1

Téma: Rozdíl mezi Holytrainer V3 a V2

Ahoj, ač hledám jak hledám, tak nenacházím. Je tu někdo, kdo měl, či má obě verze HT? Rád bych koupil, ale nevím kterou. A pokud by měl i někdo na prodej, tak beru smile

2

Re: Rozdíl mezi Holytrainer V3 a V2

Pokud já vím, tak V3 má asi 5 různých velikostí klecí. Předchozí HT byla vždy jen krátká nebo dlouhá klec.

3

Re: Rozdíl mezi Holytrainer V3 a V2

Mám obě. HTV2 v kratší verzi.
Základní systém hodně podobný.
Nedá se to zaměnit, rozměry klícka vs. kroužek jsou trošku jiné.
Ano HTV3 má možnost pěti velikostí/délek klícky. K té nejkratší jsem četl spíš výhrady, já mám až druhou a třetí velikost.
HTV3 trošku delší plošku, která sahá nad penisem/pod zámkem směrem k tělu - to podle jiných na tomto fóru nemusí vyhovovat všem. Podle mne to skutečně zhoršuje vytažení penisu z klece, jestli byl i jiný důvod, nevím. Ten konec totiž u mne sahá až k tělu, kůže stydké kosti dokonce se občas přes ten konec přehrne, takže je jakoby "uvnitř těla". Asi by to chtělo fotku, teď ji neumím vyrobit.
HTV3 má hodně ostré hrany mechanizmu na kroužku, do kterého se zasunuje klícka. Když nasazuji/sundávám klícku, tak si dávám hooodně velký pozor, skoro pokaždé nastane bolestivý dotyk/skřípnutí. Po nasazení, při nošení velmi dobrý pocit, dobře sedí.
U HTV2 jsem začal používat guardian (z cudnosti https://www.cudnost.cz/prislusenstvi/guardian/) ten přispívá k nositelově cudnosti.

4

Re: Rozdíl mezi Holytrainer V3 a V2

Chcela by som sa opytat na velkost klietky v cm Holytrainer V3 velkost 3 a velkost 1? Dakujem.

5

Re: Rozdíl mezi Holytrainer V3 a V2

@latexlady1:
Tady jsou velikosti 2-5: https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1N_QNXorr … rVVXaa.jpg
A tady je velikost 1: https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1eJriaffs … qBXXaF.jpg