1

Téma: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Ahoj! Mal by som na Vas otazku.. Rad by som si zaobstaral PC, ale nechapem ako to bude so sexom? Nikde tu na fore necitam o tom, ako vydrzi Vasa polovicka bez pohlavneho styku kym ste zavrety... Neverim, ze kazdej staci len oralne uspokojit, pripadne vibrator...vysvetlite mi to prosim?

2

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

To vždycky záleží na obou dvou partnerech. Na tom, co od pásu cudnosti očekávají a jak hluboce ho nechají zasáhnout do jejich sexuálního života. Promluv si o tom s partnerkou, než si pás nebo klícku objednáš, a budeš mít hned jasněji.

Nebo se to dá říct tak, že záleží jak moc je tvá partnerka dominantní a jak moc tě chce ovládat. Kdo je rád uzamčený, lépe si to užije, pokud jeho partnerka moc často sex nevyžaduje.

Odemčení také nemusí nutně znamenat sex nebo orgasmus, Odemčený můžeš být jen kvůli dráždění bez vyvrcholení, což prohloubí tvou nadrženost a oddanost vůči partnerce a zvýší se tím tvá pozornost vůči ní a koncentrace na její uspokojení.

Dalo by se na tohle téma napsat hezkých pár stránek. Klidně se ptej dál, co bys ještě rád věděl. Ale hlavně si promluvte spolu.

3

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Zamceny budes ty, nikoliv tvoje partnerka, takze bez sexu budes muset vydrzet jen a jen ty... wink

4

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Kdo je rád uzamčený, lépe si to užije, pokud jeho partnerka moc často sex nevyžaduje.
Vsak to... rad by som bol zamknuty, ale viem, ze Ona sex potrebuje často. Teraz to riesim, ze sa snazim Ju cim lepsie uspokojit, ale ja samozrejme nesmiem dosiahnut vyvrcholenie.. Tazko to chapala, myslela si, ze robim to len kvoli tomu, aby som ostal nadrzany, lebo som už stratil chut na sex. Uz si zbieram fotky, videa, clanky aby som jej vysvetlil, o co tu vlastne ide...

5

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

No, my jsme to teď vyzkoušeli sex se znecitlivujícím kondomem a sundanou klecí, takže koužek a trny zůstaly. Nic nepřekáželo ani netlačilo, vydržel jsem dlouho a Paní si to užila. Já už tak moc ne, protože kombinace zaškrcení a znecitlivění je dost nepříjemná..

6

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

IN napsal:

No, my jsme to teď vyzkoušeli sex se znecitlivujícím kondomem a sundanou klecí, takže koužek a trny zůstaly. Nic nepřekáželo ani netlačilo, vydržel jsem dlouho a Paní si to užila. Já už tak moc ne, protože kombinace zaškrcení a znecitlivění je dost nepříjemná..

No to som chcel počuť. Ten kondom sa da kupit bezne? Vyskusal by som..

7

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Koupit se dá běžně, i v hyper-super marketech: Pepino Long action nebo Durex Performa.

Před nasazením se doporučuje vyzkoušet pár hodin dopředu jestli člověk není na znecitlivující látku alergický, mě ho Paní hned nasadila a musel jsem být zticha wink

8 Naposledy upravil: theon (30.4.2014 20:02:28)

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Milá Paní...:) Pozdravujem

9

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

theon napsal:

Vsak to... rad by som bol zamknuty, ale viem, ze Ona sex potrebuje často. Teraz to riesim, ze sa snazim Ju cim lepsie uspokojit, ale ja samozrejme nesmiem dosiahnut vyvrcholenie.. Tazko to chapala, myslela si, ze robim to len kvoli tomu, aby som ostal nadrzany, lebo som už stratil chut na sex.

IMO na tom, že jedním z důvodů je snaha zůstat nadržený, není nic špatného a rozhodně to nemusí naznačovat ztrátu zájmu o sex.

Odepřít si orgasmus může být jako odepřít si po skvělém obědě zákusek. Ano, sladká tečka na závěr by byla výborná, ale ten oběd byl i tak vynikající a když si tu sladkost odpustím, neztloustnu a nebudu se bát si brzy zase něco dát.

10

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Takze, na PC som Ju este neprehovoril, ale ten znecitlizujuci kondom fakt zabera... Odvtedy ma aj sexu dostatok, a nemusi sa bat ze to skoncim prilis skoro. Po milovani sa somnou trochu este pohra - rucne, ale uz tyzden mi nedopriala vyvrcholenie.

11

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Zabírá wink

Navíc hraní po sundání toho kondomu neposkytuje úplné potěšení, takže to je i jakási forma trestu wink

12

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Tak.. tyzden bez orgazmu, a to som len dnes objednal klietku.../Mazelka uz naliehala/

13

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Partnerka si přece může užívat sexu i dál. Zamčený budeš jen ty.

14

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Nebo porid pas cudnosti ji :-D

15

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Ange ange, Tvá Paní by asi s takovou odpovědí spokojena nebyla.

16

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Proto jsem to napsal sem :-) ma pani sem nechodi - zatim. Za to ty by jsi me za to hned vytrestala ze? Tak se pochlub soukrome ;-)

17

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Já jsem pro veřejný trest wink

18

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Ja jsem kpupil znecitlivujici gel a parada

19

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Na kolik ten gel příjde a jak se jmenuje? Dokážu si představit nahonit ohon k erekci, podvázat, pěkně natřít gelem a rychle do prezervativu. Pak bych už neměl být schopný se rychle udělat, ne?

20

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Oni na tohle částěčně fungují i znecitlivující kondomy..

Ale mě by ten gel taky zajímal wink

21

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Nasel jsem ho na e-kondomy.cz cena 119 kc vybral jsem si ten nejlevnejsi kdyby to nefungovalo aby me nemrzelo ze ho vyhodim ale byl jsem prekvapeny funguje na sto procent aspon u mne a zadny kondom uz neni potreba staci potrit zalud chvilku pockatt az zacne pusobyt a je to jedenact dni jsem bez orgazmu a temer porad v pc takze erekce je hodne silna ale neni tam stimulace k orgazmu manzelkat hodne spokojena po jejim vyvrcholeni staci znovu lechce potrit a muzu pokracovat jinak citim vse jak pri beznem sexu jen bez orgazmu

22

Re: Pás cudnosti a sex s partnerkou

Kdyby se to někomu nechtělo hledat: http://e-kondomy.cz/products/378-lubrik … -50ml.aspx