1

Téma: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

http://www.cudnost.cz/fotky/slider/sraz.png

Milí přátelé Cudnosti,

moc vám děkuji za předsrazovou výměnu názorů a termínů. Vycházím z přání většiny a dovoluji si vás všechny pozvat na akci

**********************************************
5. sraz přátel Cudnosti / oslava 5. narozenin Cudnosti
**********************************************

v sobotu 12. března přibližně od 18:00 do 24:00, v případě zájmu si pak dáme afterpárty do rána

Sraz proběhne na stejném místě jako úplně první sraz před rokem. Jeho účastníci tedy už vědí a vám ostatním prozradím, že jsou to nápadité a stylové prostory v soukromí. Praha 10 Vinohrady, kousek od Náměstí Míru.

Poprvé se sejdeme na četná přání mimopražských o víkendu, tak věřím, že i vy z větší dálky rádi přijedete za kvalitní zábavou :-) Rád vám poradím s navigací, s noclehem, s čímkoliv. Neváhejte se na mě obrátit.

Vstupné bude 0 Kč a můžete nepovinně přinést třeba nějaké dobré pití.

Prosím o závaznou registraci na email sraz@cudnost.cz, napište mi vaši přezdívku tady na fóru a počet osob, pokud vás bude víc. Všem registrovaným pošlu včas emailem přesnou adresu.

Tento sraz pořádám společně s přítelkyní a klíčnicí Jančou a moc se na vás oba těšíme.

2

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Seznam přihlášených účastníků:

cudnost.cz (Vojta) + Janča
Xena + Tlapík
Donatien + Wendela
zicco55 + 1
davue007
snek + Renata
Jindra
rm71
Paní ze sadu + 1
msteel
jurasek.vr
yaggi
1 osoba skrývající se v anonymitě
Milan + Marcela

Celkem účastníků: 21

3

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Vážení a milí,

jsem rád, že jsem se vám s víkendovým termínem trefil do "vkusu". Na sraz už je nás v tuhle chvíli přihlášeno přes 10. Bude to určitě velmi vydařená akce. Přidáte se ještě někdo další? Potřebujete se na něco konkrétního o srazu zeptat?

A vy, kteří jste se už přihlásili, můžete mi napsat, co vás na Cudnosti zaujalo a rádi byste si to na srazu naživo prohlédli. Chci vám určitě pár věcí na ukázku přinést, tak se nechte překvapit nebo si sami řekněte.

Těším se na vás už brzy osobně.

Vojta

4

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Já bych chtěl vidět Alcatraz.  Kdyby to teda nějak šlo.
Kolikrát už mě padá únavou, ale když si vzpomenu jak je prý krásný, nová síla se mě  naleje do žil.

5

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Dobře, Alcatraz přinesu.

6

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

A ten BON4 budeš mít taky?

7

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Ano, ten taky vezmu. A jak to tak vidím, asi i ve více kusech.

8

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

To je dobře. Má Paní by mi ho tam asi taky rovnou koupila.

9

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Nabízím odvoz autem na sraz nebo ze srazu ještě v sobotu v noci. Jedeme z Brna. Pokud budete mít někdo z Brna zájem, dejte včas vědět.

10

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Super, děkuju ti za všechny brňáky za takovouhle nabídku.

11

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Ahoj, jsem tu úplně nový, ale moc rád bych se s váma sešel a popovídal.
Uvažuju o koupi The Curve, rád bych ho nejdřív viděl v reálu, pokud možno smile
Jinak pro snek: rád bych se pak do Brna svezl, jestli by to nevadilo smile

Jindra, 20 let

12

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Jindra: S odvozem do Brna není problém.

13

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Vítám dalšího účastníka srazu. The Curve rád donesu.

14

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Jak jsem asi před týdnem přislíbil, dnes mohu tedy na 101,7 % potvrdit, že se březnového srazu zúčastním. Mou jedinou podmínkou je přítomnost KSD nebo jak se tomu nadává... Prostě vložka do pásu proti vytažení péra. Pokud se tohle zajistí, je má přítomnost zaručena.;-)

15

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Super, přijď mezi nás. Přítomnost KSD garantuji. A klidně ve všech 6 barvách.

16

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Ještě nějaký elektro hračky bych chtěla vidět, můžeš je taky donést? Díky

17

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Ano, novinky tam donesu všechny a elektro novinka je.

18 Naposledy upravil: Xena (4.3.2016 09:30:44)

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Ahoj všichni, takže koukám, že účast na víkendovém srazu bude dobrá 16 lidí, to je dle mého názoru asi dost, ale nevím, to musí posoudit Vojta. Jo a taky už netrpělivě čekám na další info na co se můžu těšit. 
Třeba se ještě během týdne někdo přidá nebo to už je stop stav? A co jste domluvili v Ateliéru co se srazu týká? Jinak to už vydržím i ten týden, kdyby se nic neprozradilo. Těším se na vás všechny :-)

19

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

My už se na vás všechny s přítelkyní Jančou taky moc těšíme, už se nám to blíží. Z počtu přihlášených účastníků mám také velkou radost, bude to jízda. Žádný stop stav to není.

Jak už jsem naznačil, můžete se těšit na pojízdnou vzorkovnu Cudnosti zaměřenou hlavně na novinky za uplynulý rok. Mám už asi 6 požadavků od přihlášených, co mám ještě přinést, na co by se rádi podívali na vlastní oči. Využijte této příležitosti i vy ostatní a napište si mi, co mám ještě donést na ukázku.

V plánu je skvělá zábava, lehké občerstvení a těžké ráno :-) Oslavíme společně 5. narozeniny Cudnosti, popovídáme o klíckách a jiných vychytávkách z oboru, pobavíme se veselými historkami z našich domovů i ze světa tam venku a inspirujeme se našimi těžce vydřenými zkušenostmi.

Tak brzy na viděnou :-)

20 Naposledy upravil: Donatien (4.3.2016 15:25:51)

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Tak nevím, snad to bude k nalákání dalších účastníků a ne k odrazení již přihlášených: jako obvykle bude "Madam" vyzvídat, zda jsou aktuálně všichni pánové zamčeni a není vyloučen ani pokus o hmatovou či vizuální kontrolu :-) Samozřejmě s plným respektováním vlastnických práv klíčnic či klíčníků :-)

Už se na vás všechny těšíme, jak na ty známé, tak na to, že poznáme další spřízněné duše.

V a H

21

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Přihlášeným účastníkům jsem právě rozeslal email se všemi tajnými informacemi o srazu.

A vy ostatní - neváhejte s účastí, bude to rozhodně stát za to a stále se k nám ještě můžete přidat a přijít mezi nás.

22

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Ahoj,
jsem tu nový a nemám tedy přehled, jak to tady chodí.
Na popud kamaráda bych se rád zúčastnil toho sobotního srazu. Tedy pokud to ještě půjde...
jurasek

23 Naposledy upravil: davue007 (7.3.2016 17:25:15)

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

V neděli se mě podařil super obchod. Mohu tedy   přinést nějaký tem litr bílého vína  konkrétně
4 litry tramínu.  + kelímky ? Co ty nato Vojtěchu?

24

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

Super :-) A kelímky nosit nemusíš.

25

Re: 5. pražský sraz a 5. narozeniny Cudnosti

My dovezeme tequilu stříbrnou, dvě lahvinky budou stačit?