1

Téma: Holytrainer

Zdravím vsechny na fóru amel bych dotaz.Zvazuji koupi holytraineru a zajimalo by me,jestli z nej jde penis vytahnout podobne jako z cb6000,mate nekdo zkusenost?Díky.

2

Re: Holytrainer

Vytáhnout jde víceméně z každé klícky, která není pásového typu nebo pokud není zajištěný přes piercing.

3

Re: Holytrainer

O piercingu zatim neuvazuju,spis me napadlo klícku pojistit nejakym nositelnym retízkem kolem pasu aby nesla odtahnout od tela,ale nejak nemuzu nic pouzitelneho sehnat...

4

Re: Holytrainer

Holytrainer používám víc jak 2 roky a to v režimu 24/7. Tedy až na malé výjimky. Penis z něj vytáhneš pouze je-li v naprosto klidovém stavu (neztopořený). Potom, dojde-li ke ztopoření vně klícky, je to velice nepříjemné, protože je vlastně jakoby zalomený u kořene o klícku a kroužek. Vyhonit by se asi dal, ale myslím, že by to nebyla žádná hitparáda. Nezkoušel jsem to. Každopádně dostat o potom zpět je kousek hodný cirkusáka. Zkoušel jsem ho oět v klidovém stavu dostat zpátky, nakonec jsem to zvládl, ale nic moc zážitek. Jinak, že bys z hoytrainu dostal ztopořený penis se ti nepodaří, leda že bys ho nalámal na kousky...

5

Re: Holytrainer

Tak ztoporeny penis nevyndas z žádné klíčky, to je jasné. Ale ochably skoro ze všech + pokud nemáš nějaké retrikcni kroužky, tak ho.dáš i zpátky. Ano, nevýhoda je ze PC zůstane viset na koulich, ale to je pro někoho, kdo chce podvádět zanedbatelné..

6

Re: Holytrainer

omlouvam se, ze narusuji tuto diskuti o ht ale me se u cb6000 podarilo docilit 100% opatreni proti sundani.

7

Re: Holytrainer

No, tak pokud to ještě nemá vlastní téma, tak to popiš do nového tématu a sem dej jen odkaz, aby se to netříštilo wink

8

Re: Holytrainer

My jej už máme objednaný, takže za čas Ti tu odpovím. Z mého pohledu: Pokud by jej partner vyndával a já na to přišla, on už se najde jiný CB, který bude důkladnější a pěkně potrápí. zatím nemám zkušenosti, ale řešení se vždycky najde.
Spíš nechápu, proč jej vytahovat, když je tu někdo, kdo má klíč a oba do toho jdou dobrovolně s cílem velkých zážitků.

9

Re: Holytrainer

Asi někteří potřebují mít ten pocit,že to bez těch klíčů a klíčnice prostě nejde.

10

Re: Holytrainer

Pokud to byla reakce na mě, tak ha jen říkám že žádný pas typu CB nezabrání vydání. To jestli to dotyčný udělá, nebo ne, je úplně jiná otázka.

Např ja to mám tak,ze ve sprse vyndám, pořádně umyju a dám zpatky..

11

Re: Holytrainer

v2 smile
http://de.xhamster.com/movies/3102423/h … evice.html

12 Naposledy upravil: Loke (14.6.2016 17:18:15)

Re: Holytrainer

Zdravíčko,
také vlastním kopii HT  a co se týče nočních erekcí tak z toho co jsem vyzkoušel tak se mi zdá nejlepší, ale občas mám problém se "zubem" na konci klícky. Někdy po 3 dnech někdy třeba až po týdnu v místě toho zubu se mi začne dělat odřenina a musím z klece ven...Uvažuju že bych zkusil zub odříznout, ale zase váhám aby klícka bez toho zubu nezačla v noci při erekcích sjíždět...
Neřešil jste to už někdo?

13

Re: Holytrainer

Loke :ty odřeniny jsem měl také ( je to nedomyšlené), ale vyřešil jsem to bužírkou od kabelu ke kopírce  ,kterou jsem přilepil přes tu hranu. Takto dojde maximálně k otlačení a také to více drží.  Penis jde i hůře vytáhnout a  nandání zpět  se mě s tímto  nepovedlo.

14

Re: Holytrainer

Já tu hranu odřízl velice záhy, ale i tak mě vrchní část klícky tlačila a dřela, takže jsem ho po pár týdnech odložil, doléčil odřeniny a vyměnil za kovovou klícku.

15 Naposledy upravil: Loke (25.6.2016 17:09:45)

Re: Holytrainer

Takže jem nakonec hranu také odřízl a konec klícky ješt zaoblil, vše nejdřív zahladil nožem a doleštil jemným brusným papírem (se zrnitostí až 2000) a nemužu si tedy změnu vynachválit :-)...

16

Re: Holytrainer

To Loke
Také mám kopii Holitraineru a hrana dělá celkem neplechu, než ji amputuji, chci se zeptat, zda poté klícka nepadá

17

Re: Holytrainer

Řekl bych že na posouvani se klícky to aspoñ u mě vliv nemělo...taky jsem měl strach, že to bude problem při nočních erekciích, ale v tomto ohledu se nic nezměnilo

18

Re: Holytrainer

Klícka nepadá,taky jsem hranu zabrousil a zatím vse v pohodě a nešel jsem nějaké video na zpětné hroty
https://m.youtube.com/watch?v=NuecN1CrHyc

19 Naposledy upravil: davue007 (18.8.2016 18:55:02)

Re: Holytrainer

To jsou ucpávky proti vytažení. , mají zamezit možnosti vytáhnout penis s klícky.

20

Re: Holytrainer

Jsou pry vyzkoušené tanga z retizku chirurgicke oceli,krouzek to pevne pritiskne k telu navic pry to vypada dost dobre a zeny si to chvali. Je to ucinne a nezavadne.

21

Re: Holytrainer

Přemýšlím o HT. Sice mam kovový CB6000s a jsem s nim Max spokojeny, ale včera při myti jsem zjistil, ze zespod penisu se mi na místě kontaktu se začátkem klícky udělala taková odrenina a to samé na místě, kde penis leží na vnitřním spoji. Musel jsem sundat namazat avirilem a vyměnit za silikonovou klicku. Ta je ale ovsem na prd...vím ze z ni muzu ven. Asi mam alergii na ten kov při dlouhodobém nošení, taky jsem udelal chybu, ze jsem se ničím nemazal, asi by to chtělo tim avirilem proti opruzeninam mazat pravidelne..to HT se mi líbí, vypada dost odolné a plast by nemusel nijak drazdit.

22

Re: Holytrainer

Určitě já jsem asi 30 dní a bez problémů a mažu chladivo alpou krémem při nočních erekcich.

23 Naposledy upravil: maleslave1 (23.8.2016 11:58:11)

Re: Holytrainer

No tak do něj asi půjdu. Jako nejraddi bych zůstal u oceloveho CBcka, ale kdyz vidím jak vypadá ten vnitřek klicky, tak bych nerad do těla čerpal buhvijake těžké kovy, přeci jen to je čína. Leda, ze bych si to nechal u někoho vyhladit a pochromovat...co myslíte, jak by ve zlatnictvi koukali, kdyz bych tam přišel a chtel si nechat vybrousit a pogalavnizovat klicku od CBcka? Nakonec je to taky jenom forma šperků ne? :-)

24

Re: Holytrainer

Tak já měl alergií i na ten plastový stříbrný jak na tom byla vrstva.Napiš Vojtovi a myslím ze se domluvis na holitraineru a budeš mile překvapený  ;-)

25

Re: Holytrainer

Musim říci, ze jsme meli plastovy Cébéčko 6000 s ( na toho malyho ptacka to stačí) a ted později srovnáváme s HT a musim popravde jako klíčnice říci, ze HT má nespočet výhod. Nesklada se z milionu částí, takže je rychle nandan,ma skvele zabudovany zámek,takze pri sportu nikde nic necvaka a neodstava a je mnohem pohodlnější v nošení, a neni videt pod oblečením. Perfektni pás. Jsem zvědavá, co se neskytne jako lepší varianta po tomto. Za nas doporučujeme HT!