1

Téma: Jak zabránit vyndání penisu

Máte nějaké nápady jak zabránit sundání PC a tím podvodu vašeho subíka?

2 Naposledy upravil: skvk (10.5.2014 09:53:37)

Re: Jak zabránit vyndání penisu

http://www.cudnost.cz/fotogalerie/
Obrázek z 10.5.2014, Spiderwire 2

Tohle jsem vymyslela, sice ho vyndat může, ale zpátky již pomůcku nenandá, takže bych lehce zjistila, že podváděl.

3

Re: Jak zabránit vyndání penisu

A co to je a jak to funguje? Z obrazku jsem to nejak nepochopil.

4

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Nandala jsem na penis kroužek na kterém je počítadlo počtu přírazů(může být i něco jiného) a pak jsem nandala PC.Tudíž kdyby si ho vyndal, tak už ten kroužek zpátky nenandá.

5 Naposledy upravil: ovoce33 (13.5.2014 11:07:40)

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Také nosím CB6000s kovový, ale i nejmenší kroužek je mi občas velký, hlavně když se sehnu, vyřešil jsem to kroužkem KTB, koupený zde od administrátora, po nasazení v kombinaci, mi varle již nemůže proklouznout ven, moc pěkná hračička, která se dá nosit i samostatně viz foto http://www.cudnost.cz/fotogalerie/

6

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Koukám, že máte všichni spíš opačný problém než já. Všechny kroužky co jsem sehnal jsou mi malé a nezvládnu je mít na sobě dlouho. Zajímal by mě spíš větší kroužek. Aby nešel sundat,ale byl pohodlný k dlouhodobému nošení.
Větší než 5cm jsem nenašel.

7

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Kdo sháníte větší kroužek k CB6000(s) nebo UCB-8000, tak existují 54 a 57mm, ale nejlevněji se dají sehnat za 30 EUR kus. Jinak všeobecně se nad 5cm nic sériově nevyrábí, k žádné klícce na současném trhu.

8

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Nejefektivnější možný způsob, nejlépe u obřezaného, je nechat si někde na špičce penisu skrz na skrz propíchnout otvor (nejlépe na žaludu, pod ním, v místě uzdičky, nebo i prince piercing) Takovýto penis vložíme nejlépe do kovového pásu(ostatně do jakéhokoliv co je relativně k tomuto způsobu možný), zamkneme a druhým zámečkem zvenku prostrčíme očko zámku otvorem v  penisu a připneme ho k samotnému pásu. Kovové pásy mají na špičce i po celé délce většinou nějaké "mřížování". Omlouvám se za moje vyjadřovací schopnosti, doufám že mě pochopíte. Prostě vložit penis do pásu a otvorem v žaludu ho zvenku zámečkem připnout k nějaké kovové "šprušličce" koncové části pásu. Nejlépe by to šlo např. u pásu Spiderwire2, Steeltube a podobné. U plastových by myslím nebyl problém na koncové části pásu udělat dva otvory pro zámeček a udělat to samé. Tímto způsobem dle mého penis nelze z pásu vyndat. Rád bych dodal fotografie, ale vlastním zatím jen silikonový a plastový CB. Kovový je v plánu, stejně i tak nějaké to propíchnutí. Ovšem to bych rád až po obřízce, která je taky v plánu, takže zatím jen teorie. Doufám že jsem alespoň některé inspiroval a že se dočtu spoustu jiných rafinovaných možností. Tato problematika mě velice zajímá a současně tíží smile

9

Re: Jak zabránit vyndání penisu

skvk napsal:

Nandala jsem na penis kroužek na kterém je počítadlo počtu přírazů(může být i něco jiného) a pak jsem nandala PC.Tudíž kdyby si ho vyndal, tak už ten kroužek zpátky nenandá.

Kroužek uvnitř klícky je dobrý nápad.
Po pracném vytažení penisu z klícky se mi jej už nepodařilo dát zpět i s kroužkem.

10

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Mám dlouhé vedení a pořád to nějak nechápu, můžete mi to, prosím, vysvětlit? Když budu mít na penisu kroužek, tak podle toho, jak si to představuji, budu moci penis s kroužkem z klece vyndat i zpátky nandat. Jediné, co mne napadá je, že by byl kroužek větší tak, aby neprošel kroužkem u klece, ale pořád si myslím, že by to při troše zručnosti mělo jít zpátky nasadit, ale nezkoušel jsem. Nebo je to úplně jinak...

11

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Pouzijte řetízek kolem pasu k zabraneni stazeni klicky smerem dolu.;-)

12

Re: Jak zabránit vyndání penisu

cirrus1 napsal:

Pouzijte řetízek kolem pasu k zabraneni stazeni klicky smerem dolu.;-)

a to si myslim ze je nejlepsi aj nejsnadnejsi zpusob jak tomu zabranit vymyslet krouzky nebo pirsingi zbytecne.. ale zas aby se to nezaryvalo do kuze...

13

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Mám vyzkoušeno jak překřížení řetízku u klícky,tak i vysoko kolem pasu,a pak řetízek směrem dolu,,tvoří to písmeno t,, navic jsem zjistil že UPLNE zmizely otlaky co se tu porad řeší!!!Doporučuji chir.ocel a velikost max 5 mm na članek,nic se nezařezavá a je to i pohodlné :-),a podle partnerky to je i hezké:-)).

14

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Potom se ti postaví a problém je na světě. To si myslím, že je na dost nepříjemný úraz. Asi chápu jak to myslíš, ale tohle je podle mého blbost. Neber to zle, ale chce to vymyslet něco jiného.

martin.cb napsal:

Nejefektivnější možný způsob, nejlépe u obřezaného, je nechat si někde na špičce penisu skrz na skrz propíchnout otvor (nejlépe na žaludu, pod ním, v místě uzdičky, nebo i prince piercing) Takovýto penis vložíme nejlépe do kovového pásu(ostatně do jakéhokoliv co je relativně k tomuto způsobu možný), zamkneme a druhým zámečkem zvenku prostrčíme očko zámku otvorem v  penisu a připneme ho k samotnému pásu. Kovové pásy mají na špičce i po celé délce většinou nějaké "mřížování". Omlouvám se za moje vyjadřovací schopnosti, doufám že mě pochopíte. Prostě vložit penis do pásu a otvorem v žaludu ho zvenku zámečkem připnout k nějaké kovové "šprušličce" koncové části pásu. Nejlépe by to šlo např. u pásu Spiderwire2, Steeltube a podobné. U plastových by myslím nebyl problém na koncové části pásu udělat dva otvory pro zámeček a udělat to samé. Tímto způsobem dle mého penis nelze z pásu vyndat. Rád bych dodal fotografie, ale vlastním zatím jen silikonový a plastový CB. Kovový je v plánu, stejně i tak nějaké to propíchnutí. Ovšem to bych rád až po obřízce, která je taky v plánu, takže zatím jen teorie. Doufám že jsem alespoň některé inspiroval a že se dočtu spoustu jiných rafinovaných možností. Tato problematika mě velice zajímá a současně tíží smile

15 Naposledy upravil: tevy (9.9.2014 11:04:09)

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Se zabráněním vyndání penisu z PC mám čerstvou zkušenost. PC nosím prakticky pořád, žena ráno odchází do práce a já pracuju z domova. Před dvěma týdny přišla na to, že jde penis z PC vyndat. Nevím, kde se to dozvěděla, ale musel jsem jí to předvést. A měl jsem do následujícího rána vymyslet, jak tomu zabránit. Navrhoval jsem řetízek od kroužku zamčený kolem pasu, ale to prý není stoprocentní řešení. A že přes den mi můj "problém" vyřeší. Odpoledne donesla pleny pro dospělé, dostal jsem jednu přes PC a kolem pasu mi ji zalepila stříbrnou páskou. Musím říct, že když je stříbrná páska dost utažená, funguje to až moc dobře. V pátek minulý týden to ještě "vylepšila" kalhotkami z PVC, které mají kolem pasu řetízek a zamykají se na zádech. Takže ráno si přes PC musím nandat plenu, dost ji utáhnout, připevnit stříbrnou páskou a nasadit si ty kalhotky z PVC. Ona mi pak zkontroluje, jestli není plena moc volná, a když ne, zamkne mi ty kalhotky. Ještě že si aspoň můžu ráno před tím dojít normálně na velkou. Teď už jen čekám, kdy mi k tomu přinese dudlík :-( Nebo kdy vymyslí, že bych s ní měl jít v poledne na oběd do restaurace.

16

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Tak jsem dnes vyfasoval i ten dudlík.

17

Re: Jak zabránit vyndání penisu

A zítra půjdeš s tím dudlíkem do restaurace :-D

Docela by mě zajímalo jak vypadá ta tvoje úprava s tou plenou a kalhotkami. Dáš někam foto?

18

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Tady jsou fotky, kvalita nic moc, ale asi je vidět, jak to funguje. První fotka celek zepředu, druhá kam až jsem dosáhnul aby se něco vyfotilo zezadu.

http://s13.postimg.org/mowsj40lv/image.jpg

19

Re: Jak zabránit vyndání penisu

A ještě druhá fotka - zezadu.

http://s3.postimg.org/3vqfhtnrz/image.jpg

20

Re: Jak zabránit vyndání penisu

A kdyz tvoje zena prijde domu tak te prebali nebo ty sam? Jak casto ti sunda celou klicku a dovoli ti se udelat? Jen si ho smis vyhonit nebo se milujute?

21

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Většinou sám, dvakrát za ty dva týdny ona. Neděle je bez PC od rána do večera, a i se milujeme jednou za týden, během týdne mě občas docela hodně provokuje, ale klícku pak nesundá.

22 Naposledy upravil: jaryndan (30.9.2014 16:14:13)

Re: Jak zabránit vyndání penisu

tevy napsal:

Tak jsem dnes vyfasoval i ten dudlík.

:-D

Tak kdybys nevěděl co s ním, zkus meditovat, viděl jsem před časem takové stránky o využití dudlíku pro meditaci, teď to nějak nemůžu najít, kdyžtak ještě popátrám (i když je to trochu off topic, ale zas fórum trochu víc žije, dokonce jsem se kvůli oživení fóra i zaregistroval)

EDIT 30.9.2014 17:13 už vím ty webové stránky: http://dudlikprotistresu.wordpress.com

23

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Díky za odkaz, už jdu meditovat :-D :-D :-D

24

Re: Jak zabránit vyndání penisu

tevy napsal:

Tady jsou fotky

Jaká je zkušenost po delším nošení?

25

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Když se ptáš na zkušenosti, tak jednu mám. Včera jsem tak trochu omylem zjistil, že se můžu udělat i přes ty PVC kalhotky a plenu i s nasazeným PC. Prohlížel jsem nějaké obrázky a najednou to nějak přišlo a bylo. Docela mě to překvapilo. Jenže žena na to přišla, aby taky ne. Když jsme se domlouvali na začátku o nošení PC, bylo součástí domluvy, že když se udělám bez jejího dovolení, bude výprask. To tedy byl. Přivázala mě k posteli za ruce a za nohy a vařečkou jsem dostal tak na prdel, že i teď radši stojím než sedím.