26

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Jo jo, také jsem zíral, kolik nových tváří tak kolem mě bylo.

27 Naposledy upravil: davue007 (4.12.2015 13:49:53)

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

UFFF, UFFF

No ještě, že jsem se  zůčastnil. Nelituji. Některé zážitky z večera já dlouho budu muset nechat stranou ležet.

28

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

davue007: Kam ty na ty hlášky chodíš? Teď jsi mě teda rozsekal.
Ale jo, ten jeden zážitek z prvního patra taky nechám dlouho stranou ležet smile

29 Naposledy upravil: davue007 (5.12.2015 08:43:59)

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Héééle  CUDNOST.CZ
Co ty hračky cosi měl sebou, kdy budou v E-shopu, abych věděl kdy mám vyslat PPL.
Možná sis toho nevšiml,ale když jsme si je  prohlíželi tak holky co seděli vedle to taky zajímalo.

Já už mám vybráno. Budu mít čtvrtou klícku. Jsem mormální????

30 Naposledy upravil: davue007 (5.12.2015 08:45:13)

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

No jo po návštěvě 1 patra si někteří museli jít klícku na WC znovu usadit. big_smile

Nové hračky
Tak ono už to zajímá i mojí paní. Dnes ráno jí to napadlo. Informoval jsem jí ,že to existuje.  Ptala se jestli je to na dálkové ovládání. Tak jí to dopřeju.

31

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Já měl krátce před polednem návštěvu zubaře a rozhodl se, že to raději sklubovat se srazem nebudu. Asi bych neměl tu správnou náladu... Jinak samozřejmě tak trochu závidím, ale je tu přece druhý termín, ne?
Sice je to opět čtvrtek (vyhovoval by mne spíše pátek), ale nějak to snad vyřeším. Doufám, že bych nebyl sám, respektive s kamošem z Vysočiny. To bych své absence na srazu prvním asi více litoval...

32

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Jasný, vyřeš a přijeď, nebo přijeďte. V pátek pražský sraz asi nebude nikdy, protože pátek je pro pražáky odjezdový den. Praha a okolí paří nejvíc ve čtvrtky - pátek už se v tom kanclu vždycky nějak přežije a hurá na chalupu. Není to teda můj případ, ale mluvím za středočeskou většinu.

33

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Nevíte někdo, jak to dopadlo s tím odvázaným koněm? Co s sám utrhnul od toho stolu, jak chvíli někteří z nás stáli.

34

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

To nevím,ale říkal jsem jí, když jsme šli kolem žokejky krotitelky ,že se jí tam ten  kůn  venku splašil.
Říkala , že si ho srovná, cmoulajíc v ruce bičík,nepochybuji. Ten koník si o to vysloveně říkal.

35

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Jsem přemýšlel o té krásné domině s tím subčíkem. Se na mě dvakrát smála. No kdybych měl obojek,asi by si mě odvedla.
No a já pitomec tam jdu s klíckou zamčený. To byl pech. Kde já jsem dneska mohl být.

36

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Co bude na dálkové ovládání? smile

37

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Musíš vydržet sleduj e-shop cudnost.cz nemohu to tady provařit

38

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Chápu smile

39

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

A kdy to tam tak zhruba bude? big_smile docela bych to bral jako vanoční dárek smile

40

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Sraz 10.12 2015 se vydařil vzláště osazenstvo v  kategorii UNISEX. No nebylo mě zprvu u některých jasné kdo je kdo.

41

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

big_smile big_smile big_smile hehe ... tak u nekterych to bylo jasne jeste oproti jine skupine. Ale bylo to super.

42 Naposledy upravil: Xena (21.1.2016 11:16:19)

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Ahojky, jen se chci zeptat předem, když se bude plánovat další sraz, nebylo by opravdu možné ho naplánovat na sobotu, jelikož si myslím, že nás tu je hodně mimo Prahu, já jsem třebas z vysočiny, v týdnu dovču nedostanu, takže opravdu nemůžu přijet a velice ráda bych vás i s mým zlatíčkem poznala osobně. Ráda bych poznala i ten klub a myslím, že by nás opravdu hodně dojelo. Co? Vojto, prosím........ :-)) A to velice nerada škemrám, vlastně nikdy neškemrám, já rozhodně ne....ale kvůli poznání vás všech jo........:-)

43

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

Ahoj, další sraz začnu už brzy plánovat. Bude to v březnu a bude to oslava 5. narozenin Cudnosti, tak doufám, že to bude velmi vydařená akce. Proto nechci plánování podcenit a můžeme začít tím, že si tady uděláme anketu na téma víkend nebo všední den. Ale ještě chvíli všichni vydržte, zatím o tom můžete popřemýšlet.

44

Re: 4. pražský sraz přátel Cudnosti

To by bylo super, o víkendu bych se rád připojil. V týdnu to nedávám.