26 Naposledy upravil: BIHOLKU (3.8.2014 08:14:14)

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

PĚT DNÍ POD ZÁMKEM - REKAPITULACE - POZNATKY - POCITY

Dnes je to pět dní co jsem pod zámkem, pět dní co se sžívám s pásem cudnosti. Svobodu jsem dostal zatím třikrát, první noc na čtyři hodiny, aby si odpočinula podrážděná kůže a pak na půl hodiny v pátek a v sobotu, abych ukojil potřeby svojí Lásky. Úplnému přístupu ke klíčkům jsem se vzdal už druhý den. Není potřeba je mít, hygienu lze dělat bez jakýchkoliv problémů a moje "nářadí" už mi nepatří, tak co bych s ním dělal.
Jako u všeho i tady člověk udělá začátečnické chyby. V tomto případě, nedostatečné oholení, špatné spodní prádlo a podcenění mazání. Vše jsem se naučil velmi rychle a volné boxerky vyměnil za těsné slipy, pořádně oholit, aby chlupy netahali pod kroužkem a hlavně pod ním ze začátku pořádně mazat. Počáteční podráždění kůže a pálení postupně ustupuje. Pak už si jen zvyknout na jinou polohu penisu a varlat v kalhotách. Po pěti dnech, resp. už po čtyřech, protože jsem si toho všiml už včera, je nošení pásu cudnosti příjemné, až překvapivě moc.
Problémy zatím nastává pouze v noci a to když přijde noční erekce, tlačí to, bolí to a tahá za koule. Ale vzhledem k tomu proč se to nosí a kdo to nosí, jsou to příjemné problémy a bolesti, alespoň u mě. Moje láska je chápavá a snaží se mi začátky ulehčit. Proto mi zatím dlouhodobě neodepírá sex ani vyvrcholení a dokonce mi včera povolila spát bez klece. To jsem, ale odmítl s tím, že si musím zvykat a tak mě ihned po milování zamkla. Osobně jsem si myslel, že když jdu spát o půlnoci a po milování a ráno ve čtyři vstávám, tak se vyspím. Omyl. Byl jsem vzhůru každou hodinu a nezbývalo mi nic jiného než jít erekci rozchodit po bytě. Nevím proč, ale od té doby co to nosím, jsem víc nadržený než bez ní. Možná je to tím, že kroužek klece asi funguje jako erekční kroužek, možná je to jen tím, že vím, že jsem pod zámkem.
V telefonu mám aplikaci "kolo štěstí". Dohodli jsem se, že ji budeme využívat v případě, že moje Láska nebude mít náladu nebo potřebu a já budu žadonit o odemčení. Už minule jsem zmínil, že tam  je několik variant: vylízat Paničku,      poprosit o honění, ale neudělat se,     milování, ale neudělat se,     výprask,     dráždění v kleci,     rozhodnutí je na Paničce,     točit na druhém kole(vysvětlím později). Tyto možnosti se každá objevuje 3x a jen jednou je tam možnost milování až do konce. Pak jsme se bavili, že udělám ještě jedno kolo. Bude ho využívat moje láska. Jsou na něm pouze čísla od 1  do 14, každé jednou. V případě, že budu zlobit nebo mě bude chtít škádlit, tak budu muset točit na tomto kole, které určí jak dlouho budu zamčený v kuse. Odemčení je možné, pouze pokud bude chtít moje láska, ale já se nebudu smět udělat. A pokud by se jí zdálo, že jsem si vytočil málo, tak má právo točit ona ještě jednou a obě čísla pak sčítáme.
Jak jsem, ale už zmínil, moje Láska mě zatím šetří, v posledních dnech nemá svou dominantní, ale spíš mazlivou, takže můžu čekat pravidelné sundávání klece a žádné tresty. Je pravda, že já jsem asi zvědavější, nedočkavější a moc rád bych, aby mě zamkla na nějakou delší dobu už teď. Zajímá mě jak to budu snášet třeba za týden nebo dva, protože už teď jsem poznal jak jsem v tom nadržený po dvou dnech, kdy jsem by zamčený celý čtvrtek až do pátku do večera. Co to se mnou udělá, když já jí budu muset uspokojovat a ona mě maximálně jen dráždit a odepírat mi uvolnění? Vydržím to? Myslím, ale že v nejbližších dnech to nehrozí, protože teď ho tam chce mít skoro každý den. Je tedy pravda, že po včerejším milování a opětovném uzamčení mi to teď sundá asi až v úterý večer nebo možná dokonce až ve středu, ale to je spíš z důvodu pracovních, kdy se téměř neuvidíme a pokud ano, tak večer, kdy bude jeden z nás utahaný a ten druhý bude muset brzy ráno vstávat.
Na druhou stranu je tu ještě jedna možnost. Přes den si píšeme sms, desítky smsek, kde kromě běžných věcí se i vzájemně dráždíme. Mám tedy možnost začít zlobit, provokovat, tak, aby až dnes večer přijdu z práce už byla "načatá" a pak už jí jen "donaštvat" aby mi dala za trest si zatočit na kole, které rozhodne o délce mého uzamčení a odpírání uvolnění. Osobě si myslím, že pokud se mi jí podaří dostat přes den do správného varu, tak mi pak večer bude stačit jí jen říct, ať mi to sundá a vykouří mi ho, že jí to nastříkám do pusy. Ač mi dopřává orální sex, nesnáší, když se jí udělám do pusy. A bude vymalováno. A možná to bude i s výpraskem.
Co jsem, tedy za těch pět dní zjistil? Pás cudnosti není je erotická hračka, je to podle toho jak k tomu člověk přistupuje věc, která změní život. Příjemně se to nosí a moc mě to baví. Baví mě, že moje "nářadí už mi nepatří nemám nad ním žádnou kontrolu. Jsem v tomto smyslu vlastně majetkem svojí Lásky, která rozhoduje o tom, kdy dostane svobodu, kdy se smím udělat. Už ho nechci sundat, už chci patřit jenom jí, chci, aby o tom všem už rozhodovala jen ona, moje Láska.

27

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak jen doplnim svuj vcerejsi prispevek. Nade dohadovani zacalo vcera uz druhou smskou. Neslo o nejakou hadku, jen provokovani. Ale napsala ni neco a me nezbilo nic jineho nez ji odepsat a k tomu prilepit "ty bambulo". No a zacalo to.  Po mem prichodu z prace jsem jeste chvili provokoval a pak mi rekla at si zatocim kdyz jsem pry takovej. Myslim si, ale ze i ona chtela uz to chtela vyzkouset, tak bych asi tocil tak jako tak. Jenze kdyz to zacalo byt realitou zacal jsem se branit, ze tocit nebudu. Zacinal jsem dostavat strach, co kdyz si opravdu vytocim nejake vyskove cislo? Nakonec jsem zatocil a padla 9tka. Pak v posteli jsem se ptal jestli to dneska myslela vazne, nebo to byla jen zkouska. Ujistila me, ze to myslela naprosto vazne a ze mam pocitat, ze ve stredu, kdy mame oba volno to bude chtit, ze to me teda odemkne, ale nebudu se smet udelat. Takze me to dovoli az 12teho. Kdyz k pocitam kdy jsem to mel naposledy, tak jsou to rovne dva tydny. Moc jsem to takhle chtel a ted se toho bojim, protoze za tu dobu co jsme spolu jsme to nikdy nemel dyl jak dva dny. A to si jeste vyminila, ze muze toho dvanacteho misto odemceni rict abych tocil znovu.

28

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Taaak a je pruser. Moje Laska nasla blog na nasem spolecnam profilu na AM, kde jsem popisoval svoje pocity a zivote s PC a tom, ze ji budu schvalne provokovat. Tak pry kdyz chci, tam to mam mit, mam se tesit na zitrek vecer az budeme oba doma. Zacinam mit obavy, ze termin 12teho se odsouva na mnohem pozdeji.

29

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak dneska to mam presne tyden a ted rano to muselo dolu. Otlaky dole na pytli zacali silene palit, v noci jsem se skoro nevyspal. Tak jsme se domluvili, ze ted to sundam nez se to zhoji a pak to budeme ted ze zacatku sundavat nez si uplne zvyknu. Objednam si mensi krouzek, tak snad to bude lepsi. Zda se mi totis, ze ty otlaceniny vznikaji v nocik kdyz ma snahu se postavit a pod timhle velkym krouzkem to pak taha za pytel a jak se to tam moc hybe a natahuje tak se to tam pak dela. Nebo mate nekdo jiny napad jak tomu predejit a nebo je jiny duvod proc se delaji ty otlaceniny? Moc ke to mrzi, pripadam si jaknkdyz jsem svoji Lasku zklamal, ona to teda tak nebere, ze pry az se to spravi, tak uz to nesunda.  Jinak, az na uvedeny problem mi v nicem neprakazi, sedi perfektne a moc mi to vyhovuje.

30

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak po peti dnech a svobode zpusobene ladenim PC jsem dnes opet na dobro pod zamkem :-(  clovek si velmi rychle zvykne na volnost, ted uz me zase zzira ten pocit nevedomosti kdy budu odemcen.

31

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak zhruba po 10ti dnech testování mého řešení, kdy jsem měl od klece klíček a bylo jen na mém uvážení kdy budu zamčený a kdy ne, mi dnes moje láska ráno u kafe sáhla na trenky a zeptala se proč nejsem zamčený. Chtěl jsem si tedy jít pro klec, ale řekla ať to teď nechám být. Ale odpoledne okolo páté hodiny než jsem šel na noční už jsem musel pod zámek a klíč mi byl už nenávratně odebrán. Takže teď začínáme na novo, definitivně. Od teď už to bude asi pro mě hodně zajímavé.
Navíc pokud jsem to pochopil správně tak si našla milenku, takže mě už tak často potřebovat nebude.

32

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak jen malé info jak to u nás doma probíhá. Jsem už zamčený přesně týden. Kromě soboty jsem byl vždy večer odemčený, pomilovat se se svojí láskou a hned zase šup pod zámek. Jenže v neděli chtěla, abych jí nahrál do jejího mobilu kolo štěstí, protože já se prý pořád vymlouvám, že ho nemám u sebe, takhle prý až se rozhodne mi dát zatočit, tak bude mít jistotu, že budeme mít mobil po ruce.

33

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Včera večer jsem byl na chvíli odemknutý, protože moje Láska se chtěla milovat. Už jsem tady psal, že má moc ráda, když jí má vystříkanou, takže mi dovolila se udělat. Včera jsme, ale na něco přišli. Když to na mě jde, tak abych měl orgasmus musím se zarazit co nejvíc a stříkat. Jenže právě včera čistě náhodu se mi o kousek uhnula a já v ní byl tak na půl a stříkal jsem. No spíš jsem jen vytekl, ale naprosto bez orgasmu. Když pak už bylo po všem, tak bych Vám přál vidět ten šibalský a provokatérský úsměv, když mi zdělila, že to bude používat častěji a kolo štěstí budeme používat na to, kdy mě nechá přirazit až na dno, abych se udělal. Přišla totiž na něco nového, ona dostane vše co potřebuje a mě přitom může vše odepřít. Jo a prý to mám předělat a zvednout počet dní.

34

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak u nas zase doslo trochu k posunu. Dnes je to 21 co jsem po testovani odevzdal klicky, co jsem ztratil pravo rozhodovat o tom kdy budu mit dobre. Dnes je to take 8 dni co jsem bez orgasmu. Sex mame to ano, ale moje Laska nejak prisla na chut toho mi to vzdycky zkazit. Pry se ji to libi vic s mim zkazenym orgasmem vic nez s normalnim a pry si to tak vic uzije, to jak se tesim a nakonec nic. Nejak neverila tomu co to se mnou udela a tak mam ted pocitat s tim, ze muj normalni orgasmus bude vzacnosti.
Navic se ji moc zalibil PC The Curve, dostanu ho k vanocum.

35

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak vcera jsem se smel konecne udelat, po deseti dnech. To vam byla jizda :-D , ale vim, ze mam zase na dlouho smulu. Ale stoji to za to.

36

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak po predvcerejsim "normalnim" veceru jsem se asi nechal nejak unest a vcera vecer jsem svoji Lasku trosku vic provokoval a zlobil. No dopadlo to tak, ze jsem ji musel uspokojit jazykem a poprve doslo na toceni kolem. Tocila ona. Padlo "toc jeste jednou a vynasob to 2x" a pak padlo "19". Jen se usklibla a rekla "chces dominu, mas to, orgasmus bude az v rijnu, 24teho". Na mou poznamku, ze to sama tak dlouho nevydrzi dodala "ja orgasmy mit budu, ty cakat budes, ale nebudes z toho nic mit. Chces se vsadit?". Radsi jsem se navsazel, aby to nevylo jeste delsi. Celou dobu co mame pas, jsem se na tohle "tesil" na to jak me zamkne a bude mi to odpirat, ale tohle? Docela mam obavy. Asi to bude zajimavy. Ale co mam, co jsem chtel.

37

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

BIHOLKU - radost citat tvoje prispevky. Fakt si to uzivate! Ja som to bez orgasmu -odkedy sa pameatam, nevydrzal
viac ako 2-3 dni. Odkedy mame pas, sa to trochu zmenilo. Minule sm bol bez orgasmu 16 dni, pak 1 dovoleny, teraz som uz 6. den, a vyzerato este na 22 dní bez. Nikdy by som si nemyslel, ze Ju to  začne tak baviť. Na druhej strane, som si nemyslel, ze tak sa budem tesit z Jej orgasmov.

38

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Sam jsem zvedavy jak tohle, tenhle muj prvni dlouhodoby pust dopadne. Prisel jsem z prace, trochu jsem ryl a rekla mi, ze mi to chtela,odpustit a dneska mi to dovolit, ale pry si naopak zatocim znovu a pridame. Tak uvidim.

39

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

No, já doufám ze bude odvážna a vydrží to. Já byl nejdéle kompletně bez něco přes 14 dní, ale na volno. A když měl nastat ten den, tak byl moc unavená..ale naštěstí druhý den nezapomněla..byl jsem jako hasičská stříkačka :-D

40

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

IN napsal:

No, já doufám ze bude odvážna a vydrží to. Já byl nejdéle kompletně bez něco přes 14 dní, ale na volno. A když měl nastat ten den, tak byl moc unavená..ale naštěstí druhý den nezapomněla..byl jsem jako hasičská stříkačka :-D

Tak nebyla odvazna :-) nevydrzela. Ale pry to nic neznamena, proste vcera pry chtela a vse se odsouva. Tak uvidim, ale z te nejistoty to byla jako kdybych to nemel uz mesic a bylo to vlastne jen ctyri dny.

41 Naposledy upravil: IN (18.9.2014 06:55:57)

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Koukám, že by bylo potreba, aby ta tvoje klicky někomu poslala ;-)

42

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Ona mela,proste vcera potrebu, tak to slo dolu a protoze byla poradne rozjeta tak mi dovolila se i udelat. Umi byt, ale i pekna potvora, tech predchozich deset dni mi stacilo a vychutnavala si me pekne.

43

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Ono to kolo u nas asi nebude to prave orechove, spis to bude vzdy necekane, podle jak si bude chtit se mnou hrat a pohravat a podle jeji nalady.

44

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Kolo je vždy trošku svazujici - ale můžete si tam dát kratší dobu s tim, ze se to nesmí porušit. Ale jak to tak u vás pozoruji, potřebovala by ta tvoje přísnější vedení ;-)

45

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Nojo, dominantni partnerce se tezko neco prikazuje, ze? Zkouseli jsme kolo poprve, tak to asi nebude pro ni. Ale do ted to fungovalo tak, ze jsem nikdy nevedel kdy budu odemceny, nekdy denne, nekdy az po nekolika dnech, nekdy odemceny, ale se zkazenym orgasmem. Sice by me mozna lakalo zkusit tech 38 dni, ale na druhou stranu i takhle to ma neco do sebe. Do posledni chvile nevim jestli mi to sunda a pak nikdy nevim jestli mi dovoli se udelat a to vzdy musim poprosit. Takze si nijak nestezuji. Stejne vidim jak kazdym dnem se ji to zamlouva vic a vic. Driv jsem musel nasadit klec, po noci bez ni, az se proberu, dnes uz nesmim z postele bez nic vubec. Aby to nakonec postupne nedopadlo tak, ze treba mesic bude ta nejkratsi doba.

46

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak v tomhle ti trošku závidím. Já většinou klec nasazuju sam a pak někde na viditelném místě "zapomenu" kličky. Asi jen jednou mi to přikázala sama od sebe..

A dominantní holku by poslouchala?

47

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Nene, moje Laska je sice bi, ale hledame pro ni subinu

48 Naposledy upravil: IN (18.9.2014 08:45:27)

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Jo tak. Moje to ještě subinku  nezkusila, takže neví, jestli by se jí to libilo.

A já vám jde hledani?

49

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Jak nam jde hledani? Znas to, samy keci a jinak nic. A kdyz se nekdo ozve tak z druheho konce republiky. Ozvala se nam jedna holka, psali jsme si s ni cely vecer a kdyz jsme zjistili, ze bydlim jen o par ulic vedle, byla nadsena, ale pak uz se neozvala. Takze zatim nic.

50

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

No tvl, skoro mesic pod zamkem a vcera peklo. Uz odpoledne jsem zacinal byt nesvuj, na nocni jsem si uzival kazdou vterinu a rano uz jsem chodil jako kacer. A to o pasu normalne skoro nevim. Uz jsem myslel, ze to pujde dolu. Ale pak mi to docvaklo, ja vul se naposled holil v utery rano. Tak jsem zapadnul do koupelny, opatrne oholil koule okolo krouzku, poradne, ale poradne namazal(a to mazu minimalne) a hle, je klid. Jsem to, ale vul :-)