1

Téma: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Vážení a milí, nadešel čas po 3 měsících začít plánovat další pražský sraz. Bude v prosinci a kvůli vánocům bych ho chtěl uspořádat cca do desátého, aby se nám to nekřížilo s předvánočním zařizováním.

Napadlo mě, že bychom se mohli tentokrát sejít v Ateliéru. To je pražský BDSM klub, už tady o něm nějaká zmínka padla. Konají se tam pravidelné kecací čtvrtky pro "veřejnost", tak v rámci této akce bychom se tam mohli v našem malém počtu sejít a splynout tématicky i s ostatními.

Vládne tam velice přátelská atmosféra a není nutno se ničeho obávat. Ani ostatních lidí kolem, ani diskrétnosti, ani drbů smile

Co vy na to, 3. nebo 10. prosince od 18:00 do ???

2

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Já můžu 3/12

3

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Hlasuju pro 3.12.

4

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

my naopak prosíme 10., protože o týden předtím je Vendula v práci.

H.

jo a jinak samozřejmě Aťas alias kotelnu podporujem, konečně snad prostředí k mírně explicitnějšímu průběhu. Bude se předvádět a ne že neee :-)

5

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

A me je to jedno jdu tam na oba terminy :-D

6

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Jelikož je to čtvrtek a pro nás mimopražské "nevhodný" termín, tak si stejně musím vzít v pátek dovolenou a je jedno, zda ten či onen termín. Už bych se tam měl konečně ukázat.;-)

7

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Ok rád přijdu  vyhovujou mě oba termíny. Ten klub neznám. Pošlete nějaké info ať vím do čeho jdu.

8

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

proc ne? smile

9

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Taky bych se zúčastnil. Celkem mi vyhovují obě data. V Ateliéru jsem nikdy nebyl.

10

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Datum nechávám ještě otevřené, těší mě opět větší zájem o sraz než minule. A podrobnější info o Ateliéru najdete na bdsmklub.cz.

Kdo byste chtěl, pojďte se tam podívat teď ve čtvrtek 26.11. Budu tam taky cca od 6 večer, můžeme se domluvit.

Klub má utajenou adresu a kdo ji zná, nemá ji šířit. Tak bychom se sešli u metra a dojdeme tam společně.

11

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Ahoj,

za mne jsou předběžné možné oba termíny. Rád se poprvé uvidím osobně, přeci jen tenhle web sleduju skoro od jeho začátku :-)

12

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Nastává trochu problém. Víte, minule jsme se na srazu sešli 4. Tak jsem si řekl, že v takovém malém počtu můžeme zajít do toho Ateliéru a splyneme tam s davem. Je to super, že už se nás hlásí asi 10, ale v takovém a nebo ještě větším počtu už to trochu mění situaci. Ve čtvrtek se tam s provozovateli radši domluvím a dám vám vědět.

13

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

A není zatím dosavadní zkušenost taková, že vždycky přišly tak 2/3 přihlášených?

14

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

2/3 ne, jen pár jednotlivců. A takhle to nemůžu brát, musím vždycky počítat se 100% účastí.
Protože co kdyby jako na potvoru zrovna přišli všichni? :-)

15

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Pokud to vyjde na 10 tak bych také rád dorazil a pokud vyjde Atelier tak by to bylo super. Rád bych se tam podíval.

16

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Vážení a milí, čtvrtý sraz bude takový netradiční. Klub Ateliér je nám přátelsky nakloněn, včera jsem to tam domluvil. Protože bych se těžko rozhodoval, který z těch dvou navrhovaných termínů vybrat, uděláme si dvojsraz.

Sraz číslo 4a bude 3.12. a sraz číslo 4b bude 10.12. Můžete přijít i na oba. Závazné přihlašování není třeba. Adresu klubu nemůžu veřejně prozradit, tak se sejdeme oba čtvrtky v 18:00 u východu z metra Depo Hostivař a pro případné opozdilce budu na telefonu. Je to od metra 3 minuty chůze.

Kdo přijedete autem, ozvěte se mi individuálně. Řeknu vám, ve které ulici tam bez problémů a zdarma zaparkujete.

Vstupné: 50 Kč
Pití: velký výběr za nepřemrštěné ceny
Jídlo: s dobrou večeří můžete počítat

17

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Super reseni, to bude psina :-D

18

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Tak kolegové mám otázku jak žiletka

Včera jsem se zmínil,že opět nebudu ve čtvrtek večer doma. To , že dostanu na pátek mrdu úkolů to bylo jasné,ale dostal jsem i na výběr:

a) budu doma a tak jak měla v plánu bude sex po 9 dnech
b) půjdu a zůstanu zamčen 7 dní navíc ( no to je ale další né !!!! )

Takže to vychází na 23 dní

Tak teď mě teda poraďte co mám dělat. Jak se mám správně zachovat.

P.S. Járo ty mlč. Nelez mě do příspěvku máš svůj profil.

19

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Hm vem ji s sebou i s klici a muzete zalest do haci mistnosti ;-) tim budes jak na srazu tak i sex muze byt.


Jen teda ja 3. nebudu jsem mimo Prahu takze asi az ten 10. Budu.

20

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Ange

napsal jsem jí SMS
dostal jsem odpověď:

"Prokoukla jsem tě ,chtěl bys jít do hospody a ještě si užít. To v žádném případě. A navíc nemá kdo pohlídat dítě." 

  Musím něco vymyslet, jak z toho ven. Z tohoto  by mohl vniknou  spatný precedens do budoucna a dost jednostranný.
  No to se těším,až dorazí večer domů. To bude rozhovor hodný zápisu do deníku.

21

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

A co mit sex po deviti dnech a jit na sraz 4b?

22

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Tak přátelé, zítra se na vás těším. V 18:00 u metra Depo Hostivař, později budu na telefonu, který najdete zde:
http://www.cudnost.cz/kontakt/

Jestli si chcete něco z Cudnosti prohlédnout naživo, napište mi a vezmu to s sebou.

23

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Já bych si chtěl naživo prohlédnout pbtrix. :-)

24

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

davdt: Tak sraz mám za + 4.  Tři jsem uhádal a 1 mám za tu lest v SMS.

Jo za pbtrix se taky přimlouvám , bych taky chtěl vidět.

25

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Děkuji všem za účast na včerejším srazu přátel Cudnosti. Moc rád jsem se s vámi opět setkal v tak velkém počtu, navíc v takovém skvělém prostředí se skvělou atmosférou. S vámi, se kterými jsme se včera viděli poprvé, tak doufám že ne naposledy.

Kdo jste nepřišli, o hodně jste přišli :-)

Sraz číslo 4b bude 10.12., sejdeme se v 18:00 u východu z metra Depo Hostivař.