1

Téma: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Vážení a milí, někdy v březnu bude 5. sraz přátel Cudnosti, na kterém společně oslavíme 5. narozeniny Cudnost.cz. Na námět ze zdejších diskusí bych se chtěl nejprve zeptat vás všech, kteří byste se rádi zúčastnili, na první zásadní otázku:

*** Vyhovoval by vám víc všední den nebo víkend? ***

Na ten víkend bych vám přespolním pomohl sehnat nějaký rozumný nocleh.

Můžete připsat i cokoliv jiného a všechno to probereme hned potom.

PROSÍM: přistupujte k tomu trochu závazně, moc mi ulehčíte naplánování a organizaci srazu. Nepište jen tak do větru, stůjte si pak za tím, co jste tu napsali. Děkuji moc.

2 Naposledy upravil: Xena (27.1.2016 10:12:01)

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Ahojky všem :-), tak já hned reaguju a určitě bych dojela na víkend a bylo by super akci uspořádat v tom klubu, jako jsou čtvrtky. Bylo by to určitě parádní. Takže páček a těším se na další diskuzi.

3

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Já se také přikláním k tomu víkendu. Jsem z Brna a několikahodinové setkání "uprostřed" týdne pro mne znamená 2 dny dovolené. A pokud by nešel víkend, tak pondělí nebo pátek. 1 den dovolené už obětuji. ;-) Pokud budu znát ten březnový termín, tak si ho hned bloknu. Nerad bych tu byl za kecku...

4

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Pokud je myšlen Ateliér
Problém je vtom, že tem klub je dost vytížený.  Čtvrtky jsou otevřeny vždy a není nutné nic rezervovat moc předem. Pokud bychom chtěly sobotu je nutná závazná rezervace dst dlouho dopředu. Asi i záloha. Nevím , přesně , nelze objednat a pak dorazit ve třech.

Sobotní sraz by mě nevadil.  Vojta určitě již má něco  promyšleného, ale Atelier to asi není. Nebo se pletu Vojto.

5

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

davue007: Prosím to zatím neřeš. Teď se ptám na víkend/všední den. Pak pokročíme dál.

6

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Na tom klubu netrvám, chápu, že je to asi problém, ale o víkendu kdekoliv :-)

7

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Pro nás je to jedno, Vendula dělá krátkej-dlouhej. Takže každej druhej víkend špatně, čtvrtek špatně úplně každej, středa jen každá druhá...tak až bude vyhlášeno, začnem vymýšlet.

V a H

8 Naposledy upravil: zicco55 (28.1.2016 21:47:17)

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Ahoj všem sice jsem na žádném srazu nebyl, ale rád bych se zúčastnil, doufám i se svoji Paní klíčnicí. Za mně by byl lepší víkend, ale za ní si netroufnu cokoliv navrhovat, snad je i víkend pro ni schůdný.
Zdravím všechny zamčené i zamykatelky.

9

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

no ja bych byl pro patek nebo sobotu :-)

10

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Ahoj všem, koukám, že se víkend začíná plnit, tak jen tak dál přátelé:-) Piště stále, ať je nás co nejvíc a využijme toho, že je sraz možné udělat přes víkend. Není nad osobní setkání, když si tu píšeme tak intimní prožitky a koukáme přímo pod peřinu :-)
Přeji krásný víkend :-D

11

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Já jsem pro víkend, sobota super.Přijedu.

12

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Taky jsem pro víkend

13

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Víkend zvítězil, zatím vám všem děkuji za ohlasy. Sraz bude v sobotu 5. nebo 12. března. Kdo z vás, kteří se ozvali, některou z těchto dvou sobot nemůže? Na odpovědi vám nechám dalších pár dnů a pak termín definitivně vyhlásím a začnu plánovat detaily srazu.

14

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Jo, tak nějak jsem čekal, že to tak dopadne. Nemůžu ani jeden. :-(

15

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Já určitě můžu 12. března. To se mi hodí.

16

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Pro nás je možné jen 12tého. H.

17

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Jo jo, 12. můžu.

18

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Tak já mám smůlu od 4. do 12 jsem na horách.

19

Re: Diskuse k 5. srazu Cudnosti

Díky všem za ohlasy, sraz tedy bude v sobotu 12. března a bližší info už očekávejte v oficiálním tématu srazu:

http://forum.cudnost.cz/topic/1063/5-pr … -cudnosti/