1

Téma: Milking - poraďte

Ahoj všichni, chtěl bych od vás poradit. Začínám zkoušet se sám dojit a moc mi to nejde. Proto se vás chci zeptat zda mi napíšete nějaké rady jak začít co se naučit (nepoužívám žádný pás cudnosti jen mě to zajímá a chtěl bych vyzkoušet něco nového) předem všem děkuji za odpovědi. .)

2

Re: Milking - poraďte

Jednou jsem to zkoušel po asi týdenním pobytu v pásu. Používal jsem Aneros a chvíli to dalo (20-30min?). Každopádně zajímavá zkušenost, pocit je to zvláštní...

3

Re: Milking - poraďte

Ahoj, já vlastním Aneros.Párkrát jsem to již vyzkoušel, naposledy asi 4-5 bez ejakulace, jsem si cca 30 minut pomáhal ručně, když už jsem cítil, že to na mě jde, tak jsem použil Aneros(celou dobu byl ve mě), začalo to hned vytékat.Po chvilce znovu honění a znovu Aneros, takhle asi 3-4.Musím říct, že toho bylo daleko víc než při klasickém výstřiku, 12ml.

4

Re: Milking - poraďte

Možná by to chtělo někoho zkušeného v milkingu s anerosem kdo by sem sepsal navod jak přesně na to. Parkrát jsem to zkoušel sám a nic.

5

Re: Milking - poraďte

Když to je těžký. Co zabere někomu, nezabere zase někomu jinýmu. Každej si na to musí najít svůj způsob. Jen na to bejt vždycky uvolněnej jako třeba při masáži (ostatně taky je to masáž) a trpělivej.

6

Re: Milking - poraďte

nojo jen u toho je dost otazniku, jak s anerosem ? zavest a jen cloumat? nebo divoce dovnitr a ven? atd nikde jsem se nedocet zpusoby.

7

Re: Milking - poraďte

Prosímtě vždyť ti to píšu. Každej to má trochu jinak. Buď trpělivej a zkoušej to. Divoce asi ne, když u toho máš bejt uvolněnej.

8

Re: Milking - poraďte

Láska mě včera trošku pohonila, ležel jsem na zádech, pak zavedla Aneros, vyteklo jen pár kapek.Tak jsem se dovolil, že si kleknu a zkusím to sám, pohonil jsem si a zahýbal s Anerosem, začalo to ze mě pořádně kapat, bylo vidět, že jsem dlouho nestříkal(24dní), sperma mělo žlutou barvu.tTkhle jsem to udělal asi 5-krát, to už hýbala s Anerosem i láska, bylo to krásné, ale zároveň frustrující.Jen škoda, že jsem neměl nasazený kondom, abych věděl kolik ml. vyteklo. Takže moje rada při milkingu, kleknout si, když ležíte na zádech není to ono.

9

Re: Milking - poraďte

Skúšal som sa tiež podojiť masážou prostaty, no zatial nejak neúspešne, tiekla zo mňa prudom len kvapka štěstí... Asi to chce k tomu pridať aj dráždenie uzdy.

10 Naposledy upravil: spank.man (20.8.2015 21:32:28)

Re: Milking - poraďte

Stačí znát své tělo,uvolnit se a zkoušet, jde to . Úplně stejně se dá i uvolnit při dráždění bradavek,alespoň u mě,záleží,kdo má kde erotickou zónu :-)
Ale nějaký delší půst k tomu to poznat je nutný.

11

Re: Milking - poraďte

Pokud můžu radit, tak je to opravdu o zkoušení. Ze začátku nic moc, pak si na to člověk příjde, kde a jak hluboko, jakou rychlostí, jakým průměrem a jak dlouho. Universální rada asi neexistuje. U mě je to pár minut pěkné masturbace, do pořádného vzrušení, kdy začne prostata cukat, pak zasunu a jdu na věc. Orgasmus k nepopsání!!!
Chce to vzrušení a pěkně velký.

12

Re: Milking - poraďte

Přesně jak je napásno výše.. Člověk to musí natrénovat sám a pak teprve předávat informace partnerce..

13

Re: Milking - poraďte

Pánové, ještě k těm zkušenostem. Je rozdíl v projevech ejakulace, když si dráždíte prostatu sami a když jí dtáždí partnerka? Myslím fyzicky.

14

Re: Milking - poraďte

je v tom rozdil jestli sam nebo od nekoho stejne jako u masturbace,  od partnerky to byva neznejsi a vic uvolneny sam se musi preci jen trosku nahnout- natocit s partnerkou ci jinou osobou ne.

15

Re: Milking - poraďte

Masáž prostaty sa dosť často spája s cieľom vykonania milkingu. Zaujímavá je ale aj masáž prostaty bez dosiahnutia vytečenia. 3x do týždňa masáž prostaty a človek sa v noci nevyspí smile

16

Re: Milking - poraďte

Chápu, že s partnerem je to lepší. Mi ani tak nešlo o průběh honění, jako spíš o samotnou ejakulaci ( ten průběh výstřiku).

17

Re: Milking - poraďte

Dovolím si reagovat.
Při dráždění prostaty je výstřik, tedy pokud o něj jde, nesrovnatelně intenzivnější a prakticky se nedá zadržet. Je to velmi zajímavá zkušenost.

18

Re: Milking - poraďte

No nevim tuhle zkusenost masazi prostaty zaim nemam porad se mi stava ze udelam nijaou chybku ze mi k tomu vystriku nedojde ikdyz nekolikrat citim ze uz to bude ale hned na to to prejde :-/

19

Re: Milking - poraďte

Technika milkingu je celkem jednoduchá a není k tomu nutná žádná pomůcka, lehnu si na záda, zasunu prst, nebo dva cca na 2 články a na horní straně (tzn. k penisu) nahmátnu útvar tvaru fazole, drážděním začne po cca 10 min. z penisu odkapávat semeno. Popisovaná poloha vyhovuje mě, ale vůbec na ní nezáleží, celé je to jen o tom najít tu prostatu a při dráždění ji "udržet" protože má tendenci "utéct" někam na stranu. Jinak je to jen o tréninku, určitě se to podaří...

20

Re: Milking - poraďte

hele dik za tip :-)

21

Re: Milking - poraďte

Včera dopoledne jsem poslal e-mail s návodem jak me potrapit své přítelkyni, když jej splní, může si něco přát. Tak zde vám popisu vcerejsi večer.

22

Re: Milking - poraďte

Nějaký speciální návod?

23

Re: Milking - poraďte

Čekal jsem nahý v ložnici, jen s PC Spiderwire 2, ruce jsem mel za zády a láska me připoutala k posteli.Odemkla mi PC a začala mě dráždit penis, když už tvrdě stál a já cítil, ze bych mohl brzo být, tak vzala gel a aneros, který mi pomalu zarazila do análu, pak to začala střídat, chvíli honit, chvíli prirazet.Když ukapla první kapka a na me bylo vidět, ze bych už mohl být, tak me odvedla na balkón, kde jsem musel stát v pozoru a čekat az se pro me vrátí, čekal jsem 12 minut v minus 8 stupňů celsia. Co já byl na balkóně, tak se prý udělala. Opět mě položila na postel a začala honit, pokaždé, když jsem se začal usmivat a nadzvedavat zadeček, tak přestala a začala se věnovat anerosu, ze začátku jen kapal a asi na poctrvte pořádně vystriknul, bylo to flustrujici, plno semena a žádné óčko. Ještě to párkrát zkusila, ale už jen par kapek bez vystriku, já stále myslel, že mi nakonec dopomůže, ale to se nestalo, vše, co ze mě dostala, mě donutila si vzít zpět. Pak me rozvazala a vzala do sprchy, kde me ocistila.Já byl stále nadřízený a věřil, ze se pomilujeme, to se nestalo.Vzala ještě vak.pumpu a na 20 minut mi jej nafoukla. Když pumpu sundala, tak jsem musel zpět do PC, který mi byl o dost menší než jindy, ale vydržel jsem až do rána bez nočního vstávání.:)) milking vřele doporučuji, ale lepší vždy ve dvou.

24

Re: Milking - poraďte

Super wink

25

Re: Milking - poraďte

Dnes jsem své lásce poslal e-mail s tímto mým přáním. Opět jsem uzamčen ve Spiderwire 2, čekám v ložnici na postely nahý, lehne si ke mě a začne mě dráždit přes klícku, jsem nadrzeny a chtěl bych zasunout, to však nedovolí a přikáže mi abych si před ni zasunul aneros, že mi jej pak osvobodí. Pod podmínkou, ze se dnes večer neudelam.Souhlasim.Osvobozuje mého ptáčka a nasadím si kondom, pak mohu zasunout, když budu cítit, že bych již mohl být, poručí mi odejit na balkon na mráz, kde mě nechá nadřízeného asi 10 minut, pak se pro mě vrátí a odvede mě zpět do ložnice. Jelikož jsem prochladli, dovolí mi opět zasunout, když je na mě vidět, ze bych mohl být, tak mě odstrci a poručí kleknout na všechny čtyři. Párkrát ještě pohoni a zasune aneros a já strikam bez orgasmu.Vše, co je v kondomu mě přinutí vzít si zpět. To proto, že to sama nikdy neudělala a nikdy neudělá, tak prý alespoň jeden z nás má polykat. Já již druhý den za sebou bez orgasmu, ale s vystrikem a polykáním. Mohl jsem jít dnes na pivo, ale tohle je mnohem lepší.