1 Naposledy upravil: Dominika (2.2.2016 18:53:35)

Téma: Začátek

S mužem jsme spolu už delší čas a oba jsme příznivci BDSM. Minulý týden mi řekl, že touží po PC. Přiznám se, že mně to silně vzrušilo a teď už máme objednaný PC a jen čekáme, kdy dorazí. Vybrali jsme plastový, myslím, že to je dobrá volba. Poradíte mi něco do začátku? Jaké pocity máte, když jste zamčení?

2

Re: Začátek

O pocitech se dočteš tady na fóru hodně i mnoho rad do začátku tady najdeš. Obecně se ti takhle odpovědět nedá. Spíš když tě něco konkrétního napadne tak se zeptej a dostaneš určitě mnoho odpovědí  mnoho názorů a zkušeností.

3 Naposledy upravil: davue007 (24.1.2016 15:07:23)

Re: Začátek

Dominiko nás to z manželkou k sobě po 15 letech znovu přitáhlo. Máme teď něco společného. Nemáme to založené do BDSM ,ale spíše do vanilky.

Mé pocity z nošení CB :  podřízenosti, CB mě neustále připomíná její autoritu, hodně mě to po letech k manželce přitáhlo zpět. Nošení CB mě dalo pravidelný SEX.

Její pocity : manželská pojistka proti nevěře, nemožnost si sám ulevit,možnost mě udržovat v neustálé tenzi, výchovný prostředek , jako majitelka klíčů si sama rozhodne jestli něco bude a kdy. Drží mě na vodítku ,protože v opačném případě by se mohlo stát, že by klíče zahodila na hodně dlouhou dobu.

No zkrátka jen co mě to sundá už zase hledá důvod proč mě to nasadit. Je to super hra a investice do vztahu.

4 Naposledy upravil: Xena (25.1.2016 16:09:39)

Re: Začátek

Dominiko, je to skvělá volba k oživení vztahu. Jestli-že máš fantazii v sexu, budete velmi spolu šťastní a užívat si jeden druhého čím dál víc. Přítel ti bude oddán každým dnem víc a víc a čím déle ho necháš bez orgasmu, tím budeš prožívat jeho náklonnost, pozornost a lásku. Já už si život bez PC nedovedu ani představit, moje zlato určitě taky né, je to součást našeho života a závislost na sexu díky němu se stala intenzivnější, což po 15 letech je nádhera a všichni nám závidí naší lásku. Takže Ti moc přeju i s partnerem krásné hrátky a vášnivý vztah :-)

5

Re: Začátek

Tos napsala krásně. Já to vidím úúúplně stejně. Takže přeju hodně krásných zážitků a písni jak pokračujete.

6

Re: Začátek

Jsem zvědavá, zatím nemám zkušenosti já ani přítel. PC by měl dojít každým dnem. Nejvíc přemýšlím nad tím, aby sednul a nedělal problémy při nošení, protože bych nerada o tyto zážitky přišla jen díky počátečním problémům. Samozřejmě, něco jsem o tom načetla, ale myslím, že praxe stejně překvapí.

7

Re: Začátek

Dominika: určitě Vás něco překvapí i když jsi hodně studovala tady na foru. Chce to začít s rozumem, sledovat, holit, mazat a hlavně pečlivě zkoušet kroužky - může se zdát, že to sedí a za pár hodin to začne vadit/škrtit nebo naopak padat. Počítejte s tím, že prvních pár dní to bude spíš o testování a hledání. Prvních pár dní si bude tělo zvykat, že na něm něco je, ale vyplatí se to. Prvních pár dní asi nebude jednoduchých, ale vydržte. A když něco jsme tady my na foru, všichni rádi poradíme, každý dle svých zkušeností.

8 Naposledy upravil: Xena (26.1.2016 13:40:03)

Re: Začátek

Dominiko, je to vše hlavně o komunikaci a sdělování pocitů od partnera. Nesmí se bát ti o všem říct, noční i ranní erekce, to jsou ze začátku muka, ale pak se tělo přizpůsobí a zvykne si na to a právě ve dvou to má vše smysl a ty mu můžeš ve všem pomoc, už jen v tom mazání, je to zábava pro oba. Přístup k PC musí být s láskou :-) je to úžasná věc a stojí za to vydržet i přes pár překážek v začátcích :-)
My máme jiný typ, takže jsme si to užívali hned od začátku, mazání je bezva zábava pro oba, já ho nikdy ale pak nemůžu nasadit :-( stačí můj dotyk a klec je malinká :-) Jen při drsnějších hrátkách ho nasazuju já :-) Držím palce, ať vydržíte a dej vědět, jaké jsou pocity :-)

9

Re: Začátek

Je to fantastické a šíleně vzrušující! Pomalu si říkám, že CB má na mně větší vliv než na muže :-D Je fakt, že začínáme jemně a pomalu tak, aby nenastaly nežádoucí reakce jako odřeniny a otlaky, ale i tak to má kouzlo, které se jen těžko popisuje a kdo nezažil...nepochopí. Nasazování jsem hravě zvládla, jen jak na muže šáhnu, už jej dovnitř prakticky nemůžu dostat, jak je vzrušený.

10 Naposledy upravil: Xena (3.2.2016 07:45:16)

Re: Začátek

Máš úplně stejné pocity a prožitky co k  tomu patří a přesně o tom všem co píšeš to je. Moc si to užívejte a jak říkáš, když to poznáš, už se nemůžeš a ani nechceš vrátit zpět a život bez PC si nedovedeš představit. Má to děsný vliv i na ženskou a o tom to celý je, né jen o chlapech, jak si někdo myslí, ale i my si to užíváme :-)
Takže pěkné prožitky a užívejte si dál :-)

11

Re: Začátek

No jo Xeno! Všimla jsem si, že to tak funguje:-D Jen teď nechápu, jak udělám to, abych muže zamkla na delší dobu, když se sama těším na okamžik, jakmile jej odemknu. Ono stačí i pár hodin nebo den a dějí se věci, které se dětem neříkají! On to vydržet musí, protože mu nic jiného nezbývá, ale já...já mám klíček! Pokušení a napětí je to šílené.

12

Re: Začátek

Já bych si dovolil poznámku ke komentáři Xeny:

Co ona napíše,  tak to prosím zde přítomní berte tak jako bych to psal i já, nemá smysl tu psát to samé dvakrát :-D

Dominika : myslím,  že je to dobře že sama máš pokušení a nevydržíš dlouho,  to je ten  správný pozvolny postup,  časem to přijde samo stále víc se ti bude líbit delší a delší zamčení,  budeš mít pořád menší touhu a potřebu ho odemykat a necháš se uspokojovat jinak a víc si užívat jeho nadrženost a chtíč.  Jdeš na to dobře,  užívej si to,  oba si užívejte.

13 Naposledy upravil: Xena (3.2.2016 10:35:44)

Re: Začátek

Úplně s tebou Biholku souhlasím, máš nás ženský už pěkně přečtený :-)

K tomu se taky sama Dominiko propracuješ a díky tvému chtíči pak můžeš s miláčkem dělat další a další věci. Chce to trénink i z tvé strany co se vzrušení týče. Časem i ty třebas po 2 týdnech uzamčení budeš vzrušená, jen se klícky dotkneš. Na mě to teda tak funguje, jako magnet, co mě přitahuje a jiskra, která mě nabíjí dotykem :-) Musí se to prodlužovat postupně to zamčení bez orgasmu. Odemknout ho můžeš obden, jen třebas na pohonění a pak se musí zamknout před tebou sám, jestli to nejde, když se ho dotkneš ty. Nevím, co pro tebe znamená ho odemknout? Že hned máš potřebu se milovat? Nebo ti stačí orál? Ten můžeš mít každý den přece a on nic, právě tím ho vzrušuješ víc a víc, že ty ho máš kdy chceš a on doufá, že třeba on taky, ale to chce opravdu pozvolna přidávat. Pak můžeš postupně přidávat ty zkažené orgasmy atd. Ale nikam hned nespěchej, čím pomaleji to bude, tím to bude vždy ve finále nádherný. Třeba po týdnu mu dopřej pořádnej orgasmus a postupně přidávej dny a pak týdny :-) A tak nějak

14

Re: Začátek

Xena :  :-)

15

Re: Začátek

Vy jste se teda rozjeli big_smile Jinak moje to má tak, že se jí líbí hlavně orál -  a zbytek je snad jasný wink

16

Re: Začátek

Aspoň se tu něco děje po dlouhý době a není tu nuda :-) viď biholku a tlapíku :-)

17

Re: Začátek

Tak co si budeme povídat, ono nás to bez těch ženských zas tolik nebaví wink

18

Re: Začátek

Tak založ nové vlákno, téma nechám na tobě, ať to tu Dominice nekazíme našema frkama o něčem jiném :-)

Nebo pro Dominiku rozveď víc něco o hrátkách s PC jak to chodí u vás, ať to sedí k tématu. Může mít inspiraci od dalších :-) Co? Dobrej nápad na povídání né?

19

Re: Začátek

Omlouvám se za offtopic příspěvky, vůbec mi to nedošlo sad

A dle "rozkazu" dávám odkaz na moje vlákno: http://forum.cudnost.cz/post/8170/#p8170

20

Re: Začátek

Příspěvky mimo téma nevadí, přece jen jsou nějak spojeny s tématem.
U mne je to čím dál lepší. Muže jsem zamkla včera po poledni a dnes večer mám v plánu odemykání a odměnu. Sama se už těším. Noc na dnešek vydržel bez problémů, tedy aspoň o nich nevím a přes den také asi v pohodě. Je to zatím nejdelší čas, kdy byl zamčený. Ještě jej trošku potrápím a pak bude odemčený asi celou noc. Uvidím, jestli jej ráno zamknu...když nebude problém, bude ptáček v klícce!

Jinak všem zde díky za rady, je zajímavé, jak rychlé je zde získávání zkušeností!

21

Re: Začátek

Co myslíš tím odměnu? Pro tebe nebo pro něj?

22

Re: Začátek

Odměna pro Paní je odměna i pro něj wink

23 Naposledy upravil: Xena (10.2.2016 14:15:37)

Re: Začátek

Já jsem se ptala Dominiky z toho důvodu, jelikož já odměny miláčkovy nedávám, tak proto se ptám, jak to myslí :-) A to, že mi to udělá neberu já jako odměnu pro sebe, to je jeho povinnost. Pro něj to je trest než odměna, protože mu můžou u toho prasknout koule. Ale  každý jsme originál  :-) každý to máme jinak a bereme po svém ....

24

Re: Začátek

big_smile Jo, to mi něco připomíná. Ale i trest může být odměna (alespoň pro mě to tak bývá).

25

Re: Začátek

Jak píše IN  -  I trest je odměnou a já dodám "i cesta může být cíl" a "lov je cennější, než kořist" .
dominiko - jak pokračujete? Jaký pocity má ten tvůj?