1

Téma: Masinka na edging

Narazil jsem na zajimave udelatko na edging:
https://maustec.io/collections/edge-o-m … ucts/eom3k
Funkce: zarizeni se pripoji k nafukovacimu analnimu dildu a k vibratoru. Podle kontrakci v analu pozna, jak blyzko je orgasmus a zpomali/zastavi vibrace. Da se nastavit citlivost. Podle recenzi to fakt funguje. Prej to je po hodine opravdu intenzivni zazitek, kdy si pisatel pral, aby ho zena uz zase zamkla.

Nevite, jestli se da neco takoveho sehnat na Ali? Original ma dost premrstenou cenu ... .

2

Re: Masinka na edging

To vypadá hodně zajímavě. Ale za tu cenu riskovat test se mě moc nechce. Pokud by byl důvěryhodný recencent tak by mě to hodně lákalo. Vzhledem k tomu že nedochází k přímemu kontaktu s pokožkou tak by se to dalo i půjčovat.

3

Re: Masinka na edging

pokud ste kutilove mam pro as dobrou zpravu nekdy tak pred rokem sem nasel ten jeho init projekt openSrc takze si muzete alespon (prvni verzi) postavit todle udelatko uplne samy smile

4

Re: Masinka na edging

dokonce sem to nasel a je tam pokud vidim vsechno src stl i pcb
https://github.com/nogasm/nogasm

5

Re: Masinka na edging

Pěkný jen bych za to ty peníze nedal když vidím že je to na 3d tisku. Ale experiment by to byl dobrý big_smile

6

Re: Masinka na edging

Paráda, tak také niečo by som hneď bral. Mám zámok s časovačom, ktorý používam pri selfbondage kedy si nasadím vibračný návlek a nechám ho na najslabšej intenzite. Lenže to nie je celkom ono, lebo aj keď to dráždi, nikdy to neprivedie na pokraj orgazmu. Niečo také čo by ma opakovane hodinu alebo viac privádzalo na pokraj a vždy tesne predtým zastavilo. ..A v kombinácii s tým zámkom kedy by som to nemohol zastaviť. Už len to vedomie bezmocnosti s tým niečo urobiť.