26

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Chcem sa spýtať, je možné aby si môj otrok nejakým spôsobom pomohol vybrať penis z PC kovového CB6000s? On mi tvrdí,že to absolútne nie je možné,ale nejak mu neverím.Aj ja si myslím,že je to bez šance, ale som na pochybách. Je na to spôsob ako sa z toho dostať von,aby som ja niečo nespozorovala?Nemám teraz na mysli odomknutie zámky, ale či sa to nedá nejak inak.Ďakujem.

27

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Nemožné to není, ale když tvrdí, že je, tak můžeš být v klidu. Nemá pokušení to zkoušet, zklamal by sebe i tebe.

PS: Nepsala jsi někdy minule, že to tady taky čte? To by mi bylo trapné, do očí mu to nepřiznat, ale sem to klidně napsat, že mu nedůvěřuješ.

28

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Penis vyndat jde, samozřejmě záleží těsnosti klece (ale to je důležitejší při pokusu vrátit ho zpátky). Pokud jsou správně vybrané kroužky, tak nejsou vyvléknout varlata..

29

Re: Jak zabránit vyndání penisu

cudnost.cz napsal:

Nemožné to není, ale když tvrdí, že je, tak můžeš být v klidu. Nemá pokušení to zkoušet, zklamal by sebe i tebe.

PS: Nepsala jsi někdy minule, že to tady taky čte? To by mi bylo trapné, do očí mu to nepřiznat, ale sem to klidně napsat, že mu nedůvěřuješ.

Áno, napísala som tu, že aj on tu chodí, číta.Prispievať má odo mňa zakázané.Samozrejme, že sme sa o tom bavili pred tým, uistil ma,že on sa z toho sám nemá ako dostať.Nemá mi byť čo trápne, nakoľko je to môj otrok a je na mne, či tu niečo napíšem alebo nie.Chcela som sa len uistiť.Dôverujem mu, ale predsa len.Dôveruj a preveruj.Aj otroka smile

30

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Můj názor k tematu možnosti dostat penis ze zamčeného pásu cudnosti je ten, že primárně by to měl mít sub ve své hlavě. Osobně nemám chuť ztrácet čas s někým, kdo bude trávit svůj čas tím, aby nějak podváděl a snažil se to nějak obejít.

31

Re: Jak zabránit vyndání penisu

tevy: A nebyl by jednodušší pás typu T? Z toho se snad dostat nedá co vím. Já mám momentálně Spiderwire2, ale uvažuje se něčem takovým, právě na ty dny kdy jsem celý den doma.

32

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Ten retizek skusil jsem to a parada nic neni odrene spanek taky bez tlaku na varlata dalo mi praci to vychytat ale jinak bomba skoda ze se neda objednat

33

Re: Jak zabránit vyndání penisu

zdravím  ja mam cb6000s  a jsem spokojený i s ženou  jen my prosím vysvětlete  že to tady nikdo neřeší  když budu chtít pas sundat  tajně  tak stačí bez jakých koliv problému  vytahnout boční kolíky co jsou bez zamku a je kroužek uvolněný a klicku v poho sundam a pak zase stejným spusobem nasadím a žena nic nepozná   dik za každý vzkaz

34

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Tak si tam ty postranní tyčky přilep, jestli ti tam nedržej. Držet by tam rozhodně měly, ty nemají být vyndávací.

35

Re: Jak zabránit vyndání penisu

Tohle se mi dělo pouze se silikonovým pásem. Teď mám kovový apostraní tyčky opravdu nevyndám.

36

Re: Jak zabránit vyndání penisu

očividne máš PC voľný preto ich vyberieš smile ináč by si to nemohol vybrať