26

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

Užijte si to dnes a dejte vědět, jak to probíhalo, nám to bohužel nevyšlo.

27 Naposledy upravil: Donatien (5.3.2015 07:54:33)

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

Adelko a Vojto a ostatně i další účastníci, moc děkujeme za pěkný večer :-)

W a H

28

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

Také bych se přidal k poděkování za příjemný večer a pokec.

29

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

Jojo bylo to super hlavne ten konec :-D

30

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

Snad za všechny přišedší mohu říct, že sraz (narozeniny) se vydařil náramně. Nálada byl dobrá, společnost výborná a Adélka s Vojtou zasuhují pochvalu nejen za organizaci, ale i za výběr netradičních a zajímavých prostor, kde se sraz konal.

P.S. Došlo nakonec k uloupení obojku nebo se vrátil majiteli?

31

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

Davidte nedosl, ale doslo na ty tekny svorky, poctil jsem narozeniny tim ye mi je Ada nasadila a vydrzel jsem 4 minuty. Docela fakt Hardcore ty svorky .
Jeste ve 3 rano jsem citil stipani a pak po vyspani se dost citlivy i na triko.

32

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

Díky všem a zvláště drahým organizátorům ;-)
To musela být makačka připravit to všechno, a přitom... :-D :-D  pokračování v Pelíškách

33

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

Rád bych jménem svým i jménem Ádi poděkoval za účast všem, kdo s námi přišli oslavit 4. narozeniny Cudnosti. Byl to pro nás oba úžasný večer a doufáme, že i pro vás. Moc rádi jsme s Cudností vystoupili z temnot internetu do reálného světa. Moc nás těšilo setkat se s některými z vás osobně, nevšedně a zábavně. Večer s vámi jsme si skvěle užili a doufáme, že i vy s námi.

Áďo, tobě bych rád i veřejně chtěl poděkovat za skvělý narozeninový dort. A vůbec za celý tvůj podíl na organizaci srazu. Děkuji ti.

Teď si s Áďou pohráváme s otázkou, jestli našim srazům dát nějakou pravidelnost. Co vy na to? Tímto se ptám i přihlášených, kteří nakonec nepřišli a nepřihlášených, kterým se termín našeho prvního oficiálního srazu třeba nehodil. Přišli byste příště?

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

Chtěla bych i sama za sebe poděkovat všem, co dorazili. Mám osobně skvělý pocit z toho, jak celé odpoledne, večer a noc dopadla. Jsem ráda, že tu mohu číst kladné ohlasy a popravdě už přemýšlím, co a jak připravit na případný další sraz :-)

A chtěla bych touto cestou i poděkovat ještě jednou Vojtovi za to, že cudnost.cz existuje, že ji krásně rozjel a že se o ní můžu spolu s ním starat.

Tak toliko za mě a těším se na příští setkání.

35

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

Snad mi příště vyjde čas. Rád bych přišel i se svou Paní.

36

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

Nejaky sraz by byl bezva, moc klicnic tu nediskutuje tak by treba pomohl...

37

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

Madam Z. napsal:

Nejaky sraz by byl bezva, moc klicnic tu nediskutuje tak by treba pomohl...

Klíčnice se u nás počítají na prstech jedné ruky.

38

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

cudnost.cz napsal:

Teď si s Áďou pohráváme s otázkou, jestli našim srazům dát nějakou pravidelnost. Co vy na to? Tímto se ptám i přihlášených, kteří nakonec nepřišli a nepřihlášených, kterým se termín našeho prvního oficiálního srazu třeba nehodil. Přišli byste příště?

Jsem jeden z těch, kterému se termín srazu nehodil, ač jsem si tam přál být. Opravdu není nad osobní setkání, osobní komunikaci, kdy nicky dostávají nějakou tvář, nějakou poznámku či zkušenost. Co se týká mne, uvítal bych aby se z těchto setkání stala určitá pravidelnost. Otázkou však je jak často. Jednou za rok se mi to zdá přehnaně dlouhé, dvakrát za ten rok už je to příznivější... :-)
Rozhodnutí stejně zůstane na organizátorech, kteří vše budou připravovat a jak to budou stíhat. V každém případě z ohlasů "cítím" samé pozitivum, tudíž ač nezůčastněn, tak před všemi, kdo se na přípravě jakkoliv podíleli pomyslně smekám.:-)
Třeba to bude i pomyslný hnací motor si příště ten čas včas zajistit.
Ríša

39

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

Pořádání srazů je fajn, ale zatím nemám potřebu se někde ukazovat. Zatím to mám čistě v soukromí,(jen obojek nosím na veřejnosti bez kroužku, pc není vidět) snad časem se zapojím.
I tak, děkuji Vojtovi a Adélce za vše co pro nás pořádají, a shánějí pro nás nové "hračky".

Re: 1. sraz přátel CUDNOSTI

Tak si tu pročítám vaše reakce a jsem příjemně překvapena. Nejen z těch, kdo se prvního srazu zúčastnili, ale i z vás, kdo jste nepřišli a teď byste rádi.

O určité pravidelnosti srazů jsme mluvili už dřív a jsme s Vojtou taky pro. Dokonce možná víc, jak dvakrát ročně (a možná ne). Teď se blíží první letní měsíc, bude krásně teplo a sluníčko...počasí jako stvořené pro setkání...