1

Téma: Malý zámeček

Řesíme doma, problém se zámečkem. Dá se sehnat ještě nemsí než ten co se standartně dodává? jde o to, že plastové nechceme využívat a s klíčkem od zámečku máme problém, na řetízku být nemůže protože moje láska má po něm do druhého dne vyrážku, měli jsem řešení. že klíček dáme do stříbrného medailonku, ale ten sehnat je taky umění, buď je malý, že se tam klíček nevejde nebo je až moc veliký. Proto sháníme ještě menší zámeček, nevím třeba z dětských kasiček jestli se dá ještě něco takového sehnat.

2

Re: Malý zámeček

Možná bych se podíval po stejně velkých zámcích, ale značkových (třeba ABUS). Klíčky by mohly být z jiného kovu. Ale jistě to nevím. Jinak v hračkárně bych se podíval v oddělení kasiček, ale to budou podle mě takové ty rádoby zámky, co jdou otevřít čímkoliv.

3

Když koupím zámeček v hračkárně, tak je mi jasné, že to nebude žádná extra kvalita, ale o to nejde, já nebudu hledat drátky abych se potajmu odemkl.
Ale to s tím, že zámek od jiného výrobce by nemusel vyvolávat podráždění mě nanepadlo. Díky za tip.

4

no ja nevim ale material na klicek byva stejny pokud to neni takovy ten Tčkovy z duralu u FAB je to slitina manganu s necim kvuli vlastnostem. :-/

5

Dneska klíček skončil na řetízku na kotníku, tak snad nebude tolik citrlivá. Pokud to bude v poho, tak to nemusíme dál řešit.