51

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak mě jen tak napadla taková úvaha o životě s PC. Když jsme doma úplně v prvopočátcích začali mluvit o tom, že koupíme PC, když jsme ho koupili a když jsem ho nosil prvních pár dní, měl jsem takové zvláštní pocity. Hrozně jsem se těšil až mi to nasadí a zamkne, chtěl jsem jí patřit co nejdřív, resp. aby jí co nejdřív patřil můj ocas a měla nad ním plnou kontrolu. Zároveň jsem měl i obavy, strach z toho co bude. Celý život mám ocas mezi nohama, můžu si s ním hrát, podrbat se, pohonit, ale teď měl být všemu konec, už se ho nikdy bez svolení nedotknu, už vždycky budu muset prosit o sex a o to smět se udělat. Moje natěšení i strach způsobovali permanentní nadrženost. Nevím čemu to přirovnat, možná snad pocitům, které jsem měl při nástupu na vojnu. Dá se říct, že se nic zásadního nezměnilo, přesto jsem se musel nechat na rok zavřít za zdi kasárna. Podobné pocity jsem měl teď. Nestěhuju se, budu dál se svojí Láskou, dál chodit do práce, nakupovat a přesto mám přijít o kus svého já. Nevím jestli se mi podařilo své pocity srozumitelně vysvětlit, zda se to dát pochopit.
Dnes je to zhruba dva a půl měsíce, co máme doma pás cudnosti a přesně 26 dní co jsem odevzdal všechny klíčky. Dnes už mi to nepřijde nijak zvláštní, že to nosím, už je to naprosto běžná věc jako trenky nebo ponožky. Nakonec i na tý vojně jsem si zvykl. Pocity přetrvávají, ale už je to jiné. Jsem šťastný, že takhle patřím svojí Lásce, naučil jsem se prosit o to vstoupit do ní, prosit o to se udělat. Teď je každé milování jiné, úžasné. Tím nechci říct, že před tím se mi to nelíbilo, ale teď je to prostě jiné. Možná je to tím, že nikdy nevím kdy bude to další. Někdy mě odemyká skoro denně, ale co když zrovna tohle bude na dlouhou dobu to poslední? Co když, přijde na chuť tomu co se mnou udělá dlouhodobý půst? Zatím mi to nejdýl odepírala deset dní, dnes jsem bez toho pátý den a netuším kdy se budu smět se svojí Láskou znovu pomilovat. Možná dneska, možná zítra, možná až v pondělí. Ale dovolí mi, abych se udělal i já? To nevím, nikdy to nevím do poslední vteřiny, když to na mě jde, kdykoliv může říct stop a zamknout mě. Proto si teď každé milování a každý dovolený orgasmus užívám daleko víc, nikdy nevím kdy budu mít znovu příležitost.

52

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

BIHOLKU napsal:

Jak nam jde hledani? Znas to, samy keci a jinak nic. A kdyz se nekdo ozve tak z druheho konce republiky. Ozvala se nam jedna holka, psali jsme si s ni cely vecer a kdyz jsme zjistili, ze bydlim jen o par ulic vedle, byla nadsena, ale pak uz se neozvala. Takze zatim nic.

Jo jo, virtuálních hrdinu je dost.. Nám se taky nezdařilo, když už byli sympatie, skončilo to na tom, ze se nikdo neozval..

53

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

IN: zrovna dneska, pisu si hodinu na chatu se zenou, ktera oslovila me. Je ze szejneho mesta, subina a je bi a hleda dominantni milenku. Kdyz uz jsem myslel, ze tohle by mohla byt ta prava a napsal jsem ji, ze napisu smsku partnerce, aby se domluvili oni dve, tak mi napise, ze uz musi jit, ze se nekdy ozve. To by me z toho .... proste samej kecal.

54

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak si začínám uvědomovat další skutečnost při nošení pásu cudnosti. A tou je, že jde opravdu o zvyk. Zpočátku mě při nočních erekcích budila bolest jak to tahalo za koule, pak už mě budila jen erekce a pevné sevření klece a teď už několik dní spím úplně bez buzení.
Pás mám necelé dva měsíce a dnes jsem zamčený bez přestávky přesně měsíc (nepočítám-li to kdy mě moje Láska odemkne kvůli sexu a zase hned zamkne). Dnes je mi to opět už pátý den odepíráno. Uvidíme jestli dneska něco bude.

55

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Jojo, je to tak. Před pár dny se tu o tom zmiňoval i davidt. Že každá nová hračka vždycky potrápí víc na začátku, než si na ni člověk zvykne.

56

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Pravdu máš, je to zvyk, ze začátku jsem si připadal i v práci takový nesvůj a dnes už mi to nepřijde.

57

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak par prispevku o tom jak to u nas doma chodi jsem uz napsal a kdo to cetl, tak to uz asi zna. Ziju s partnerkou mormalnim zivotem obcas okorenenym SM a jeji dominanci. Uz skoro tri mesice me ma zamceneho v pasu cudnosti a kazdym dnem tomu vic a vic prichazi na chut. Zpocatku opatrne, ale nyni uz mam zkazeny orgasmus casteji nez normalni. Jenze ted se u nas asi budou dit zmeny.
Zjistla, ze mam v mobilu jednu knihu z BDSM EKNIHY, tu posledni novinku. Chtela si to precist. Cetla asi minutu a pak to odlozila s tim, ze ten zacatek je moc dlouhy. Rano, ale vysla z loznice uz s mobilem v ruce a precetla to na jeden zatah. Chtel jsem neco rict, ale odbyla me s tim, ze se dobre cte a ten pribeh ji zajima. Cetla dal a jen obcas zvedla oci a s podivnym usmevem se na me podivala. Pak zavrela knihu a odlozila mobil a zeptala se me jestli chci, predemnou sukala s jinyma, jestli chci abych se uz nikdy normalne neudelal a chci vic vyprasku. Zeptal jsem se proc. Odpovedla, ze kdyz to mam v telefonu a ctu si to, tak to asi chci. Pak jeste dodala, ze si vsimla, ze jen to jen prvni dil a uz se koc tesi na druhy, aby vedela co jeste budeme my dva spolu delat.
Me se ten priheh v te knizce libil, ale ona to vzala tak, ze kdyz to mam, tak to bude navod pro nas dva do budoucna. Nevim jestli se mam tesit nebo se bat.

58

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Jo, já už jsem se povídek té mojí naposílal a pokud si vzpomnínám dobře, jen jednou se mě zeptala (asi ve slabé chvilce), jesti si teda může užívat s kým bude chtít..

Btw. Která kniha to byla?

59

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Ta posledni - Ridic slecny Lucie.

60

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Příběh plný ... čisté lásky. Chápu wink

61

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Jojo pribeh plny lasky to jo. Kdy z si to moje Laska precetla, tak rekla, ze ji to tim koncem neco pripomina. Myslim, ze u nas doma je taky dost lasky a pritom je dominantni rafinovana potvurka.

Tvl, ona sem taky obcas chodi se podivat, tak doufam, ze toho potvurka si nevsimne :-)

62

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Ty by jsi stejně chtěl aby si toho všimla a odměnila, tě, neříkej že ne big_smile

Moje o tom neví, pořád nějak doufám, že bude zvídavá a najde si to sama..

63

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Ne ja nechci, aby si toho vsimla. Co kdyz me nacha zamcenyho nejak dlouho a nebo vezme rakosku? ;-)

64

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Ale, pššt, radši to nikomu neříkej lol

65

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Vcera mi bylo slibeno odemceni, po peti dnech, ale nestalo se. Zasahla vyssi moc, moje Laska je nejaka nastydla a tak nemela naladu. To je pochopitelne, takze jsem stale zamceny. Mela naladu si, ale povidat. Sice je domina, ale je citliva a tak chtela vedet co prozivam jake mam pocity a priznala se, ze si neni jista jak bych zvladl nejake delsi obdobi, ale ze by ji moc zajimalo jak to budu snaset. Rekl jsem ji, ze toho se bat nemusi, ze i kdyz pak treba druhy den "drzkuju" ze mi udelala jen zkazeny orgasmus tak se mi jeji hry a nadvlada libi a chci zkusit delsi dobu, ze se uz nemusi vic ptat, at si dela co chce. Nas rekord je cca dva tydny. Byla spokojena, ujistila se, ze uz na me nemusi brat zadne ohledy a muze si hrat jak chce. Nakonec mi rekla, ze se mam pripravit na novy rekord, na hodne dlouhy.

66

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak celou dobu co jsem zamceny, tak si moje Laska se mnou hraje, provokuje me, ale jinak me zatim co se tyka orgasmus dosud nijak "neomezovala". Ano, ma naprostou kontrolu, musim vzdy o nej poprosit, ale po nasem poslednim rozhovoru na tohle tema, kdy jsme si dost veci vysvetlili a ona zacala preferovat zkazeny orgasmus se slibem, ze to bude trvat hodne dlouho nez me necha se zase udelat na me opravdu prestala brat v tomto smeru ohled a uziva si. Hned druhy den rano mi sdelila, ze ma pro me darek k vanocum - orgasmus, necha me udelat. Myslel jsem, ze je to sranda, ale i kdyz je to jen par dni co mi to rekla, tak to zatim vypada, ze to mysli vazne. Sam jsme zvedavy jestli to vydrzim a jestli to opravdu myslela vazne. Dnes je to tyden a den co jsem nemel orgasmus a jsem jak na trni.

67

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak to tě plně chápu, tedy vědět že až na vánoce to je dlouhgá doba alespoň pro mne. Je vidět že si to tvá žena dokonale užívá.

68 Naposledy upravil: BIHOLKU (15.6.2015 03:01:43)

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Dlouho jsem tu nebyl. Osobní problémy,  pracovní problémy, prostě co se mohlo to se pos.alo. Ale už je líp a doma jsme znovu začali mluvit o zamčení, ale Spiderwire už do být neměl. Doma to že strany mojí drahé polovičky nabralo tak rychle na obrátkách,  že jsme okamžitě jeli pro nový pás cb6000s, který sehnala na netu a rozhodla,  že pro něj jedeme hned. Už jsem zase hodinu pod zámkem. Sice zatím mám klíč, abych mohl experimentovat s ladit,  ale brzy přijdu i o ten.

69 Naposledy upravil: BIHOLKU (15.6.2015 03:33:50)

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak už mohu srovnávat, mám za sebou první noc v "esku" a oproti předchozím zkušenostem se Spiderwirem, kdy mě snad každou hodinu budila erekce a to i po několika měsících nošení jsem se dnes krásně vyspal. Vzbudil jsem se jen jednou s mírnou erekcí, ale to bylo spíš, že jsem potřewboval na záchod. U mě zatím nemá "esko" chybu, tím jak je klec malá, nemá možnost žádného prostoru pro pohyb a prostě erekce se nekoná. Když porovnám pohodlí v dalšícxh aspektech nošení, tak opět dávám přednsot "esku". Ve Spiderwiru jsem si musel sedat s jistou opatrností a při chůzi jsem měl pocit, že chodím "ze široka", ale teď s "eskem" nemám žádný problém nemusím se nijak hlídat, prostě jak když nic nenosím. Jen jsem udělal začátečnickou chybu a spal jak jsem zvyklý zcela nahý, takže jsem po probuzení mírně cítíl pytel jak se kroužek volně dřel o kůži. Stačilo jen pořádně promazat a je už p problému. Jestli to takhle půjde dál, tak my ta moje sebere klíčky už velmi brzy. Už teď si mě vychutnává, protože naspoledy jsem to měl před čtyřmi dny a včera než jsem šel pod zámek mi udělala jen zkažený orgasmus.

70

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak stále nemám žádný problém, od rána jsem v práci a stále v pohodě. Domů dorazím az po osmé večer,  ale už věřím tomu,  že to vydržím. V každém případě budu večer silikonovat drazku v koutku a možná ho navlecu do nějaké buzirky, napadla mě elektrikarska smrstovacka.
V každém případě v esko je nesrovnatelné pohodlí oproti Spiderwiru.

71 Naposledy upravil: BIHOLKU (16.6.2015 11:53:11)

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Dnes zasilikonováno a opět nasazeno. našel jsem správnou distanční tyčinku a velikost kroužku. Je zajímavé, že při mýc rozměrech mi vyhovuje tak nejkratší tyčinka, sice ho tam mám vyloženě namačkaného, ale sedí mi to tak. Naopak po dvou dnech jsem musel vzít o číslo větší kroužek, nevím jestli to je tím jak se plní koule, jestli se zvětšují, ale původní začal být malý. Přesto noc s volnějším kroužkem byla v pohodě, sice mě tentorktá třikrát vzbudila erekce, ale oproti zkušenostem se Spidewirem jsem nepociťoval žádnou bolest, kterou bych musel půl hodiny rozcházet po bytě. Stačilo se jen přetočit na druhý bok a spal jsem dál.
Dneska mám noční, takže toho moc nepoznám, ale pokud přečkám bez problémů zítřejší noc, tak už předám klíčky svojí lásce.


http://www.amateri.cz/g1247881-znovu-pod-zamkem

72 Naposledy upravil: BIHOLKU (18.6.2015 08:49:49)

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Další noc a opět nevnímám žádné problémy. Můžu dělat úplně vše bez omezení a ani v noci se nebudím. Tenhle pas mi opravdu poskytuje mnohem větší pohodlí než předchozí Spiderwire. Dokonce si uvědomuji, že mažu stále min a min. Dneska předám nevratně klíčky.

73

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Tak dnes jsem odevzal klíčky. Vše mám nastevené jak potřebuji, ani nemusím tolik mazat, naposledy včera večer, takže už jsem je nepotřeboval.Už jsem svojí lásce pořídil za sebe náhradu v podobně vibrátoru po, kterém toužila. Hned jsme ho vyzkoušeli, krásně si to užila a já vlastně tak, líbilo se mi jí to s ním dělat, být vzrušený a sám přitom nic. Sice jsem celou dobu doufal, že mě nakonec odemkne, ale to bych jí, jak sama řekla, nesměl nechat číst tohle (http://www.cudnost.cz/clanky/) Proto si dneska vzala už klíček k sobě, protože mě u toho sama dráždila k zbláznění, to aby měla jistotu až dneska odejde na noční. Klíček nosí zatím na kotníku, zkouší jestli jí tam bude vadit, ale chce ho mít u sebe a mě na očích. myslím, že po prvotním sklamání se Spiderwirem moc nevěřila našemu druhému pokusu, ale teď to vypadá, že se v tom začíná vyžívat víc něž sama předpokládala.

http://www.amateri.cz/g1248940-znovu-pod-zamkem-2

74 Naposledy upravil: BIHOLKU (20.6.2015 15:25:49)

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Týden pod zámkem. A na co jsem přišel?
1 - CB6000s mi sedi naprosto dokonale.
2 - Po týdnu bez ejakulace mě začínají pobolivat koule,  nebo přesněji cítím takový tlak.
3 - Zpočátku jsem byl rád, že je moje Láska na celý týden noční a já budu mít čas na zkoušení, ale klíčky už jsem odevzdal a teď ten týden začíná být nesnesitelný.
4 - Nemám Lásce říkat o stránkách jako je tahle, protože tu získává inspiraci a je dost dobře možné, že pro mě to bude vic jak týden.
5 - Touha po ní stále stoupá,  jsem  týden pod zámkem a myslím na ní vlastně pořád.
6 - A vlastně pořád mi z něj ukapává, hlavně  když  je u mě moje Láska.
7 - Chci jí a moc, ale chci zůstat na ní nadržený. Chci odemknout?

75

Re: Dominantní hotwife - submisivní cuckold

Dnes ráno po týdnu mě moje Láska odemkla a pomilovali jsme se. Dovolila mi orgasmus - po týdnu od zkaženého. Když bylo po všem, chtěla znát moje pocity a nakonec řekla, že to budeme postupně stále a stále prodlužovat, klícka pý půjde dolu, ale jen na uvolnění tlaku, aby si pohrála, ale bez mého uspokojení.