1

Téma: Žena mých snů

Byla druhá polovina ledna, dva týdny po mých dvacátých čtvrtých narozeninách. Venku vládla zima, která se opravdu dala nazvat zimou. Po bílých Vánocích přišel bílý Nový rok a po něm i teploty hluboko pod bodem mrazu. Pohled na zasněžené Brno se mi líbil, užíval jsem si ho každý den. Stejně tomu bylo i toto páteční odpoledne, kdy jsem jako obvykle cestoval jedničkou z práce do Bystrce. Byl jsem mírně rozladěný, protože můj kolega z kanceláře si pouhé dva týdny po rozchodu dokázal najít novou přítelkyni. Přiznám se, záviděl jsem mu. Mně tyhle vztahové věci nikdy nešly, seznamovat jsem se neuměl a chemii vzniku vztahu jsem nechápal. Mou první a poslední přítelkyní byla kolegyně v bývalé práci, se kterou jsem před třemi roky prožil krátký románek. Od té doby jsem se jen marně snažil. S holkami, které jsem potkával během firemních večírků, jsem si neměl moc co říct. Zkoušel jsem také seznamky, ale ani tam jsem své štěstí nepotkal. Líbila se mi jedna starší kolegyně, ale ta byla spokojená a o povyražení se zajíčkem nestála. Volný čas jsem tak věnoval cestování s kamarády či s rodinou a chodil jsem také do fitka na kruhové tréninky či na plavání. Byl docela ve formě, ale to samo o sobě nestačilo, potřeboval jsem i trošku štěstí.
Změnit se to mělo ono lednové odpoledne, kdy se mnou v jedničce cestovala i velmi elegantní blondýnka. Zaujala mě hned, když nastupovala u nádraží. Na sobě měla šedý kabát, džíny a kozačky na vysokých podpatcích, což bylo vzhledem k aktuálnímu počasí poněkud rizikové. Také s sebou měla velký kufr na kolečkách, velkou tašku a kabelku. Seděl jsem jen pár metrů za ní a celou cestu jsem nenápadně pokukoval. Rozhodně jsem si netroufl ji jen tak oslovit, ale osud mi s tím pomohl. Při vystupování na konečné v Bystrci se kvůli tradičně mizerně ošetřenému nástupnímu ostrůvku svezla i se zavazadly na zem. Jako správný gentleman jsem jí okamžitě nabídl pomoc, kterou kráska s díky přijala a ještě mě odměnila odzbrojujícím úsměvem. Měla nádherně modré oči a byla minimálně o deset let starší než já, ale já se i tak chopil příležitosti a nabídl jsem jí, že ji doprovodím a pomohu se zavazadly. Chvilku váhala, nechtěla mě déle obtěžovat, ale nakonec souhlasila. K domu to bylo jen pár minut, během kterých jsem zjistil, že jmenuje Simona a právě se stěhuje z Ostravy, kde podle její ironické poznámky není ani náhodou takové mizerné počasí, jako tady v Brně. Když jsme došli k domu, tak jsem bez jakékoliv naděje na kladnou odpověď nadhodil, že bych rád vyzkoušel novou místní pizzerii a jestli by se nechtěla přidat. Nevěřil jsem svým uším, když řekla ano.
Za tři hodiny jsem se tak opět ocitl před oním panelákem a netrpělivě očekával Simonin příchod. Přišla na minutu přesně a zase na mě vrhla ten neodolatelný úsměv. Odešli jsme do pizzerky, objednali si a dvě a půl hodiny si bez ustání povídali. Nemohl jsem z ní spustit oči, byla tak krásná, zábavná, inteligentní, prostě žena mých snů. Vůbec mě netrápilo, že je o neuvěřitelných devatenáct let starší než já. Povídala mi o jejím zaměstnavateli, který ji nabídl vedení nové brněnské pobočky. Rozpovídala se také o rodině, hlavně o dospělé dceři, která žije s manželem v Opavě a o rodičích, kteří stejně jako já milují cestování. Já mluvil o cestování a o tom, proč mě mladé holky moc nepřitahují. Naopak mě neuvěřitelně přitahovala žena sedící naproti mě a já tak přirozeně začal tlačit na pilu. Jí se ale očividně mé nadbíhání líbilo, protože mi ho začala oplácet. Když jsme dopili druhou láhev vína, tak jsem zaplatil a Simonce opět nabídl doprovod k domu. Tentokrát neváhala a okamžitě řekla ano. Během cesty se do mě zavěsila a my pokračovali v povídání i v častém smíchu. U domu se trošku vyzývavě postavila naproti mně a já jí svěřil, že mám velkou touhu ji políbit. Než jsem větu zvládl dokončit, začali jsme se líbat. Možná za to částečně mohlo i to víno, ale ta touha byla oboustranná. Když jsme se po několika minutách líbat přestali, poprvé mi něco nabídla Simona. Nabídla mi, abych šel k ní nahoru. Neváhal jsem ani sekundu. Líbali jsme se ve výtahu, na chodě před bytem, v předsíni i v ložnici. Tam se k líbání přidalo ještě vzájemné svlékání a nakonec i nádherné milování. Ze začátku jsem byl poněkud neklidný, přece jen to bylo po třech letech, ale nakonec jsem to i díky této úžasné ženě zvládl. Pokud jí obličej ubíral 10 let, tak její nádherné tělo rovnou dvacet. Časté návštěvy fitka i lekcí jógy dělají své. Měla nádherná prsa, pevný, dokonale tvarovaný zadek a na rukou se jí decentně rýsovaly svaly.
Po této krásné noci jsme se ráno rozloučili a slíbili si, že se brzy uvidíme. Příštího půl roku jsme tento slib beze zbytku dodržovali. Scházeli vždy několikrát do týdne, nejprve hlavně kvůli milování, později jsme začali chodit na procházky, do fitka a sem tam jsme vyrazili za kulturou do kina či divadla. Tam jsem měl vždy problémy se ovládat, protože Simonin šatník byl jako z mých snů. Její sbírka šatů, kostýmů, korzetů a bot na podpatku byla přímo skvostná. Během jara jsme začali jezdit na výlety, navštěvovali jsme různá města i přírodu. Když se oteplilo, začala moje partnerka vyrážet do přírody ve sportovních šortkách a podprsenkách nebo v tričku bez podprsenky, což mi nesčetněkrát malém způsobilo společenský trapas. Ona totiž vypadala úžasně ve všem. Během jedné z mnoha letních návštěv koupaliště jsem sebral odvahu a nadhodil, jestli by nechtěla vyrazit i na společnou dovolenou, třeba jen na prodloužený víkend. Tehdy jsem si poprvé všiml, že Simona pochybuje. Nevěděl jsem, jestli pochybuje o mě, ale její výraz byl ten den jiný.
Co se děje jsem se dozvěděl až o několik týdnů později, kdy jsme se šplhali na jeden obzvlášť prudký a zcela opuštěný vrchol v Českém středohoří. Když jsme se pomilovali, zeptal jsem se, co se tehdy stalo. Simča prvně nechtěla, ale nakonec se rozpovídala. Mluvila o několika vztazích, které pokaždé skončily tím, že ji partner začal podvádět. Když se to stalo naposledy, slíbila si, že už nikdy do žádného vážného vztahu nepůjde. Prý jí to šlo dobře, dokud nepotkala mě, mladého kluka plného okouzlujícího optimismu, který ji překazil plán být zbytek života sama. Zamilovala se do mě už první večer, ale teprve teď si to přiznala a řekla to nahlas. To krásné letní odpoledne ve Středohoří jsme oba vyznali lásku. Byl jsem šťastný jako blecha, ale pořád jsem cítil, že mou partnerku něco trápí. Během října jsem se k Simoně přestěhoval a v tu chvíli se začala psát nová etapa mého života. Od teď jsem žil s krásnou ženou, která sice byla o dvacet let starší než já, ale to nám nebránilo v tom naplno si užívat života i jeden druhého.
Když jsme v listopadu slavili první měsíc společného života, pokusil jsem se poněkolikáté zjistit, co Simonu trápí. Chvilku to trvalo, ale nakonec se mi se slzami v očích svěřila. Povídala, že mě miluje, jako ještě nikdy nikoho nemilovala, ale že ji ze snů budí noční můry, ve kterých jsem jí nevěrný. Jinými slovy jsem se od své milované ženy dozvěděl, že mi nevěří. Její pocity jsem dokázal pochopit, protože i já měl problémy s důvěrou k ostatním lidem, ale v tomhle případě byly její obavy úplně zbytečné. Jako již mnohokrát jsem jí i teď řekl, že ji nade vše miluji, že miluji její smích, její hlas, její tvář i tělo, že miluji její styl oblékání i její smysl pro humor. Řekl jsem to s vědomím, že to ale skutečnost stejně nezmění. Svou věrnost a oddanost jsem jí mohl tisíckrát slíbit či odpřisáhnout, ale její nedůvěřivou duši to stejně obav nezbavilo.
Uplynulo pár dnů a Simča se pomalu začínala chystat na Ostravsko. Jezdila tam vždy několikrát měsíčně na pár dnů. Většinou spojovala služební cesty s návštěvou rodiny, což byl i tento případ. Večer před odjezdem si ke mně přisedla na pohovku a pověděla mi, že možná objevila způsob, který by ji mohl zbavit obav. Všiml jsem si, že má v ruce malou krabičku. Když jsem ji uviděl, napadlo mě, že by byl fór, kdyby na mě vytáhla klícku cudnosti. V době, kdy jsem nikoho neměl, jsem si totiž takovou věc pořídil a nějaký čas ji z vlastní vůle i nosil. Když ji otevřela, nahodil jsem široký úsměv, protože jsem se trefil, v krabičce opravdu byla plastová a dokonale anatomicky tvarovaná klícka. Simona na mě nechápavě koukala, vůbec nevěřila tomu, že se toho zařízení neštítím a naopak se nadšeně usmívám. Povídala, že ji koupila už před pár měsíci a teprve teď sebrala odvahu mi její používání navrhnout. Já ji láskyplně políbil a řekl, že tohle je to nejmenší, co pro ni mohu udělat. Přímo na pohovce jsme se pomilovali a hned potom mi Simča klícku obratně nasadila. Sice odjížděla až ráno, ale chtěla se ujistit, že mi tahle pojistka věrnosti dobře sedí a jestli nošení není bolestivé. Vše se zdálo v pořádku, teda krom krajně nepříjemného ranního tlaku při pokusu o erekci, ale s tím se v tomhle případě musí počítat. Ráno jsme se rozloučili a pro mě tak začalo docela náročné třídenní čekání.
První noc se mi špatně spalo, druhou noc už bylo vše v pořádku. Nakonec jsem se dočkal i návratu své krásné paní, která se na mě hned po návratu vrhla, svlékla si mě, odstranila mi klícku a odvedla do ložnice, kde jsme se dlouze a vášnivě milovali. Simča mi potom povídala o své rutinní cestě, kde se jí poprvé od našeho seznámení podařilo klidně prospat obě dvě noci. Pojistka věrnosti tedy fungovala. Ujistil jsem ji, že tady bylo také vše v pořádku a že jsem nijak netrpěl, pouze jsem jako obvykle umíral touhou. Během dalšího půlroku jsme oslavili první společné Vánoce i Silvestra a těšili se, co nám přinese další rok.
Během jara jsme si já i Simona všimli, že se z našeho vztahu vytratila ta počáteční poblázněnost a že začínáme fungovat jako stabilní pár. Postupně jsme vzájemně poznali naše rodiny a během četných firemních večírků i kolegy z práce. Někteří lidé se podivovali na věkovým rozdílem, avšak naše vzájemná chemie to zcela zastírala. Nemilovali jsme se tak často jako dřív, ale pořád nás to k sobě hodně táhlo. Co se týče používání klícky, tak to jsme po vzájemné dohodě rozšířili krom Simčiných cest do Moravskoslezského kraje i na další příležitosti. Oba jsme si totiž po nějakém čase všimli, že její nošení našemu vztahu prospívá. Simona díky mi díky ní věří, že s ní nejsem jen kvůli sexu a mně pomáhá být vůči své partnerce pozornější. Náš vzájemný a až doposud vyrovnaný vztah se ale postupně začínal měnit. Čím jsme spolu byli déle, tím častěji se stávalo, že jsem zůstával zamčený i v době mezi služebními cestami, kdy byla moje partnerka doma. S tímto nápadem přišla Simča v době, kdy neměla kvůli pracovním starostem žádnou chuť na milování. I přes tyto starosti se jí pracovně velice dařilo, její vedení bylo úspěšné a brněnská pobočka začínala majiteli firmy přinášet vysoké zisky, což se opakovaně promítalo i ve výplatách. Simona se brzy stala odpovědnou a dobře finančně zajištěnou manažerkou, což je pozice, která vyžaduje respekt svých podřízených. Kvůli jejímu pracovnímu vytížení jsem se stal tím, kdo se stará o domácnost. Díky mé pracovní době 7-15 jsem měl dost času na nákupy, úklid i vaření. Mé submisivní povaze to nevadilo, mohl jsem aspoň naplnit svou touhu starat se o svou paní. Simča často přicházela domů pozdě a potom už neměla sílu cokoliv podnikat. Naštěstí nám zůstaly volné víkendy, které jsme mohli věnovat jeden druhému.
Aniž by mi to vadilo, i já jsem se víc a víc stával podřízeným. Čím déle byla Simona manažerkou, tím měla větší problém uvědomit si, kdy je doma, a kdy v práci. Vzhledem k tomu, že jsem v submisivitě našel velké zalíbení, jsem jí v tom ještě podporoval. Protože jsem klícku nosil už většinu času, byl jsem své paní zcela oddán. Ona ovládala mé libido a tím pádem ovládala i mě samotného. Její chuť na sex se změnila v chuť na orgasmus, který jsem jí často dopřával bez pomoci penisu, což ji o to víc vzrušovalo. Stal jsem se otrokem své paní, které jsem přinášel uspokojení. Ona mi za to dávala pocit podřazenosti, který jsem si zamiloval. Chvíle, kdy moje paní usoudila, že si za odměnu také zasloužím orgasmus, byly ty nejúžasnější. Skříň se mezi tím plnila různými pomůckami, mezi které patřily pouta, bičíky, různé přístroje na baterky či sexy oblečky. Navzájem jsme se pořád milovali, jen náš vztah se změnil. Navenek jsme dál působili jako normální pár, avšak v soukromí to bylo mnohem zajímavější.
Teprve v létě jsme se rozhodli, že zkusíme náš nový životní styl předvést na veřejnosti. Stalo se tak na jednom chorvatském ostrově, kde jsme si vyhlédli nuda pláž. V našem případě jsme ale zcela nazí nebyli, protože já byl vyzbrojen klíckou a má paní klíčkem na řetízku okolo krku. Spousta mužů by se propadla hanbou, avšak já jsem šel vedle své paní s hlavou hrdě vztyčenou. Nestyděl jsem se ani trošku, naopak jsem rád dával najevo svou oddanost. Mrzí mě jen to, že jsem nás nemohl vidět pohledem třetí osoby: Nádhernou nahou blondýnku, která se vede za ruku se svým zamčeným partnerem. U plážového baru nás oslovila jedna Němka, která se o náš styl velice zajímala. Prozradila nám, že podobné věci praktikovala se svým bývalým přítelem, se kterým často jezdila na baltské pláže určené pro FKK. Ptala se mé paní, jak snáším zamčení. Ona se jen usmála, dala ruku na mou klícku a odpověděla, že velmi dobře a že nikdy nebyla šťastnější. Já její nadšení svým úsměvem potvrdil. Tato dovolená se stala, ač jsme si klasický sex užívali jen jednu noc, tou nejúžasnější v mém životě.
Během podzimu, což bylo v době, kdy jsme spolu byli už skoro dva roky, jsem se odhodlal k velkému kroku. Jednoho dne jsem po práci nezamířil rovnou domů, ale do centra, kde jsem ve zlatnictví pro svou paní zakoupil zásnubní prsten z růžového zlata. Než paní dorazila večer domů, připravil jsem krůtí steak s grilovanou zeleninou, koupil šampaňské a nachystal vše na romantickou večeři. Po večeři, kterou Simča označila za tu nejlepší, co jsem kdy uvařil, jsem před ni na stůl postavil krabičku s prstýnkem. Bez váhání ji otevřela a já se zeptal, jestli se stane mou ženou. Se slzami v očích řekla své ano a vrhla se mi kolem krku. Byl jsem v sedmém nebi, ta úžasná žena, které jsem pomáhal vstát, když upadla při vystupování z tramvaje a ze které se později stala má životní partnerka a nakonec i má paní, bude moje žena. Zbytek toho krásného večera jsme věnovali sexu, normálnímu sexu. Když jsme v pozdních večerních hodinách s milováním skončili, moje budoucí manželka se na mě zamyšleně podívala a řekla, že jí bude ctí stát se mou ženou, ale vzhledem k poslednímu vývoji našeho vztahu mi svatbu nemůže dovolit jen tak a že budu muset projít poslední a největší zkouškou oddanosti.
Další den přišla Simča z práce dříve s tím, že mi sdělí podrobnosti o nadcházející zkoušce. Od své ostravské kamarádky se totiž dozvěděla, že si jedna zdravotní sestřička od nich z nemocnice přivydělává v sexuálním průmyslu tím, že provozuje soukromou ordinaci pro lidi, kteří podobné věci rádi. Má paní neváhala, spojila se s ní a objednala pro mě zážitek zvaný Půlroční odříkání. Jinými slovy, abych si mohl svou paní vzít, budu muset vydržet půl roku bez jakéhokoliv vlastního sexuálního zážitku. Byl jsem z toho trošku vedle, nicméně jsem souhlasil. Už jsem zažil delší zamčení, jednou jsem byl bez orgasmu tři týdny, ale půl roku, to je jiné kafe. Vysvětlila mi, že pro takovou dlouhou abstinenci je nutná speciální klícka i pravidelné kontroly u zdravotníka a proto se zítra dopoledne vydáme do Ostravy za onou sestřičkou do její ordinace.
Ordinace byla umístěná v suterénu rodinného domu ve čtvrti Kunčičky, jen pár set metrů od Nové Huti. Zaparkovali jsme před domem, zazvonili a za pár okamžiků nám přišla otevřít nádherná černovláska, která se představila jako Gabriela. Zavedla nás do přijímacího pokoje, kde nám vysvětlila, jak bude následující půlrok probíhat. Jakmile povídání skončilo, dostali jsme k podpisu listinu potvrzující seznámení s průběhem Půlročního odříkání a souhlas s dočasným omezením osobní svobody na žádost zákazníka. Potom se moje snoubenka odebrala do čekárny a já se Gabrielou vydal do ordinace. Nejprve jsem se svlékl a osprchoval, potom jsem si vyskočil do speciálního křesla, ke kterému jsem byl připoután. Gabriela, která se mezitím převlékla do bílých lodiček a lékařského pláště s výstřihem, ve kterém se jí rýsovala ňadra zvýrazněná pomocí push-up podprsenky, mi poté nanesla na penis znecitlivující gel, který jí umožnil vyzkoušet více druhů klícek. Protože má v tomto oboru již praxi, trefila se hned napodruhé. Než jsem byl trvale uzamčen, bylo ještě nutné zavést do močové trubice katetr, který mě zbaví nehod při močení během dlouhodobého nošení klícky. Byl to pro mě nový a ne moc příjemný zážitek, škubal jsem sebou a byl jsem rád, že jsem svázaný. Když bylo zařízení na místě, Gabriela na počítači naťukala zprávu, jako by šlo o běžnou návštěvu u lékaře. Poté mě vysvobodila z křesla, já se oblékl a společně jsme odešli za Simonou, která trpělivě čekala vedle. Má paní převzala od Gabriely lékařskou zprávu včetně kartičky s instrukcemi a s telefonním číslem pro případ nouze a zaplatila za její služby. Potom jsme se již vydali k autu a odjeli zpět do Brna.
Ihned pro příjezdu domů si Simča chtěla novou klícku prohlédnout, tak jsem se svléknul a stoupnul si zády ke stěně. Má paní rozsvítila, klekla si a začala s průzkumem. Největší rozdíl byl v materiálu, moje původní klícka je z plastu, zatímco tato je kovová. Novinkou je také močový katetr. Díky tomu, že je vyrobena z titanu, je velmi lehká a ještě lépe anatomicky tvarovaná. Sedí tak přesně, že je nemožné myslet na to, že bych z ní unikl. Ať se mi to líbí nebo ne, čeká mě velmi perných šest měsíců. Ač jsem měl možnost tento zážitek kdykoliv svobodně ukončit, rozhodl jsem se, že vydržím.
Na novou klícku jsem si zvykl relativně rychle, horší to bylo s hadičkou v mé močové trubici, která mi sem tam způsobovala ne úplně příjemné svědění. Díky přesnému tvaru byly ranní erekce prakticky nemožné, na což organismus rychle reagoval a přestal se o ně pokoušet. Simča mě s nadšením často provokovala, buď chodila po bytě úplně nahá, v podvazcích nebo v některém ze svých sexy kostýmů. Často jsem své paní dopřával orgasmy a dál se staral o domácnost. Vlastně bylo všechno stejné jako dřív, jen jsem neměl možnost vysloužit si za odměnu odemčení.
Po třech týdnech přišla na řadu první kontrola u Gabriely a tím pádem i výlet do Ostravy. Byl jsem dost neklidný, protože to měla být moje první kontrola a já netušil, jak na ni budu reagovat. Cesta uběhla rychle a já se velmi rychle ocitl nahý v ordinaci. Jakmile jsem byl připoután, Gabriela odhodila plášť a najednou okolo mě chodila jen v lodičkách, podvazcích a spodním prádle. Proč tomu tak bylo, to jsem se dozvěděl záhy. Velmi opatrně mi sundala klícku a zbavila mě také katetru. Potom si vzala gumové rukavice a začala mi masírovat penis i šourek. Po těch třech týdnech jsem si připadal zase jako v ráji, ačkoliv se to mělo brzy změnit. Gabriela mi však vzápětí připomněla, že tu není proto, aby mě dovedla k orgasmu, ale kvůli procvičení erekce a vyprázdnění varlat. Slyšel jsem, že je možné se zbavit nahromaděného semene i jinak, ale až do teď jsem neměl tušení jak. Velmi rychle jsem to zjistil, bylo to pomocí masáže prostaty. Stačilo několik dobře mířených doteků a v tu ránu začala z mého penisu vystříkávat dobře známá bílá tekutina, avšak tentokrát nebyl tento jev provázený oním příjemným pocitem zvaným orgasmus. Vlastně sem necítil vůbec nic, jen to, jak mi z těla stéká můj produkt. Gabriela byla se svou prací očividně spokojená. Potom přišly na řadu méně příjemné činnosti. Nejprve došlo na hygienu, poté na kostky ledu a nakonec na opětovné uzamčení. V čekárně jsem byl předán zpět do rukou mé paní se slovy, že jsem se v křesle málem udělal a že bych měl být lépe vychovaný. Dalších šest kontrol proběhlo v podobném stylu, pouze Gabriela měla víc a víc práce s tím, aby mi zabránila udělat se.
Jak se blížil konec Půlročního odříkání, má sexuální frustrace a tím pádem i agresivita vzrůstala. Nikdy jsem nezažil tak dlouhou abstinenci, ale stále jsem byl odhodlaný dotáhnout to kvůli Simoně do konce. Má paní musela věnovat více a více času mému tréninku sebeovládání. Častěji mě svazovala, častěji mě trestala. Mimo to jsme se také věnovali přípravám svatby a plánování svatební cesty. Několik dní před dnem odemčení jsem se už nebyl schopný na nic soustředit, celý jsem se chvěl a dokonce jsem si musel vzít dovolenou, protože jsem nemohl ani pracovat. Cestu do Ostravy odřídila Simča, protože já bych moc spěchal a dost pravděpodobně bych nás v zápalu boje někde zabil. Konečně jsme přijeli do Kunčiček a já se mohl vrhnout do křesla. Gabriela tentokrát neměla žádný sexy obleček, pouze klasický lékařský plášť. Definitivně mě zbavila kovové klícky, vyprazdňovací rituál přeskočila a přešla rovnou k hygieně. Když skončila, má erekce dosáhla maxima. Celý jsem se chvěl nedočkavostí, čekal jsem, až mě odváže a já budu moct násilím odtáhnout svou paní do auta, kde jí přímo před tímto domem přefiknu. Odvázání se ale nekonalo, Gabriela sepsala zprávu, odešla a zavřela za sebou dveře. Dalších patnáct minut se nic nedělo, jen já jsem byl víc a víc hysterický. Po zdánlivě nekonečně dlouhé době se otevřely dveře a v nich stála má snoubenka, byla úplně nahá, jen na nohou měla mé oblíbené lodičky. Tušil jsem, co bude, a nemýlil jsem se. Přišla ke mně a začala ústně pečovat o můj penis. Trvalo to asi tři sekundy, než jsem se udělal. Byl to ten nejsilnější a nejkrásnější orgasmus, jaký jsem kdy zažil. Potom jsem, stále připoutaný, povídal Simoně o svých pocitech. Následovalo druhé kolo a potom již vytoužený odjezd domů. Na milování v autě došlo, ale až na dálničním odpočívadle. Po příjezdu domů mi má budoucí žena zašeptala do ucha, že mě moc miluje a že mi věří.
Měsíc po vyvrcholení tohoto zážitku se na brněnském Špilberku konala malá svatba s deseti hosty. Hostinu jsme uspořádali v líšeňské restauraci Havana, kde jsme si užili příjemný večer s dobrým jídlem a tancem. Na svatební cestu jsme vyrazili o dva týdny později, naším cílem byly národní parky na jihovýchodě Austrálie.

2

Re: Žena mých snů

Jedním slovem paráda, jsem se k tomu abych ti to napsal dokonce i po dlouhé době zaregistroval. Opravdu super ;-)

3

Re: Žena mých snů

Nelze jinak, než souhlasit s "redrick", paráda. Bude pokračování?

4

Re: Žena mých snů

Oběma velice děkuji, udělalo mi to radost smile Nápad na další příběh tu je, uvidíme.

5

Re: Žena mých snů

Moc hezké, přečetl jsem jedním dechem zrovna na hlavním nádraží v Brně, jedničkou do Bystrce jezdím téměř denně. Je to podle reality? Velmi si přeji takový vztah zažít!

6

Re: Žena mých snů

Podle reality to není, je to celé vymyšlené. Mísí se v tom různé sny a představy za mnoho let.

7

Re: Žena mých snů

Je páteční večer, druhá polovina června. Na severu je ještě světlo a obloze právě vládne poslední z řady ohňostrojů, které každoročně v této době ozařují oblohu nad Brněnskou přehradou. Nás dva to ale nezajímá, jsme doma a užíváme si po svém. Ležím na zádech, ruce a nohy mám připoutané k rohům postele. Už uplynula alespoň půl hodina od chvíle, kdy si mě sem Simona naaranžovala. Netuším, co se mnou plánuje, ale nevadí mi to. Ještě nikdy mě v tomhle nezklamala. Před pár okamžiky přestala ve sprše téct voda a já se ještě více chvěl nedočkavostí. Za chvíli se moje krásná a nahá manželka objevila ve dveřích. Na sobě neměla nic než řetízek kolem krku a na něm malý klíček. Přišla k posteli a než si ke mně přilehla, chvíli mě pozorovala. Její pohled byl uhrančivý, byl to pohled lovkyně, která zkoumá svou kořist. Jakmile se vedle mě uložila, sáhla do nočního stolku a vytáhla z něj nenápadnou fialovou věc ve tvaru půlměsíčku. Pošeptala mi do ucha, že přišel čas si trošku užít. Hned nato jsem uslyšel jemné bzučení a uviděl, jak její ruka i s hračkou putuje k nejintimnějšímu místu jejího těla. Začala vzdychat, pomalu, nespěchala, dokázala si naplno vychutnat každou sekundu tohoto potěšení. Jak se blížil vrchol, její vzdychání přešlo ve sténání. Její svaly se napínaly a to krásné tělo bylo ještě dokonalejší. Potom to přišlo, hlasitě vydechla a v další chvíli se uvolnila. Po chvíli ležení se nade mě naklonila a začala mě líbat. V tu chvíli jsem nevěděl, co mě vzrušuje víc. Jestli polibky nebo doteky jejích vlasů, onoho klíčku a těch nádherných prsou, které jsem současně cítil na hrudi. Zeptala se mě, jestli chci taky. Byl jsem úplně mimo a zmohl jsem se tak jen na přikývnutí. Usmála se, znovu zapnula fialový půlměsíček a přiložila ho ke špičce mé plastové klícky, ve které jsem byl už devátý den zamčený. Vibrace jsem na svém penisu ucítil okamžitě. S jejich vzrůstající intenzitou jsem měl v očích stále větší a větší touhu, což neušlo pozornosti mé ženy, která se mým zoufalstvím dobře bavila. Bál jsem se, že mě jako již mnohokrát nechá dojít na hranu a pak hru ukončí. Tento den to ale bylo jinak, držela vibrátor u klícky tak dlouho, dokud jsem se i já neudělal. Nebylo to poprvé, ale ten večerní orgasmus v klícce mi přišel ještě intenzivnější, než kterýkoliv předtím. Nějakou dobu jsme vedle sebe jen tak mlčky leželi. Potom se Simona posadila a hodila na mě roztoužený pohled. Než jsem stačil cokoliv říct, sundala si klíček z krku, odemkla mě a začala mi masírovat penis. Brzy jsem byl zase maximálně vzrušený, stejně jako ona. Sedla si na mě a začala něžně přirážet. Miloval jsem tuto polohu, ten pocit bezbrannosti i její pohyby. Líbal jsem jí střídavě na rty či na prsa, podle toho, co mi dovolila. Později se zaklonila a rukama se opřela o mé nohy. Udělali jsme se téměř současně. Simona byla první, pokropila mé břicho čirou tekutinou. Její mokré orgasmy mě fascinovaly, ač k nim docházelo jen vzácně. Já se přidal o jen pár sekund později.
Žena mě poté vysvobodila z pout, abychom se mohli na zbytek noci pořádně přitulit.
Sobota ráno, venku je zase krásné léto. Před pár měsíci jsme oslavili druhé výročí svatby. Moc se toho za tu dobu nezměnilo, stále jsme bydleli v Bystrci, stále jsme měli stejná zaměstnání. Také naše záliby zůstávají stejné a nepřestávají nás bavit, spíš naopak. Po ranním milování jsme se nasnídali, hodili kola na auto a odjeli do Vídně. Simona vytáhla jeden ze svých cyklistických mini oblečků, kterými mě tak ráda provokovala. Přiléhavé kraťásky i sportovní podprsenka s výstřihem ji neskutečně slušely. Když jsme dorazili na místo, podnikli jsme padesátikilometrovou vyjížďku podél Dunaje. Nebyli jsme tu poprvé, takže jsme ke konci výletu zkušeně zamířili do jednoho zapadlého koutu národního parku Donau-Auen, kde jsme se utábořili. Vykoupali jsme se v jezírku a nachystali si večeři. Po ní jsme si zalezli do spacáků a pozorovali hvězdy, které byly tento krásný večer obzvlášť zářivé. Potom jsme mluvili o našich snech a touhách. Už delší dobu jsme měli chuť dovolenou v naší vlasti, kterou bychom trošku okořenili. Domluvili jsme se, že si pronajmeme menší chatu někde o samotě, kde bychom se mohli věnovat našim zálibám. Protože jsem dlouho toužil strávit pár dnů jako hračka své paní, navrhl jsem, že bych si mohl hrát na studenta, který nezískal dostatek potřebných kreditů a Simona zase na přísnou profesorku, která je ochotná tento problém za příslušné služby vyřešit. Byla mým nápadem nadšená, což mně tolik nepřekvapilo, ale udělalo mi to velkou radost. Hned druhý den, kdy jsme ve vrátili zpět do Brna, jsme si na internetu vybrali chatu na Vysočině a zarezervovali si termín na začátku srpna.
Během července jsme si ještě zajeli místo osobně omrknout, abychom věděli, co nás tam čeká.
Přišel srpen a s ním spojené přípravy na dovolenou. Zabalili jsme několik sportovních tašek a ráno v den odjezdu, což byla sobota, je nanosili do auta. Abychom naší hře dodali trošku šťávy, rozhodli jsme se naši cestu rozdělit. Simona vyrazila se všemi věcmi autem, já jí dal trošku náskok a pak se vydal na vlak.
Dohodli jsme se, že jakmile se znovu setkáme, nebudeme se na nějakou dobu chovat jako manželé, ale  jako zoufalý student a jeho přísná profesorka.
Má cesta vlakem trvala skoro čtyřicet minut, během kterých jsem neustále uvažoval nad tím, jaké přivítání mi paní profesorka přichystala. Byl jsem tak zamyšlený, že jsem ani nezaregistroval můj oblíbený viadukt u Dolních Louček, který jsem miloval od mala. Když jsem vystoupil, vydal jsem se od nádraží po cestě, která kdysi vedla krásným smrkovým lesem. Teď tu kvůli kůrovcové kalamitě moc stromů nebylo, zároveň tu ale nebyli ani jiní lidé, protože se tento bývalý houbařský ráj proměnil v naprosto zapomenutý kout světa. Podle dohody jsem pár set metrů před cílem uhnul z cesty a pokračoval přes mýtinu. Když jsem měl chatu na dohled, zaslechl jsem za sebou důvěrně známý, ale přesto trošku jiný hlas, který mi přikázal, abych se zastavil a neohlížel se. Poslechl jsem.
„Svlékni se, nech si jen boty!“
Chvíli na to jsem stál uprostřed pustiny úplně nahý a netrpělivě čekal na další vývoj.
„Jdi k chatě a nezastavuj se.“
Ušel jsem jen pár kroků, než jsem na svém zadku ucítil první ránu. Dost jsem se lekl, asi i trošku poskočil a bohužel se zastavil.
„Říkala jsem ti, aby ses nezastavoval!“
Ani to nedořekla, když jsem schytal další ránu, a potom další a další.
„Už máš dost? Půjdeš už konečně dál?“
Zadek mě hodně bolel, ale hned jsem se dal do chůze. Zbytek cesty jsem zvládl bez dalších problémů.
„Až budeme u chaty, nebudeš se zastavovat a půjdeš dál. Vyzuješ se a zamíříš napravo do koupelny.
Vlezeš do sprchového koutu, postavíš se čelem ke zdi a natáhneš ruce ke stropu.“
Všechno jsem udělal přesně tak, jak paní profesorka chtěla. Ve sprše jsem potom strávil aspoň půl hodiny čekáním, než má paní přišla.
„Jak vidím, jsi po cestě pěkně zpocený a špinavý, nejprve si tě tedy umyju. Budeš stát jako socha a ani necekneš, jinak si mě nepřej!“
Potom začala téct voda. Naivně jsem doufal, že budu umyt teplou vodou, bohužel jsem se spletl. Jak na mě začaly dopadat první kapky ledové vody, vyjekl jsem.
„Řekla jsem ti, abys mlčel! Jak vidím, po dobrém to s tebou nepůjde. Jen počkej, až s tímhle skončíme, pak ti ukážu, jak se máš chovat.“
Zbytek sprchy jsem protrpěl. Dokázal jsem být potichu, ale všelijak jsem se kroutil. Zvlášť ve chvíli, kdy se paní profesorka věnovala mytí mého mužství.
„Hotovo, utři se do osušky a až budeš suchý, otoč se.“
Byl jsem natěšený, že poprvé od začátku naší dovolené uvidím svou paní. Když jsem se otočil, nevěřil jsem svým očím. Měla na sobě maskáčové kraťasy, maskáčové tílko a vysoké pohorky. Vlasy měla stažené do ohonu a okolo očí byla nalíčená mnohem výrazněji, než jsem zvyklý. Vypadala jako členka nějaké speciální jednotky a šel z ní doslova strach. Ač jsem byl o 15 cm vyšší než ona, její vzhled i osobnost mě teď naprosto převyšovala.
„Teď pojď za mnou.“
Vyšel jsem z koupelny a sledoval mou paní, která zamířila do největší místnosti v chatě. Když jsem vešel, vyděsil jsem se. Krom pohovky, krbu a několika skříní ležela uprostřed místnosti kovová klec, jejíž rozměry jsem odhadl na jeden a půl krát jeden metr. Vysoká mohla být tak 75 centimetrů. To ale nebylo všechno, krom ní byl na jedné stěně umístěn dva metry vysoký dřevěný kříž ve tvaru písmene X, který měl na svých koncích okovy.
„Postav se zády k tomu kříži. Než začneme, raději si tě připoutám. Nechci, abys vyváděl jako v lese.“
Tentokrát mě nechala čekat skoro hodinu, než se do místnosti vrátila. Začínal jsem docela trpět, protože moje poloha byla krajně nepohodlná. Přistoupila ke mně a začala si mě tím svým pohledem měřit. Do úst mi dala roubík a potom přišly na řadu ne úplně citlivé doteky. Nejprve si hrála s mými bradavkami, za které mě tahala a různě s nimi kroutila. Když ji přestaly bavit, přesunula se níž. Vzala mě za varlata, která vzala do dlaně a silně je stiskla. Nečekal jsem to, takže jsem se dost lekl a vykřikl. Ihned stisk uvolnila, ale jen proto, aby si podala bičík a plácla mě přes penis takovým způsobem, že jsem opět zařval.
„Abychom si rozuměli, přijel jsi sem, protože po mě chceš, abych tě nechala projít do dalšího semestru.
Minulý týden jsi mi řekl, že pro to uděláš cokoliv. Teď jsi tady a budeš dělat přesně to, co ti řeknu.
Nejprve si ale musíme ujasnit pravidla. Mám pro tebe připraveno mnoho zkoušek, kterými budeš muset projít. Za každé nesplnění bude následovat trest.“
Stál jsem tam úplně opařený, nevěřil jsem, jak se moje paní dokázala dostat do své role. Během pár hodin se z ní stala nelítostná domina, která je připravená osladit mi každou minutu tohoto pobytu.
„Jíst budeš dvakrát denně, ráno a večer. Během dne tě čeká spousta práce a pohybu. Vždy před spaním od tebe budu chtít orgasmus, bez něj nepůjdeš spát. Když jsme u toho spaní, na postel zapomeň, od toho tu je tahle klec.“
Z jejího drsného tónu hlasu jsem byl úplně mimo. Stál jsem tu připoutaný, téměř neschopný pohybu, ale ta ráznost v kombinaci s její krásou mě začala nezakrytě vzrušovat. Těšil jsem se na všechno, co mě tu čeká. Potom se stalo nevyhnutelné, vzrušení se začalo projevovat. Mé paní to očividně udělalo radost.
„Jak vidím, jsi docela svéráz. Uvěznila jsem tě a tebe to přesto vzrušuje. S tím musím něco udělat, protože tu nejsem od toho, abych ti dopřávala jakékoliv potěšení, ty ho budeš dopřávat mně.“
Věděl jsem, co přijde. Věděl jsem, že brzy budu zamčený. Abych byl upřímný, docela jsem se na svou klícku těšil, protože jsme ji už přes měsíc nepoužili. Čekal jsem, že mě bude chtít erekce zbavit pomocí ledu, ale spletl jsem se. Znovu vzala bičík a začala mě s ním intenzivně plácat. Penis i varlata byly v jednom ohni. Nemohl jsem utéct, tak jsem sebou jen škubal a tlumeně naříkal. Vůbec nevím, jak dlouho to trvalo, ale když přestala, nebyla po erekci ani stopa.
„Skvěle! Teď si tě hezky zamknu, abych tě měla lépe pod kontrolou. Musím tě ale zklamat, žádná pohodlná plastová klícka nebude, speciálně pro tebe jsem objednala jinou.“
Když jsem to uviděl, zbledl jsem. Ani se tomu nedalo říkat klícka, šlo o kovový kroužek, který byl spojen s jakousi placatou krytkou s trubičkou.
„Říká se tomu obrácená klec cudnosti, spolehlivě zabraňuje erekci a v mužích vzbuzuje pocit, že žádný penis nemají. Vidím, že jsi zvědavý, tak ji pojďme nasadit.“
Nasazování bylo hodně nepříjemné. Kroužek okolo varlat byl hodně těsný a samotné zatlačování penisu jsem doslova protrpěl. Když skončila, s hrůzou jsem se podíval dolů a zjistil, co tím myslela. V místě, kde by měl být penis, byl jen ta kovová krytka, pod kterou visela varlata.
„Hotovo, a ani to nebolelo. Tak, když jsi konečně připravený, začneme něco dělat.“
Než mě odpoutala, sundala mi roubík, dala mi kolem krku kožený obojek a nad zápěstí i kotníky nasadila pouta s kovovými kroužky, které se daly v případě potřeby připoutat k sobě nebo k čemukoliv jinému.
Když jsme vyšli před chatu, začala paní profesorka realizovat svůj plán. Další dvě hodiny pak připomínaly školní tělocvik, jen místo učitele a žáků tu byla přísná paní a její nahý otrok. Dělal jsem kliky, dřepy, sklapovačky, přitahoval se k větvi na stromě, běhal okolo chaty, nosil dříví, vodu a mnoho dalšího. Za každý nedokonale provedený cvik jsem dostal pětkrát přes zadek. Když paní cvičení ukončila, odešli jsme do kuchyně, kde mě připoutala za nohy k lince a přikázala mi, ať připravím večeři. Tu jsme trošku nečekaně snědli klasicky u stolu, protože mnou připravené jídlo mé paní moc chutnalo a chtěla mě za něj odměnit. Když jsem dojedl, svázala mi ruce za záda a přikázala mi, abych vlezl pod stůl. Když si začala sundávat kraťasy i tanga, už jsem věděl, co mě čeká.
Za vlasy si mě k sobě přitáhla tak, že jsem se svými ústy přímo dotýkal její krásně vlhké fontány lásky.
Dalších několik desítek minut jsem se věnoval potěšení své paní. Soudě podle jejích reakcí a slov se mi to dařilo.
„Ty jsi ale šikovný kluk, tak krásný orgasmus jsem už dlouho nezažila. Bohužel pro tebe mi to ale nestačilo, chci další, ale tentokrát jinak.“
Za vlasy mě odtáhla nahoru do ložnice, kde mi k té mé kovové zátce, kterou jsem teď měl místo penisu, přišroubovala dokonale realistické dildo. Jeden by si skoro nevšiml, že nejde o skutečné přirození.
„Teď už máš zase penis, tak si můžeme pořádně zadovádět.“
Že nejde o skutečný penis jsem si ověřil hned, jak jsem do své paní vniknul. Zatímco ona se svíjela v blažených pocitech z rozkoše, já necítil vůbec nic. Ještě nikdy jsem nezažil něco, co by bylo současně tak vzrušující a zároveň i ponižující. Vystřídali jsme spoustu poloh, ale má paní se udělala, až když na mě rajtovala. Spokojeně se na mě svalila a nějakou dobu tak zůstala.
„Bylo to moc krásné, jsi velmi schopný a vytrvalý milenec. Teď už je ale čas jít spát.“
Se stále našroubovaným umělým penisem mě odvedla dolů a přikázala mi, ať vlezu do klece. Vešel jsem se tam jen tak tak a moc možností pohybu jsem neměl. Paní mě tam zamkla a chvíli si mě prohlížela. Potom mi popřála dobrou noc, zhasla a odešla.
V neděli ráno mě probudily zvuky z kuchyně, když paní profesorka chystala snídani.
„Dobré ráno, ty můj divochu, jak se ti spinkalo?“
Uctivě jsem paní pozdravil a dodal, že si nemohu stěžovat. Potom přinesla snídani. Tentokrát jsme ale nejedli společně u stolu. Ona posnídala na pohovce, já dostal jídlo naservírované přímo do klece.
„Po snídani si uděláme malý brífink a pak se hned pustíme do dnešního programu. Teď odemknu klec, ty z ní vylezeš a pak postavíš se ke kříži, dnes čelem ke zdi.“
Uposlechl jsem a vzápětí jsem se nechal ke kříži připoutat.
„Dnes nás čeká menší výlet. Protože je pravděpodobné, že někoho potkáme, dovolím ti vzít si kromě bot jeden kus oblečení dle tvého výběru. Chceš tričko nebo kraťasy?“
Odpověděl jsem, že volím kraťasy.
„Dobře sis vybral. Teď tě zbavím umělého penisu a pak si ještě trošku popovídáme.“
Paní mi odšroubovala umělé dildo a vzala si do ruky bičík.
„Včera ses choval příkladně, ale nemyslím si, že dobře chápeš, jak se máš chovat. Proto ti teď udělám malé školení. Nejprve ti ale nasadím roubík, protože nechci poslouchat tvé naříkání.“
Následovaly nekonečné minuty plné bolesti. Jedna rána střídala druhou. Paní po chvíli vyměněna bičík za kožené důtky a znovu se dala do díla. Když skončila, záda i zadek mě pálily jako ještě nikdy.
„Doufám, že si z této lekce vezmeš ponaučení. Já jsem ta, která tu šéfuje, ty nejsi nikdo. Budeš dělat to, co ti řeknu.“
Když mě odpoutala, svalil jsem se na zem. Než jsem se znovu dokázal postavit na nohy, uběhlo několik desítek minut. Paní mezitím seděla na pohovce a se spokojeným výrazem mě pozorovala. Potom řekla:
„Už ses válel dost dlouho, obleč si kraťasy a obuj boty, ať můžeme konečně vyrazit.“
Čekal nás bezmála dvacetikilometrový pochod po okolí, který má paní prokládala přestávkami. Během přestávek ona odpočívala a já cvičil. Celou dobu měla v ruce bičík, kterým mě motivovala. Sice mi dovolila částečně se obléknout, ale pouta na zápěstích i kotnících mi zůstala. Stejně nápadná byla i moje rudá záda, která se ještě nevyrovnala s ranním „brífinkem“. Byl skoro večer, když jsme se vraceli zpět k chatě.
„Dneska jsme si udělali hezký den, který bychom měli zakončit něčím výjimečným. Co bys řekl večeru při svíčkách?“
Řekl jsem, že udělám to, co si má paní bude přát.
„Výborná odpověď, mám z tebe radost“.
Po návratu do chaty jsem udělal večeři a po ní i mou paní, opět pod stolem.
Než jsem uklidil nádobí, tak má paní nachystala asi dvacet svíček, rozmístila je po místnosti a jednu po druhé zapálila. Jakmile jsem dokončil svou práci a vrátil se k ní, tak mi přikázala, abych vlezl do klece.
„Přišel čas na slibovaný romantický večer. Doufám, že se na něj těšíš tak, jako já.“
Když jsem byl v kleci, paní mi řekla, abych se otočil na záda. Hned jak jsem to udělal, tak mi ruce i nohy připoutala k mřížím.
„Vidím, že jsi tam docela namačkaný. To nevadí, aspoň sebou nebudeš moc házet, až začneme. Nejprve ti ale sundám tu kovovou věc, kterou máš mezi nohama.“
Odstraňování té placaté věci bylo snad ještě nepříjemnější, než její nasazování. Naštěstí to utrpení nebylo příliš dlouhé.
„Tak, už zase vypadáš jako muž, i když ho máš docela pomačkaného. Nemusíš se ale bát, brzy tě zase zamknu a nebude to vidět.“
Když už jsem si myslel, že mám to nejhorší za sebou, tak má paní vzala tři z těch hořících svíček a začala mě polévat horkým voskem. Každý zásah mého těla jsem jí ohlásil bolestivým syknutím. Paní brzy zaregistrovala, která místa jsou na vosk nejcitlivější a věnovala se právě jim. Moje bradavky, penis i varlata dostala ten večer hodně zabrat. Když po dlouhých desítkách minut spotřebovala poslední svíčku, bezcitně mi očistila mi vosk z přirození a znovu mě zamkla do té děsivé věci. Protože jsem měl
kůži rozdrážděnou od vosku, bylo to hodně nepříjemné. Potom mě uvolnila ruce i nohy a beze slova odešla spát k sobě do ložnice.
Pondělí i další dny probíhaly obdobně, ráno snídaně v kleci a výprask na kříži, potom jsme vyráželi na pochody a cvičení ven. Večer jsem vždy připravoval večeři a uspokojoval paní profesorku, několikrát i s namontovaným dildem. Když paní nebyla spokojená s mými denními výkony, následoval nějaký ten trest – dodatečné výprasky nebo další večery se svíčkami mi dávaly zabrat.
Ke změně došlo až ve čtvrtek ráno, kdy jsem byl ke kříži připoután zády. Místo výprasku vzala paní do ruky klíč, vysvobodila mě z „klícky“ a začala mě tam dole ošetřovat mastí. Když byla hotová, odpoutala mě a přikázala, abych se šel pořádně osprchovat a pak přišel nahoru do ložnice. Když jsem tam přišel, už tam nebyla přísná paní profesorka, ale Simona, má krásná žena. Ležela nahá na posteli a usmívala se od ucha k uchu.
„Gratuluji manželi, zvládl jsi to. Být paní profesorkou, určitě ti ty kredity napíšu.“
Vyčerpáním jsem se svalil vedle Simony a s blaženým pocitem se k ní přitulil. Naše pětidenní hra skončila. Celé hodiny jsme si pak povídali a dost se u toho nasmáli. V prvé řadě mě velice zajímalo, kde se tu vzala klec a tím křížem. Přece jen nejde zrovna o běžnou výbavu takové chaty.
„Vzpomínáš na Gabrielu z Kunčiček?“
Byla to dost provokativní otázka. Jak bych asi mohl zapomenout na ten šílený abstinenční půlrok?
„Její známý, provozovatel jednoho ostravského BDSM salonu, mi to půjčil, přivezl i nainstaloval za pár korun. Mimochodem, zítra si pro to přijede, musíme mu s tím pomoct.“
Nakonec jsme se neshodli pouze na jediné věci, a sice na tom, kdo si tu hru užíval víc.
„Nepůjdeme někam ven? Mohli bychom si najít hezké místo a tam si pořádně užít.“
Brzy jsme vyrazili a asi po hodině chůze se na kraji lesa uvelebili na deku. Simona mi tam předvedla velmi žhavý striptýz, při kterém se sebe velmi pomalu svlékala ty své sexy sportovní hadříky. Když byly upnuté kraťásky i sportovní podprsenka dole, svlékl jsem se taky a na svou ženu doslova skočil.
V podobných aktivitách jsme pokračovali i večer po návratu do chaty. Během pátečního dopoledne dorazil pán z Ostravy, kterému jsme pomohli s odnosem jeho vybavení do dodávky a potom vyrazili na další výlet, který jsme tentokrát okořenili milováním u rybníka. Bylo tam úplné liduprázdno.
Sobota už patřila jen balení a cestě do Brna, kterou jsme absolvovali společně autem. Po návratu domů se vše vrátilo do zajetých, ale ne úplně rutinních kolejí. Rutina u nás doma nikdy neměla místo. Brzy jsme začali plánovat další dovolenou, která by mohla být zase něčím vyjíměčná.