1

Téma: CB6000 a milking

Zdravím,

tak jsem po několika dnech zkoušení a "testování" CB6000 došel k závěru, že budu muset něco udělat a doladit to, nebo zvolit jinou klícku. Popíši co řeším:

1, mám větší pytlík a tím pádem má klícka možnost cestovat i po tom co jsem zvolil menší kroužek. Cca po několika hodinách musím klícku s kroužkem posunout, protože se začnou dělat pod kroužkem otlačeniny a začne to být nesnesitelný.
2, problém s močením, jednou jsem měl žalud přesně v klícce tak, že jsem mohl močit klidně i ve stoje a bylo to super. Pak jsem to zkusil ještě jednou a musel jsem změnit kalhoty. Pak jsem to zkusil v sedě a asi tam něco zůstalo a skončilo to opět v gatích. Být někde venku, tak dost problém.
3, trochu mě to omezuje v pohybu, zvlášť při dřepu a když sedím tak je to také patrné.

To bylo ke klícce. Teď k tomu proč jsem nazval tento příspěvek tak jak jsem ho nazval.

Když jsem si pořizoval klícku, tak jsem si pořídil i takovou tu pomůcku na masáž prostaty (je to takový zakroucený červík). Napřed jsem si myslel, že to tam nemám šanci nacpat, ale na konec se to povedlo. A i když jsem byl ze začátku dost pesimistický, protože na toto moc nevěřím a zvlášť na orgazmus realizovaný přes prostatu. Poprvé jsem u toho měl i klícku a bylo to dost super a velmi vzrušující a jen s částečnou erekcí. Nejsem si jist jestli jsem měl orgasmus, snad jen tak něco jak se říká na sucho. Ale pocit jsem měl jako že jo. Podruhé jsem měl trochu problém s hemeroidy a asi jsem to tam narval moc zprudka a místo orgasmu mě to spíš bolelo a při vytahování jsem se málem posral, kdyby to tak nebolelo. No a do třetice to bylo dnes. Dal jsem si záležet při proniknutí a pak jsem si to dost brutálně užíval a i když jsem si lehce pomohl rukou (opravdu jen symbolicky) protože jsem to chtěl celé zažít přes prostatu, tak i když jsem neměl plnou erekci, tak jsem dosáhl brutálního prostatového orgasmu s docela malým množstvím ejakulátu. Kdybych měl orgasmus normálně, tak bych toho měl tak 3x tolik. To jen pro info kdyby to někdo chtěl porovnávat.
Takže závěrem, kdybych byl permanentně uzamčen a má dominantní partnerka mi občas udělala orgasmus přes prostatu, tak bych byl velmi uspokojen, ale sperma by mi zůstávalo do zásoby.