli je už k dispozici kod od trezoru.
Klíček zamykáme do toho nejlevnejsiho digitálního trezoru s 8mi místnym kodem (cca 500Kc) a s bezpečnostním mechanickým klíčem.
Fakt se to dá vyladit tak, ze po dvou dnech zamceni budete čekat třeba 1 až 6 hodin, než kod dostanete.

9

Re: Aplikace ChastiKey

Tak jsem konečně taky vyzkoušel. Až na několikátý pokus se mi podařilo zapomenout čtyřmístný kód. Na čísla jsem měl vždycky dobrou paměť. Mám otázku. Když tam mám boota. Bude dobu prodlužovat nebo to je jen tak?

10

Re: Aplikace ChastiKey

Ja mam MatFyz, tak proto mame 8mi mistny digital;-)
Ti prvni dva boti jsou "hodni", druzí dva "zli". Nejlépe nám zatím vychází Zoe. V cca 80% spíš čas u variabilniho zámku prida, ale nijak extrémně a da se docela dobre "vyprovokovat" smajlikama u zamku. Pro zkoušku doporučuji Zoe s fixnim zámkem a skrytým časem. Odemkne nekde mezi minimálním a maximálním časem, ktery občas o cca 20% prodlouží. Hailey spíš odemkne o hodně dřív, než je odhadovány limit.
Jinak na fóru aplikace se dají najít živí KH.

11

Re: Aplikace ChastiKey

Vážně zajímavé. Kód jsem opravdu zapomněl. Po vložení vysmivajiciho smajlíka mi KH dala plus šest. Dva jsem měl nastavené. Zajímavé

12

Re: Aplikace ChastiKey

Dala +6 červené a pritom jsi mel jen 2 červené. Nediv se, ze si bot vysmaty smajlik prebral po svem.
Pro začátek bych zkusil tento variabilní zámek na max 2 dny s botem:
Vyzkouset po 30 min.
Červené 20-70 (tj min 10 Hodin)
Náhodne Žluté 4-10
Nutné zelené 2-5
Jako Bota Zoe a smajlikama po každém update provokovat. Pak bych to tipnul na něco mezi 15-45 hodinami.

13

Re: Aplikace ChastiKey

Nasiel som teraz tiez nieco pekne, skoda len ze to nerobia v mensom...

https://shopvenu.com/collections/featur … print-lock

14

Re: Aplikace ChastiKey

Jéééé, to je moc pěkné. A to nevadí, že je to veliké, může to zamykat krabičku, ve které je klíček.

15

Re: Aplikace ChastiKey

Jak tu nekdo zminil bota... Na bota bych se vykaslal. K te aplikaci je dost super ziva komunita na Discordu. Velmi vstricna a otevrena k novackum, akorat to chce trochu ty anglictiny no.
Jinak vyzkouset si to z pozice keyholdera je taky super, hrajeme 'karetni' verzi (subik ma za ukol najit vsechny zelene karty), zajimavy takhle nekoho trapit smile

16

Re: Aplikace ChastiKey

Ahoj, Chastikey skončil, ale objevil jsem super náhradu: chaster.app
Posunulo to naše hrátky zase na nový level, krom hlídání času uzamčení je tam spousta rozšíření.
Manželka normálně není moc iniciativní, ale takhle formou hry jí to dost chytlo - nadhodil jsem tam něco pro inspiraci a ona si pak už sama sestavila Kolo štěstí (nechala mě napsat nějaká políčka sám a přidala další na vyvážení obsahu) a Úkoly, které musím plnit pro získání bodů pro odemčení.

17

Re: Aplikace ChastiKey

Chaster.app taky použivám mojí se to taky libí. Můžete se vyřadit prakticky solo. Je tam spoustu funkci, ať už kolo štěstí tak, tak kostky, povinné úkoly, zmražení času Jde si stím vyhrát a nastavit podle libosti.

18

Re: Aplikace ChastiKey

To funguje přes bluetooth?

19

Re: Aplikace ChastiKey

@apratt je to jen appka do telefonu, jak s ní naložíš je na tobě. My jí používáme na tracking času / splněných bodů do odemčení. Ale umí to i uložit nebo vygenerovat číselný kód, který můžeš např. použít k uzamčení sejfu a neukáže ti ho to předčasně - když použiješ dostatečně dlouhý kod, který si při nastavování nezapamatuješ, tak budeš na appce opravdu závislý :-)
Nebo někdo nahrává fotku místa, kde je schovaný klíč, která se taky zobrazí až při "odemčení" v appce