1

Téma: Martin a Klárka

Martin poznal Klárku na jedné zábavě. Moc se mu líbila, byla tam sama stejně jako on.  Dali se spolu do řeči, bylo jim spolu dobře. Jiskra přeskočila zřejmě u obou.  Odcházeli dlouho po půlnoci, on ji doprovodil domů a před vchodem do domu kde bydlela se od ní nemohl odtrhnout.  Slíbili si, že se sejdou odpoledne ve městě. Ač byl po nočním tah unavený nemohl dlouho usnout, tak moc se na ní těšil. Když se odpoledne sešli, zjistil, že i ona na to byla stejně. Vídali se spolu každý den. Společné chvíle trávili procházkami parkem v kavárně. Nemohli se navzájem nabažit.  I když k němu byla přítulná moc se mu líbila její částečná panovačnosti. Nikdy mu během toho týdně co se už znali neřekla „prosím“ nebo „děkuji“ jen vždycky „počkej“, „podrž to“ a tak podobně. Nikdy to, ale nebylo nic zlomyslného nebo špatného, jako by vždy poznala, že právě tohle chce pro ní udělat. Byl moc rád za to jak k němu byla panovačná, dokázala u toho být, ale něžná, milá a přítulná. Čím víc se k němu takhle chovala, tím víc se do ní zamilovával. A ona? Ona na tom byla stejně, moc se jí líbila jeho poddajnost, to jak hltá očima každé její přání, každý rozmar. Končil druhý týden její známosti. Bylo ošklivé počasí, nevěděli kam jít, tak ho pozvala k sobě domů na kafe. Moc se těšil, že s ní konečně bude sám. Posadila ho v obýváku na pohovku, přinesla kafe, pustila tiše hudbu a sedla si vedle něj. Povídali si o všem možném, pořád měli společné téma. Ona se k němu tulila, on jí objímal a hladil ve vlasech. Hodiny ubíhali a on si troufal stále víc. Šátral po celém jejím těle, přes tričko zkoumal její prsa. Ona mu jeho pozornost oplácela vášnivými polibky, které jí hned vracel a dávala jasně najevo, že se jí jeho počínání líbí tlumenými vzdechy. Moc jí chtěl a také jí to něžně pošeptal do ucha.
„Dnes ne lásko, dnes nemůžu, nejsem na to připravená. Nezlob se. Ale jestli chceš, tak budeme zítra pokračovat, budu připravená.“ řekla mu něžně. Nechápal jak není připravená, ale nechtěl nic uspěchat, miloval jí, tak souhlasil. Ještě si chvíli povídali a ona ho pak poslala domů. Moc se těšil na další den. Z práce spěchal se rychle vykoupat, oholit obléknout do čistých věcí a rychle jel za ní. Stál u jejích dveří, krátce zazvonil a čekal až mu přijde otevřít. Když se otevřeli dveře ztratil schopnost mluvit. Přišla mu otevřít jen v černé krajkové podprsence, titěrných černých tangách, podvazkový pás s punčochami a černé lesklé lodičky. Zíral na ní a nemohl se ani pohnout ani mluvit. Byla úžasná. Jí se moc líbilo, jak ho vyvedla z míry, chytla ho za ruku a vtáhla do dveří. To ho probralo, okamžitě se na ní přilepil, rukama bloudil po jejích těle, líbal jí a snažil se dobývat do kalhotek.
„Počkej, počkej, to chceš tady? Na chodbě? Trochu brzdi, času máme dost“ odtáhla se od něj a vedla ho do obýváku. Sedl si na pohovku, ona si sedla obkročmo na jeho klín a začala ho líbat.
„Chceš mě“ ptala se ho. On jen souhlasně kýval.
„Tak jo, ale mám podmínku. Bude to jak chci já. Souhlasíš? Opět jen souhlasně kýval hlavou.
„Tak se svlékni, celý“ přikázala mu a slezla z něj. Vstal z pohovky a začal odkládat své oblečení dokud před ní nestál nahý s trčícím ocasem. Ona na něj žádostivě koukala, ale pak ho poslala do koupelny a šla uvařit kafe. Kdy se vrátil s koupelny, už byl jeho ocas jen polotuhý a úplnou ztrátu erekce dokonalo to, že si vzala huňatý froté župan a její přání si dát kafe a povídat si. Upíjeli kafe, on na pohovce nahý ona proti němu v křesle a povídali si. Po chvíli, když už bylo dávno po erekci mu podala malý balíček:
„To jsem ti koupila, vem si to na sebe. Chceš mě ne?“ dodala a on poděkoval za dárek aniž by věděl co to je. Rozbalil to a vytřeštil oči. Zíral a kovový pás cudnosti.
„Tak vezmeš si to nebo ne?!“ vrátila ho do reality její rázná otázka.
„Vezmu lásko, když chceš, vezmu“ odpověděl jí a ještě jednou poděkoval. Začal se do toho soukat, ona mu trochu radila, ale nakonec po chvíli snažení zacvakl zámeček. Došlo mu, že nikde neviděl klíč. Jako by mu četla myšlenky:
„Klíč mám dobře schovaný nebo až bude čas odemknu tě. Musíš se snažit a nebude to trvat dlouho.“ Řekla se šibalským úsměvem a dodala „chceš mě ještě pořád?“ a sesunula zadeček na kraj křesla a přes opěradla roztáhla nohy. Přesunul se k ní. Klečel před ní a začal jí líbat. Přecházel na krk, psa, ploché bříško a zastavil se až u okraje kalhotek. Ty rafinovaně přeskočil a začal jí líbat pro změnu od lýtek nahoru. Dlouhou dobu laskal vnitřní strany jejích stehen, než se odvážil líbat jejích kalhotky. Hrozně moc si to užíval, oba si to užívali, ale on i strašně trpěl. Ocas mu znovu stál, teda chtěl stát, ale nemohl. Vzrušení  střídali pocity frustrace a bolesti. Stále byl přitisknutý na jejích kalhotkách, jazykem hledal poštěváčka, když ho náhle silně chytla za vlasy a div na něj nezakřičela:
„Tak uděláš mě už konečně?“ neváhal, nezdržoval se sundáváním kalhotek, rovnou je strhnul a přisál se na její kundičku. Ona mu říkala co má dělat a on se snažil. Lízal jí dlouho, udělal jí několik bouřlivých orgasmů, když nakonec odtáhla jeho hlavu:
„Paráda, takhle krásně a pořádně už jsem se dlouho neudělala“ dívala se mu do očí a bylo vidět, že je opravdu šťastná. Protáhla se a dodala „dopijeme si to kafe, ne?“ on se na ní dál mlčky díval, jen jeho výraz posmutněl. Ona snad četla jeho myšlenky:
„Nene, jak budu chtít já. Navíc, už mám dost“ řekla, poznal, že to není pravda a proto ještě dodala „a ty jsi zlobil. Trvalo ti to dlouho. A co ty kalhotky roztržený, no?“  narovnala se v křesle a vzala si hrnek s kafe. Jemu nezbilo nic jiného než udělat to samé. Seděli a povídali si, ona ho provokovala otázkami, jak se mu to s ní líbilo, jestli by jí chtěl pomilovat nebo jak mu sedí jeho nová ozdoba. Dopili kafe a ona mu řekla:
„Pojď mi to ještě jednou udělat než půjdeš“ naznačila, že už chce být sama. Znovu se jí přisál mezi nohy a snažil se jí udělat co nejdřív v domnění, že když jí to udělá rychle a dobře, tak mu odpustí ty kalhotky a konečně mu to sundá, aby si jí konečně mohl vzít. A opravdu, byla téměř okamžitě. Když se uklidnila vstávala z křesla s otázkou:
„V kolik zítra přijdeš?“ došlo mu, že dnes mu to nesundá, že s tím půjde domů. Domluvili se na další den a ona za ním zavřela dveře. Večer byl pro něj utrpením, když mu začala posílat dráždivé smsky a mmsky. Stejně na tom byl v noci, když na něj přišla noční erekce. Ráno byl nevyspalý a zničený. Telefonicky se omluvil v práci, že mu není dobře, protože věděl, že dnes by tam k ničemu nebyl, jen by trpěl. Jí zavolal, že má v práci volno, že může přijít dřív.
„Dobře, i já si vzala dneska volno, tak přijď, půjdeme někam na oběd. A víš co? Nechceš u mě zůstat celý víkend, když je dneska ten pátek?“ nabídla mu společný víkend. Souhlasil. Přišel k ní. Ona mu přišla otevřít nahá zahalená jen v saténovém županu. Usadila ho to obýváku a šla se učesat a malovat. Když přišla upravená, ale stále v županu měla opět jedno přání a župan nechal ze svého těla svézt na zem. Pochopil a rychle se jí přesunul mezi nohy a snažil se jí co nejlíp udělat dobře. Když jí udělala, šla se oblékat a vůbec nedbala na jeho naléhání, že ho to v té kleci bolí ani prosby  ani vysvětlování jak moc jí chce. Zmizela ve vedlejší místnosti a šla se oblékat. Aspoň si to myslel, snažil se různými myšlenkami co nejrychleji zbavit erekce. Ona si tam šla jen pro věci, vrátila se začala se oblékat před ním. Vlnila se u toho a různě kroutila tak aby jeho erekci nebo spíš pokus o ní udržela co nejdéle. A dařilo se jí. Než stáhla přiléhavé minišaty přes zadeček, dala stranou látku svých kalhotek, strčila si do ni dva prsty a ty mu dala olízat. Jeho omezená erekce neměla šanci ustoupit. Pak šli spolu na oběd do města. Tam se snažila ho provokovat jak jen to šlo. Cestou z restaurace ho zatáhla do sexshopu, prohlížela si tam různé oblečky, hračky a snažila se jeho utrpení prodlužovat a zvětšovat. Nakonec si, ale koupila pěknou pružnou rákosku. U pokladny se na něj jen spokojeně usmívala a v jejích očích byli vidět všichni čerti. Pak už spěchali k ní domů.


Pokračování?

2

Re: Martin a Klárka

Rozhodne, jedna z naj poviedok, ktoré som cital

3

Re: Martin a Klárka

Opravdu paradni cteni... jeste, ze jsem pod zamkem, jeste bych si zacal u toho honit toho svyho mrnouse a to by pak manzelka zase nadavala, ze si zase bez dovoleni honim....

prosim... pokracuj... prosim...

4

Re: Martin a Klárka

Zitra mam nocni, udelam si cas a neco prihodim. Teda pokud to pujde, ona se s nasazenym pasem pise blbe, ale tady je asi zbytecne o tom mluvit, tady to vi asi kazdy :-)

5

Re: Martin a Klárka

Když přišli ke Klárce, hned jak se zavřeli dveře bytu mu přikázala ať se svlékne do naha a ukázala mu prázdnou polici v šatně:
„Počkám na tebe v kuchyni, nenech mě dlouho čekat“ dodala a dala mu letmý polibek na tvář. Rychle se svlékl věci naházel do police v šatně s pospíchal za ní do kuchyně.
„Tady“ ukázala na stůl uprostřed kuchyně „přehni se přes něj“ udělal co chtěla, položil se břichem na stůl tak, že zadek měl vystrčený do prostoru. Ona před něj na stůl položila novou rákosku a připravenými provazy mu přivázala ruce i nohy k nohám stolu a pak na chvíli odešla. Když se vrátila vzala si rákosku do ruky, vlídně ho pohladila po tváři a dodala:
„Udělal jsi mi radost, nenechal jsi mě dlouho čekat, ale co ty tvoje věci? Neházené, nesložené“ vykřičníkem byla první rána přes jeho vyšpulený zadek, nijak veliká, ale nečekaná, první, překvapivá.
„Musíme se promluvit“ pokračovala „co jsem poznala, líbí se ti ženu poslouchat, když tě vede. Řád pro takovou ženu děláš vše co jí na očích vidíš. Mám pravdu?“ nedostalo se jí okamžité odpovědi a proto mu s otázkou jestli neumí mluvit uštědřila další švihanec po zadku.
„Umím mluvit, promiň lásko, ano mám to rád“ omluvil se, odpověděl a dodal „promiňte Paní.“ Dostal další malinkatou ránu.
„Jaká Paní? Copak já jsem nějaká domina? Nejsem. Nemusíš mi tak říkat. Nebo už mě nemiluješ? Nebo máš snad ze mě strach?“ ptala se a přistála mu na zadku další rána.
„Miluju, nebojím se. Jen jsem myslel, že je to tak správně. Promiň“ vysvětlil jí. Naklonila se k němu, znovu ho pohladila po tváři a dala mu pusu.
„Neomlouvej se, to je v pořádku. Říkala jsem, že si musíme promluvit, vysvětlit si nějaké věci.“ Znovu ho pohladila po tváři a pak se za něj postavila a znovu ho švihla přes zadek.
„Tak ty by jsi chtěl se mnou spát, jo?“ ptala se a další rána „Chtěl by jsi, abych ti podržela, jo?“ další rána „To si o mě myslíš, že ti dám při první příležitosti?“ další rána „Co si o mě myslíš?“ další rána „To si nejdřív musíš zasloužit.“ další rána „Ukázat mi, že za to stojíš“ další rána „Chceš mě?“ další rána. Chviličku klid, čekala na odpověď, ale tu nedostala „Chceš mě?“ další rána „Chceš mě?“ další rána, pochopil, že chce odpověď.
„Ano, ano, moc tě chci, moc“ odpověděl a ač se mu výprask líbil, pálil ho už zadek natolik, že potřeboval chvíli pauzu.
„A tobě se to teď nelíbí?“ další rána přistála na jeho zadku „Co?“ další rána „Nelíbí?“ další rána.
„Líbí, líbí, všechno se mi od tebe líbí“ odpovídal rychle, chtěl už mít chviličku pauzu. Poznala to, přistoupila k němu a znovu ho něžně políbila na tvář.
„Tak jo, lásko, na chvíli si dáme pauzu.“ Řekla mu. Ulevilo se mu. Moc se mu líbilo to střídání cukru a biče, v tomto případě něhy a rákosky. Myslel, že ho jde odvázat, ale mýlil se.
„Ale nejdřív si vysvětíme to jak ukládáš svoje oblečení.“ Řekla a vysázela mu na zadek deset rychlých švihanců. „Už si budeš srovnávat věci jak máš?“
„Budu lásko, nezlob se“ odpověděl a čekal další ránu. Ta, ale nepřišla. Začala ho pomalu odvazovat. Když byl volný napřímil se a stál přímo před Klárkou. Navzájem si četli v očích. Ona se pak k němu přiblížila, objala ho kolem krku a začala se ním vášnivě líbat a mumlala u toho:
„Bolí tě zadek? Pálí to? Miluji tě, musím to dělat, dělám to pro tebe.“
„Já vím lásko“ odpovídal jí on „taky tě miluju, moc ti za to děkuju.“
„Tak jo“ táhla ho do obýváku ke křeslu kde si sedla a roztáhla nohy „tak mi to pojď za to pořádně udělat, úplně mi u toho zvlhla. A snaž se, čím víc se budeš snažit tím dřív ti sundám klícku. Možná už tenhle víkend, ale to by jsi se musel opravdu moc snažit.“ Neváhal, zaklekl a začal jí dělat dobře jazykem. Už věděl jak to má ráda. Snažil co nejvíc uměl, chtěl to ze svého ocasu sundat co nejdřív. Doufal už v tento víkend. Jeho snažení mu, ale stěžovala přicházející erekce, pevně sevřená v kleci. Ona si užívala jeho jazyk snad hodinu. Přijímala s radostí přicházejí vlny rozkoše a orgasmy. Když se zachvěla naposledy, pohladila ho ve vlasech, odtáhla si jeho hlavu s tím, že teď už má dost. Zůstal před ní klečet na zemi, hlavu položenou na jejím stehně, nasával vůni její mokré kundičky a oddaně se jí díval do očí. Povídali si, ona hlavně chtěla vědět jaké zažívá pocity, co to sním dělá. On jí vyprávěl jak moc jí chce, jak se v něm střídají pocity. Pocity nadrženosti, bezmoci, bolesti. Jak je hrozně nešťastný, že on nemůže a přitom jak je hrozně šťastný, že jí udělal dobře, že ona nestrádá a je ukojená. Jí se moc líbil tenhle jeho pocitový kolotoč a vyžívala se v něm.
„Tak jo lásko, když jsi teda tak moc šťastný, tak já ti to nebudu kazit a ještě tě v tom nechám.“ sdělila mu a vychutnávala si jeho psí oči. Byl opravdu nešťastný, ale zároveň se plně vžil do této role, kterou mu ona určila a byl moc rád, že si ho ještě chvíli bude vychutnávat. Doufal, že to bude už jen chvíli.
„Počkej chvíli, musím si odskočit“ mrkla na něj a chtěla se zvednou z křesla. On se jí upřeně podíval do očí, jemně jí rukama zatlačil zpět do křesla a pusou se začal přibližovat k její kundičce. Ona ho chytla za vlasy a zadržela.
„To nemyslíš vážně, že ne?“ tón její otázky však nebyl nijak pohoršující a tak si dodal odvahu.
„Moc rád bych, abys ….“ Nenechala ho domluvit.
„No jak chceš, ale rozmysli si to, protože jestli to chceš teď jen jednou, tak by jsi mohl litovat. Já to budu chtít pak už pořád.“ upozornila ho. On se místo odpovědi přisál k její kundičce a čekal. Znovu ho chytla za vlasy a odtáhla:
„Tak jo, ale varuju tě jak bude něco na koberci, všechno vypiješ, ani kapka vedla, jasný?“ nečekala na odpověď a přitiskla si jeho hlavu zpět a hned spustila. On začal polykat a snažil se všechno vypít, bál se dalšího dnešního výprasku, už ho moc bolel zadek. Zažíval u toho pocity štěstí, že jí je tak blízko, že mu to dovolila a přitom natolik ponížila. Vychutnával si každý okamžik, každou kapku, ale i přesto mu něco málo koutky úst vyteklo na koberec pod ním. Když skončila, očistil jí a poděkoval jedním krásným orgasmem. Ona se podívala pod něj na koberec, smutně si povzdychla a vstala. Bylo mu jasné, že jde pro rákosku, nemýlil se. Když se vrátila řekl jí:
„Promiň lásko, já nechtěl“ a sám se ohnul přes křeslo.
„Chtěl nechtěl, to je jedno, já tě varovala“ odpověděla a na zadek dopadla první rána „musíš se víc snažit“ další rána „ nechci mít tady bordel“ další rána „ať se to už neopakuje“ další rána „nebo ti snad nechutnám?“ další rána. Nečekala na odpověď a rovnou mu přidala další tři za to, že je takový čuně a nechá si čůrat do pusy. Pak zahodila rákosku, sedla si vedle něj, začala ho hladit, líbat a přitom mu něžně vyčítala, jak moc jí to dráždí, když mu dává výprask, jak je z toho znovu celá nadržená. Jeho bolel a pálil celý zadek, ale byl moc rád, že on je ten kdo ji dokáže udělat a zase hned vzrušit a že má u sebe ženu, která ho umí dokonale ovládat. Blížil se už večer. Společně se vykoupali a než se rozhodli jít spát, tak celý zbytek dne probíhal v podobném duchu jako doposud. Jen už bez výprasků ty už se mu počítali do dalšího dne. Usnuli spolu v její ložnici v objetí. Ona celou noc spokojeně oddychovala a když mu dovolil měsíční svit viděl na její tváři spokojený úsměv. On toho moc nenaspal. Klec, nadrženost a erekce mu to nedovolili. Když bylo konečně ráno, byl rád, že spal, alespoň chvílemi. Když otevřela ona oči, přivítala ho do dalšího dne dlouhým vášnivým polibkem, její ruce sklouzli do jeho rozkroku a velmi jemně mu mnula koule.
„Vždycky, jsem se takhle chtěla probudit. Vedle svého chlapa, co má na mě chuť“ řekla mu a roztáhla nohy „a hned po ránu mi to krásně udělá. Máš na mě chuť viď?“ nečekal a zabořil hlavu mezi její nohy a začal se jí věnovat. Jeho jazyk jí neudělal jen jeden orgasmus, ale hned několik. Ona mu nakonec se šibalským úsměvem řekla:
„Dneska jsi si možná o jeden den zkrátil čekání než ti to sundám, ale ještě nevím kdy.“ mrkala provokativně na něj.
„Moc to chci lásko, ale hlavně, že jsi spokojená ty“ odpověděl jí.
„No jak myslíš, tak já teda nebudu pospíchat.“ řekla a vstala s tím, že jde dělat kávu a snídani. Vstal s ní a pomáhal jí. Chovali se k sobě jako dva naprosto normální milenci, romantika, laškování, objímání, letmé dotyky a polibky. Když dopili kávu a posnídali a ona stál dřezu, aby umyl hrnky začala se hrozně smát.
„Co je?“ ptal se jí „udělal jsem něco?“
„Nene, jen koukám na ten tvůj zadek, jak se nám krásně přes noc vybarvil. Bolí to?“ ptala se.
„Bolí, ale dá se to vydržet a hlavně pořád vím, že je to od tebe, že tobě to dělá dobře“ přiznal a dodal „ a mě taky.“
„Tak to jo“ už stála přitisknutá za ním, její prsa se mu tlačili do zad „jen jsem si vzpomněla, máš nějaký dluh ze včerejška“ šátrala při tom v zásuvce kuchyňské linky a vytáhla z ní pořádně velkou vařečku „nebudeme to nějak přehánět. Kolik myslíš, že by jsi měl dostat?“
„Nevím lásko“ odpověděl „kolik myslíš ty?“
„Tak po ráno asi míň co? Třeba pětadvacet. Vystrč zadek a počítej.“ přikázala mu. Rukama se chytil za okraj linky a vystrčil zadek. Začali dopadat rány vařečkou na jeho zadek a on počítal.
Celý víkend pak probíhal podobně, její uspokojování, jeho mučivé dráždění a občasné výprasky. Když nastal nedělní večer sdělila mu, že si víkend krásně užila a před očima mu mávala klíčkem od klece. Posadila ho v obýváku do křesla a konečně mu to sundala.
„Zasloužíš si to za ten krásný víkend“ a začala mu ho krásně pomalu honit. Byl tak hrozně moc nardžený, že se jeho vrchol blížil neskutečně rychle. Když už se mu koule začali stahovat k tělu a jeho ocas naběhl ještě víc přestala a pevně přitiskla palcem dírku na jeho žaludu. Nic necítil jen vnímal jak z jeho ocasu vytéká nahromaděné semeno. Nechápavě se jí podíval do očí.
„Ještě ne, ale tlak jsem ti uvolnila“ řekla mu a ďábelsky se usmívala. Chvíli počkala až mu změkne a nasadila mu klec zpátky. Jeho chvíle ještě nepřišla.

Pokračování?


Poznámka autora:    Není lehké psát a vymýšlet takový to text zamčený v kleci.
            Psáno ve spěchu, tak omluvte překlepy a případné hrubky.

6

Re: Martin a Klárka

Během týdne si zvykal na klec, v noci už se skoro i vyspal a tak mohl chodit do práce. Odpoledne se scházeli s Klárkou stejně jako před tím venku na procházkách nebo v kavárně. Jen ve středu ho pozvala opět k sobě. Nechala se od něj celé odpoledne až do večera uspokojovat pusou. Na rozloučenou mu slíbila další celý víkend u ní s tím, že zažije něco nového, co mu brzy dovolí si jí vzít a vstoupit do ní. Jemu se tahle hra, která už nebyla hrou moc líbila. V pátek tedy za ní šel hned z práce. Přivítala ho něžným polibkem, ukázala opět prázdnou polici v šatně a odešla do kuchyně. Rychle se svlékl a poučen z předchozího týdne si všechno oblečení vzorně srovnal. Když bral do ruky své boty, aby je uklidil, zastavil se na chvíli a pak je upustil uprostřed chodby a nechal je tam rozházené. Přišel za Klárkou do kuchyně, která už měla nalitou kávu a podávala mu hrnky, aby je odnesl do obýváku. Ona si vzala se stolu rákosku a šla za ním. Cestou si všimla rozházených bot. Vešli do obýváku, on položil hrnky a čekal co bude.
„Co ty boty? Já jsem ti to minule nevysvětlila?“ spustila na něj.
„Promiň lásko, zapomněl jsem“ lhal jí a utíkal je uklidit, když se vrátil seděla uprostřed obýváku na taburetce, ukázala na zen vedle ní a dodala:
„Kleknout, vysvětlím ti to znovu“ klekl si vedle ní a své tělo položil na její nohy. Na jeho zadek začali dopadat rány rákoskou a ona mu u toho vysvětlovala své pravidla o úklidu věcí. Když mu všechno náležitě vysvětlila, položila rákosku na zem, on se zvedl z jejích nohou a začali se vášnivě líbat.
„Už jsi to pochopil, lásko?“ ptala se ho.
„Ano, promiň, dám si na to větší pozor“ sliboval jí, ale ve skutečnosti byl rád za její výprask.
„A ještě mi vysvětli proč to děláš?“ ptala se ho a znovu ho ohnula přes kolena „Proč my lžeš?“ a začala mu dávat další rány, pěkně otevřenou dlaní, aby to co nejvíce pleskalo a štípalo „Proč? Já to viděla z kuchyně jak jsi je tam zahodil. Proč?“ na jeho zadek dopadala jedna rána za druhou, celý už by v jednom ohni.
„Nechtěl jsem ti lhát“ vysvětloval „chtěl jsem ti udělat radost, vím jak tě to baví a taky jsem se na to těšil.“ rány nepřestávali naopak posledních pět bylo znovu rákoskou:
„Tak už to nikdy nedělej, normálně mi to řekni, že to takhle chceš, jo?“ konečně byl na jeho zadku klid.
„Sedni si tady do křesla“ řekla mu a sama se usadila před ním na zemi. V ruce měla klíček od jeho klece, kterou začala sundávat „Za to, že jsi teda na mě myslel, ti uvolním tlak v koulích, ale jen to. Nic víc, zatím.“ Udělala mu další zkažený orgasmus. On byl rád i za něj, za to, že se mu věnuje. Pak si sedli ke kávě, popíjeli a povídali si. Pak se ho zeptala:
„A co já? Mě se dneska nebudeš věnovat? Potřebuju udělat.“ Hned se na ní vrhl a začal jí líbat a hladit po celém těle, nakonec skočil v jejím rozkroku a přivolával jeden orgasmus za druhým. Na závěr jí poprosil o to jestli mu dá napít ze své studánky, ráda mu vyhověla. On se tentokrát snažil a nic mu neukáplo na koberec. Tou dobou už byla pozdní noc, rozhodli se jít spát, ona usínala na jeho rameni a ruce držela jeho mužství zamčené v kleci. Ráno o jejím orgasmu a po snídani ho zavedla do koupelny a ukázala mu anální sprchu.
„Víš co s tím?“ ptala se ho. On nasucho polkl a kývnul hlavou, že ví „Tak se připrav a přijď se mnou do ložnice“ řekla mu a odešla. Zůstal tam sám a začínal tušit, že opravdu zažije něco nového. Bál se, ale i se hrozně těšil co si na něj vymyslela. Připravil se a šel za ní jak mu přikázala v obavách i v očekáváni nového. Když vstoupil do dveří, ležela v posteli na boku, hlavu podepřenou rukou a přes boky přehozenou peřinu.
„Pojď ke mně lásko“ řekla mu mile a natáhla k němu ruku. Překvapilo ho její milé jednání a s úlevou šel za ní postele. Lehl si vedle ní, ona ho hladila po tváři a řekla:
„Dnes ti řeknu jestli do mě můžeš. Nejdřív, ale já“ nepochopil dokud neodhrnula peřinu ze svých boků. Měla na sobě připínáka, a to úctyhodných rozměrů. „Neboj se lásko, připravím si tě, budu opatrná“ políbila ho a do ucha mu pošeptala „vykuř mi ho“. Šel dolů, tak jak to dělají obvykle ženy mužům, vzal ho do pusy a začal po něm jezdit rty, jazykem objížděl žalud, dělal to tak jak si myslel, že je to správně.Po chvíli ho chytla za hlavu a začala mu přirážet do krku, čím dál tím hlouběji, až se začal dávit. Netušil, že zevnitř je další umělák které mu v sobě. Blížila se k vrcholu. Přestala naštěstí v čas v okamžiku kdy mu přikázala jít na všechny čtyři. Začal se bát, ale brzy poznal, že zbytečně. Hrála si s jeho panenským zadkem opravdu jemně, pomalu a dlouho. Mazala mu anál lubrikantem zasouvala střídavě prsty a postupně přidávala. Zjistil, že se opravdu nemusí bát, bylo mu to příjemné. Pak mu řekla ať si lehne na záda. Udělal to, ona mu vysoko zvedla nohy a široce je roztáhla a dál ho dráždila rukou, bylo mu to příjemné, slastí přivíral oči a přestával vnímat okolí. Jeho ocas se snažil ocelovou klec roztrhnou, marně. Najednou její prsty zmizeli a než si stačil uvědomit co se děje, cítil na své zadku něco jiného. Špička připínáku se cpala do jeho análu. On bylo opravdu opatrná, zasouvala pomalu, aby si zvykal, vždy na chvíli zastavila a kousek povolila. Chvílemi cítil bolest, ale vzrušení bylo silnější. Když špička žaludu prošla bez větších obtíží celá svěračem, její tlak začínal být stálý a když byl připínák zasunutý už z poloviny prudce přirazila. Vykřikl, ani ne tak bolestí jako spíš překvapením. Chvíli zůstala zasunutá na doraz, pomalu se svezla na jeho hruď a oba oddychovali, on jí laskal ve vlasech a líbal kam dosáhl. Po chvíli se zvedla a začala přirážet. Měnila rychlost hloubku, intenzitu. Byl sám překvapený, že se mu to líbí a opět jen litoval, že je zamčený a jeho ocas se nemůže pořádně projevit. Přírazy nabíraly na obrátkách, blížila se k dalšímu orgasmu. Když bylo po všem svezla se vedle něj na posteli, ona se potřebovali vydýchat.
„Úžasný lásko, moc se mi to líbilo“ políbila ho na tvář a hladila na hrudi.
„Je to divný, nikdy jsem to nedělal, nevěřil, bych tomu, ale mě se to taky moc líbilo“ vracel jí polibky a nežnosti.
„Tak jo, máme na to celý víkend a když nebudeš zlobit tak ani nebudeš dostávat výprasky“ dál ho hladila po těle „ale ty asi budeš zlobit schválně, viď?“ odpovědí jí bylo souhlasné kývání hlavou „No jak chceš, bude i výprask. A myslím, že příští víkend ti dovolím se, se mnou milovat.“ Radostí mu poskočilo srdce, začal jí vášnivě líbat. Chtěl jí hned, chtěl jí moc, moc se na to těšil, ale měl radost, že ještě týden ho bude zcela ovládat.

7

Re: Martin a Klárka

Jak už bylo zvykem, v pátek přišel ke Klárce domů. Přišla mu otevřít a opět byla oblečená jen v krajkové podprsence, podvazcích s punčochami, tangách a na nohou lodičky. Kdyby neměl nasazený pás cudnosti, byla by vidět boule na jeho kalhotách. Políbila ho na uvítanou, otevřela šatnu, aby si měl kam uložit své věci a řekla mu:
„A dneska nezlob a přijď hned do obýváku, mám proto tebe překvapení, nové zážitky, dnes se rozhodne, jestli už tě do sebe pustím.“ Nechala ho samotného v předsíni a odešla do obýváku, ze kterého byla slyšet tlumená hudba. Když se svlékl, celý natěšený na romantický pátek šel za Klárkou do obýváku. Otevřel dveře a zkameněl. Na pohovce seděl vedle Klárky rozvalený nahý muž. Klárka seděla přitisknutá vedle něj a pomalými tahy mu honila stojící ocas. Jednu nohu měla na pohovce a on měl prsty své ruky zabořené hluboko v jejích tangách. Podívala se na něj:
„Co koukáš, mám tady kamaráda, na tebe ještě nepřišel čas a já to potřebuju. A chci vědět, jak moc mě chceš. Nestůj tam! Sem, klekni!“ a ukázala na koberec před pohovkou. Celý rozhozený, posmutnělí z toho co vidí a právě se před ním odehrává a přitom hrozně vzrušený se šel k pohovce. Přišlo mu samotnému tak nějak normální, že má být sehnutý a tak už v půlce cesty šel po čtyřech. Klečel před Klárkou a jejím milencem a smutně se jí díval do očí.
„Pusu mi nedáš, lásko?“ ptala se ho, zatím co jemu stále pomalu honila ocas. Naklonila se k němu. Jejich rty se setkali a pár okamžiků se líbali. Pak chytla jeho hlavu, držela ji tak aby dobře viděl na ocas jejího milence, kterého začala kouřit. Sledovala přitom Martina jestli se dívá a snažila se odhadnout jeho pocity. Potom si jeho hlavu přitiskla do klína a nechala se od něj lízat. Cítil jak teče a snažil se všechny její kapky rozkoše slízat. Chvíli si vychutnávala lízání a ocas svého milence, pak se na pohovce napřímila, otočila se na Martina:
„Jen se dívej a koukej co mám ráda, ať víš až na tebe přijde řada.“ Sundala si tanga a položila se s roztaženýma nohama na záda. Její milenec na nic nečekal, klekl si na pohovce před ní, namířil svůj stojící ocas na kraj její kundičky a začal přirážet. Oba vzdychali, třeli se o sebe, měnili polohy a Klárka co chvíli dosáhla vrcholu. Občas si přitáhla Martina, aby jí mohl líbat na prsou a dráždit bradavky nebo mu nastavila k lízání své nohy a lodičky. Snažil se, hodně se snažil, protože i když na toho chlapa hrozně žárlil, chtěl být na jeho místě, chtěl aby mu už konečně dovolila to samé co jemu. Ocas sevřený v kleci ho hrozně bolel, ale vnímal jen rozkoš Klárky. Najednou si všiml jak přirážení jejího milence mění intenzitu, křečovité pohyby jeho těla dávali jasně najevo, že už bude. Poslední dva přírazy a pak jí ho do kundičky zabořil až po koule tak, že Klárka vyjekla a on s chrčením začal stříkat hluboko do jejích útrob. V tom okamžiku to přišli znovu i na Klárku. Klárka i její milenec si vychutnávali odeznívající orgasmus a vydýchávali se, zatím co Martin před nimi klečel na zemi, moc toužil a Klárce a jemu záviděl. Pak se jejím milenec překulil na druhou stranu pohovky a pohodlně se opřel. Klárka se otočila na Martina:
„Lásko, skoč nám nalít minerálku, je v lednici.“ vyslovila své přání. Martin poslušně vstal a přinesl dvě sklenice. Jednu podal Klárce a druhou jejímu milenci. Klárka se napila, podala sklenici zpět Martinovi aby ji položil na stolek:
„Klekni si zase sem ke mně“ ukázal na zem „mám mokrou kundičku. Chceš jí ochutnat?“ ptala se ho. Martin se jí díval do očí a mlčel „Ochutnej jí, chceš jí přece?“ ptala se „Dělej!“ nakonec přikázala, chytla ho za vlasy a přitáhla si jeho hlavu mezi své nohy. Viděl jak jí má plnou jeho semene, které začínalo pozvolna vytékat ven. Pak už se jeho ústa s odporem přitiskla na její stydké pysky a jeho jazyk začal šátrat v její kundičce a ochutnávat čerstvé semeno jejího milence. Něco tak odporného, ponižujícího ještě nikdy nezažil. Jeho tělo se chvělo. Jenže čím víc jí lízal, čím víc semeno jejího milence už spolkl tím víc cítil, že už se nechvěje odporem, ale vzrušením. A když nakonec byla Klárky kundička naprosto čistá a navíc jí udělal další orgasmus byl šťastný, že jí to takhle mohl udělat, byl hrdý, že to byl on, kdy ji přivedl k dalšímu vrcholu. Když se jejich pohledy střetli věděl, že tento víkend si ji už bude smět vzít a pomilovat se s ní. Byl šťastný, těšil se milovní s ní a dokonce se těšil až ho pak znovu zamkne a budou spolu zažívat další vzrušující dobrodružství.

8

Re: Martin a Klárka

Martin s Klárkou zažil úžasný, vášnivý a romatický víkend plný sexu a orgasmů. Konečně si po tolika týdnech užil. Ani nevěřil, že to zvládne tolikrát. V neděli od ní odcházel bez pásu cudnosti. V pondělí se sešli hned po práci zase u Klárky doma. Bylo mu s ní moc dobře, ale přesto něco, nevěděl co, chybělo. Poznala to i Klárka:
„Co je s tebou“ ptala se ho přitulená k němu.
„Já nevím. Nic. Jsem s tebou strašně šťastný, ještě vstřebávám ten krásný víkend ….“ Martin nedokončil větu a zmlknul.
„To já taky, ale cítím, že se něco děje, proč mi to nechceš říct?“ naléhala Klárka.
„Já nevím sám tomu nerozumím, ale když jsem včera od tebe odcházel a už jsem nebyl zamčený, tak jsem se cítil nějak divně. Chybělo mi to, bylo mi to líto, že už jsi si mě nezamknula. Cítil jsem se takový opuštěný, jak když už ti nepatřím, jak když už nemáš zájem. I dnes celý den v práci jsme byli celý nesvůj, protože jsem se cítil volný. A to mě mrzí, chci ti patřit.“ Svěřil se Martin se všemi svými pocity a pokračoval „víš moc se mi ten víkend líbil, zažil jsem něco úžasného, ale na druhou stranu ty jsi ve mně probudila mé další já a těch pár týdnů co jsi se mnou dělala, mě úplně dostalo, zjistil jsem, že to tak chci.“
„Co chceš?“ vyzvídala dál Klárka a viditelně byla potěšená, že Martin má potřeby, které jí právě popisuje.
„Být zamčený, patřit ti, být tebou vychováván, trestán, ponižován pro tvoje potěšení, dívat se jak si užíváš s jinými zatím co mě to odpíráš.“ Sám nevěřil, že své touhy říká nahlas. Klárka se k Martinovi ještě víc přitiskla, chytla jeho hlavu do svých dlaní a začala se s ním vášnivě líbat. Pak beze slova odešla. Vrátila se a v jedné ruce držela rákosku a v druhé pás cudnosti:
„Svléknout!“ řekla přísně až Martinovi zamrazilo, ale v nitru byl v tu chvíli ten nejšťastnější. Rychle se svlékl do naha a své věci složil vedle křesla na zemi, tušil, že dnes nemusí Klárce dávat záměrně žádnou záminku, že dnes dostane výprask. Stál před Klárkou nahý a ocas se mu začal zvedat. To se Klárce ani trochu nelíbilo, přistoupila k Martinovi do ruky mu dala pás cudnosti a pevně mu stiskla koule. Rákoskou ho začala být přes stojící ocas, nijak silně, ale tak aby to cítil. Velmi brzy se dostavil efekt, který tímto sledovala a ocas mu začal klesat. Když byl znovu měkký dostal příkaz si nasadit pás cudnosti. Chybělo už jen zacvaknout zámeček, když ho zarazila:
„Počkej, nezamykej to a sedni si.“ Její hlas už zněl zase vlídně. Posadil se a Klárka proti němu do druhého křesla. „Než to zamkneš, tak chci abys si to rozmyslel. Kolikrát jsi se udělal za tenhle víkend?“ ptala se ho, ale na odpověď nečekala a začala počítat na hlas. Zastavila se na čísle 15. „Patnáct, hm, to se blbě počítá. Měsíc má čtyři týdny, takže dejme tomu šestnáct. To jsou teda čtyři měsíce. Teď máme začátek června, takže červenec, srpen, září, říjen. Říjen, takže posledního října ti řeknu kdy ti to sundám.“ Martina zarazil divný styl počítání, takhle mu přidala minimálně měsíc. A Klárka dodala „Tak se rozmysli, chceš to tak nebo ne?“ Martinem během zlomku vteřiny projeli pocity vzrušení a štěstí a zároveň strachu a obav z toho co ho čeká. Přesto bylo jeho odpovědí cvaknutí zámečku. Klárce se na malý okamžik ve tváři objevil spokojený úsměv. Povedlo se jí to co měla v úmyslu od začátku, udělala z obyčejného, sice poddajného, muže poslušného subíka, který je ochoten pro ní udělat snad cokoliv. Výraz jejího obličeje se, ale rychle změnil. S přísným pohledem mu přikázala si kleknou na zem a opřít se o křeslo. S prvním švihancem na jeho zadek okamžitě spustila:
„Co si o mě vůbec myslíš? Že já budu šukat s každým jen pro tvoje potěšení?“ na jeho zadek dopadali další a další rány „Co jsem nějaká děvka nebo co?“ křičela na něj.
„Ne, ne to jsem nemyslel, samozřejmě že ne?“ snažil se odpovídat Martin.
„A co teda? No? Sám tvrdíš, že se ti líbí když před tebou šukám s jinýma.“ Stále mu plenila zadek rákoskou.
„Ne, nelíbí“ odpovídal Martin, ale jeho snaha se otočila proti němu.
„Cože? Tobě se nelíbí jak šukám?!“ ptala se Klárka s podporou rákosky.
„Líbí … nelíbí … chci … nechci“ Martin už nevěděl co má říkat, dnešní výprask byl opravdu hodně tvrdý.
„A co mám dělat? Ty mě šukat nebudeš a já kvůli tobě bez toho nebudu. Budu mít milence, je ti to jasný? Ať se ti to líbí nebo ne!“ skončila Klárka a ustal i výprask. Martin se zhluboka nadechl v očích měl slzy. Slzy nejen z dnešního opravdu pořádného výprasku, ale i slzy štěstí. Klárka odložila rákosku a sedla si do křesla. Nechala se od Martina obsloužit jazykem a pak ho poslala domů. Odcházel od ní s bolavým zadkem, zamčeným ocasem, odcházel od ní šťastný.
Druhý den mu do práce od Klárky přišla smska: „Vcera jsem se s tebou chtela milovat, ale ty jsi chtel něco jineho. Potrebuju to, tak mi to ted udelal jeden kolega tady v praci. Pekne mi ji celou vykropil. Z prace prijd rovnou ke me, uklidis to!“ v Matinovi se okamžitě smísil pocit vzrušení, smutku a žárlivosti. Do reality ho okamžitě vrátilo pevné sevření klece na jeho stoupajícím ocase. Nemohl se dočkat až skončí pracovní doba, i když už to bylo jen půl hodiny. Nemohl se už na nic soustředit, ta půlhodina byla nekonečná. Hned po práci spěchal za Klárkou. Ta mu mlčky otevřela dveře od bytu, ukázala poličku v šatně a odešla do obýváku. Rychle se svlékl do naha, složil si věci a spěchal za ní. Seděla v křesle, stáhla si kalhotky a stále beze slova ukázala na svojí kundičku. Věděl co má dělat. Přistoupil blíž, klekl si na zem a přibližoval se k ní svými ústy. Ona mu však nastavila své kalhotky, začal je líbal a olizovat zasychající bílé fleky. Pak už se začal věnovat její kundičce a snažil se jí co nejlépe uměl očistit a vylízat. Už mu to nepřipadalo tak odporné, pociťoval jisté vzrušení a hlavně ponížení. Klárka si od něj takhle nechala udělat ještě několik orgasmů. Teprve potom mohl vstát ze země. Dali si spolu kávu, seděli vedle sebe na pohovce, tiskli se k sobě a on jí děkoval, za to jaká je.

9

Re: Martin a Klárka

Pokračování? Jestli to má cenu zkusím ještě něco vymyslet.

10

Re: Martin a Klárka

BIHOLKU napsal:

Pokračování? Jestli to má cenu zkusím ještě něco vymyslet.


prosim... je to uzasne a dokonale... az na... no, vsak vis sam...  nedovedu si predstavit psat tohle a byt zamceny... staci mi cteni a  blbnu smile

diky moc predem

subbi

11

Re: Martin a Klárka

Dál prosím.

12

Re: Martin a Klárka

Tak ja neco vymyslim, teda pokud nebude vadit kdyz trosku pritvrdim, trosku pervezneji, ale v nejblizsich trech dnech to nebude.

13

Re: Martin a Klárka

Chválím a jsem pro pokračování...! Bodlo by dráždění bez vyvrcholení...

14

Re: Martin a Klárka

Martin už byl pod zámkem už dva týdny. Klárka toho patřičně zneužívala, provokovala ho, ale nic mu nedovolila. Naopak ona sama si užívala a moc. V práci si našla celkem čtyři nabíječe, se kterými si užívala v pracovní době. To vždy napsala Martinovi zprávu, že právě dělala to a to, a že to bude muset odpoledne pořádně vylízat. Na doma si našla další tři stálé milence, u jejich šukacích návštěv vždy Martin musel asistovat. Blížil se další pátek a Klárka Martinovi řekla co má v plánu:
„Rozhodla jsem se, že pozvu na návštěvu svojí nejlepší kámošku. Už jsme dlouho nikde nebyli a pořádně si nepokecali. Tak v pátek po práci zajedeme pro nějaké víno, brambůrky a tak.“ Martin na ní koukal a mlčel „Neboj, představím tě, budeš s námi. Mám v plánu dámskou jízdu ve dvou s tvojí zamčenou účastí.“ řekla a pak zvážněla „chci tě představit, pochlubit se s tebou.“
Martin byl od té doby pěkně napnutý, nevěděl co má čekat. V pátek po nákupu přijeli ke Klárce, Martin se zul a pokračoval dál do kuchyně s nákupem:
„Počkej, kam jdeš? Ty se nesvlékáš?“ ptala se přísně Klárka.
„Já myslel, že budeme mít návštěvu.“ odpovídal Martin a vracel se na chodbu.
„To ano, budeme lásko, ale já ti jasně už před časem řekla, že u mě budeš chodit jenom nahý, nebo už se nepamatuješ?
„Ano, promiň, myslel jsem, že dnes to bude jinak.“ Omluvil se Martin a začal se svlékat. Začínal být ještě víc nesvůj. Když si složil věci, šel za Klárkou do kuchyně a začali připravovat občerstvení. Asi po půl hodině se ozval zvonek u dveří. Martin nijak nereagoval v domnění, že Klárka půjde sama kamarádce otevřít.
„No na co čekáš?“ obořila se na něj Klárka a přitom se šibalsky usmívala „jdi otevřít ať tam nečeká, mám tady nějakou práci.“ Martin šel otevřít dveře s velikým pocitem studu a ponížení, který mnohem prohloubil když otevřel. Proti němu stála nádherná kočka v bílém upnutém tričku s ohromným výstřihem, krátkou černou minisukní, punčochách a černých vysokých kozačkách na kolena.
„Jé, to jsi ty?“ smála se a rovnou vstoupila do bytu „Já jsem Anička“ představila se „Jéžiš, ukaž copak to tu máš?“ rovnou se hrnula ke kleci a které začínal růst Martinův ocas jak jen mu to kovové sevření dovolilo. Stále ve dveřích, prohlížela si Martinou klec různě jí nadzvedávala a tím ho schválně dráždila. Dveře od bytu byli stále otevřené a tak ho mohl kdokoliv ze sousedů viděl pokud by vstoupil na chodbu. Naštěstí ho Klárka zavolala do kuchyně potřebovala pomoct odnést věci do obýváku. Anička zavřela dveře, chvíli se zdržela v předsíni a pak šla za nimi. Holky se srdečně přivítali, posadili se na sedačku a začali si povídat. Aničku hrozně zajímal Martin a hlavně jeho klec, chtěla po Klárce všechno vědět, jak se poznali co dělají, jaké to je. Klárka moc ráda vyprávěla a chlubila se, občas zapojila do hovoru i Martina, když chtěla, aby vyprávěl o svých pocitech při jejich hrátkách. Martinovi chvílemi byla klec hodně malá. Když se zvedl, aby nalil další víno, chtěla Klárka aby přinesl i sklenici se studenou vodou a ledem. Když se vrátil, holky se dál bavili, Anička se, se smutnýma očima podívala na Klárku:
„A víš co? Já si myslím, že je to chudák, podívej, jak mu chce stát a nemůže. Nechceš mu to na chvilku sundat?“
„To víš, já mu to sundám a on si ho hned začne honit, dva týdnu to neměl.“ Odpověděla Klárka, ale Anička dál naléhala. Nakonec se Klárka nechala ukecat a Martinovi klec sundala. Okamžitě se mu postavil v plné kráse. Aniččce zasvítili oči:
„Hoň si ho!“ měla jediné přání. Martin se podíval na Klárku a ta souhlasně kývla. Začal se pomalu honit, Anička se naklonila ať je co nejblíž a očima hltala každý pohyb. Martin začal zrychlovat pohyby, na poslední chvíli ho Klárka zastavila:
„Nenene, ještě ne!“ naklonila se k němu a jeho stojící ocas strčila do sklenice s ledem. Martin byl tak nažhavený, že málem bylo slyšet zasyčení. Ledová voda, ale udělala své a obratem měl Martin zpět svojí klec a holky se náramně bavili na jeho účet. „Nejdřív přece já lásko, pak teprve ty.“  doplnila Klárka, stáhla si tanga a vyhrnula sukni. Bylo vidět, že Anička s Klárkou byli domluvené, ale tohle Aničku trošku vyvedlo z míry a celá vzrušená čekala co bude dál. Martin si klekl před Klárku a začal se jí věnovat tak jak byl zvyklý, očistit, udělat několik orgasmů a když si myslel, že už má splněno přidržela si Klárka ještě jeho hlavu mezi nohama a dala mu napít svého zlatého deště. Anička to všechno pozorovala se zrychleným dechem a nejen vlhkýma očima. Martin všechno vypil, znovu očistil a teprve pak ho Klárka pustila se slovy:
„Podívej co jsi provedl Aničce.“ Martin se na ní podíval a bylo mu jasné, že je vzrušená na maximum. „To se asi budeš muset postarat i o naší návštěvu, než na tebe dojde řada“ přikázala Klárka a Anička na nic nečekala, stáhla kalhotky a nastavila svůj rozkrok Martinovy. Ten se o ní začal starat stejně jako o Klárku, ale ta se rozhodla mu to trochu zpříjemnit, nebo spíš znepříjemnit. Klekla si za něj a začala mu mnout koule a druhou rukou přes klec honit ocas. Bylo to k nevydržení, naštěstí Anička byla hodně rychle hotová a po souhlasu od Klárky a vymočená do Martinových úst. Konečně měl Martin chviličku času na vstřebání bolesti sevřeného ohonu.
„Sedni si do křesla“ přikázala Klárka Martinovi a odešla z obýváku. Hned byla zpět a v ruce držela připánáka:
„Tohle má moc rád“ vysvětlovala Aničce a Martin se opět hrozně styděl. Klárka podalal Aničce připínák s tím ať si ho nasadí a sama zatím Martinovi sundala klec.
„Tak, jo, hoň si ho“ přikázala mu. Martin si začal honit opět zvadlý ocas, před ním na zemi klečela z jedné strany Klárka a Anička, už nastrojená mezi jeho nohama a špičkou uměláka ho šimrala na zadku a prsty mu mazala díru gelem. Martin se závratnou rychlostí blížil k vrcholu, už, už to bylo na krajíčku, když mu Klárka chytla ruku a mezi nohy mi vylila půlku sklenice s ledem. Martin opět začal ochabovat a Anička se začala tlačit do jeho zadku. Po chvilce už rytmicky přirážela celou délkou uměláka a jednou rukou ho držela za ocas, který opět začínal růst. Martin se už klepal a sípal, jak moc potřeboval stříkat, ale i tentokrát byl rychle zchlazen a tentokrát dokonce zpět zamknut. Když se celkem uklidnil, přikázala mu Klárka, aby se v křesle otočil, kleknul si a vystrčil zadek. Nevnímal okolí, automaticky udělal, co po něm Klárka chtěla. Do reality ho vrátil až štípanec na zadku. Klárka ho přetáhla rákoskou:
„Co ty věci rozházený na chodbě? Ty ses nenaučil je srovnávat a zrovna dnes když je tady návštěva.“
chrlila na něj Klárka.
„Já to měl srovnaný“ snažil se bránit Martin.
„To se to rozházelo samo?“ stále zasypávala Martinův zadek šlehanci rákosky.
„Ty Klárko? Že bych to možná byla já?“ promluvila Anička
„To je jedno, má si to hlídat“ pokračovala ve výprasku Klárka.
„Půjč mi to?“ žadonila na ní Anička „chci to taky zkusit a něco mě napadlo.“ Klárka jí půjčila rákosku, ta výprask přerušila, naklonila se k Martinovi a zeptala se:
„Chutnala jsem ti?“ Martin pokýval souhlasně hlavou „A Klárka ti nechutnala?“ opět kýval na znamení souhlasu hlavou. „Tak co? Kdo ti chutnal víc? Chtěla jasně vědět Anička. Martin nebyl schopen odpovědět a podle Klárčiny reakce mu došlo, že všechno je to domluvené předem. Výprask začal na novo. Když už měl zadek v jednom ohni a samé jelito konečně přestali. Protože je to opět vzrušilo musel se o obě postarat a udělat jim dobře. Moc se přitom bál, aby se ho znovu nezačali ptát, která chutná líp. Naštěstí se to nevyplnilo, už měl dost. Když obě několikrát přivedl na vrchol, sundala mu Klárka znovu klícku a dovolila mu, aby si ho honil. Když byl opět těsně před vrcholem, chytila jeho ruce, aby ho zastavila a Anička mu oběma rukama silně zatáhla za koule a pevně stiskla. Martin zařval bolestí, jeho blížící se orgasmus byl okamžitě v nedohlednu a jeho tvrdý ocas změkl jak mávnutím kouzelného proutku. Jakoby z dálky vnímal, jak mu Klárka nasazuje klícku se slovy:
„Ale, ale lásko, domluvili jsme se přece až koncem října.“

15

Re: Martin a Klárka

Dokonalé.... moc dekuji... sice jsem to musel cist na nekolikrat smile ale moc se mi to libilo.. dekuji za tvoji uzasnou praci!

16

Re: Martin a Klárka

Teda Biholku, dost dobrý. Jak jsi psal, že není jednoduchý tohle psat zamčený, tak veř, že stejně tak není jednoduchý to číst zamčený.

17

Re: Martin a Klárka

Dny a týdny plynuly a oba byli spolu velmi šťastní. Kdo je potkal věřil tomu, že je to ta nejromantičtější dvojice, která na tomto světě chodí. Neustále se drželi za ruce, tiskli se k sobě, vyměňoval si letmé polibky a zamilované pohledy, stále si něco šeptali. Kdo by řekl, při pohledu na takový pár, že mu Klárka právě šeptá do ucha:
„Moc si mi chyběl. Už se moc těším, až budeme u mě doma a pořádně mi jí vylížeš, dneska se do mě v práci vystříkali hned dva.“ Kdo by řekl, při pohledu na tenhle pár, že ona si užívá s mnoha muži v okolí a pro něj je přitom nedostupná. Kdo by, řekl, že když přijdou domů čeká ho výprask a pak přípravy domácnosti na návštěvu jejího milence.
Byl konec července, když byli spolu sami doma a stulení k sobě leželi v obýváku u televize. Klárka už měla svůj příděl orgasmů za sebou, stejně jako Martin deset ran rákoskou a dráždění uzamčeného ocasu. Teď už si jen vychutnávali jeden druhého. Jedním okem sledovali televizi a u toho se bavili hlavně o jejich vztahu. O tom co bylo, co je a co bude. Toho večera se rozhodli, že se Martin ke Klárce přestěhuje. Stejně u ní poslední týdny byl skoro pořád a její byt byl větší něž jeho garsonka. Během týdne byl Martin přestěhovaný a svůj byt předal majiteli. Už spolu bydleli, ale nic se nezměnilo. Martin okolo Klárky běhal, nadbíhal jí jak nejlíp uměl a odměnou mu za to bylo jen dráždění, provokování a opětovné zamčení. Jen každou neděli odpoledne mu Klárka odpustila tlak, buď zkaženým orgasmem nebo milkinkem. Martin už to nemohl vydržet a dělal všechno proto, aby mu Klárka, alespoň jednou dovolila vyvrcholit se vším všudy. Pro něj to bylo o to horší, že několikrát týdně musel z blízka sledovat jak Klárku šuká někdo jiný, být jí u toho nápomocný, pak z ní všechno slízat a nakonec vyprávět jak se mu líbilo. Byl konec prázdnin, když se Klárka nad Martinem slitovala.
„Dobře, dovolím ti se udělat.“ Řekla mu a vedla ho to ložnice. Položila ho na záda a přivázala mu ruce i nohy k posteli. Pak mu odemkla klec, jeho ocas se okamžitě tyčil ke stropu a Klárka mu řekla:
„Hezky na koníčka, jo? Třikrát dosednu, když se uděláš, tak ti to nezkazím a nechám tě si to vychutnat, ale termín ti prodloužím o měsíc. Když se, ale neuděláš, máš smůlu a termín ti prodloužím o týden. Myslíš, že se uděláš?“ Ptala se a pomalu na něj nasedala. Ocas si připravila ke vchodu do kundičky a dosedla „Jednaaa“ nadzvedla se a zvonu dosedla „dvaaa“ a znovu „tři“. Nadzvedla se nechala Martina vyklouznout. Snažil se zvedat pánev co nevíš, aby v ní ještě vteřinu zůstal. Vteřinu, kterou potřeboval k tomu, aby se udělal. Jeho snaha byla marná a se vzdalující se kundičkou od jeho ocasu se vzdaloval i jeho vytoužený orgasmus. Klárka se jen přesunula nad jeho obličej a nechala si to od něj pořádně udělat. Když bylo po všem znovu ho zamknula a teprve potom ho odvázala.
„Byla to paráda lásko“ říkala mu s ďábelským úsměvem na tváři „škoda, že jsi se neudělal i ty, ale dohoda je dohoda, takže ti řeknu až na konci prvního týdne v listopadu.“ Martin smutně a nadrženě vnímal její slova a doba, která ho čekala se mu zdála nemožná.
Konečně nastal den D. Martin se moc těšil a celou neděli Klárce nadbíhal ještě víc než normálně, ta, ale dělala, jako by nic. On se nechtěl připomínat, aby si to ještě nějak nepokazil. Doufal, že až odpoledne bude čas na jeho odpouštění tlaku, tak tentokrát to bude i s vyvrcholením. Po obědě mu Klárka sdělila:
„Zapoměla jsem ti říct, za chvíli mi přijde návštěva, tak se jdu trošku upravit a obléknout do něčeho dráždivého.“ A zmizela v koupelně. Za chvíli zvonil někdo u dveří. Martin už věděl, že má jít otevřít a přivítat Klárčinýho milence. Stále se cítil trapně, ale už ne tolik. Zavedl ho do obýváku a než Klárka přišla vyprávěl Martinovi co všechno s ní bude dělat, jak moc se mu líbí, když jí strká ocas hluboko co její mokré kundy. Ponižoval ho ještě víc než normálně. Kdy přišla Klárka tak svého milence přivítala slovy:
„Ahoj, na co čekáš, vyndej ho, chci ho hned do pusy.“ Pak začala hodina vášnivého sexu na, který se směl Martin jen dívat. Když její milenec odešel všechno pokračovalo jako normálně, odpoledne Klárka zavedla Martina do ložnice, udělala mu milkink a znovu ho zamknula. Martin by stále víc a víc jak na trní. Už věděl, že dneska nic nebude, ale už chtěl aspoň vědět kdy to bude. Už byl večer, oba vykoupaní šli spát. Už leželi v posteli a Martin se na Klárku tiskl ještě víc než normálně. Pak se na něj Klárka otočila a zeptala se:
„Chtěl by jsi vědět, kdy už ti dovolím se udělat?“
„Ano moc lásko, prosím“ žadonil Martin.
„Tak jo, co by jsi řekl, třebaaaa, třeba na středu? Znáš to pořekadlo, ne? Tak by to šlo, co myslíš?“ navrhla Klárka termín.
„Ano lásko, to bude dobrý“ odpovídal Martin a moc se těšil na středu, to už nebylo tak dlouho, po tom co vydržel, tak tohle už zvládne.
„Ale budeš muset splnit jeden úkol“ doplnila Klárka „budeš dělat kliky. Správný chlap jich udělá plno a ty jsi správný chlap, že jo lásko?“
„Asi jo, snad“ odpovídal už nejistě Martin a čekal od Klárky nějakou lupárnu a nemýlil se.
„Když uděláš sto kliků, tak ti ho vykouřím, že jsi to ještě nezažil. Když jich uděláš jen devadesát, tak mi můžeš vystříkat kundičky, když o deset míň, tak na prsa, když o dalších deset míň, tak ti ho jen vyhoním, když zase o dalších deset míň, tak si ho vyhoníš sám. A když jich neuděláš ani těch padesát, tak počkáme na další středu.“ Vysvětlila podmínky Martinova orgasmu a on začínal být nejistý, doufal, že si ho bude smět aspoň vyhonit, ale to pozná až ve středu.

18

Re: Martin a Klárka

Bude mít pokračování?
Z tvojích povídek je tato nejlepší

19

Re: Martin a Klárka

Něco asi ještě vymyslím, ale teď momentálně nevím jak pokračovat. Napadají mě už jen perverznosti. Žádný kaviár, to ne, ale třeba nucený bisex, menzes, atp.
Zkus navrhnout co jo a co ne. Až budu mít trochu víc času, tak budu i vymýšlet.

20

Re: Martin a Klárka

Já myslím, že námět je tam jasný... Přijde středa, kliky, ... A zajímavé to může být s libovolným počtem big_smile

21

Re: Martin a Klárka

Biholku: Však klidně pokračuj, jak je ti libo. Je to tvoje povídka, tak proč se omezovat. A pokud hned zkraje upozorníš na "netradiční" praktiky, může si každý vybrat, jestli bude číst dál wink

22

Re: Martin a Klárka

Čekání na středu bylo nekonečné. Klárka navíc Martina provokovala víc než normálně. Každý den mu sundala klec, přes víkend dokonce dvakrát a krásně něžně mu honila ocas, ale vždy těsně před výstřikem přestala a zase ho zamkla. Přitom mu ani jednou ani neuvolnila nahromaděný tlak v koulích, cítil jak ho už začínají bolet, jak se chvěje celé jeho tělo jen při pohledu na Klárku. Nedokázal se na nic soustředit, myslel jen na to jediné, tohle za celou dobu ještě nezažil.
Konečně přišla středa. Odpoledne po práci přišli domů a Martin čekal, že to Klárka bude nějak protahovat, ale naopak. Byl překvapený, když mu hned řekla, že půjdou do obýváku a bude hned dělat kliky. Moc dobře věděl, že dnes to bude mít těžké, že určitě nezvládne tolik kliků, aby se mohl s Klárkou pomilovat nebo aby mu ho vykouřila, ale doufal, že alespoň jich udělá tolik, aby mu ho vyhonila nebo alespoň on sám.
„Budu ti je počítat.“ řekla Klárka ukázala doprostřed obýváku místo kde má Martin dělat kliky a sama se usadila v křesle. Martin se položil na zem, zapřel se rukama a začal pomalu rozvážně klikovat. Šetřil síly aby vydržel co nejdýl. A Klárka počítala:
„Jedna, dva, tři, ……. Jedenáct, dvanáct, tenhle se ti moc nepovedl, dvanáct, třináct“ , když už byl Martin přes dvacet, tak mu dvakrát počítala skoro každý druhý. Přes třicet kliků, už ho nesnesitelně pálily svaly a chtěli se mu ruce, zatnul ale zuby a snažil se vydržet. Určitě už udělal padesát kliků, ale Klárka mu je nepočítala.
„Třicetdevět, čtyřicet“ počítala dál, Martin už tušil, že alespoň padesát zvládne „pomůžu ti“ řekla Klárka, vstala postavila se za Martina a chytla ho za koule a když dělal klik nahoru, tak ho za koule tahala vší silou nahoru, bolest byla nesnesitelná. Martin tak vydržel jen pět kliků a při čtyřicátémpátém kliku už to nevydržel a zhroutil se na zem.
„Ale, ale lásko ty si ho nechceš ani vyhonit sám jo?“ říkala naoko soucitně Klárka „Jenže já se těšila jak se dneska pomilujeme, tak nevím co budeme dělat.“ Pak podala Martinovi svůj telefon a dodala „Tak víš co? Najdi tam číslo na Karla a zavolej mu. Řekni mu, že jsi se, se mnou dneska mohl milovat, ale že ty nechceš a popros ho, aby mi to přišel udělat.“ Martin místo toho, aby se dnes dočkal tolik očekávaného orgasmu tak naopak zažil další dosud nepoznané ponížení. Zavolal Karlovi a poprosil ho, aby přišel pomilovat Klárku. Ten přišel do hodiny a Martin musel z blízka pozorovat jak si to s ním Klárka rozdává a užívá si. Pak musel z Klárky vylízat celou dávku Karlovi nálože a když bylo po vše tak mu Klárka vysvětlila o co vlastně šlo.
„Další šanci bude mít zase ve středu, ale nevím jestli to vůbec zvládne.“ Doplnila Klárka. Karel se k ní naklonil, něco jí pošeptal do ucha a Klárce se rozsvítili oči a začala se hrozně smát „Tak jo to je výborný nápad, tak mi ti dáme vědět a když tak zase přijdeš. Potom Karel odešel.
Celý týden probíhal naprosto normálně, Martin Klárku neustále uspokojoval jazykem nebo si Klárka užívala s někým ze svých milenců. Přišla konečně další středa. Martin opět začal hned s klikama, ale tentokrát mu Klárka taháním za koule pomáhala hned od začátku a tak skončil už na patnácti. Opět musel zavolat Karla a poprosit ho, aby to Klárce přišel udělat. Tentokrát Karel přišel už mnohem dřív, ale nepřišel sám. Přivedl s sebou nějakého kamaráda.
„Víš mi se domluvili s Karlem, že i když neuděláš ty kliky, tak ti přeci jen dopřeju pořádný sex“ vysvětlovala Klárka Martinovi. Ten nechápal dokud k němu Karlův kamarád nepřišel a chytil ho za půlky se slovy:
„Krásná prdelka, moc se těším.“ Martin vytřeštil oči a nevěřícně se díval na Klárku.
„No, když nechceš se mnou, tak třeba budeš chtít s ním“ smála se Klárka. Karlův kamarád si mezitím rozepnul kalhoty, vyndal svůj už polotuhý ocas a chtěl, aby ho Martin začal kouřit. Jemu se do toho moc nechtělo, ale Klárka ho okamžitě přesvědčila několika velmi silnými ranami rákoskou přes zadek. Martin si před něj kleknul, ještě jednou se s prosbou v očích otočil za sebe na Klárku, ale další rána na jeho zadku ho donutila s odporem vzít jeho ocas do pusy a začít ho kouřit. Klárka s Karlem seděli na pohovce a sledovali jak si ti dva užívají. Karlův kamarád si to skutečně užíval a Martin s odporem dělat to co musel. Nevěděl jak dlouho mu to dělal pusou, chvílemi byl tvrdě šukaný do pusy, chvílemi jen jazykem olizoval jeho ocas. Pak ho najednou otočil, přehnul přes taburetku obličejem ke Klárce a klekl si za Martina. Cítil jak mu po zadku roztírá gel a radši zavřel oči a čekal.
„Lásko otevři oči, chci se ti do nich dívat, až ho tam budeš mít“ přikázala Klárka a Martin je tedy otevřel a díval se Klárce přímo očí. Zatím co Klárka pomalu honila Karlův ocas, ucítil něco na svém zadku, tlak se zvětšoval a zvětšovala se i bolest. Nijak Martina nešetřil a tak celkem rychle žalud pronikl svěračem a pak tvrdě přirazil až Martinovi vytryskli slzy. Chvilku počkal a pak začal tvrdě přirážet. Celou dobu si s Klárkou upřeně hleděli do očí. Martinův zadek už si celkem zvykl a i když si připadal hrozně ponížený a sám sobě odporný, že to dělá s chlapem cítil zároveň podivné mravenčený v prostatě. Až po chvíli mu došlo, že vytekl a jeho semeno kapalo na koberec pod ním z naprosto měkkého ocasu. Najednou ucítil jak se ocas z jeho zadku prudce vytrhnul, otočil si Martina k sobě a okamžitě mu začal stříkat ohromné chuchvalce semene do pusy. Když všechno spolykal a očistil jeho ocas přikázala mu Klárka olízat z koberce semeno, které z něj vyteklo. Pak se stejně jako minulý týden musel dívat na Klárku jak si to rozdává s Karlem. Když pak byli už sami řekla mu Klárka:
„Netušila jsem, že se ti to bude tak líbit s chlapem,  ale jestli chceš, tak já ti to dopřeju častěji.“
„Ne, prosím“ žadonil Martin „nelíbilo se mi to. Chci tebe.“
„Ale už jsi měl dvakrát možnost, ani jednou jsi to nevyužil.“ odpovídala Klárka „a navíc co když se to líbilo mě, tě takhle vidět? To tě nezajímá?“
„Zajímá lásko“ odpovídal smutně Martin „tak když ti to udělá radost, tak pro tebe to udělám vždycky když si budeš přát.“
„To je dobře“ usmála se spokojeně Klárka „tak se domluvíme takhle, jak dlouho už jsi zamčený? Pět měsíců? Tak nějak viď? Tak jo, každou středu ti dám šanci se, se mnou milovat, jo? Když to nezvládneš, tak vždycky sám poprosíš nějakého mého milence, aby mi to přišel udělat místo tebe. A já ti občas dopřeju taky pěkný sexík s nějakým kamarádem, jo?“ Martin jen zíral a začínal se pomalu loučit se šancí, že se ještě vůbec někdy s Klárkou pomiluje on sám. Klárka jako by vytušila jeho obavy a sama ho uklidnila:
„Neboj, na tebe se taky určitě dostane. Nejdýl do vánoc, myslím, že to pro tebe bude ten nejkrásnější dárek, co myslíš?“

23

Re: Martin a Klárka

Další středu opět Klárka zařídila, že Martin neudělal ani padesát kliků a tak opět musel zavolat jejímu milenci. Tentokrát to Karel nebral tak volal nějakému Petrovi.  Zase mu musel všechno vysvětlit a poprosit ho, aby přišel Klárku pomilovat. Vše probíhalo normálně, tak jak to u tohoto páru chodí, Martin se musel dívat jak to jeho Klárce dělá někdo jiný a pak jí očistit kundičku od jeho semene. Tady se, ale stalo něco jiného. Možná to bylo tím jak dlouho už to Martin neměl, ale když zabořil jazyk do její vystříkané kundičky, pocítil jak mu klec bolestivě sevřela jeho ocas, který se marně snažil postavit, ale navíc také ucítil, že stříká. Všimla si toho i Klárka:
    „Tak to ne, tohle ti nikdo nedovolil.“ Rozčílila se a s omluvou rychle vypakovala oddychujícího Petra. Když se vrátila, držela v ruce rákosku a obličej jí brunátněl zlostí:
    „Kdo ti dovolil se udělat? Ohni se!“ a ukázala na křeslo. Martin se nezmohl ani na slovo, udělal co mu přikázala a vystrčil zadek proti Klárce. Dostal už mnoho výprasků, ale tentokrát to bylo něco jiného. Klárka byla opravdu hodně vytočená a nemilosrdně ho řezala snad deset minut. Když na jeho zadku už nebylo jediné místečko, které by nebylo zbarvené do ruda, hodila vedle něj na zem rákosku a se slovy:
    „Ukliď to!“ si sedla do křesla a v klidu si pustila televizi. Vždycky se k němu po výprasku přitulila a byla na něj milá, ale tentokrát ne. Vrátil se ke Klárce a nevěděl co má říct, co bude následovat, jen cítil ohromnou bolest na seřezaném zadku.
    „Jdi do ložnice a klekni si vedle postele, až na tebe budu mít náladu zavolám si tě!“ zněl její další příkaz. Martin tedy šel do ložnice, klekl si vedle postele a čekal na její další příkaz. Zadek ho bolel jak nikdy a přemýšlel proč se tak vytočila, vždyť nic nedělal, přišlo to samo. Klečel tam dlouho, už se setmělo, když se otevřeli dveře do ložnice a v nich stála Klárka. Beze slova prošlo, uložila se do postele a Martin stále čekal co bude dál. Klárka vzala jeho peřinu a hodila mu ji na zem:
    „Spíš tady.“ pronesla suše, ukázala na zem vedle postele a zhasla lampičku. Martin těžce usínal na zemi vedle ní. V noci ho vzbudila nohou:
    „Nastav, potřebuju čůrat!“ řekla odměřeně a přesunula se kundičkou ke kraji postele. Martin se přisál otevřenými ústy a snažil se všechno vypít. Pak jí jazykem očistil a pokračoval dál, chtěl jí udělat dobře, ale Klárka ho odstrčila a znovu se zachumlala pod peřinu. Stejně tak probíhalo i čtvrteční ráno a pak odpoledne a večer když přišli z práce. Vůbec se s ním nebavila, nechtěla vylízat, jen si ho vždycky zavolala, když potřebovala čůrat. I v pátek ráno to bylo stejné. Změna nastala až odpoledne, když přišli z práce. Něžně ho pohladila po tváři a řekla:
    „Na víkend jsem k nám pozvala návštěvu. Ono tě přejde stříkat bez mého dovolení, to ti slibuju.“ Byla něžná, ale Martin začínal dostávat strach. Čekal, že si pozvala nějaké milence, kteří se budou s Klárkou milovat a jeho ponižovat nebo dokonce, kterým bude muset podržet i on. Když zazvonil zvonek poslala ho Klárka otevřít. Za dveřmi stála Anička, která už u nic byla ještě s jednou dívkou, později zjistil, že se jmenuje Tereza. Uvedl je do obýváku, připravil obvyklé pohoštění a směl si sednout k nim. Holky si zatím o něčem povídali. Pak se Klárka otočila na Martina:
    „Anička přišla hlavně za mnou, budeme se spolu milovat celý víkend, Terezka se k nám občas taky přidá. Viď Terezko?“ ptala se Klárka a Tereza se jen usmála „Ale Terezka je tu hlavně kvůli tobě. Ta tě odnaučí stříkat bez dovolení. Jestli se ti zdálo, že já jsem na tebe byla moc tvrdá, tak to je nic proti tomu co dokáže Terezka.“ Vysvětlila Martinovi a zeptala se „No? Jaká jsem na tebe?“
    „Moc hodná, děkuju.“ Odpověděl Martin vystrašeně se svěšenou hlavou a dodal „Je mi to moc líto.“
    „To ti teprve bude líto.“ Řekla Tereza a otočila se na Klárku „naučím ho nestříkat a tobě ukážu a naučím základy, aby jsi si ho vychovávala dál podle sebe.“
    „Jak nás to naučíš?“ ptala se Klárka, ale Martinovi bylo jasné, že ona to ví, když jí pozvala, že se ptá jen kvůli němu. Tereza začala vysvětlovat:
    „Musejí ho pořád bolet koule, ale ne od toho, že je má plný. Musí to být z toho, že se na něj jenom podíváš.“
    „Aháá, a jak?“ dělala Klárka udivenou „ukážeš nám už teď něco?“
    „No proč ne?“ řekla Tereza, sundala Martinovy klec a přikázala mu si lehnout na břicho na zem. Dvakrát ho obešla a když stála u jeho nohou udělala krok v před a natáhla se ke stolku pro skleničku s vínem, jenže tím se celou svojí vahou postavila jednou nohou na Martinův pytel ležící na zemi. Martin zařval bolestí a Tereza poprosila Klárku o nějaký výchovný nástroj a roubík. Klárka to přinesla, nasadila mu roubík a sama začala s výpraskem, zatím co Tereza mu stále stála na koulích. Tereza dopila sklenici vína, sestoupila z Martinových koulí a sedla si zpět do křesla.
    „Musíš docílit toho, že jen pouhý pohled na jeho koule ho bude bolet, musí vědět, že on nic není, nic neznamená a ty jsi jeho Paní a Vládkyně. Klidně si dál můžete do toho tahat tu vaší romantiku a mazlení, ale i přitom si musí pořád uvědomovat, že je jenom pouhá věc, která ti patří. Uvidíš, že se tak dostanete o úroveň dál ve vašem vztahu, že vám to jenom prospěje a on tak bude vedle tebe šťastnější a poslušnější“ vysvětlila Klárce. Mezitím Martin všem dolil víno a pak dostal od Terezy další příkaz:
    „Přines mi tu největší vařečku jakou tu máte.“ Martin odešel do kuchyně a přišel s vařečkou, hned jí podal Tereze „Postav se tady vedle mě a roztáhni nohy.“ Martin udělal co chtěla, Tereza si ho trošku naštelovala, tak aby mohla pohodlně sedět v křesle s loktem opřeným o opěradlo a aby konec vařečky byl přesně na Martinových koulích. Holky si normálně povídali, Klárka s Aničkou na Tereze vyzvídaly další a další podrobnosti a Tereza jen vařečkou podepírala jeho koule. Jenže to celé způsobilo, že se Martinovi začal pomalu nalévat ocas krví a nabývat na objemu. Když to Tereza zpozorovala začala mu mírně koule vařečkou naklepávat, což i přes lehkou bolest způsobilo, že se mu ocas začal zvedat stále víc a víc. A čím víc mu stál, tím větší rány Tereza dávala. Poslední, kterou Martin dostal byla, když už mu ocas stál jako sloup. To se Tereza napřáhla až od jeho kolenou a vší silou udeřila. Martin se v bolesti svezl na zem, hučel do nasazeného roubíku a jen vnímal jak holky Terezu obdivují:
    „To je paráda“ říkala Klárka „Ještě než byl na zemi, tak mu okamžitě změknul ocas.“
    „Jo, jo, to je účel.“ Řekla Tereza a okamžitě Martina zamknula „Holky, já bych si, ale ráda odpočinula a trochu se pomazlila.“
    „To je dobrý nápad“ řekla Anička „jen si odskočím a můžeme jít na to.“
    „Nene“ zakázala jí Tereza „máme tady jeho.“ všechny tři se zvedli a odešli do ložnice. Martina vzali sebou, svázali ho na zemi u postele a než začali dívčí orgie každá se mu vyčůrala do pusy.
Takhle pokračoval celý víkend. Tereza naučila Martina, že při pouhém pohledu se mu stáhli koule k tělu, ale i přesto vždy poprosil o ránu. Nemohl si pořádně sednout nebo dát nohy k sobě. V neděli odpoledne nebyli jen jeho koule samá modřina, ale i celý ocas. Když se holky už loučili sedli si n´ještě v obýváku a Klárka sundala Martinovi klec:
„Vyhoň si ho, můžeš až do konce.“ zněl její příkaz. Martin hrozně moc chtěl, ale každý sebemenší dotyk ho strašně bolel.
„Promiň lásko, já nemůžu.“ omlouval se Martin s obavou co ho čeká, když to neudělá.
„Vidíš, nechce“ řekla spokojeně Tereza a Klárka se zeptala Martina:
„No když nechceš, tak ne, ale šanci si měl. Ale teď ti dám šanci doopravdy až na ty Vánoce. Tak než ho zamkneme, tak si ještě vyber, uděláš si to nebo chceš radši ránu?“ Martin bez rozmyslu poprosil o ránu, protože věděl, že to bude jen jedna, že to bude menší utrpení než honění zmučeného ocasu.

24 Naposledy upravil: IN (5.3.2015 14:15:15)

Re: Martin a Klárka

Jee, koukám kže jsem pár pokračování prošvihl, škoda..  A bude ještě nějaké?


(..ikdyž teda fakt nechápu, proč to čtu, když mi to tam dole drtí klícka..)

25

Re: Martin a Klárka

Tak to je pecka a bude ješte pokračovat?