1

Téma: NOVINKA: kovové klícky Cobra

Přátelé cudnosti a klícek Cobra zvlášť, právě jsem zjistil novinku. Přichází kovová verze klícek Cobra. Ani jsem nedoufal.

https://forum.cudnost.cz/obrazky/cobra-kov-1m.jpg https://forum.cudnost.cz/obrazky/cobra-kov-2m.jpg

Mé první postřehy a dojmy:
- vypadá to velice dobře, ale nejsou to reálné fotky, takže zatím není jistá kvalita
- má to jiné kroužky, mohly by být lepší, i když trochu to připomíná kroužky s drážkou k CB6000(s)
- klícky jsou k mání zatím jen 2 nejmenší velikosti, viz obrázky
- kroužek je ke klícce pouze jeden, výběr je z 38, 43, 48 nebo 52mm
- cena je zatím dost vysoká, ale vydržte, spadne to níž
- až to spadne aspoň trochu, objednám vzorky a dám vám vědět

Cokoliv nového zjistím, napíšu sem.

2

Re: NOVINKA: kovové klícky Cobra

Testovací Medvídek se hlásí a drží nám všem palce.

3

Re: NOVINKA: kovové klícky Cobra

Sehnal jsem autentické fotky přímo od výrobce. Hned je vidět, že ta kvalita nebude úplně top. Ale je to aspoň upřímné je takhle poslat.

https://forum.cudnost.cz/obrazky/cobra-kov-3m.jpg https://forum.cudnost.cz/obrazky/cobra-kov-4m.jpg https://forum.cudnost.cz/obrazky/cobra-kov-5m.jpg https://forum.cudnost.cz/obrazky/cobra-kov-6m.jpg

Cena zatím vychází na 2200 Kč, ale ještě klesne.

4

Re: NOVINKA: kovové klícky Cobra

me se hrozne libi, az bude moc rad bych si je vyzkousel a zakoupil.
kvalita vypada docela ok. mozna trosku pouzit malou jehlovou brusku a bude to ok.

5

Re: NOVINKA: kovové klícky Cobra

Ahoj všem, mám nějaké novinky ohledně kovové Cobry, na které někteří možná s napětím čekáte.

Neodolal jsem a dva kousky kovové Cobry jsem si objednal. Vzal jsem obě velikosti, i tu nejmenší i tu druhou nejmenší. A právě tu nejmenší teď od Nového roku testuju, osobně a za účasti mé ženušky.

Zaprvé musím říct, že ty okraje otvorů nejsou tak šeredné jako na těch původních fotkách od dodavatele. Ani na pohled a ani na penis nemají žádné hrany ostré a nehrozí poranění. Po technické stránce je klícka stejná jako plastová. Kroužek je nad očekávání super, neskřípe kůži, není potřeba ani moc promazávat, je to pohodlíčko. Spoj klícky a kroužku nemá vůli, hezky to drží, nehýbe se to. A těžká je kovová Cobra tak akorát. Samozřejmě oproti plastové verzi je ta tíha znát, ale nijak dramaticky. Řekl bych, že mezi kovovými klíckami je Cobra těžká asi tak středně.

Co je však zatím stále špatné, to je u kovové Cobry cena. Po Vánocích neklesla a nejde ani nikde ukecat množstevní sleva, zatím to vyjde na 1800 Kč. Brzy budu kovové Cobry mít i pro vás, dám vám vědět přímo zde a potom i v eshopu.

Pár mých vlastních fotek:

https://forum.cudnost.cz/obrazky/cobra-kov-7m.jpg https://forum.cudnost.cz/obrazky/cobra-kov-8m.jpg https://forum.cudnost.cz/obrazky/cobra-kov-9m.jpg

PS: Objevují se i další verze kovové Cobry, ale buď jsou ještě dražší nebo zamykací jen na šroubek, nikoliv na zámek. Další vývoj budu sledovat a pro vás budu jako vždy vybírat jen to zajímavé.

6

Re: NOVINKA: kovové klícky Cobra

Další aktualizace pro vás: kovové Cobry přišly, zájemci pište na info@cudnost.cz. Mám obě velikosti klícek, větší a menší. A kroužky mám 43, 48 a 52 mm. Tak si můžete vybrat správnou kombinaci a bude vaše. Za 1800 Kč + cenu dodání.

Z mých předchozích dojmů musím upravit ten, že mezi kroužkem a klíckou není vůle. Bohužel je, ale není to nic dramatického. Jsou to i tak skvělé klícky.

Jinak na trhu se objevila další verze kovové Cobry, má takový ten více klasický kulatý kroužek, mírně anatomicky ohnutý, ale můj dodavatel mi poslal fotky, na kterých je vidět špatná kvalita a mají prý až moc velkou vůli mezi klíckou a kroužkem. Tady je ukázka, kde přesně vás to skřípne, tak na tyto klícky si dejte raději pozor.

https://forum.cudnost.cz/obrazky/cobra-kov-10m.jpg

7

Re: NOVINKA: kovové klícky Cobra

Postřehy ode mě:

- Kroužek je u kovové Cobry o dost rozměrnější směrem ven, než u jiných kovových klecí. Mezi stehny zabere spoustu místa, nevím jestli ten materiál navíc je zbytečný, ale paradoxně menší kroužek (43 vs 45mm) u Cobry působí mezi nohama jako větší, než ten co mám odjinud.
- To samé u klece samotné. Asi je to designem, ale fakt působí masivněji. Určitě je širší, než většina klícek co jsem zkusil (od Mancage, přes CB6000, HTV4, a pár čínských variant) už "uvnitř", ale navíc je i z masivnějšího materiálu.

Musím však poznamenat jednu věc, kterou jsem zatím nepochopil - z nějakého důvodu, ačkoliv mám pocit že je kroužek i klec větší než co jsem používal doposud, tak ranní erekce nezpůsobuje žádný problém. Z nějakého důvodu Cobra nevytahuje varlata nahoru, erekci vlastně zabraňuje narozdíl od jiných klecí, které ji spíš jen zakryjí. Možná je to tím "zahnutím dolů". Nevím. Každopádně jsem se s Vojtou domluvili na objednání menší klece i kroužku a vyzkouším dál, protože jinak má jen dva problémy
- I přes menší teoretické rozměry se mi klec zdá větší, před každou návštěvou záchoda je potřeba "nasměrovat".
- V kalhotech působí taky větší - ačkoliv díky nasměrování dolů je mnohem méně vidět pod kalhoty - a stehna se mi o ni třou

Co se mi ale líbí je menší, ale ne moc malý otvor pro močení a zástava erekce - u předchozí klícky byly dvě varianty. Při ponechání tak, jak je, tahala za varlata a ranní erekce byla velmi bolestivá. Při přivázání k trupu tkaničkou (běžná rada na zahraničních fórech) se stala asi ta nejhorší příhoda, co jsem kdy s PC měl - žalud prošel klíckou zepředu, "prorval" se otvorem pro močení (byl hodně velký). Nebylo to nijak zvlášť bolestivé, ale pohled byl.. hodně nepříjemný. Obzvlášť u menší varianty klece.

U Cobry mám pocit, že ani jedno takový problém nebude, takže se těším na menší variantu a uvidíme. Zatím převažují pozitivní dojmy, díky tvaru se ani nedřu tolik o kalhoty při chůzi, jen mi vadí to, že stehny "cítím" kroužek, ale to mi příjde řešitelné. U té předchozí klícky mi problémy přišly neřešitelné.