1

Téma: submanzel: současná situace

Ahoj, omlouvám se, že zakládám nové téma, ale v minulém byla prioritou rada z Vašich řad, dneska se chci spíše vyzpovídat a mám chvíli čas, tak proč toho nevyužít..
Se ženou se nám zamykání opravdu zalíbilo, byl jsem na pár týdnů pracovně pryč, samozřejmě bez pásu, a rozhodl jsem se, že zkusím vydržet. Jak s oblibou oba říkáme, nechat si všechnu lásku pro ni.. Každý chlap to asi zná, že po nějaké době, začne nadrženost nabírat na obrátkách, perverzní zprávy nebo rozhovory tvoří flíček na spodním prádle, a představy jsou zaplněny dlouhodobým, trvalým uzamčením, plným pokažených orgasmů a milkingu. Za mé nepřítomnosti jsme se rozhodli, že zakoupíme Cobru, druhou nejmenší velikost (tímto chci poděkovat Vojtovi za jako vždy rychlé zaslání :-) ), a že po příjezdu domů si ji okamžitě nasadím, a s plnými koulemi ji dál budu nosit a o uvolnění rozhodne žena. Psali jsme si o nadcházejících pravidlech po mém návratu, jak po příchodu z práce to bude první věc co vždy udělám, že pokud sám nepožádám o nasazení klícky, doba bez uvolnění se o týden posune, dokonce jsme se dohodli že plný orgasmus budu mít už jen a pouze na narozeniny a vánoce, s čímž jsme oba nadšeně souhlasili.
Z masochistických důvodů jsem se nesmírně těšil domů, na tu frustraci, na prst nebo hračku která dráždí moji prostatu jen abych už konečně vytekl a pocítil alespoň částečnou úlevu, na stísněný pocit klícky. Realita však byla, jak už to bývá, od představy celkem odlišná. Žena si chtěla péra užít a po takové době chtěla vidět nadílku a já samozřejmě ochotně souhlasil. Po orgasmu jsem klasicky o klícce nechtěl slyšet ani slovo, a nějakým způsobem se to zahrálo do outu. Dny plynuly a o našich představách se ani jeden nezmínil, z mojí strany to bylo zejména proto, že celkem často docházelo k výstřiku a tak nadrženost nebyla na takové úrovni abych zase zatoužil po odepření orgasmu. Trápí mě však jedna věc, a sice že drtivá většina nápadů, novinek a hrátek pochází z mojí hlavy. Celkem by mě zajímalo, jak to máte Vy?? Páry, kde muž byl strůjcem nošení pásu cudnosti, po jakém čase a jestli vůbec žena přebrala iniciativu v řízení orgasmů a vymýšlení způsobu, termínů apod? Jde mi totiž o to, že ikdyž se mi líbí představa být uzamčený s odepřeným orgasmem, nedává přeci smysl abych si já řekl jak dlouho to bude, nebo jaká budou pravidla atp. Logika pak velí ty pravidla udělat co nejméně přísné, aby jejich porušení neznamenalo příliš. Tedy pokud mě postaví před hotovou věc, bude to tak tak a tak, a pokud ne tak za trest ..., opravdu se snažím, absolutně nemasturbuji, jen si o to říká častěji a chce mě vidět stříkat. A já nechci být OPĚT tím, kdo si řekne prosím zamkneš mě? Dalším, dost situaci ovlivňujícím faktorem, je narozené dítko, které jistě vyžaduje péči a pozornost. Svoji ženu miluji, tohle je jen malinkatý kaz na našem vztahu, věřím že až budeme schopni zapojit babičky, tak ty víkendy mohou třeba vypadat jinak. Jen pro představu, moji ženu neoslovuji paní, bohyně, klíčnice, královno a podobně, oslovujeme se jmény, k fyzickým trestům nedochází a s komunikací při dráždění není problém, nestydíme se před sebou si říct: jo dneska to chci takhle, použij tohle apod.