1

Téma: Jak jsem k tomu přišel

Jsem tu nový a na tuhle stránku mě přivedla manželka. Jsme svoji už asi 11 let a já nejsem žádný subík a manželka není žádná domina. Jen se náš sex. život trochu rozběhl každý jiným směrem. Já jsem byl dost sex. aktivní a manželka občas neměla náladu. Tak jsem si zvykl si to dělat sám. A když manželka zrovna měla náladu, tak já byl třeba zrovna po vyhonění a nechtělo se mi.
Nevím, kdo manželce řekl o této stránce, ale nedávno přišla s razantním prohlášením, že si opatříme pro mě PC a to naše problémy vyřeší. Prý se nebudu moci sám honit, za pár dní budu nadržený, budu si ji předcházet, budu jí více doma pomáhat, a také budu ochoten, kdykoliv bude chtít, ji orálně uspokojit. Pročetl jsem tohle forum a nakonec jsem souhlasil, že to zkusíme. Manželka zařídila koupi kovového PC a hned mě do něj zamkla na zkušební dobu 14 dnů.
Jak se ukázalo, měla manželka ve všem pravdu. Po několika dnech jsem už kolem ní poskakoval, snažil se pomoci, vyptával se zda něco nepotřebuje, apod. Myslel jsem, že se manželka smiluje a otevře mě dříve. Mýlil jsem se manželka je v tomhle zásadová. Po 14 dnech jsme si sex užívali dva dny jako za mladších let. A výsledek - byl jsem znovu zamčen, protože prý se to osvědčilo. A bylo to.
Postupně manželka opatřila z ciziny ještě ten plastový PC, co nemá visací zámeček, který používám do zaměstnání a ten kovový doma. A vyhovuje nám to. Manželka mě občas přes PC dráždí až téměř k výstřiku a já, kdykoliv chce, jí orálně uspokojím kolikrát chce. Nikdy bych nevěřil, že budu mít z jednostraného uspokojení manželky takovou vnitřní radost i já.
A jak pro sex. víkendy, tak i pro další týdny, používáme zde zmíněné Kolo štěstí s našimi položkami. Další vztah nehodláme nijak rozvíjet do hlubim BDSM, stačí nám to co je. Odpovídá to našim naturelům Jen manželka si prosadila, že za občasné prohřešky dostanu občas výprask rákoskou. Tedy doplnila do kola položky s tímto obsahem, a když nemám při točení štěstí, pak ........

2

Re: Jak jsem k tomu přišel

Tomu se říká idylka smile

3

Re: Jak jsem k tomu přišel

..pro Martina B.
Celkem bych řekl, že ano. Ono hodně záleží na důvodech proč se nosí PC, co se od toho očekává, na důvěře mezi partnery,apod. Možná taky i na věku. Nám už není dvacet.

4 Naposledy upravil: Jano32 (11.11.2016 12:01:34)

Re: Jak jsem k tomu přišel

...

5

Re: Jak jsem k tomu přišel

Pro Jana32
jak jsem již uvedl, mi PC používáme ve volnějším režimu, podle toho, co vylosuji na zmíněném kole štěstí. Pokud se týká orálního uspokojování ženy, máme tam položky dvojího druhu. A to buď každodenně u kratší doby nasazení PC nebo dle přání manželky, u těch vícetýdenních nasazení PC.

6

Re: Jak jsem k tomu přišel

Už ho mám asi trvale.
Když jsem psal minulý příspěvek, právě jsme s manželkou končili popsanou etapu experimentování s PC a ústním uspokojování. Řídili jsme se tam popisovaným kolem štěstí a za tu dobu jsme si vyjasnili více aspektů a také pročetli několik amerických blogů k tomuto tématu.  Hlavní bylo zjištění, že manželka patří asi k té menší skupině žen, které jsou orgastické jen klitorálně, kdežto vaginálně téměř ne. Toto jsme brali jako hlavní bod naší diskuze o dalším pokračování. Já jsem navrhoval, že všechno smažeme a já jí občas budu uspokojovat orálně a ona mě občas nechá se uspokojit klasicky. (původně jsme tu „hru s PC“ začali kvůli mé časté masturbaci.) Manželka vyslovila požadavek, abych PC nosil stále a dokládala to tím, že moje ústní uspokojování, když jsem byl zavřený v PC, a když nikoliv, bylo podstatně rozdílné kvality. A také, že nechce přijít o mé pozorné a vstřícné jednání k ní. Jak jsem psal, nejsem submisivní typ, ale co si budeme nalhávat, po delším čase v PC, kdy se ve vás nahromadí ta sex. energie, se vaše jednání vůči ženě, stane submisivnější a nelze se tomu ubránit. A je jen na ženě, pokud není vysloveně dominantní, jak toho využije nebo zneužije. Jak známo dominance žen se může projevovat ve 4 variantách – sexuální, domácí, finanční a sociální. U manželky za za ty léta projevovala jen ta sociální. Znáte jak manželky mají různé výhrady jak se máte ve společnosti chovat, jak mluvit, co dělat a nedělat, atd. Co se týká financí, vše jsme řešili společně a domácí práce jsme si také dělili celkem klasicky a tak, jak kdo měl čas. V sex. oblasti jsem původně dominoval já se svými požadavky na sex.
Během té naší prubířské hry s PC, se snad v manželce probudila dosti značně, sexuální dominance. Zvykla si na to, že v době kdy jsem byl v PC a v postatě i v době bez PC, určovala kdy, kde a jaké chce orgasmy a kdy budu mít orgasmus já a jak. A od toho nehodlala ustoupit.
Asi bych už nepsal, ale četl jsem tu příspěvek, jak jsou orgasmy manžela odvozovány od počtu orgasmů manželky. Tak jsem jen chtěl napsat, že na tomto bodě, jako jednom hlavním, jsme se dohodli i my. Ten druhý hlavní je ten, že budu nosit PC prakticky trvale a budu odemknut vždy po padesáti manželčiných orgasmech. A to střídavě jeden zkažený orgasmus a druhý plný orgasmus s výstřikem. Ten zkažený mi dělá manželka rukou a opravdu si s ním umí vyhrát, klidně i 40 minut. A ty plné orgasmy jsou určené, postupně takto: moje masturbace pod řízením manželky, manželka mě provede felaci, má soulož do umělé vagíny drženou manželkou mezi stehny (našla to někde na fotce v jednom amer. blogu) a normální klasická soulož. Zůstává, že se musím manželky zeptat, než vystříknu.
Manželka vyžaduje orgasmy min. 3 denně, takže já mám orgasmus cca jednou za 14 dnů. Což záleží na manželčině sex. apetitu, jestli má své dny, apod.  Jinak bylo toho dohodnuto více a dnes po cca 7 měsících už to vše máme odzkoušené a zdá se, že to, až na malé úpravy funguje. To je ale na delší povídání a já už toho napsal asi zbytečně mnoho. Nejsem spisovatel a neumím psát ve zkratce.

7

Re: Jak jsem k tomu přišel

Prosím tě a kdy a jak nastal u tvé manželky posun od "nemá občas náladu" k "vyžaduje orgasmy min. 3 denně".

S tím počítáním 50:1 bych byl opatrný. My jsme s partnerkou už mockrát zjistili, že nežijeme v erotické povídce, kde se vše točí jen kolem sexu. Normální život přináší starosti, nemoce, únavu, služební cesty,... Abys za nějakou dobu nezjistil, že jí to stačí 1x za týden, takže při poměru 50:1 to budeš mít jednou za rok.

8

Re: Jak jsem k tomu přišel

Já myslím, že k té manželčino "přeměně" došlo během našeho zkušebního testu s PC, když zjistla, že při orálním sexu má pravidelně orgasmy, kdežto dříve při normálním, je téměř neměla. Asi jsem si při kývnutí na ten "pokus" s PC neuvědomil, že existuje známé pravidlo, že z lepšího na horší se jen těžko vrací. To také vysvětluje naše rozdílná stanoviska po ukončení testu, kdy já se chtěl vráti k původnímu stavu, kdežto manželka ho chtěla ještě vylepšit.
K tomu počtu. Dnes chce manželka uspokojit 2x večer (aby se jí dobře spalo) a 1x ráno (aby měla do práce dobrou náladu). Ráno není tolik času. To, že se manželky apetit může časem měnit se předpokládá a kdyby ten pokles byl trvalý, změní se i poměr. V tom si věříme. Nezapomeň, že už jsme svoji přes 11 let (a ještě předtím jsme spolu žili 4 roky jako partneři)a není nám už 25 let. Takže i třeba ty mé potřeby jsou trochu nižší, než byly před 15-ti lety.

9 Naposledy upravil: davidt (12.12.2014 21:35:59)

Re: Jak jsem k tomu přišel

Teda řeknu ti, je až děsivé, že v něčem jsou si naše příběhy podobné jak vejce vejci, v něčem jsou přímé protiklady.

Naše důvody používání PC byly téméř úplně ty samé, co u vás. Až na to, že s nápadem jsem přišel já. Praktika se po nějakou dobu osvědčovala a pomohla nám překlenout se přes nějakou životní etapu.

Co u nás nenastalo, byl ten zásadní obrat na partnerčině straně. Teda ne, že bych toužil po tom, co máš teď ty. Jen zírám, když v prvním příspěvku jsi psal "Další vztah nehodláme nijak rozvíjet do hlubim BDSM", a v posledním, že budeš dostávat rákoskou. Skoro mám pocit, že ti manželku během těch 14 zkušebních dnů vyměnili mimozemšťani. :-)

10

Re: Jak jsem k tomu přišel

Tak v něčem máš pravdu. Také my jsme to dělali, abychom překlenuli životní etapu, nesouladu v intimní sféře. A to se nakonec povedlo a začalo to fungovat. Manželka dostala chuť na sex a začalo jí evidentně vyhovovat, že ho řídí ona. A já se jí vůbec nedivím, že nechce své ložnicové vedení pustit. Mně osobně to také nevadí, u mě jde o to, abych neplýtval energii osamoceně. Jinak my jsme celkem normální pár, žádné D/S, takže u manželky nefunguje žádný pocit vlastnictví mého penisu nebo u mě pocit podřízenosti. Nošení PC má u mě volnější režim. Já mám u sebe jeden z klíčů a také PC sundávám tam, kde by mi to vadilo. Ať už společensky, sportovně, nebo třeba, když jdeme s klukama do hospody na pár piv. Ale hned po příchodu domů si ho nasadím.
Jinak co se týká těch výprasků, asi jsi špatně četl. O nich se mluví v prvním příspěvku. Ale když už je o tom řeč, my jsme takové ty oboustranné výprasky, spíše erotické, používali prakticky celé roky, takže to nepovažujeme za nic nenormálního, nebo za praktiku z hlubin BDSM. V době našeho zkušebního testu s PC, se praxe překlopila jednostranně a já proti tomu nyní nemám námitky, když manželka u toho chce zůstat. Chce to používat v té sociální oblasti, kde už dříve jevila svou dominanci. Stanovila asi 5 bodů, na kterých jí záleží a jejich dodržování si chce takto vynutit, když u nás neexistuje možnost prodlužování termínů otevření PC..

11

Re: Jak jsem k tomu přišel

To miggmigg: Mohu být zvědavý a zeptat se konkrétně na těch 5 bodů, které si chce tímto způsobem vynutit? Díky

12

Re: Jak jsem k tomu přišel

Myslím, že ty body jsou asi individuální pro každou jednotlivou dvojici, každý a každá je jiná. Ale abys neřekl, že nechci odpovědět, tak tady jsou ty naše:
1) neúcta ke mně, nebo k jiné ženě. (tu druhou část tam dodatečně přidala, když si jí kamarádka na mě stěžovala, na konflikt se mnou v práci)
2) lhaní a podvádění
3) sprostá mluva nebo jinak nevhodná mluva v souvislosti s danou situací (např. když jsme sami doma, tak mohu při fotbale či hokeji sprostě nadávat, ale v přítomnosti jiných osob nikoliv. To je ta souvislost s danou situací)
4) nebrat ohled na mou prosbu (u nás nejsou žádné příkazy, když manželka něco potřebuje, tak poprosí, zda bych tohle nebo tohle neudělal)
5) neschopnost sexuálně mě uspokojit nebo přivést mě k orgasmu.

13

Re: Jak jsem k tomu přišel

Klícku jsem si koupil před 14 dny jen tak z hecu. Zamkl jsem se a nechal manželku klíč hledat.  Poté co je našla se situace obrátila. Nastudovala internet a zamyká ona mě zatím nás to baví. Nutno říci, že odemknutých dní v období 14 dnů je pomálu. Prý se takové věcičky, která se osvědčila nebude zbavovat. Píšu si deník. Možná ho po čase postupně zveřejním.

14

Re: Jak jsem k tomu přišel

A koukám, že tvoje žena tomu přišla hodně rychle na chuť. Rorumná to žena :-)

15

Re: Jak jsem k tomu přišel

HM tak trošku jsem nad tím ztratil kontrolu. Teď to má pod kontrolou manželka.Náhradní klíč jsem také musel odevzdat. Dokud máš ty klíče pod kontrolou tak je to sranda. Když mě je vzala byl jsem tak v šoku ještě několik hodin jsem měl o čem přemýšlet. Takže teď mě má docela pod kontrolou.Bylo na čase mě asi zkrotit. Chtěl jsem jít dnes do hospody, ale představa chození na záchod mě fakt děsí a jak je u mě zvykem přišel bych pozdě. No ,ale to si teď již nemohu dovolit protože fakt nevím kdy by mě pak odemkla.  Takže má první bonus. Budu opět druhý víkend doma s paní a dělat jí dobře. Je fakt ,že posledních 14 dní se moc nenudíme ve vztahu došlo k oživení.

16

Re: Jak jsem k tomu přišel

To máš pravdu, sice jsem vždy do hospody chodil se svojí Láskou, ale od té doby co mám pás jsme nebyli ani jednou.Nějak se mi neche s pásem chodit na záchod, kde je každej chytrej a ožralej :-)
Jinak je zajímavé, že když si chlap nevrzne, tak najednou ženská pookřeje, ona sama má víc orgasmů a vztah se celkově změní k lepšímu.
Osobně už si nedovedu představit, že by mě odemkla, že by se t ovrátilo do starých kolejí, líbí se mi její moc a kontrola nade mnou, líbí se mi to její provokování, že je spokojená. Líbí se mi ta moje věčná touha a nadrženost. I to je jeden z důvodů, proč my jsme náš vztah posunuli ještě dál.

17

Re: Jak jsem k tomu přišel

Teď si úplně nejsem jistý, ale jsem zvědavý kam to dospěje. Nedá se říc, že v našem vztahu je někdo dominantní nebo submisivní je  ale fakt, že to opravdu na oba dva  psyhologicky zapůsobilo.To bych nikdy neřekl.  Teď mi je to jasné ,když ženská ví , že si nemůžeš vrznout nebo ulevit bokem tak pookřeje a celkově se zklidní. Svojí ženu moc miluji tak proč jí to nedopřát.Alespoň takhle nějak to vidím.

18

Re: Jak jsem k tomu přišel

Tak snad vám to vyjde. Z mojí Lásky se stala zlomyslná mrška a ze mě věčný nadrženec, ale moc si to užíváme. Vždy, ale platí, že chtít musí žena. Z počátku to asi každá zkouší ze zvědavosti, aby vyšla muži vstříct, ale jakmile se jí to zalíbí a sačné chtít sama dojde k tomu, ře občas budou i okamžiky, které se tobě líbit nebudou a které si naopak ona bude užívat :-)