1

Téma: UCB-8000 a letisko

Ahoj
mate niekto skusenosti s tymto pasom? Je k nemu mozne dokupit plastove zamky a prejst bez problemov kontrolu na letisku?

2

Re: UCB-8000 a letisko

Ke každému CB jdou plastové zámečky, takže ani tento není vyjímka. Jediné, co netuším, je materiál té trubičky do  penisu, tam by mohl být problém..

3

Prave pri tomto nie je napisane, ze balenie obsahuje plastove zamky. Zaujimalo ci by sa dali dokupit(aj v pripade, ze standartne mnozstvo by nestacilo)
Trubicka, by bol asi problem, ale da sa to puzit aj bez trubicky. Skor sa bojim, ci tam nie je aj kovovy zavit na tu trubicku

4

Samotny zavit bynemel byt problem - stejne jako nebyva problem zip u kalhost i kdyz je kovovy. Neni to dost kovu na to aby to detektor zaregistroval.

Pri nejhorsim proste budes muset nekomu pas cudnosti ukazat abys mohl projit, to taky nemusi byt spatny zazitek, zalezi na tvych preferencich wink

5

Ono je otázka z jakého kovu ty "kovové" věci jsou. Už se mi stalo, že jsem pronesl opasek s velkou sponou (možná taky záleží na nastavení citlivosti skeneru).

Jinak ty plastové zámečky se určitě pujdou dát sehnat, nebo nějaká jejich varianta wink

6

mám zkušenosti s odbavováním na letišti. několikrát jsem absolvoval odbavení s cb6000s a plastovým zámečkem, naprosto bez problémů, když pominu, že jsem občal byl projet i ručním scanerem. Pouze jednou se scaner zbláznil (podle mne reagoval na cvočky na riflích) a musel jsem odejít s dvěma pány za plentu a tam musely dolů i kalhoty...když pánové uviděli pás, spadli jim brady, ale neřekly půl slova. Možná tam stojí ještě dnes...takže na letiště s plastovým pásem žádné strachy. U CB 8000 s trubičkou bych trošku váhal, ale ruku na srdce, nevěřím, že někdo bude cestovat s aplikovanou trubičkou do močové trubice...

7

Tak na CB6000(s) s plastovým zámečkem není co řešit, tam není jediná věc, která by mohla pípat. Ale předpokládám že klasický kovový zámeček bude problém wink

8

Zpět k UCB-8000: závit je plastový, takže to problém nebude. Na letiště ale rozhodně odšroubujte tu trubičku, ta je kovová. A zámek mějte jedině plastový. Sice je k této klícce nenabízím, ale když si o ně při objednávce napíšete, jedno balení vám dám.