26

Re: Strap on

Používání se u nás chystá v plné parádě (a to obě varianty, co se tu řeší). Bohyně se inspirovala primárně z této diskuze a už k tomu vše objednala (balíček už leží připravený v ložnici). Pocity přidám, jakmile nasbírám reálné zkušenosti. Když si vezmu co semnou teď dělá dráždění po pár dnech v pásu cudnosti jsem zvědavý co udělá sex (který vlastně bude sex jen pro Bohyni. Já si užiju jen všechno co k sexu patří kromě sexu samotného).

vit: parádní popis i zážitek. Prožitky asi stály za to :-)

27

Re: Strap on

Anděl: Tak co, už máš zážitky se strapon?

28

Re: Strap on

vit: Samozřejmě, že mám. Paní přeci nenechá nové hračky zahálet ;-)

Dlouhý orální sex Paní doplnila právě o sex se straponem (oboustranným do pusy). Zážitky neskutečně silné. Po měsíčním zamčení v kuse uspokojovat Bohyni a vidět, jak si její tělo užívá rozkoš a nakonec si vychutnat její orgasmus stojí za to! Krásně jsem jí posloužil jen jako nástroj k uspokojení a sexu a zůstal zamčený. Paráda, všem doporučuji!

P.S. Verzi na zapnutí přes pc máme doma taktéž, navíc pořádně velkých rozměrů (koupili jsdme dle inspirace odtud)

29

Re: Strap on

https://www.pornhub.com/view_video.php? … 6331ef2298

30

Re: Strap on

https://www.pornhub.com/view_video.php? … 000c5c0c57

31

Re: Strap on

https://www.pornhub.com/view_video.php? … 76f12d34ee

32

Re: Strap on

https://www.pornhub.com/view_video.php? … 680b1de572

33

Re: Strap on

Ahoj. Zase jsem po delší době pod zámkem. Po několika dnech, co mě Paní dráždí, kouří, ale bez výstřiku a zase pod zámek. A já Paní lížu a prstím k úžasným orgasmům. Dnes k ránu už jsem to nevydržel a bez příkazu jsem si nasadil připínák. V posteli jsem Paní mazlil, lízal a pak do ní pomalu zasunul připínák. Paní vzrušením jen vzdychala a nečekala to. Pak jsem jí jemně píchal na misionáře, mazlil prsa a cucal. Ona mě štípala do bradavek, abych přidal. Krásně se Paní uvolnila a já ho do ní zasouval až po umělá varlata. Pleskal jí kulema na prdelce. Nakonec jsme se ani nedostali na další polohy. Přitáhla si mě těsně k sobě a diktovala, jaké chce tempo. Ke konci jsem jí píchal, jak králík. Nádherně se udělala a vzdychala mě při tom do ucha. Já byl v transu, ale bez stříkání a erekci. Ponížení , ale Paní maximálně spokojená. Ještě chvíli jsme blbli s připínákem, ale ukončil nám to budík. Moc se těším, až se vrátí domu.

34

Re: Strap on

Velvetveronica profil na pornhube maju krasne videa, take nezne "softdom" hranie sa :-)

35

Re: Strap on

Strap on už jsme s Paní zařadili před delší dobou. Jednou do týdne smím přinést nástroj, udělat výplach , Paní si nástroj nasadí a pěkně mě protáhne. Nádhera. Přde několika lety jsme přijali i dalšího cudného otroka a je protahován také pravidelně. Scházíme se sním tak dvakrát týdně. Paní má klíčky od našich pásů. Je-li Paní spokojena, pohraje si s našimi pytly, aby nám dodala trochu trápení a smíme si sejmout pásy a vzájemně se orálně uspokojit.

36

Re: Strap on

https://fr.eporner.com/video-Kb9fpC8eCS … ity-cucks/

37

Re: Strap on

Když jsem kdysi chtěl pořídit strapon, bylo mi důrazně řečeno, ať pořídím Vac-U-Lock, nic jiného nebrat.. Můžu se zeptat, zda to má stále opodstatnění? Má s tím někdo zkušenosti?

Chci něco pořídit, ale obávám se toho, že pak si budu říkat, proč jsem nekoupil raději něco jiného (lepšího).

Moc děkuju za reakce.

38

Re: Strap on

lucifer39: nemám tento systém vyzkoušený, ale určitě je dobré, když jde dildo z postroje odpojit kvůli mytí. Některé postroje mají dildo napevno a to za mně není úplně ono.

vit: moc pěkné video ;-)

39

Re: Strap on

My máme tento strap on s pásky, které jsou spojené kroužkem na jakési základně v předu a je to super. Můžeš si tam dát velikost dilda podle potřeby. Jedinou za mě nevýhodou je, že dildo není vzpřímené, ale to podle mě umí pouze strap on, který je jako jeden kus.

40

Re: Strap on

ad lucifer39
my máme vac-u-lock. Jak postroj tak připínáky.
Do toho systému se dají připnout i neoriginální dilda.
Postroj drží velmi dobře a lze velmi rychle upravit jak na mne, tak na moji Paní.
Připínaky máme z jejich řady <<Dual Density Ultraskyn>>.
U nich ženy hodnotí velmi kladně podobnost "živému" penisu.
Velikost připínáku lze vybrat libovolnou, jaká vyhovuje, od malé až po obra-zlobra.

41

Re: Strap on

Ahoj. Máme postroj co popisuje qqeq. Tuším, že seto jmenovalo Gorgina. Dají se do něj dát veškerá dilda s přísavkou. U vack u lock se mi moc líbí roubik s vyměnitelným dildem. Ale zatím do toho neujdeme. Paní stačí mě poručit, abych si ho vzal do pusy a já ho držím zuby za prisavku a prcam jí hlavou. Za mne stačí klasika s Ocelovými kroužky, ne guma nebo silikon. A dobré je, když má přes bedra široký pás. Usnadňuje to rychlé oblékání a orientaci po tmě.

42

Re: Strap on

Děkuju za reakce na strapon :-) Určitě něco pořídím..

Další zajímavá videa https://cz.pornhub.com/model/cosmicbroccoli. Dejte vědět, jak se líbí :-)

43

Re: Strap on

Moc pěkné. Koukal jsem jak ho šuká, jako padlý anděl. Nádhera. Krásně jí musel kouřit a zvládl velké dildo hluboko do pusy a krku, krásné, dlouhé a tvrdé šukání, pěkné polohy, ale za mne by ho měl mít v kleci a maximálně by mohl vytéct, kdyby měl štěstí. Klidně by to mohlo končit výpraskem. Seřezaný a ojetý zadek je maximum.

44

Re: Strap on

Souhlasím s tebou, vit :-) Je to moc soft, ale vzrušující podívaná.. A ta klec tomu hodně chybí.. Bez ní bych to ani nechtěl :-D

45

Re: Strap on

https://cz.pornhub.com/view_video.php?v … 1427536741

Takhle si užívají klíčnice.

46

Re: Strap on

Paní poslední dobou nevyžaduje moc lízání, ale chce klasicky prcat. A mě to s ní neskutečně baví. Dole mě nechá zamčeného a ona si vybere, jakého si vezmu uměláka a pak si užije klasiku. Chce, abych jí jí líbal na krku a prsou, objímal jí a rukou masíroval prcinku. Vždycky se strašně vzdychne, když jí zajedu prstem do prcinky a nechá se dlouho a vytrvale prstit. Pak klasika. Hodně mě zase zažala bavit misionářská poloha. Líbat jí na krku a prcat umělákem. Pro mne je to pocit ponížení a frustarace, ale i dobře odváděné práce, když vidím, jak se Paní dělá. Paní chce, abych na konci nasimuloval, že jsem se do ní udělal a to jí uspokojí a dovede k orgasmu. Už jsem se u toho párkrát „udělal“ i já. Spíš vytekl, ale hodně. Většinou jsme sex končili zezadu, ale teď nás baví hodně i na misionáře a vzájemné pohledy nás spojují.  Hodně mě vrušujě, když mě Paní připomene, že já jí neprcám, že je to umělák, nebo když se mi na konci vysměje, že já nic. To je super frustrující. Nebo, když jí prcám zezadu a ona se na mě otočí a říká: „Chtěl bys jsi mě prcat do prdekly, tak na to zapomeň.„ Nebo koukej jak mě neprcáš.

Mate to někdo podobné?

47

Re: Strap on

Moc pěkné zařízení.
https://cz.pornhub.com/view_video.php?v … 610a32505b

48

Re: Strap on

To je super . Rád by som to mal.

49

Re: Strap on

Tak ten poslední odkaz je hodně psycho. To musí být drsné... i kanál nevypadá zle. Třeba tam bude přibývat.