76

Re: pleny

BIHOLKU:dobrý nápad, jen mu pro začátek dovolím na výletě pít pouze z lahve s dudlíkem, obsah bude mírnější, nejspíš nějaký močopudný čaj. A bude mít limit, kolik toho musí za výlet vypít. Každá nevypitá deci bude znamenat hodinu v pleně po klystýru navíc. Takže určitě bude pít jak mu budou síly stačit.

77

Re: pleny

pbtrix: Super plány na víkend - to bych (ne)chtěl zažít... :-D Hlavně strávit takhle bezmocnou noc a přitom tak blízko své milované (určitě i schopné lecjaké erotické provokace) musí být prostě senzační... Těžko rozlišit, co je odměna a co trest :-) Jinak já bych to už ani nevylepšoval, není potřeba si vystřílet všechnu "munici" najednou.

78

Re: pleny

Já  bych ještě do plenky zavedl cévku, aby nemohl zadržovat močení.

79

Re: pleny

Tohle mi teď přítelkyně taky před odjezdem za jejimi rodiči udělala.  Dostal jsem cevku,cb6000s,balík plen, igelitové kalhotky a trikot se zipem sešitym na zádech přes punčocháče. Do neděle musím vydržet, ale do žádných kalhot se s tím nevejdu, takže je to i domácí vězení.

80

Re: pleny

Jak už jsem psal, pleny jako takové mě neberou, ale je to zajímavá alternativa toho, že moje Láska mohla převzít i naprostou kontrolu na čůráním. Jenže to u nás nejde a ani o tom neuvažujeme.
Co se vašich her a vylepšení týká, tak záleží na tom kam až chce zajít. pbtrix se líbil můj nápad s lahvý s tím rozdílem, že tam dá něco močopudného. A co takhle ho jednou nalít litry močopudného čaje a jít ven na procházku, ale plenu mu pro změnu nedat? Až se objeví mokrý flek na kalhotech, tak mu říct, že teď sám vidí, že tu plenu nosit musí.
nápadů by asi bylo, ale opravdu záleží jen na vás a vašich možnostech.

81

Re: pleny

BIHOLKU: To je geniálnííííí!!! Právě jsi mi možná vyřešil jeden problém. Dík  ;-)

82

Re: pleny

isora : já? Jaký?

83

Re: pleny

zásadníííí  ;-)  :-D

84

Re: pleny

Sakra  ty jsi se rozepsala  tedy :-D

85

Re: pleny

BIHOLKU: Teď to "neprásknu", pokud to má být překvapení, a navíc to budu muset nejdříve promyslet. Pokud se realizace podaří podle mých představ, slibuju že to popíšu podrobně.

86

Re: pleny

pdtrix: chtěl bych se zeptat, kde jste ty dupačky koupili?

87

Re: pleny

Jo, to s tím počůráním a následným nuceným nošení plen se mi taky líbí smile Aneb pokud nechceš znova zažít ponížení z mokrých kalhot na veřejnosti, tak ty pleny už nesundáš. Ovšem při trvalém nošení by to dost lezlo do peněz.

88

Re: pleny

A co kdyby jsi se mu do těch plínek ještě předtím, než mu je navlékneš hezy vyčůrala... Aby je měl předehřáté...

89

Re: pleny

Zdravím všechny diskutující po víkendu. Zde je stručné shrnutí.
Páteční návštěva restaurace proběhla celkem podle očekávání, jen anální kolík byl prý dost nepříjemný. Takže to možná znamená, že na pleny si už zvyká  :-) Celý večer se dokázal soustředit na pravidlo s mluvením.
Sobotní výlet jsme začali v kavárně, na cestu jsem měla termosky se silným čajem, který jsem průběžně dolévala do jeho dětské lahve. Odpoledne došlo na venkovní přebalení na louce, po které ve vzdálenosti asi 50 metrů chdili turisti. Zábavné to bylo. Později odpoledne nevydržel nemluvit s okolím, tak měl až do návratu kolem krku dudlík. I když ho schovával pod bundu, bylo vidět, že je to pro něj dost ponižující (dovolila jsem mu rozepnutou bundu, to nejlepší mělo ještě přijít). Po návratu jsem ho přivázala podle plánu, a hraní nám zabralo přes dvě hodiny. Něco takového jsem ještě nezažila, a i on to pak zhodnotil slovy "myslel jsem, že zešílím". Večerní klystýr a podělání popsal jako jednoznačně nejvíc ponižující zážitek. Je pravda, že i mně to připadalo dost na hraně, ale dali jsme to. Myl se potom sám, měl dovolenou komplet vanu.
Nedělní odpoledne nakonec vybral mimino, tak má celý týden na noc plenu. Asi ta sobota byla hodně ostrá.
Dupačky na noc byly taky super, jen byl hodně překvapený, když jsem ho v nich v neděli nechala. Dudlík pro děti je na takové dlouhé nošení malý, už mám objednaný větší, "terapeutický".

90

Re: pleny

Asi rozsirim obzory...strasne ma vzrusuje táto predstava...

91

Re: pleny

chtěl bych se zeptat, kde jste ty dupačky koupili?

našla jsem pěkné na lindo.cz, jmenuje se "Hvězdičky fialové"
Krátký overal se zapínáním na zádech byl z mybio.cz

92

Re: pleny

Zajímavé obchůdky. Velmi zajímavé...

93

Re: pleny

Při pátrání po netu jsem našla i různé další zajímavé obchody nebo weby  :-) je toho spousta

94

Re: pleny

Malý příspěvek k tématu:
http://xhamster.com/movies/4315006/diap … _cage.html

95

Re: pleny

Dnes skončil týden, kdy měl přítel na každou noc povinně pleny. Protože se to osvědčilo, pokračujeme s tím na celý listopad. V 9 má být připraven do postele, tj. ležet nahý na posteli. Když přijdu, poprosí o plenu na noc. Dostane plenu a dupačky, a podle mého uvážení i další výbavu (pouta, pásku přes oči, zalepené prsty, dudlík). Pak je mi k dispozici, mám-li na to náladu. Když náladu nemám, jde hned spát. To znamená, že když později přijdu do ložnice, musí spát. Když by to jen předstíral, dostane před spaním výprask. Ráno při mém probuzení musí mít v puse dudlík, jinak ho má na další noc s postrojem, aby mu nevypadl. Docela se mi líbí, že je z něj na noc mimino. Jemu očividně taky, tak jsem zvědavá, jak budeme tahle pravidla během listopadu měnit a jak to zhodnotíme na začátku prosince.

96

Re: pleny

Velice obdivuji Tvůj přístup a zvědavě Váš příběh sleduji, pozdravuj mimčo od internetových existencí jednou extra porcí čaje z umělého cecíku...

Docela by mne zajímalo co Tě vede k tomu, mu tohle působit. Mě by se to taky líbilo, ale mám na tohle velmi jednostranný pohled a zajímá mne, jak to cítí eventuální druhá strana. Naprosto respektuji, pokud by ses o svůj motiv nechtěla podělit, protože věci, které lidi vedou k těmhle činnostem často nejsou něco, s čím se jeden chce chlubit na internetu, ale třeba Ti to nevadí. Jsem jen zvědavý a každopádně přeji mnoho slasti z perverzních hrátek smile


Ještě si tak říkám... Zmiňovala jsi nějaké sešité nohavice, či co, ale občas je žádoucí přesný opak, tedy velmi rozkročené nohy (nejlépe s pořádným balíkem mezi nima)… Ta poloha snižuje šanci různých nepříjemných nehod a způsobuje dost intenzivní pocity bezmoci… Někteří to řeší třeba takhle: http://imgur.com/U3PT2GR … To jen tak pro inspiraci smile

97

Re: pleny

Pane jo, to je něco. Fakt by mě zajímalo, jestli je to vychytaná BDSM pomůcka, nebo něco, co se používá v nemocnicích.

98

Re: pleny

Labrathor: líbí se mi ta jeho bezmoc, zároveň ale i to, že vnímám, že i on si to užívá. Jak jsem psala už dřív, všechno je u nás na domluvě, a bereme to celé jako hru, skrze kterou se lépe poznáváme. Že mám zrovna já tu dominantní roli je taky na domluvě, zkoušeli jsme to kdysi i opačně.
To co posíláš na obrázku jsem už někde viděla, myslím, že je to spíš vychytaná bdsm pomůcka než vybavení nemocnic. Nohavice už sešité nejsou, má teď normální dupačky místo normálního pyžama. Na roztažení nohou by asi stačil velký balík plen, ale to jsme ještě nezkoušeli. Dobře funguje přivázat nohy k posteli.

99

Re: pleny

zdravím všechny..s partnerkou uvažujem že taky něco skusíme ale nevíme jaký pleny.. jestli natahovací nebo lepící.. kdo máte jakou skušenost? poradte i konkretni značku. díky..

100

Re: pleny

subtom: já můžu doporučit jen ten jeden druh plen, který jsme zatím zkusili. Ostatní tu taky nějaká doporučení psali. Asi záleží, co vlastně chcete vyzkoušet, podle toho se pak uvidí, co k tomu budete potřebovat  :-)