1

Téma: Co dělat když druhá polovička na "to" není

Zdravím, možná trošku hloupý nebo nepochopitelný dotaz, ale přesto..
Co dělat, když druhá polovička nechce o PC ani slyšet, ale já bych osobně s PC rád "pracoval", jak si v této situaci PC co nejvíce užít. Nevím, zda je můj dotaz srozumitelný..případně doplním...
Díky

2

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

Z vlastní zkušenosti znám velice dobře... Údajně se ji z ohonu v kleci dělá šoufl... Jedině ukecávat, ukecávat, prosit - ale hlavně netlačit na pilu...! Přitom bych chtěl začít fakt od píky - jen na den...

3

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

no a jak to vypadá u tebe? posunuli jste se někam?

4

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

Jestli na to není a je přímo proti tak budeš mít těžkou práci.  Nenápadně opatrně přesvědčovat,  třeba u rozhovoru se sklenkou vína,  až bude vhodná příležitost probrat pro a proti. Základ je aby o tom,  alespoň začala uvažovat. Najít třeba vhodné články,  příběhy kde se dozví co z toho může mít i ona. Když ti kývne že si třeba něco přečte a bude o tom možná přemýšlet,  ber to jako úspěch i když ještě z daleka nemáš vyhráno. Žena na tohle musí mít naturu nebo alespoň ochotu zkoušet nové věci.

5

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

je razantně proti, vůbec o tom nechce slyšet. hnusí se mu to...

6

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

No, musím říct, že se ženské když je cokoliv, co oni nechtějí umí pěkně šprajcnout. Ale ze zkušenosti se svojí vím, že se to dá - jen podle mě chlap málokdy pozná, kdy je ta správná chvilka..

7

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

Jak tu píše většina předřečníků - měl bys na ní jít postupně a opravdu na nic netlačit. Nadhodit téma a když bude reakce negativní, tak klidně počkat pár měsíců než se k tomu zase vrátíš. Obecně nejlepší chvilky, kdy o tom mluvit (podle mé zkušenosti), jsou v posteli když je žena hodně vzrušená a nebo když je v náladě po pár deci vína a ztrácí zábrany.
Já jsem takhle tu svou dostal ke kandaulismu - ze začátku o tom nechtěla ani slyšet, ale postupně to zrálo a teď si tenhle životní styl úžívá možná víc než já:-) Ale trvalo to cca 6 let. Stejně tak s pásem cudnosti, který přišel následně, jako doplněk našeho kandaulistického vztahu. Ze začátku jí to přišlo naprosto úchylné a zvrácené. Jsou to dva roky a já jsem zamčený více méně permanentně, sex nemám žádný a onanine je omezená podle rozmaru partnerky. A jí se tohle nastavení neskutečně líbí:-)
Takže hlavně postupně, netlačit, klidně se na nějaký čas stáhnout než to zase zkusíš...Myslím, že je pochopitelné, když ženský ukážeš pás cudnosti, tak její první reakce je zděšení. Ale až téma nadhodíš příště, tak už bude tušit o co jde a třeba jí začne zajímat jak to funguje, proč bys to vlastně měl nosit apod.
Držim palce ať se zadaří;-)

8

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

Trochu odbočím.
S pásem přišla ta moje, ale první pás mi neseděl a tak jsme toho nechali a ona o tom už nechtěla ani slyšet. Trvalo skoro rok než jsme koupili druhý pás a druhý pokus vyšel, pás sedí a jí se to zalíbilo možná až moc.

Jinak jak píše rákosák, i já to včera naznačoval, u sklenky vína, až bude vhodný okamžik začít pomalu opatrně. Ta moje mě chtěla mít zamčeného pod kontrolou, ale nakonec se jí na tom zalíbilo něco jiného, to že jsem nermanentně nadržený a tím pádem pozorný, neustále jí nadbíhám, dělám co jí na očích vidím, asi v domění, že mě odemkne, ale neodemkne. Když s ní budeš mluvit, tak to neber jako erotickou hračku nebo pomůcku, ale zkus jí to naznačit v tomhle směru, že zamčený a nadržený chlap jí bude víc obletovat. Ta moje říká, že ze mě cítí víc lásku než na začátku našeho vztahu. Na tohle by mohla slyšet i ta tvoje, ale samozřejmě to není o tom, že tě zamkne a hned to tak bude, když se ti podaří jí ukecat alespoň k pokusu tak si dejte třeba jeden měsíc, za měsíc budeš tak nadržený, že to bude určitě znát ve všech směrech.

9

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

Ahoj, taky přispěji mou zkušenosti. Moje na to taky není,mě stačí být zamčeny 1 až 2 dny.Já si nasadíme pás a klíče dám na místo aby ho našla manželka. Ta pochopí ono jde a klíče schová. Když jsem uzamčen delší dobu jsem taky vsimavejsi a podlezavy ale manželce se to nelíbí že to nejsem já. Takže u nás to nefunguje.

10

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

Jen tak mimochodem...kdyz ma chlap pas tak i s tim je sex zajimavy...tedka uz na to nemam cas ale kdyz jsem se o to zacala zajimat tak to bxlo o zvedavosti a ochote neco zkusit noveho

11

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

U nás je taky problém v tom, že nemusí takové to "otlapkovávání", kterému jde tak těžko odolat, když je ohon v kleci... Pohlazení ano, ale jak jsem zamknutý, nejde kolem ní projít, aniž bych si nehmátl...

12

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

Tak včera jsem se k tomuto tématu opět vrátil. Při sexu jsem řekl, že by se mi líbilo, kdyby přítel kontroloval moje výstřiky a nadrženost. Jeho otázka: "A jak bys to chtěl dělat?" To existují klícky na ptáka..."Si děláš srandu, že jo, to fakt něco takovýho existuje a někdo to používá?"(+ museli byste vidět ten jeho výraz)...
takže já jako slaboch řekl, že nevím, jestli to existuje, že jsem to jen četl v erotické povídce...
asi se dá na to říct jen No Comment

13

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

Nebo se dá říci, že jsi "prosral" příležitost..když už jsi se odhodlal začít o "tom" mluvit, ale jasně, po bitvě každý generál..určitě to chtělo odvahu jen o tom začít. Takže asi spolu nejste moc dlouho a ještě moc přemýšlíš o tom co a jak řekneš, aby protějšek náhodou neutekl se slovy "úúúchyl" :-) Pro tebe ale hovoří fakt, že přítel zjevně o tomhle tématu nic neví, takže pokud byl původně rezolutně proti, může to být jen z neznalosti věci.. Teď buď můžeš čekat na další "odvážnou chvilku", nebo se zařídíš podle - s upřímností nejdál dojdeš - a řekneš, že o tomto tématu víš víc, jen si se po jeho reakcích bál, aby si o tobě nemyslel něco divnýho..ale protože ho máš rád, chceš být upřímný, protože je to věc, po které toužíš..je to tak a tak..pokud je aspoň trochu dominantní/nebo si rád hraje, mohlo by to klapnout. Mlčením nic nevyřešíš. Čím déle budeš otálet, tím hůře budeš hledat další příležitost. Přeju odvahu a směle do toho..a ať to dopadne k oboustranné spokojenosti :-)

14

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

Přesně tak. Teď souhlasím s TOWerem. Já také ještě nemám vyhráno, ale "nahlodávám" toho svého, který o pásu mluví jako o "té věci" a také odmítá vlastnit od něj klíče. Já toho jakoby nedbám a zamknu se sám. Uplyne den (dva) a on se diví: Ty to máš ještě na sobě? Odpovídám: Jo. Je to vzrušující! Další den na to má chuť a když ho dělám, tak sám skučím zvláštní nenaplněnou rozkoší. On po svém vyvrcholení na toho mého civí, pak ho začne opatrně hladit, a když vidí, jak začnu po chvíli, kdy se dostaví erekce vzrušením sténat, začne ho to bavit a se slovy: Vidíš, nemáš se zamykat", mi začne hladit i část žaludu, který v rámci erekce projde otvorem na močení (kovový CB 6000s). Po chvíli s sebou začnu i házet. V tom okamžiku přestane a jde se na jinou činnost všedního dne. Tak že vidím, že mu to něco říká, ale zatím nenašel (snad odvahu nebo jen iniciativu) mne autoritu (jsem o 11 a půl let starší) zamknout a ovládat. Provokuji ho v podstatě často. Tak že když mrkne pod peřinu, dost často spatří "tu onu věc".;-) :-D
Snad se mi to jednou podaří. Pokud bude zájem mohu dát i vědět. Jsem holt optimista.:-)

15

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

TOWer: s přítelem budeme letos deset let, takže bych řekl, že už jsme spolu docela dlouho...
rm71: myslím si, že jste na dobré cestě. závidím:-)

16 Naposledy upravil: rm71 (13.1.2016 09:01:24)

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

artnr:  Pokud jste spolu už 10 let, tak to byste se měli už znát opravdu dokonale. Tím nechci naznačit, že máš složit křídla a vykašlat se na to. Ba přímo naopak! Zkus to mou cestou a provokuj...:-P
U nás je blok asi v tom, že jsem ho před 4-i lety vytáhl v podstatě z bahna. Už mu zbývá jen rok určité poslušnosti, a jelikož na vše dohlížím, tak se to i povede. On ten můj postoj je "nakažlivý", tudíž ze zakřiknutého klučíka se během těch pár let stal plnohodnotný kluk, který se už umí i na veřejnosti ohradit. A já mu fandím. Nakonec také já byl před 25-i lety díky tatínkové despotické výchově něco podobného a dnes mi nevadí si na ulici nebo v práci před nadřízenými zazpívat, hraji si s lidmi etydy, prostě mne začala naplno bavit psychologie a zajímají mne reakce lidí. Jsem prostě taková potvora, no...;-) A jelikož věřím, že se dá mnohé, tak jen počítám čas, jak dlouho bude trvat, než na tu mou hru přítel přistoupí. A nepřipouštím si prohru, přestože umím i prohrávat. Ale i to k životu patří. Tudíž držím pěsti! :-)
Teď mne napadlo i jedno řekl bych "drastické" řešení. Co přijít v pásu a jen tak na dotaz sdělit, že jsem požádal kamaráda (kolegyni, kamarádku...) /raději ženskou, dobře vím, jak umí populace na chlapy reagovat ;-)/, aby mi pohlídala klíček. Sice to může skončit hádkou (rozchodu bych dával tak maximálně 20% úspěšnosti), ale určitě se brzy začne projevovat typická vztahová vlastnost a to je vlastnictví, závist až sobectví. A to by Ti mohlo pomoci. Je to radikální řez, tudíž dobře zvaž, zda to může přinést ovoce i ve vašem případě. Jen aby ses pak toho pásu někdy zbavil... ;-) :-D :-P

17

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

Tak po delší době obrat.Mam dovolenou a žena se mě ptá ty nejsi zamčeny.Tak už jsem.   
Uvidím co bude dál. Já nejsem na nějaké dlouhé zamykání, řekl bych o proti ostatním  co je pro ně den je pro mě hodina.Zkusim co nejdéle ale to vlastně záleží na tom kdo má klíče že......

18

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

Já jsem své lásce klíček dal rovnou na svazek s klíči jsem tedy zamčený jen občas mam s tím problémy v práci, nicméně pochopila jak se jí to zalíbilo když jsem si s ní hrál já v pc jí jsem to udělal prstíky a pak odvetila odemčení nebude protože se jí líbí že když jsem zamčen tak se jí více věnuji

19

Re: Co dělat když druhá polovička na "to" není

Tak zatím stále zamčeny.Zatim to jde.Nebyt zamčeny už si ho honim při sledování bdsm videa.Jdu to rozchodit.